صفحه 1 از 5471 1234567891011511015011001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

Question متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام
    منظور از Category 1 یعنی :
    Category 1: For persons in an occupation which corresponds to the list of occupations identified in the Ministerial Instructions and have evidence of one year of continuous full-time (or full-time equivalent) experience in that occupation;
    باید سابقه کار حداقل یک سال تمام وقت و پیوسته باشه، لیست مشاغل:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,16636.0.html
    عکس بالا که تعریف دقیقی رو از category 1 کرده و مدارک موردنیاز رو هم نوشته از صفحه 20 راهنمای مهاجرت از طریق Federal Skilled Worker Class برگرفته شده که می تونید این راهنما رو از لینک زیر دانلود کنید:

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

در قانون جدید مهاجرت برای skilled worker ها فرمها باید به sydney,Nova Scotia فرستاده بشه و دیگه سفارت کانادا در تهران application fee ها رو قبول نمیکنه.خودشون نحوه پرداخت رو به این صورت توضیح دادن:

International certified cheques, international bank drafts and international postal money orders must be in Canadian dollars and for the exact amount due. They must be made payable to "Receiver General for Canada
    حالا کسی میدونه تکلیف چیه؟نحوه پرداخت چطوریه؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام من در مصاحبه كبك قبول شدم .
    CSQ رو هم گرفتم ولي سفارت در تهران ديگه وجه دريافت نمي كنه .
    من شماره حساب هم از سفارت در سوريه ندارم چكار بايد بكنم ؟

Junior Member e_kh78 آواتار ها

با سلام
    آیا با مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی (لیسانسم هم غیر مرتبط هست با کامپیوتر) و سابقه کاری در زمینه کامپیوتر (شبکه و مدیریت شبکه ) با توجه به تغییرات 28 نوامبر 2008 برای مهاجرت اقدام کرد از طریق کد:
    0213 Computer and Information Systems Managers
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC-CNP/app/...213&mode=print
    طبق قوانین جدید 28 نوامبر 2008 :
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...tions.asp#list
    به نظر شما برای مهاجرت حتما حتما باید مدرک (چه لیسانس یا فوق لیسانس) با سابقه کار طرف رابطه مستقیم داشته باشه یا نه؟
    میشه مدرک یه چیزی باشه و سابقه کاری یه چیز دیگه؟
    چون من قوانین مهاجرت به استرالیا رو مطالعه کردم گویا حتما باید مدرک با سابقه کار مرتبط باشه و اگر نباشه خیلی اذیت میکنن حالا میخواهم بدونم که برای کانادا به چه شکله ممنون از دوستانی که اطلاع دقیق و درست دارند اینجانب را راهنمایی کنند
    ضمنا من 67 امتیاز را کسب مینکم طبق مسیر زیر:
    am I eligible?
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...tool/index.asp

Junior Member

The case is the same,
    otherwise obtaining a job certificate related to those 38 occupation categories is not that much hard
    Your degree and job title must be in line with each other
    otherwise you require to support your application with highly strong evidence to be believed by the officers
    I do not take such a risk and spend my money, time and energy
    Stick to Australia

Junior Member e_kh78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aliagha
    The case is the same,
    otherwise obtaining a job certificate related to those 38 occupation categories is not that much hard
    Your degree and job title must be in line with each other
    otherwise you require to support your application with highly strong evidence to be believed by the officers
    I do not take such a risk and spend my money, time and energy
    Stick to Australia
    ممنون جناب علی اقا ولی در وسط این لینک:
    http://www5.hrsdc.gc.ca/hirs-sirh/no...spx?val65=0213
    نوشته شده:
    Employment requirements
    A bachelor's or master's degree in computer science, business administration, commerce or engineering is usually required.
    Several years of experience in systems analysis, data administration, software engineering, network design or computer programming, including supervisory experience, are required.
    در سایت سازمان منابع انسانی کانادا
    توجه کن
    دقیقا کلمه business administration را اورده که یعنی مدیریت بازرگانی حتی کلمه commerce را هم اورده یعنی اقتصاد
    پس حدث خودم اینه که میشه با این دوتا رشته دانشگاهی (مدیریت بازرگانی یا اقتصاد)با سابقه کار( مدیریت سیستم و شبکه )اقدام کرد برای مهاجرت به کانادا
    حتی میشه یه مدرک MCSE یا MCSD یا CCNA یا ........... مدارک ماکروسافتو چسبوند بهش و رزومه رو قوی کرد
    ولی هدفم اینه که این مطلبو مطمین بشم
    بخاطر همین این تایپیکو ایجاد کردم
    حالا شک من به اینه که منظور از business administration همون business managment است یا MIS (که در کشورهای دیگر اصطلاحا business administration گفته میشود )مدیریت سیستمهای اطلاعاتی که معمولا یک گرایش از رشته MBA است یا همه اینها رو در بر میگیره
    ممنون اگر میدانید توضیح دهید

ApplyAbroad Champion

دقیقا کلمه business administration را اورده که یعنی مدیریت بازرگانی حتی کلمه commerce را هم اورده یعنی اقتصاد
    پس حدث خودم اینه که میشه با این دوتا رشته دانشگاهی (مدیریت بازرگانی یا اقتصاد)با سابقه کار( مدیریت سیستم و شبکه )اقدام کرد برای مهاجرت به کانادا
    سلام
    شرمندم نکنید لطفا
    همونطور که خودتون فرمودین نوشته :

Employment requirements

* A bachelor's or master's degree in computer science, business administration, commerce or engineering is usually required.

* Several years of experience in systems analysis, data administration, software engineering, network design or computer programming, including supervisory experience, are required
    .

من تو دیکنشنری انگلیسی به انگلیسی بابیلون زدم عبارت business administration نوشته:
    business management, study of management
    لینک ویکی درباره business administration :
    http://en.wikipedia.org/wiki/Business_administration
    ولی شما گفتی فوق لیسانسه مدیرت بازرگانی داری درسته؟ همون MBA هست نه؟!
    من نمی دونم والا اطلاعی درباره این رشته ندارم من رشتم مهندسیه.
    ولی Master of Business Administration میشه MBA
    http://en.wikipedia.org/wiki/Master_...Administration

این حرفشو
    با توجه به سایتی که لینکشو زیر خط زیر گذاشتم درسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    سلام بر دوستان

تو سایت مطلب زیر رو برای قانون جدید Skilled worker نوشته:

If you are outside Canada
    You can find information on fee payment methods at the website of the visa office responsible for your area. Visa offices cannot accept receipts for fees paid in Canada.

Note: Personal cheques are not accepted as payment.

بلاخره پول رو چه جوری باید پرداخت کرد؟؟
    اونهایی که وکیل دارند و دفاتر وکلا تو کانادا است باید چه کار کنند؟؟
    لطفاً راهنمایی کنید.
    با تشکر

بله منم اون مطلب رو ديدم اما اون يه مطلب کليه که واسه انواع ويزا ها گفته شده و ضمنا براي visa office گفته شده در صورتيکه براي Skill worker شما مدارکتون رو لازم نيست به يه visa office بديد و مستقيما بايد ارسال کنيد به
    Citizenship & Immigration Canada
    Federal Skilled Worker
    Centralized Intake Unit PO BOX 7500 Sydney, NS B1P 0A9
    Canada
    مورد بعدي اينه که تو خود سايت نوشته شده واسه روش جديد Skill worker پول بايد فقط شرايط زير رو داشته باشه و هيچ چيز ديگه اي ننوشته
    In Canadian funds only, you may pay by certified cheque, bank draft or money order made payable to the “Receiver General for Canada.”
    Do not enclose cash.

نقل قول نوشته اصلی توسط naserraja
    آقا در این جزیره ای که ما زندگی میکنیم یعنی واقعا هیچ جوری نمیشه مانی اردر جور کرد؟تا حالا کسی فرمهاشو جدیدا نفرستاده؟
    سلام بر دوستان

من تو سایت سوریه در مورد Fee payment در این آدرس
    http://www.international.gc.ca/missi...-frais-eng.asp

این مطلب رو پیدا کردم :

RESIDENTS OF IRAN:

Applicants in Iran may submit an international certified cheque, international bank draft, or international postal money order via mail directly to the Canadian Embassy, Damascus. See PAYING IN CANADIAN DOLLARS for additional information.

Alternatively, applicants in Iran can pay their fees in cash at the Canadian Embassy in Tehran on Thursday mornings from 7:30 to 10:00 a.m.

تاریخ این مطلب ماله 15 دسامبر 2008 است ولی نمودونم هنوز هم اعتبار داره یا ماله قبل است.لطفاً هر کس اطلاع داره خبر بده.

با تشکر

سلام
    والا قبلا خيلي از وکلا براي کيسهاي خانوادگي و بيزينس همچين کاري ميکردن و مشکلي نبوده فکر نکنم اينا مشکل باشه فقط بايد مدارک بره کانادا از کجا بره مهم نيست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)