صفحه 5470 از 5471 نخستنخست ... 4470497053705420546054615462546354645465546654675468546954705471 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 54,691 تا 54,700 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط azizedel نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز من میخواهم تجربه 1 سال زندگیمو در گرانترین شهر کانادا واستون بگم. تمام دوستانی که میخواهین بیاین کانادا فقط این رو در نظر بگیرید همه چیز به همه قیمت میتوانید پیدا کنید حتی ارزانتر از ایران . اما یادتون نره که اینجا برج زیاده . اینجوری بگم که برای یک خانواده 3 نفره در کل با همه چیز ( اجاره و هزینه های زندگی و رفت و آمد و بنزین) از 2000 دلار تا 4000 دلار میشه هزینه کرد.دیگه لطفا کسی نگه که این چنده اون چنده. این لپ مطلب هست. این از دید یک شخص بیطرف هست. اما به طور کلی عاشق کانادا میشین چون همه چیش عالی هست به خصوص اینکه دروغ وجود نداره.به محض ورود حساب بانکی باز کنید و زن و شوهر جدا باز کنید چون جدا جدا کردیت میسازین و ماشین هم از دیلرشیپ نخرین چون گرونه . هر شهری برین میتونین توش حراجی ماشین پیدا کنید که معمولا شنبه ها صبح است و ماشینتون رو از اونجا بخرین که کلییییییییییییییییییییییی یییی ارزونتره و بیمه ماشینتون هم قسطی بخرین .هر چی میتونین از نقد پرداخت کردن پرهیز کنید چون قسطی پرداخت کردن کردیتتون رو میسازه.در اول هم سعی کنید ماشین ارزون بخرین چون بعد از یک سال میتونید بهترین ماشین رو قسطی بخرید.اینایی که من میگم هیچ کس به ما نگفت و کلی کلاه سرمون رفت .البته این رو بدونید بیشتر هموطنان عزیز ما از دادن اطلاعات خودداریییییییییییییییی میکنن.همش میگن نمیدونم چه میدونم خلاصه ملت توپی هستیم اونم تو کمک به هم دیگه. امیدوارم هر کی این مطلب رو میخونه بدن یه دعایی به ما بکنه. موفق و سربلندیتون رو از خدا میخوام
    ممنون از اطلاعات خوبتون،
    ممکنه آدرس حراجی ماشین تو ونکور رو بفرمایید، من شدیدا دنبال ماشین هستم

سلام
    بعد از کلی درس خوندن و فارغ التحصیلی از بهترین دانشگاه اون مملکت، ویزای دانشجویی من رو کانادا چند سال پیش به دلیل مزخرف و بی معنی کاربرد دوگانه رشته تحصیلی رد کرد. و این نوع ریجکت اصلا ریجکت جالبی نیست که از اون سال شروع شد و هنوزم که هنوزه گریبان یه عده دانشجوی بیچاره رو گرفته. این تصمیم احمقانشون جریان زندگی من رو کاملا عوض کرد (نمیدونم خوب شده یا بد اینو آینده میفهمم!) و من الان در کشور دیگری هستم و از چندماه پیش افتادیم تو فکر اکسپرس انتری و همه چی هم آماده کردیم و اپلای کردیم و دعوت نامه برای اپلای رو گرفتیم که برعکس خوشحالی، من مارگزیده رو هراسان از ریسمانهای سیاه و سفیدش کرده!
    حالا یه جایی تو فرمهاش پرسیده تاحالا ویزای کانادا ریجکت شدین یا نه. اینو چی باید بزنم؟ بگم به چه دلیلی؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم؟ اول خواستم بگردم دنبال وکیل، ولی بعد گشتن تو اینترنت دیدم خیلی هاشون بلانسبت تابلو دزد هستن بیخیال شدم...
    خلاصه ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنید.
    با تشکر

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fcbarcelona نمایش پست ها
    سلام
    بعد از کلی درس خوندن و فارغ التحصیلی از بهترین دانشگاه اون مملکت، ویزای دانشجویی من رو کانادا چند سال پیش به دلیل مزخرف و بی معنی کاربرد دوگانه رشته تحصیلی رد کرد. و این نوع ریجکت اصلا ریجکت جالبی نیست که از اون سال شروع شد و هنوزم که هنوزه گریبان یه عده دانشجوی بیچاره رو گرفته. این تصمیم احمقانشون جریان زندگی من رو کاملا عوض کرد (نمیدونم خوب شده یا بد اینو آینده میفهمم!) و من الان در کشور دیگری هستم و از چندماه پیش افتادیم تو فکر اکسپرس انتری و همه چی هم آماده کردیم و اپلای کردیم و دعوت نامه برای اپلای رو گرفتیم که برعکس خوشحالی، من مارگزیده رو هراسان از ریسمانهای سیاه و سفیدش کرده!
    حالا یه جایی تو فرمهاش پرسیده تاحالا ویزای کانادا ریجکت شدین یا نه. اینو چی باید بزنم؟ بگم به چه دلیلی؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم؟ اول خواستم بگردم دنبال وکیل، ولی بعد گشتن تو اینترنت دیدم خیلی هاشون بلانسبت تابلو دزد هستن بیخیال شدم...
    خلاصه ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنید.
    با تشکر
    به نظرم حقيقت رو بگيد
    من ويزاي توريستي رو ريجكت شدم ولي بعدش اقامت گرفتم و الان اينجام! از نظر من كه اون ريجكتي تاثيري نداره!

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    به نظرم حقيقت رو بگيد
    من ويزاي توريستي رو ريجكت شدم ولي بعدش اقامت گرفتم و الان اينجام! از نظر من كه اون ريجكتي تاثيري نداره!
    بله گفتنش رو میگم فقط نمیدونم دلیلشم بگم یا نه. یا اصلا تو فکرم بود که روی فایلم یه کاورلتر اضافه کنم با توضیح اینکه دفعه قبل بی مورد ریجکت شدم. به نظر شما این کاورلتر چیز خوبی هست یا بیشتر حساسیت برانگیزه؟

سلام دوستان.

من به مدت حدود یک سال در ونکورر سابقه کار تخصصی رشته ام رو به صورت پارت تایم دارم( noc A ) تا حدود 3 ماه دیگه ایشالا مجموع ساعات کاریم به 1560 ساعت میرسه(تو بیشتر از یک سال). مدرک کانادایی هم ندارم. الان با ورک پرمیت کانادام و همسرم دانشجو هستند. میخواستم بدونم برای federal skilled worker program واجد شرایط هستم؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییهاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من به مدت حدود یک سال در ونکورر سابقه کار تخصصی رشته ام رو به صورت پارت تایم دارم( noc A ) تا حدود 3 ماه دیگه ایشالا مجموع ساعات کاریم به 1560 ساعت میرسه(تو بیشتر از یک سال). مدرک کانادایی هم ندارم. الان با ورک پرمیت کانادام و همسرم دانشجو هستند. میخواستم بدونم برای federal skilled worker program واجد شرایط هستم؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییهاتون
    سلام، روش Federal Skilled Worker الان تبدیل به روش Express Entry شده و سوالتون رو توی اون گروه بپرسین. در اون سیستم بر حسب شرایطی که دارین به شما یک امتیاز تعلق می گیره و به نظر من شما به دلیل اینکه سابقه کار کانادایی دارین، در صورت گرفتن نمره زبان خوب (نه خیلی خوب) به راحتی امتیاز Express Entry رو میارین

با عرض شرمندگی از ادمین عزیز من تاپیک ها رو خوندم نمیدونم سوالمو جای درستی میپرسم یا نه

من ایتالیا هستم و یک سال از مودنم اینجا میگدره و دارم ارشد میخونم میدونم که ایتالیا نمیشه موند به خاطر نبود شغل و طولانی بودن مدت زمان گرفتن پاسپورت
    من پارسال یک ایلتس 6 اکادمیک گرفتم
    و حدود دو سال هم سابقه کار بدون بیمه دارم
    و حدود دوسال هم سابقه کار دارم فکر میکنم با بیمه ارتش میشه چون من خدمتم رو به صورت امریه سازمانی توی یه سازمان دولتی بودم و مرتبط با رشتم که مهندسی شیمی هست طی کردم
    و برادرم هم استان کبک هست و دو هفته پیش پاسپرتشو گرفت
    و زبان فرانسه هم بلد نیستم و واقعن استعداد ندارم

با تمام این تفاسیر من تلاش کنم برای گرفتن ایلتس جنرال؟
    اصلن میتونم پرونده باز کنم با این شرایط یا این که شانسی ندارم؟

ممنونم از کمک هاتون پیشاپیش

Junior Member

سلام دوستان
    با بهترین آرزوها در سال جدید میخواستم سوال کنم کسی از شما در رابطه با پس گرفتن لندینگ فی اطلاعاتی داره در اختیار من بگذاره ممنون میشم. در ضمن من وکیل داشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط firouzeh50 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با بهترین آرزوها در سال جدید میخواستم سوال کنم کسی از شما در رابطه با پس گرفتن لندینگ فی اطلاعاتی داره در اختیار من بگذاره ممنون میشم. در ضمن من وکیل داشتم.
    شما كی ریجکت شدین؟؟ الان که دیکه تحریمها رو برداشتن؟!!!کی بهتون جواب دادن؟ تو قسمت انلاین هم وضعیت پرونده تون تغییر کرد به دسیژن مید؟؟
    خیلی ناراحت شدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شریف - عمران

سلام بچه ها
    افیسر از من خواسته که کارت پایان خدمت و یا معافیت رو براشون ترجمه و ارسال کنم ولی من که الان در کانادا درسم تمئم شده 3 سال پیش از طریق وثیقه معافیت تحصیلی گرفتم و اومدم . از دوستان کسی مشکل من رو داشته ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)