صفحه 5360 از 5471 نخستنخست ... 436048605260531053505351535253535354535553565357535853595360536153625363536453655366536753685369537054105460 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 53,591 تا 53,600 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmp نمایش پست ها
    توي ايميل پاس ريكوست ذكر شده آنكارا 4 روز و استانبول 6 روز
    در جهت اطمينان برای خودشان ظاهرا روز تحويل مدارک را جزو اين 4 روز کاری نمی شمارند. 5 شنبه بدهيد می گويند 5 شنبه بعد تحويل خواهد شد.

Junior Member lida2000 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    دوتا فرم هست یکی بی4 و یکی بی4آ:
    http://www.cbsa.gc.ca/publications/f.../menu-eng.html
    (زیر صفحه این لینک next رو بزنین تا به حرف B برسین)

بی4 برای وسایلی که همراهتون هست و بی4آ برای
    goods to follow هست یعنی چیزهایی که بعدا میارین مثلا فریت میکنین.

یک فرم هم هست که توی هواپیما پر میکنین به اسم customs declaration card و چیز خاصی نیست ولی برای بعضیها که دوست دارن بدونن بهش میگن فرم E311..توی این لینک هست:

http://www.cbsa.gc.ca/publications/f.../menu-eng.html

در خصوص فرم بی4 و بی 4 آوظیفه خود افیسر هست این فرمها رو پر کنه ولی برای سهولت و تسریع در کارتون درفرودگاه میگن شما پر کنید....برای همین هم هست خیلیها پر نمیکنن و افیسر ازشون اونجا چندتا سوال میکنه و جواب میدن...ولی ماها که اکثرا توی این فرومها هستیم همه پر میکنیم...این لینکش هم در سی ای سی که نوشته افیسر خودش باید پر کنه الان نمیتونم پیدا کنم.

یکی از دوستان پرسیدن کارت پی آر چند روزه میاد...مال من 47 روزه اومد....یکی از دوستام 45 روزه اومدکارتش...توی همین حول و حوش میاد.
    من رفتم ایران دو هفته پیش برگشتم...توی هواپیما که اصلا مهاجری نبود...پس میخواین کی بیاین؟
    زالزالک عزیز پاس ریکوئست مبارک و پیشاپیش پاس ریکوئست همه دوستان مبارک.
    سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون لیدا جان .
    من یه سوال دارم راجع به این فرم بی 4آ / سوال من اینکه آیا اگه یک سال بعد بخوایم وسایلمونو ببریم میتونیم در این فرم ذکرشون کنیم؟ یا شامل وسایلی که یک سال بعد از ورود میشه برد، نیست و ما باید بابت ورودشون مالیات بدیم ؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید، چون من خودم بار اول میخوام برای چند ماه برم کارت هامو بگیرم و برگردم و سال بعدش برای همیشه برم لذا وسایلمم میخوام سال بعد که برای همیشه میرم ببرم ...ممنون
    رسیدن مدارک به سیدنی: 20 اپریل، فایل نامبر اول: 14جولای 2010 ، فایل نامبر دوم :ر25 نوامبر 2010 ، مدیکال 26 جون 2014، پاس ریکوئست 3 نوامبر،2014 ، ویزا 19 نوامبر 2014.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران -زمين شناسي نفت

سلام دوستان
    بالاخره بعد از 7 سال از زماني كه تصميم به مهاجرت گرفتيم (پرونده اولي) و حدود بعد از 4 سال و 10 ماه. در حدود 1740 روز چشم ما به جمال ويزاي روشن شد. ويزاي ما 9 اكتبر از ورشو صادر شده بود و 13 اكتبر پي ار شديم . پيكاپ از طريق وكيل محترمه انجام شد حدود 12 روز طول كشيد من از ايشون راضي هستم . اميدوارم ساير دوستان هم به زودي به اين مرحله برسن هر چند كه فكر ميكنم اين مرحله تازه شروع كاره . به دوستان منتظر مخصوصا دوستان دسامبري و ژانويه اي هم سفارش ميكنم اماده باشن و كار هاي باقيمانده را شروع كنن چون جمع و جور كردن هم وقت زيادي ميگره بهر حال اين ويزا ميرسه و ان موقع زندگي چند ساله را توي چند تا ساك خلاصه كردن خيلي سخته به اميد خبرهاي خوب براي تمام دوستان انشالله.
    CIO: 7 - dec - 2009
    MED: 2 - jan - 2014
    P.R: 13 - oct - 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران -زمين شناسي نفت

سلام دوستان
    ايا براي داشتن بليط دوطرفه موقع ورود بايد براي افسر توضيح داشته باشيم با تشكر.
    CIO: 7 - dec - 2009
    MED: 2 - jan - 2014
    P.R: 13 - oct - 2014

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ysef13014 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ايا براي داشتن بليط دوطرفه موقع ورود بايد براي افسر توضيح داشته باشيم با تشكر.
    نه. آفیسر به این چیزها کار ندارد.

با سلام.
    آیا آیلتس آکادمیک برای این FSW مورد پذیرش است یا حتما باید جنرال باشد؟

و اینکه اگر من بخوام الان پروندم رو تشکیل بدم، آیا شانس گرفتن FSW را دارم یا می رم با قوانین سال 2015 ؟
    ممنون اگه راهنمایی کنید
    با تشکر
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    با سلام.
    آیا آیلتس آکادمیک برای این FSW مورد پذیرش است یا حتما باید جنرال باشد؟

و اینکه اگر من بخوام الان پروندم رو تشکیل بدم، آیا شانس گرفتن FSW را دارم یا می رم با قوانین سال 2015 ؟
    ممنون اگه راهنمایی کنید
    با تشکر
    فقط جنرال مورد قبول هست.
    اگر بتونید تا آخر دسامبر تمام مدارک را به دست CIC برسونیدّ، به شرط پر نشدن ظرفیت رشتتون، مورد قبول خواهد بود.
    تمامی پاسخ های بنده به سوالات و مشارکت در فروم حاصل مطالعات یا تجربیات شخصی و یا تماس ها و مکاتبات با سازمانهای مسئول مبباشد. هیچ فردی اجباری در قبول و انجام دادن آنها ندارد و در صورت بروز اشتباه ناخواسته مسئولیتی متوجه بنده نخواهد بود.

دوستان کسی اینجا از طریق دفتر وک استانبول ویزاشو گرفته؟ میخوام بدونم چند روزه میبره آنکارا و میاره

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط lida2000 نمایش پست ها
    سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون لیدا جان .
    من یه سوال دارم راجع به این فرم بی 4آ / سوال من اینکه آیا اگه یک سال بعد بخوایم وسایلمونو ببریم میتونیم در این فرم ذکرشون کنیم؟ یا شامل وسایلی که یک سال بعد از ورود میشه برد، نیست و ما باید بابت ورودشون مالیات بدیم ؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید، چون من خودم بار اول میخوام برای چند ماه برم کارت هامو بگیرم و برگردم و سال بعدش برای همیشه برم لذا وسایلمم میخوام سال بعد که برای همیشه میرم ببرم ...ممنون
    سلام.خواهش میکنم.بله در فرم بی4آ ذکر میکنید که چه چیزهایی میخواهید سال بعد ببرین بعدش افیسر در سیستمش میزنه و یک پرینت بهتون میده اسمش هست casual goods accounting document
    کسانی که با فاصله فریت میکنن این پرینتی که بهتون میده دفعه بعد همراهتون باشه البته اصلا کسی جلوی شما رو نمیگیره راجع بهش سوال کنه چون شما پی آر دارین مثل بقیه رد میشین میرین.. ولی به هر حال همراهتون باشه.....من خودم هم 4 ماه پیش لند کردم ولی وسایلم رو یک سفر رفتم ایران تازه دو هفته پیش فریت کردم یعنی با فاصله فریت کردم...و خودم در فرودگاه رفتم از افیسر سوال کردم و اون گفت همین پرینت رو دفعه قبل گرفتی دیگه کافی هست.
    الان تورنتو داره برف میاد ولی زمین خیس هست نمیشینه. با یک کم جزئی وزش باد..البته روزهای آینده نگاه کردم قرار نیست برف بیاد خلاصه دوستانی که عازم هستن نترسن.
    با آرزوی موفقیت برای همه.
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Junior Member

سلام، من که 2010 اقدام کردم با آکادمیک اقدام کردم و موردی هم پیش نیومد.... در حقیقت می خواستم تیر و دونشون کنم هم بای دانشگاه و هم برای مهاجرت و مشکلی هم پیش نیومد....و ویزا هم اومد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)