صفحه 101 از 5471 نخستنخست ... 519192939495969798991001011021031041051061071081091101111512016011101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Member eshaghbina آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

بابک خان ممنون بابت پاسخ و ایمیل. در خصوص کپی برابر اصل پاسپورت فرمودید:
    - مدارک انگليسي رو بردم داالترجمه کپي برابر با اصل کردم اما مدارک فارسي رو خود دالترجمه وقتي ترجمه ميکنه اونا رو با کپي انگليسي سيلد ميکنه و ميبره دادگستري يا وزارت خارجه براي تاييد مدارک فارسي که کپي برابر با اصل فقط نياز داريد ميتونيد ببريد اون شعبه دادگاه
    حال سوال بنده: مگر به غیر از پاسپورت که کپی برابر اصل میخواهد و نیازی به ترجمه رسمی ندارد، مدرک دیگری وجود دارد که به کپی برابر اصل نیاز داشته باشد؟ چرا که به غیر از پاسپورت کلیه مدارک ترجمه رسمی خواهند شد و بطور اتوماتیک با پلمپ شدن به ترجمه رسمی کپی برابر اصل خواهند شد. آیا درست میگویم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_k
    سلام دوستان

بالاخره از Sydney یک Email برای من فرستاده شده که بالای اون یک شماره داره B0........ , در Payment Receipt No داده شده منتها متاسفانه تاریخی که بالای نامه زده شده 19 Feb است ولی تاریخ email ماله 2 روز پیش مطابق نامه الان دقیقا 120 روز من تمام شده و check my application status هم در سایت CIC کار نمیکنه که من بتوانم status را چک کنم به نظر شما من چه کار می توانم بکنم در ضمن مدارک ام حداقل 10 روز وقت نیاز داره که کامل بشه.

در ضمن بالای email این را زده بودند

Effective May 12, 2009 our office implemented e-communications with clients. The correspondence below was originally sent to the mailing address provided on your application form. Since you have submitted a request for a status update, it appears you did not receive our original correspondence. We are resending the original assessment results of your application to the e-mail address provided on your application.

سلام
    اگر من جای شما بودم مدارکم رو برای سوریه می فرستادم و در یک نامه چریان رو براشون توضیح می دادم. بهتر از اینه که هیج تلاشی نکنی.

میشه لطف کنی آدرس ایمیلی که با اون برات ایمل زدن رو اینجا بذاری. فکر کنم به درد بخور باشه. من هم از نظر زمانی مشکل دارم و هنوز جوابی دریافت نکردم.

مرسی

Senior Member afshinnnn آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghias
    باسلام
    آقا رفتم تو سايت ولي چيز خواستي نوشته نبود و تنها تاريخ ورود و تاريخي كه انها نامه ارسال كردند نوشته و يك قسمتي هم بصورت پايين نوشته بود كه من نفهميدم كه تيك زدن يا نزدن آن چه تفاوتي دارد
    Please remove the ability for me or anyone else to view the status of my application on this Web site. Note: Once you withdraw your consent, your application status will no longer be available on the Internet. Learn about other ways of receiving information about the processing and status of your application by contacting us.
    راستي ممنون از پاسختون

میگه اگه دیگه دلتون نمی خواد ازین قسمت بطور آنلاین اطلاعات آپدیت بگیرید، اینجا را تیک بزنید! ضمن اینکه اشاره کرده در صورت ردی پرونده شماه، دیگر این قسمت فعال نخواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط eshaghbina
    بابک خان ممنون بابت پاسخ و ایمیل. در خصوص کپی برابر اصل پاسپورت فرمودید:
    - مدارک انگليسي رو بردم داالترجمه کپي برابر با اصل کردم اما مدارک فارسي رو خود دالترجمه وقتي ترجمه ميکنه اونا رو با کپي انگليسي سيلد ميکنه و ميبره دادگستري يا وزارت خارجه براي تاييد مدارک فارسي که کپي برابر با اصل فقط نياز داريد ميتونيد ببريد اون شعبه دادگاه
    حال سوال بنده: مگر به غیر از پاسپورت که کپی برابر اصل میخواهد و نیازی به ترجمه رسمی ندارد، مدرک دیگری وجود دارد که به کپی برابر اصل نیاز داشته باشد؟ چرا که به غیر از پاسپورت کلیه مدارک ترجمه رسمی خواهند شد و بطور اتوماتیک با پلمپ شدن به ترجمه رسمی کپی برابر اصل خواهند شد. آیا درست میگویم؟

بلی درست می گوئید، فقط پاسپورت بطور جداگانه کپی برابر اصل می گردد.
    ضمناً کپی برابر اصل نمودن صفحات پاسپورت را معمولاً دارالترجمه ها نیز بعهده می گیرند

Junior Member

با سلام، در پاسخ به پدرام عزیز عرض کنم که من با عنوان مهندس شیمی‌ اقدام کردم و ۱۷ مارس جواب مرحله یک رو گرفتم و در ۱۲ ژوئن هم فایل نامبر رو از ویزا آفیس دریافت کردم. ولی‌ در مورد پاسخی که شما داده بودین که در مرحله in process هستین سوال اینه که مگه نباید ابتدا وضعیت VISA OFFICE ELIGIBILITY REVIEW COMPLETE بشه و بعد بشه in process ؟
    ارسال مدارک به سیدنی: Feb. 25, 2009 دریافت فایل نامبر اول: March 15, 2009 دریافت مدارک در لندن و شروع پندینگ: June 09, 2009 شروع این پراسسJuly 15 , 2009
    دریافت مدیکال Dec. 15, 2009 ارسال مدیکال Jan. 06, 2010

Senior Member pedram27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid652
    با سلام، در پاسخ به پدرام عزیز عرض کنم که من با عنوان مهندس شیمی‌ اقدام کردم و ۱۷ مارس جواب مرحله یک رو گرفتم و در ۱۲ ژوئن هم فایل نامبر رو از ویزا آفیس دریافت کردم. ولی‌ در مورد پاسخی که شما داده بودین که در مرحله in process هستین سوال اینه که مگه نباید ابتدا وضعیت VISA OFFICE ELIGIBILITY REVIEW COMPLETE بشه و بعد بشه in process ؟
    نه اول In process میشود احتمالا مرحله بعد VISA OFFICE ELIGIBILITY REVIEW COMPLETEکه در واقع به منزله پایان تحقیقات و کار آفیسر می باشد . البته در لیست توضیحات سایت CIC ترتیب توضیحات مراحل پرونده همان طور است که شما می گویید اما ظاهرا درست نیست .

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

سلام
    من چند روز پیش با این فروم آشنا شدم و همه 74 صفحه این مطلب رو خوندم!
    واقعا اطلاعات خیلی مفیدی دستم اومد که از همه دوستان عزیز که صمیمانه دانسته هاشون رو با بقیه شریک شدند تشکر میکنم
    یک سوال از همه بچه ها به خصوص آقا پدرام و آقا بابک و بقیه دوستانی که مدارکشون رو فرستادند داشتم
    من 27 سالمه. فوق لیسانس زمین شناسی هستم و زبانم هم بد نیست. (کانون زبان رو تموم کردم. مدرک تولیمو هم دارم)
    سوالم اینه که من دو سال سابقه کاری با بیمه دارم توی یک شرکت مهندسین مشاور با عنوان زمین شناس ولی کارم جوری بوده که اونجا تو این مدت کار زمین شناسی نکردم و شرح وظایفم یه چیزهای دیگه بوده اما عنوان قرار داد کاریم با عنوان زمین شناس هستش
    از طرفی دو سال هم در دانشگاه پیام نور سابقه تدریس (به صورت حق التدریس و بدون بیمه)دارم بازهم با همین عنوان زمین شناسی
    با این حساب هم میتونم با کد2113 اقدام کنم به عنوان زمین شناس و هم با کد 4131 به عنوان مدرس کالج
    به نظر دوستان شانسم توی کدوم یکیش بیشتره؟
    یک سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه به نظرتون امکان گرفتن نمره 14 یا 15 از آزمون آیلتس وجود داره؟ من یه همچین نمره ای رو نیاز دارم تا امتیازهام به 67 برسه!
    مرسی از لطف همتون
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

Senior Member pedram27 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Maya_hu
    سلام
    واقعا اطلاعات خیلی مفیدی دستم اومد که از همه دوستان عزیز که صمیمانه دانسته هاشون رو با بقیه شریک شدند تشکر میکنم
    یک سوال از همه بچه ها به خصوص آقا پدرام و آقا بابک و بقیه دوستانی که مدارکشون رو فرستادند داشتم
    من 27 سالمه. فوق لیسانس زمین شناسی هستم و زبانم هم بد نیست. (کانون زبان رو تموم کردم. مدرک تولیمو هم دارم)
    سوالم اینه که من دو سال سابقه کاری با بیمه دارم توی یک شرکت مهندسین مشاور با عنوان زمین شناس ولی کارم جوری بوده که اونجا تو این مدت کار زمین شناسی نکردم و شرح وظایفم یه چیزهای دیگه بوده اما عنوان قرار داد کاریم با عنوان زمین شناس هستش
    از طرفی دو سال هم در دانشگاه پیام نور سابقه تدریس (به صورت حق التدریس و بدون بیمه)دارم بازهم با همین عنوان زمین شناسی
    با این حساب هم میتونم با کد2113 اقدام کنم به عنوان زمین شناس و هم با کد 4131 به عنوان مدرس کالج
    یک سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه به نظرتون امکان گرفتن نمره 14 یا 15 از آزمون آیلتس وجود داره؟ من یه همچین نمره ای رو نیاز دارم تا امتیازهام به 67 برسه!
    مرسی از لطف همتون
    سلام به این فروم خوش آمدید . به نظر من همین شغلی که الان هستید اگر بتوانید گواهی کار مطابق با قراردادتان بگیرید خیلی خوب است . و در ارتباط با آیلس اگر زیان شما خوب است کافی است که از هرکدام از توانایی های آیلس بتوانید نمره 6.5 به بالا از 9 بگیرید 14 امتیاز آورده اید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Maya_hu
    سلام
    مرسی از لطف همتون
    همونطور که پدرام گفت تو هر کدوم از کارها که ميتوني گواهي اشتغال متناسب با نياز ويزا افيس بگيري بهتره به اون کد اقدام کني واسه اونا هيچ فرقي بين شغل ها نيست
    به نظرم به راحتي ميتوان 14 امتياز گرفت من با بد شانسي 12 امتياز گرفتم همه که مثل من بد شانس نيستن

برای اخذ ماکزیمم نمره 16 امتیاز زبان اول (انگلیسی) بایستی حداقل نمرات زیر را از تک تک مهارت ها کسب کنید :

Speaking 6.5
    Reading 6.5
    Writing 6.5
    Listening 7.5 !

من برخی را می شناسم که بری جبران کسری نمره زبان اول ، یه دوره فشرده زبان فرانسه را هم کار کرده و در امتحان TEF فرانسه نیز شرکت کرده اند و از آنجا یک یا 2 امتیاز کسب کرده اند !

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)