صفحه 1864 از 5471 نخستنخست ... 8641364176418141854185518561857185818591860186118621863186418651866186718681869187018711872187318741914196423642864 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 18,631 تا 18,640 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Member helensalon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نقل قول نوشته اصلی توسط stevenmanort نمایش پست ها
    آخه این نامردها نمیگن مثلا پزشک که تو هر دو لیست هست چه فرقی داره ؟ مثلا اون پزشکی که 2011 اقدام کرده خونش از من رنگین تره ؟؟ بابا اگه به سابقه کار هست که قانونا من باید
    بیشتر از اون داشته باشم . این نامردا هم دندون تیز کردن واسه پول جهان سومی ها . یه حساب سرانگشتی بکنین ببینین چه پولی سالانه ماها به حسابشون میریزیم ! حالا دیدم آقای نروژ هم شروع کردن !

خب شاید تخصصش فرق میکنه

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط helensalon نمایش پست ها
    خب شاید تخصصش فرق میکنه
    بحث تخصص نیست . 38 رشته ای ها رو فقط پروندههاشونرو دریافت می کردن و هیچ پروسه ای هم روی پروندههاشون انجام نمی شد . دلیلشو هم جناب وزیر توضیح ندادن .
    too much love will kill you

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    بحث تخصص نیست . 38 رشته ای ها رو فقط پروندههاشونرو دریافت می کردن و هیچ پروسه ای هم روی پروندههاشون انجام نمی شد . دلیلشو هم جناب وزیر توضیح ندادن .
    من اینطور شنیدم که جناب وزیر فرمودند رشته هایی رو که بیشتر نیاز داریم و در بین 29تایی ها بیشتر هستند زودتر بررسی میکنیم به همین دلیل از نظر زمانی دارن چپه بررسی میکنن

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

من اینطور شنیدم که جناب وزیر فرمودند رشته هایی رو که بیشتر نیاز داریم و در بین 29تایی ها بیشتر هستند زودتر بررسی میکنیم به همین دلیل از نظر زمانی دارن چپه بررسی میکنن
    نقطه اشتراک لیست 38 و 29 خیلی زیاده می تونین مشاهده کنین ولی انصاف اصلا رعایت نشده .
    too much love will kill you

رشته و دانشگاه

نقطه اشتراک لیست 38 و 29 خیلی زیاده می تونین مشاهده کنین ولی انصاف اصلا رعایت نشده .
    خب بره اونا چه فرقی میکنه 29 تایی ها که فک و فامیلشون نیستن حتما یه نفعی برای کشورشون داشته که دارن این کارو میکنن اینم از شانس بد مای والا

ApplyAbroad Guru

خب بره اونا چه فرقی میکنه 29 تایی ها که فک و فامیلشون نیستن حتما یه نفعی برای کشورشون داشته که دارن این کارو میکنن اینم از شانس بد مای والا
    نفعش براشون فقط از نظر آماره. چون ادعا کردند که با تغییرات جدید (محدود کردن ظرفیت و رشته) کسانی که از سال 2010 به بعد اپلای میکنند ظرف 12 تا 18 ماه جواب میگیرند و بخاطر همین پرونده های اون ها رو با اولویت بررسی میکنند که بتونند در داخل ادعا کنند که تغییرات سیستم مهاجرتی موفقیت آمیز بوده (البته با مطالعه فروم 29 رشته ای ها کمتر دیدم کسی بعد از 18 ماه هم ویزاشو گرفته باشه در نتیجه احتمالا باز هم این هدف رو نمیتونند بیارند).

Banned
    رشته و دانشگاه
    DVM

خب شاید تخصصش فرق میکنه
    نه دوست عزیز ، پزشک عمومی هست. general practitioner و نه فقط این 11 تا رشته مشترک هست فکر کنم

نزدیک به 2 سال شد که همچنان پا در هوائیم ...
    کاشکی حداقل امتیازمون رو حساب میکردن و میگفتن ok هستیم ، بعدا (1 سال ، 2 سال یا چند سال بعد) ویزا مونو صادر میکردن
    اینطوری از بلاتکلیفی در میومدیم

Junior Member

اینطور که به نظر من میرسه جریان 38 رشته ای ها یک کم باید هم طول بکشه !!! چرا ؟ اواخر 2008 و اوایل 2009 خیلی ها داشتن زندگی شونو میکردن که یهو قانون عوض شد هر کسی هم که اصلا تو باغ نبود بدو بدو یه سری مدارک جور کردند و رفتن تو آخر صف وایستادن بعدش هم خوشال که بعله ما از 2004 و 2005 و 2006 ها جلو افتادیم و هی برا خودشون پپسی باز کردن و با وزیر ایمیل دادن گرفتن که آقا یا خانوم چی شد این یکسالی که گفتین .
    این خلاصه داستان بود ولی انصافی هم که فک کنیم و جریان متقلب ها رو هم جدی نگیریم اون وکلای قلابی رو میگم و یه سری که مدرک جعلی ارسال کردن اون کشور ثالث هم که اوضاش دیمی نیست بابت هر مهاجر به درد بخور یا بدرد نخور خیلیها باس جواب پس بدن خونه خاله که نیست بریم یه آش بخوریم بعد هم یه آروغ بزنیم که پیازش زیاد بود یارو اومده گفته " اسکیلد ورکر " از نوع فدرالش می خواد که بره کار کنه خودشون الاف {حالا با ع یا ا} زیاد دارن ایرانی بیکار هم زیاد دارن . من فکر می کنم کل قضیه گیر ش به اینه که متقاضی از همه جورش زیاد بوده . حرف زیاد میشه گفت من کوتاهش کردم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط december11 نمایش پست ها
    اینطور که به نظر من میرسه جریان 38 رشته ای ها یک کم باید هم طول بکشه !!! چرا ؟ اواخر 2008 و اوایل 2009 خیلی ها داشتن زندگی شونو میکردن که یهو قانون عوض شد هر کسی هم که اصلا تو باغ نبود بدو بدو یه سری مدارک جور کردند و رفتن تو آخر صف وایستادن بعدش هم خوشال که بعله ما از 2004 و 2005 و 2006 ها جلو افتادیم و هی برا خودشون پپسی باز کردن و با وزیر ایمیل دادن گرفتن که آقا یا خانوم چی شد این یکسالی که گفتین .
    این خلاصه داستان بود ولی انصافی هم که فک کنیم و جریان متقلب ها رو هم جدی نگیریم اون وکلای قلابی رو میگم و یه سری که مدرک جعلی ارسال کردن اون کشور ثالث هم که اوضاش دیمی نیست بابت هر مهاجر به درد بخور یا بدرد نخور خیلیها باس جواب پس بدن خونه خاله که نیست بریم یه آش بخوریم بعد هم یه آروغ بزنیم که پیازش زیاد بود یارو اومده گفته " اسکیلد ورکر " از نوع فدرالش می خواد که بره کار کنه خودشون الاف {حالا با ع یا ا} زیاد دارن ایرانی بیکار هم زیاد دارن . من فکر می کنم کل قضیه گیر ش به اینه که متقاضی از همه جورش زیاد بوده . حرف زیاد میشه گفت من کوتاهش کردم
    من با پروسه ای که انجام شده موافقم البته دوغ و آش و .. مطمئن نیستم. خیلی را من هم می شناسم که نه زبان بلد است نه سابقه کار دارد و تو همین ایران با زبان مادریش کار نمی تواند گیر بیاورد، رفته پرونده باز کرده است. طرف ویندوز خونه شان هم بلد نیست عوض کند رفته 10 سال سابقه مدیریت شبکه های کامپیوتری ارایه داده است! و یا اصلا تا پریروز داشته با استادها چون می زده است که تورو خدا این درسم را پاس کنید، رفته سابقه تدریس در دانشگاه و کالج با کلی جزئیات آورده است. جالب است فردا هم که می رود کانادا می گوید ای بابا من ایران ال بودم بل بودم و...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)