صفحه 1959 از 5471 نخستنخست ... 9591459185919091949195019511952195319541955195619571958195919601961196219631964196519661967196819692009205924592959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,581 تا 19,590 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نقل قول نوشته اصلی توسط venus60 نمایش پست ها
    خير شما از هر كدوم از اين امتحانها10 امتياز كسب مي كنيد.
    میدونم 10 امتیاز میشه
    اما خداییش فقط به فاصله یک هفته ! تو یک اسکیل نمراتم نیم نمره کمه که هفته بعدش جبران کردم .... یعنی آخر نامردیه اگه به این موضوع اهمیتی ندن

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام من قاطی کردم این دوستمون که 12 امتیاز می یاره که ؟!!!! مگه امتحان اولش اون 3 تای اول 4 امتیاز های را نمی یاره و اسپیکینگ را 2 این که می شه 14 امتیاز !!!! راهنمایی کنین لطفا من خیلی بیقم نه !!!
    نه همون 10 میشهاینجوری محاسبه میشه:
    s:6 = 2
    W:7 = 4
    R:5.5 = 2
    L:6.5 = 2
    برای دومی :
    S:6.5=4, W:6 = 2,R:5.5=2,L6.5=2
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_54 نمایش پست ها
    میدونم 10 امتیاز میشه
    اما خداییش فقط به فاصله یک هفته ! تو یک اسکیل نمراتم نیم نمره کمه که هفته بعدش جبران کردم .... یعنی آخر نامردیه اگه به این موضوع اهمیتی ندن
    اگر توی آخرین امتحان نمره مناسب آوردین مشکلی ندارین, اما همیشه آخرین امتحان در نظر گرفته میشه ..
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

میدونم 10 امتیاز میشه
    مبنای امتیاز دهی نمراتی است که فقط در یک آزمون کسب شده. اینجوریه دیگه قانونه. البته نامردی نیست چون آزمون آیلتس با آزمون دیگه فرق میکنه یکیش لیسنینگ سختتره و ریدینگ آسونه و ممکنه یکی بعدی لیسنینگ اسون باشه و ریدینگ سختتر. اگه اینجوری نبود که شما تو 2 تا آزمون پشت سر هم اینقدر تفاوت تو نمره های اسکیلهای مختلف نداشتین. به هر حال قانونش اینجوریه.
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazalllll نمایش پست ها
    مهندسین محترم رشته عمران، ممکنه لطفا توضیح بدن ضرورت مدرک نظام مهندسی برای تخصص اونها با مهندسین دیگه فرقی میکنه؟ یا کاراییش مثلا با کارایی این مدرک برای یک مهندس برق یکسان هست؟
    من نه عضو نظام مهندسی هستم، نه مدرکشو دارم. میخوام ببینم ممکنه از ما هم بخوان!
    اولا در مورد مدارک نظام مهندسی در ایمیل آپدیتی که واسه من اومده کلمه if applicable آمده که یعنی در صورت امکان. دوما، مدرک نظام مهندسی فقط اجازه نظارت و محاسبه را برای مهندسین عمران صادر می کنه و ربطی به مدیریت پروژه ها نداره. برای مهندسین برق هم عضویت در نظام مهندسی نشون میده که اون فرد می تونه نقشه های برق کشی و سیستم برق یک سازه را تایید کنه. نگران نباشید داشتن ی این مدرک ضروری نیست.
    سیدنی: October 2009/ فایل نامبر اول: December 2009/فایل نامبر دوم: April 2010/انتقال پرونده به ورشو: December 12 2011/تاریخ درخواست آپدیت (و اینپراسس شدن واقعی): 15 فوریه 2012 /مدیکال: 30 آپریل 2012/ پاس ریکوئست: 6 آگوست 2012 / Construction Manager

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_gh1362 نمایش پست ها
    مبنای امتیاز دهی نمراتی است که فقط در یک آزمون کسب شده. اینجوریه دیگه قانونه. البته نامردی نیست چون آزمون آیلتس با آزمون دیگه فرق میکنه یکیش لیسنینگ سختتره و ریدینگ آسونه و ممکنه یکی بعدی لیسنینگ اسون باشه و ریدینگ سختتر. اگه اینجوری نبود که شما تو 2 تا آزمون پشت سر هم اینقدر تفاوت تو نمره های اسکیلهای مختلف نداشتین. به هر حال قانونش اینجوریه.
    به نظرم باید گفت فقط قانونه ...
    همه امتحان ایلتس دادین و میدونین که مخصوصا تو اسپیکینگ چقدر سلیقه ای عمل می کنن ممتحن ها ، خود افیسر ها هم میدونن که امتحان آیتلس یک معیار سنجش 100 % نیست ، واسه این میگم نامردیه ... بهر حال باید دید چی میشه .... ممنون

Member farhadjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ,0711

نقل قول نوشته اصلی توسط asr نمایش پست ها
    در واقع ضرورت اون هنگامی است که به صورت خصوصی کار میکنید و مثلا میخواهید برگه محاسبات یا نظارت ساختمان را به طور رسمی خودتون امضا کنید و سهمیه دارید و بابت امضاتون پول میگیرید.وگرنه بدون پروانه هم هر مهندس اجازه کار داردفقط حق امضا ندارد.من خیلی تعجب میکنم که از این دوستمون این رو خواستن مگر اینکه 1)به مدرک یا سابقه کارش شک کردن یا 2)بعضی از دوستان با فرستادن پروانه اشتغالشون توقع افیسر رو بالا بردن بهر حال من خیلی احساس خوبی از این موضوع نکردم مخصوصا در تعریف وظایف شغل0711خیلی به پروانه اشتغال نظام مربوط نیست.
    من خیلی فکر کردم که چه راهی داره برا مهندسین عمران اگه یه وقت سابقه بیمه خواستن طبق آخرین ایمیلی که یکی از رفقا گذاشته بود نوشته: سابقه بیمه یا یک گواهی از نظام مهندسی واگر پروانه اشتغال بکار هم موجوده ضمیمه کنید به نظر من برا کسایی که مهندس عمران یا معماری هستند برن نظام مهندسی یک نامه بگیرن که آقای فلان با شماره عضویت و پروانه فلان عضو این سازمان می باشد و اگه آشنایی کسی هم دارین اونجا در ادامه نامه بنویسن که این آقای فلان به عنوان مدیر پروژه یا سرپرست کارگته یا ...... با مهندسین مشاور فلان همکاری دارن مهر وامضا روی سربرگ سازمان پروانه اشتغال بکار رو هم که صلاحیت طراحی و نظارت پشتش نوشته را هم ترجمه کنید که محکم کاری بشه بازم نگرانید کارت عضویت نظام مهندسی رو هم ترجمه کنید بازم بیشتر می تونید پروانه دفتر مهندسی اگه دارین رو هم ترجمه کنید بازم بیشتر............. این مساله برای مهندسین برق و مکانیک وشهرسازی که ادعای construction manager یا site manager و ... دارن صدق می کنه
    ویرایش توسط farhadjoon : February 18th, 2012 در ساعت 12:41 PM
    ارسال به سیدنی 14 آپریل 2010
    فایل نامبر اول 28 جون 2010
    فایل نامبر دوم 16 آگوست 2010,اینپراسس الکی بدون پیگیری 24 ژانویه 2012,ارسال پرونده به ورشو 3rd Feb, اینپراسس واقعی 20th March 2012

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

به نظرم باید گفت فقط قانونه ...
    همه امتحان ایلتس دادین و میدونین که مخصوصا تو اسپیکینگ چقدر سلیقه ای عمل می کنن ممتحن ها ، خود افیسر ها هم میدونن که امتحان آیتلس یک معیار سنجش 100 % نیست ، واسه این میگم نامردیه ... بهر حال باید دید چی میشه .... ممنون
    سیستم امتیاز دهی هم ناجوره واسه لیستنینگ 7.5 به بالا 4 امتیاز داره من که زورم به این یکی نرسید .
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjoon نمایش پست ها
    من خیلی فکر کردم که چه راهی داره برا مهندسین عمران اگه یه وقت سابقه بیمه خواستن
    طبق آخرین ایمیلی که یکی از رفقا گذاشته بود نوشته: سابقه بیمه یا یک گواهی از نظام مهندسی واگر پروانه اشتغال بکار هم موجوده ضمیمه کنید
    به نظر من برا کسایی که مهندس عمران یا معماری هستند برن نظام مهندسی یک نامه بگیرن که آقای فلان با شماره عضویت و پروانه فلان عضو این سازمان می باشد و اگه آشنایی کسی هم دارین اونجا در ادامه نامه بنویسن که این آقای فلان به عنوان مدیر پروژه یا سرپرست کارگته یا ...... با مهندسین مشاور فلان همکاری دارن مهر وامضا روی سربرگ سازمان
    پروانه اشتغال بکار رو هم که صلاحیت طراحی و نظارت پشتش نوشته را هم ترجمه کنید که محکم کاری بشه بازم نگرانید کارت عضویت نظام مهندسی رو هم ترجمه کنید
    بازم بیشتر می تونید پروانه دفتر مهندسی اگه دراین رو هم ترجمه کنید بازم بیشتر.............
    مشکل من اینه که اولا عضو نظام مهندسی نیستم چون باید دو سال از مدرک فوقم بگذره تا عضو بشم. بعدشم این که از من بیمه خواستند و من فقط 10 ماه سابقه بیمه دارم (اما سابقه کار 4 سال) و می ترسم به این خاطر که زیر 1 سال بیمه دارمرد بشم!!! خیلی استرس دارم
    سیدنی: October 2009/ فایل نامبر اول: December 2009/فایل نامبر دوم: April 2010/انتقال پرونده به ورشو: December 12 2011/تاریخ درخواست آپدیت (و اینپراسس شدن واقعی): 15 فوریه 2012 /مدیکال: 30 آپریل 2012/ پاس ریکوئست: 6 آگوست 2012 / Construction Manager

Senior Member aziking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    اگر توی آخرین امتحان نمره مناسب آوردین مشکلی ندارین, اما همیشه آخرین امتحان در نظر گرفته میشه ..

آرام جان تا اونجایی که من می دونم اگه جند تا آیلتز بفرستی اونی رو برات حساب می کنن مه بیشترین امتیاز رو بدهت میده...یعتی کانادا در حالت عادی سعی در کمک به فرد مهاجر در جهت کسب امتیاز است...البته الان 38 ها فکر نمی کنم حالتشون عادی باشه
    امتیاز = 71 ، IT Manager ، NOC 0213 ، نرم افزار
    ارسال به سیدنی: Nov 6, 2009 فایل 1: Jan 15, 2010 - فایل 2 :May 18, 2010 - ارسال به ورشو : Dec 12, 2011 - اینپراسس + درخواست آپدیت : Feb 23, 2012 - دریافت مدیکال Apr 30, 2012 - کپی پاس Aug 21, 2012 - پاس ریکوئست : Sept 6, 2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)