صفحه 1961 از 5471 نخستنخست ... 9611461186119111951195219531954195519561957195819591960196119621963196419651966196719681969197019712011206124612961 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,601 تا 19,610 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نقل قول نوشته اصلی توسط senged نمایش پست ها
    یادم نیست الان کل حافظه من به فنا رفته
    نمره آخرین آیلتس 6.6.6.6.5
    از سابقه کاری هم کل نمره رو اوردم !!!یعنی 21
    کسی جدول سال2009 یل 2010 برای محاسبه امتیاز رو داره؟
    به من گفت ecconomicalyy not satisfiedاین یعنی چی یعنی سپرده بانکی نپذیرفته؟
    فایل پیوست 7100
    senged جان از اینکه ریجکت شدی خیلی ناراحت شدم امیدوارم این جریان باعث بشه تمرکز بیشتری روی بقیه اهدافت داشته باشی و بتونی با تجربیاتی که تو این مدت کسب کردی موفق تر از قبل باشی.
    اما دوستان توی این فایل چیزی که برای من جالب بود امضای آفیسره، به نظرتون آفیسرش ایرانیه یا خارجی ها هم اینجور امضایی دارن؟
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Banned
    رشته و دانشگاه
    DVM

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanr نمایش پست ها
    بقیه دوستان امیدوارم تجربه مشابه Refuseبراتون پیش نیاد .. اما چند تا نکته جمع بندی بحث از تجربیات دوستان و دیدن نامه ها ..

اول : امتیاز زبان بر اساس جدیدترین مدرک ارسالی محاسبه میشه . نه جمع بندی میشه نه امتیازها جمع میشه
    دوم: شما از هر نظر که امتیاز کم بیارید مخصوصا زبان آفیسر به شما میگه من قانع نشدم که با این وضعیت شما بتونی
    از پس خرج و مخارج زندکیت بر بیای چون احتمالا با این زبان کار گیرت نمیاد پس economically مشکل خواهی داشت و
    این به معنی نداشتن پول تو حساب بانکی نیست
    سوم: اینکه روز اول در پر کردن فرم ها توان زبان رو در تمام اسکیل ها HIGH بزنیم ولی نمره نیاریم اینجا ها مشکل ساز میشه
    چون خودمون داریم میگیم به پرونده ما باید شک کرد چون معنی High به طور واضح تو دستورالعمل اومده و کسی نمی تونه
    برداشت شخصی بکنه
    چهارم: که از همه مهمتره خبرهای جدید نشون از این داره که پرونده همه دوستان فایل اول 2009 تا چند ماه دیگه به نتایج خیلی
    خوبی میرسه

موفق باشید
    یه نتیجه دیگه ای که باز معلوم شده اینه که قبلا فقط سه شنبه ها آپدیت میشد اما الان داره هر روز آپدیت میشه . از اونجا که بنده مسئول کنترل ایکیس یکی دیگه از دوستانم هم هستم امروز دیدم ایشون هم اینپراسس واقعی شده 8 فوریه . درست همون روز هم همونطور که قبلا گفتم واسشون آپدیت سوپیشینه و اداپتیبیلیتی و اسکجوال 1 رفته . جالب اینه که یک ماه بعد از من اقدام کردن و تاریخ ارسال ورشو هر دوی ما هم یکی هست . بجاش امروز واسه من رسید 29 تاییم رو زدن
    یه چیز دیگه هم به عنوان مورد ششم اینه که هر اتفاقی واسه هر کدوم از دوستان میافته موج کثیری از کک های عزیز رو روانه البسه ماها میکنه تا بشینیم و دوباره امتیاز حساب کنیم .

Senior Member

ممنون. دقیقا میخواستم همین تطابقش بین رشته عمران و برق رو بدونم که برآورد کنم آیا برای کدهای مهندسی برق هم ممکنه بخوان یا نه، حتی به همین صورت If Applicabe.

در ضمن تا جاییکه من اطلاع دارم عضویت ربطی به زمان فارغ التحصیلی نداره. برای شرکت در امتحان و گرفتن پروانه باید 2 سال از مدرکتون گذشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazfo نمایش پست ها
    اولا در مورد مدارک نظام مهندسی در ایمیل آپدیتی که واسه من اومده کلمه if applicable آمده که یعنی در صورت امکان. دوما، مدرک نظام مهندسی فقط اجازه نظارت و محاسبه را برای مهندسین عمران صادر می کنه و ربطی به مدیریت پروژه ها نداره. برای مهندسین برق هم عضویت در نظام مهندسی نشون میده که اون فرد می تونه نقشه های برق کشی و سیستم برق یک سازه را تایید کنه. نگران نباشید داشتن ی این مدرک ضروری نیست.
    MI1: کد:7242، سیدنی:Mar. 23, 2010، فایل نامبر1:May 20, 2010، شروع بررسی: 2012 ,Mar. 2، امتیاز: 70
    MI3: کد:7242، سیدنی:Dec. 19, 2011، فایل نامبر1:Feb. 21،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط stevenmanort نمایش پست ها
    یه نتیجه دیگه ای که باز معلوم شده اینه که قبلا فقط سه شنبه ها آپدیت میشد اما الان داره هر روز آپدیت میشه . از اونجا که بنده مسئول کنترل ایکیس یکی دیگه از دوستانم هم هستم امروز دیدم ایشون هم اینپراسس واقعی شده 8 فوریه . درست همون روز هم همونطور که قبلا گفتم واسشون آپدیت سوپیشینه و اداپتیبیلیتی و اسکجوال 1 رفته . جالب اینه که یک ماه بعد از من اقدام کردن و تاریخ ارسال ورشو هر دوی ما هم یکی هست . بجاش امروز واسه من رسید 29 تاییم رو زدن
    یه چیز دیگه هم به عنوان مورد ششم اینه که هر اتفاقی واسه هر کدوم از دوستان میافته موج کثیری از کک های عزیز رو روانه البسه ماها میکنه تا بشینیم و دوباره امتیاز حساب کنیم .
    دوستتون هم 4131 بوده؟
    ارسال به سیدنی فوریه 2010--- فایل اول مارچ 2010---- فایل دوم آگوست 2010---- ارسال به ورشو 20 دسامبر 2011----کد 4121

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanr نمایش پست ها
    سوم: اینکه روز اول در پر کردن فرم ها توان زبان رو در تمام اسکیل ها HIGH بزنیم ولی نمره نیاریم اینجا ها مشکل ساز میشه
    چون خودمون داریم میگیم به پرونده ما باید شک کرد چون معنی High به طور واضح تو دستورالعمل اومده و کسی نمی تونه
    برداشت شخصی بکنه
    چهارم: که از همه مهمتره خبرهای جدید نشون از این داره که پرونده همه دوستان فایل اول 2009 تا چند ماه دیگه به نتایج خیلی
    خوبی میرسه
    در رابطه با مورد سوم تا حدی موافقم چون در مرحله ارسال اولیه فرمها که امتحان آیلتس ندادیم و طبیعتا نمی دونیم کدوم اسکیل high هستیم کدوم moderate ، بطور مثال نتیجه آیلتس من برعکس شد، چون فکر می کردم تو لیسنینگ و اسپیکینگ high می شم ولی توی دوتا اسکیل دیگه high شدم!!!
    کلا آیلتس به خیلی عوامل بستگی داره و برخی از اسکیلها سلیقه ای هم هست.
    در مورد چهارمتون کاملا موافقم و مطمئن و مشتاقانه منتظر رسیدن خبرهای خوب تا عید هستیم

Senior Member

وقتی وحیدجان میگه مشکل نداره، بگو چشم چونه ام نزن!!! ایشون الان PER داره، بین ما 3 تا پیشکسوت حساب میشه. (;

از شوخی گذشته وحید که این مرحله رو گذرونده ولی من مثل خودتم و 10 روزه منتظر PER هستم. دقیقا هم تو E-case دو تا پرونده جدا ثبت شده برام که حتما فایل نامبرش هم فرق خواهد کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط stevenmanort نمایش پست ها
    نه وحید جان حرفام تناقض نداره . فقط بعد از سابقه کار آخری که 4131 بوده یه هفت ماه بیکار بودم که واسه آزمون کارشناسی ارزیابی خسارت در بیمه مطالعه میکردم و بعد هم شاغل شدم در کد 1233 . خدایی همش هم واقعی بوده . عین مدارک 38 تایی رو واسشون فرستادم یعنی فقط یه نسخه اضافی از دارالترجمه گرفتم . حالا فقط امیدوارم بیمه نخوان . اصلا نمیشه به دو تا پرونده که قراره برن دوتا ویزا آفیس مجزا یه فایل نامبر بدن که !!!! ایمیلی هم واسم نیومده هنوز
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    شما در صورتی که پرونده قابل قبولی ارائه کرده باشین فایل نامبر جدید خواهید گرفت و این دو پرونده هیچ ربطی به هم ندارند و نگران نباش . ایمیل PER یا NER بعد از حدود 60 روز از رسیدن مدارکتون به دستتون می رسه .
    MI1: کد:7242، سیدنی:Mar. 23, 2010، فایل نامبر1:May 20, 2010، شروع بررسی: 2012 ,Mar. 2، امتیاز: 70

Senior Member

من زمان ارسال درخواست، دقیقا 2 ماه پروندم معطل همین شد که وکیلم راهنماییم کنه که این قسمت رو چجوری پر کنم! آخر سرم گفت همه رو بزن High!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    در رابطه با مورد سوم تا حدی موافقم چون در مرحله ارسال اولیه فرمها که امتحان آیلتس ندادیم و طبیعتا نمی دونیم کدوم اسکیل high هستیم کدوم moderate ، بطور مثال نتیجه آیلتس من برعکس شد، چون فکر می کردم تو لیسنینگ و اسپیکینگ high می شم ولی توی دوتا اسکیل دیگه high شدم!!!
    در مورد چهارمتون کاملا موافقم و مطمئن و مشتاقانه منتظر رسیدن خبرهای خوب تا عید هستیم

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    خوب زمانی که مدارک رو میخواستین برای دمشق بفرستین مه فرمها رو اصلاح نکردین با توجه به نمره آیلتس واقعیتون ؟؟؟؟؟
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_gh1362 نمایش پست ها
    خوب زمانی که مدارک رو میخواستین برای دمشق بفرستین مه فرمها رو اصلاح نکردین با توجه به نمره آیلتس واقعیتون ؟؟؟؟؟
    چرا اصلاح کردم، توی اون مرحله که باید مطابق با نتیجه آیلتس فرمها رو اصلاح کنیم
    منظور تناقض در فرمهای اولیه است که مبنای محاسبه ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Islandsofhappy نمایش پست ها
    براي مهندسين عمران فقط عضو نظام بودن تاثيري نداره بلكه داشتن پروانه مهمه كه دو نوع است 1-پروانه نظارت 2-پروانه محاسبات. كه جفتش براي قبول شدن بايد امتحان بديد و دو تاشون خصوصا اولي نشان ميده كه مهندس در پروژههاي عمراني مشغول است و بنوعي بيانگر اين است كه رشته اپلاي كننده حداقل با شرايط NOC سازگار است ولي كانستراكشن منيجر رو از طريق ديگري بايد اثبات كرد. بهرحال فرستادن اين لايسنس ها اجباري نبود اما تاثير زيادي در نظر افيسر دارد.
    ببخشید مگه دوتا پروانه اس ؟ این که یه پروانه هستش که توش نوشته نظارت و محاسبات دو تا که نیست. بعدش از ایشون پروانه محاسبات و نظارت را خواستن؟این که چه چیزی را ثابت می کنه مگر این که کلا به مدارکشون شک کرده باشن که اصلا ایشون مهندس عمران هست یا نه ؟ درسته؟
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)