صفحه 1964 از 5471 نخستنخست ... 9641464186419141954195519561957195819591960196119621963196419651966196719681969197019711972197319742014206424642964 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,631 تا 19,640 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

من شخصا معتقدم مبنای اولیه قبل از ارجاع پرونده به آفیسر بر اساس رسیدن به سیدنی است. ولی چون اطلاعات این ستون برای همه دوستان کامل نبود، جدول دقیقا بر اساس فایل نامبر اول سورت شده.

- اشکالات تایپی در اولین فرصت اصلاح میشود. ممنون.
    - من در مورد حذف کسی از جدول نتونستم خودم رو قانع کنم!
    - در مورد تاریخها با اینکه ممکنه تناقضی وجود داشته باشه، من سرخود چیزی را تغییر ندادم و عین اطلاعات ارسالی را گذاشتم و از خود دوستان خواستم که صحت اطلاعات ردیف خودشون رو کنترل کنند. حتی در مورد کسانیکه بجای کد رشته عنوان شغلی مطرح میکنند با اینکه ممکن است کد مربوطه را بدانم ولی ترجیح میدم عین اطلاعات ارسال شده رو کپی کنم.
    - فقط یک نفر در جدول هست که فایل نامبر اول را اعلام نکرده که به همین دلیل در انتهای جدول قرار گرفته.

باز هم تذکراتتون ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram437 نمایش پست ها
    سلام غزال خانم
    ضمن تشکر از شما برای جدول، ظاهرآ ترتیب رسیدگی بر اساس فایل نامبر1 است پس اگر صلاح بود موارد زیر را اصلاح فرمایید:
    1- ردیف 35: سال 2099
    2- # 77: 2009/7/30 اصلاح شود به 2009/30/7
    3- # 136 و177 و208 تاریخ ارسال به سیدنی بعد از فایل نامبر 1 است !!
    4- # 217 و222و 226 احتمالآ جزو 29 تایی ها هستند اگر باشند حذف شود
    5- اعلام شود که همه دوستان تاریخ فایل نامبر1 را حتمآ اعلام کنن.
    MI1: کد:7242، سیدنی:Mar. 23, 2010، فایل نامبر1:May 20, 2010، شروع بررسی: 2012 ,Mar. 2، امتیاز: 70
    MI3: کد:7242، سیدنی:Dec. 19, 2011، فایل نامبر1:Feb. 21،

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazfo نمایش پست ها
    درسته که برای عضویت زمان مدرک مهم نیست اما متنی که در ایمیل آپدیت من اومده به این شرح هست:
    Please also include your Licence to Practice Engineering Work, if applicable
    معنی این همون مدرک نظارت میتونه باشه به نظر من. عضویت صرف در سازمان چندان مهم نیست. گرچه شاید تاثیر مثبتی در دید آفیسر داشته باشه.
    این همان عضویت هستش, چون این توی کانادا مشکله و کسایی که عضو APE: Assosiated Professional Eng. میشن امتحان میدن و سوابق کاری و سطح عمی شون بررسی میشه که عضو بشن و حتی به اونها مهر داده میشه,برای اینکه قسم میخورن و از این حرفا,
    Licence to practice engineering work برای اونا اینطوریه و برای ما خوشبختانه ساده, برای همین ارائه مدرک عضویت کفایت میکنه.
    برای مهندسین برای برخی شغل ها که احتمالا که مدیریت ساخت هم جزو اونهاست و یا رشته های برق و اینها,بدون این مدرک اجازه کار ندارن. و باید از عنوان Engineer-in-training استفاده کنند و یک مهندس رسمی باید کار اونها رو تایید کنه.
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Junior Member

دوستان عزيزي که فوق ليسانس پيوسته دارن بدونن که متاسفانه آفيسرها 20 امتياز بيشتر بابت مدرک بهشون نميدن . يکي از دوستان من متاسفانه به همين دليل ديروز ريجکت شد . اگر بخوان اينقدر بي منطق به پرونده ها رسيدگي کنن ، حق خيلي ها ضايع مي شه. اين موضوع که 6 سال درس خوندن در دانشگاه و گذروندن بيش از 170 واحد معادل ليسانس حساب بشه بي انصافيه . اينجوري که به نظر مياد به هر نحوي ميخوان تراکم پرونده ها را کم کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master In Architecture- IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط horton نمایش پست ها
    سلام دوستان ما 3-4 هفته پیش از ورشو در مورد وضعیت فایلمون پیگیری کرده بودیم که جواب دادن و هیچ اطلاعات با ارزشی بهمون ندادن...خلاصه که ما که زندگیمون سر این بی برنامگی پیش اومده در مورد 38 شغله ها از هم پاشید امیدوارم کس دیگه ای مثل ما نشده باشه....
    We confirm the receipt of your file, which has been transferred from Damascus .
    The processing of your application is ongoing..

Please note that CIC is working to closely manage arrivals in Canada , so that we meet, but do not exceed the immigration plan set by Parliament for the current year. Since we have larger inventories than limits within the immigration plan for admissions to Canada , we must stagger the issuance of visas throughout the year. As a result, we cannot advise you when this case will be ready for finalization or when we will be in a position to communicate further requirements.

No further correspondence will be entered into until we are in a position to communicate a decision or further requirements.
    براي من هم دقيقاً همين متن ايميل شده.
    پرونده 38 شغله :کد رشته 0711/ارسال مدارک به سیدنی, July 30, 2009 /دریافت فایل نامبر اول, September 24, 2009 /دریافت فایل نامبر دوم, January 26, 2010 /انتقال به ورشو, December 12, 2011 /اینپروسMarch 5, 2012،پرونده 29 شغله :کد رشته 2151/دریافت مدارک در سیدنی, October 19, 2011 /دریافت فایل نامبر ,January 17, 2012

Banned
    رشته و دانشگاه
    DVM

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazalllll نمایش پست ها
    من زمان ارسال درخواست، دقیقا 2 ماه پروندم معطل همین شد که وکیلم راهنماییم کنه که این قسمت رو چجوری پر کنم! آخر سرم گفت همه رو بزن High!!!
    این قضایا یه حسن بزرگ داشت اونم اینه که داره کم کم به ما ایرانی ها یاد میده که صداقت از هر چیزی بهتره البته بعضی ها هم اون موقع اول مدارک رو میدادن بعد آیلتس میفرستادن که این هم این مشکل رو پیش میاره

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط real2012 نمایش پست ها
    دوستان عزيزي که فوق ليسانس پيوسته دارن بدونن که متاسفانه آفيسرها 20 امتياز بيشتر بابت مدرک بهشون نميدن . يکي از دوستان من متاسفانه به همين دليل ديروز ريجکت شد . اگر بخوان اينقدر بي منطق به پرونده ها رسيدگي کنن ، حق خيلي ها ضايع مي شه. اين موضوع که 6 سال درس خوندن در دانشگاه و گذروندن بيش از 170 واحد معادل ليسانس حساب بشه بي انصافيه . اينجوري که به نظر مياد به هر نحوي ميخوان تراکم پرونده ها را کم کنن.
    به نظر من باید حداقل 22 رو میدادن, شاید با پیگیری مشکلشون حل بشه
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Banned
    رشته و دانشگاه
    DVM

نقل قول نوشته اصلی توسط senged نمایش پست ها
    آره امضا برای من هم مشکوک و جالب بود یه چیزی مثل خط خطی بدون حتی حرفی از حروف اسم یا فامیلی!!!!!!
    شاید میخواد بدنام نشه بین دوستان دیگه افیسر یا براش دردسر نشه هی بخوایم ازش پیگیری کنیم
    دوست عزیزم من قصد ناامید کردن شما رو ندارم اما بعضی وقتها واقع بین بودن بهتر تز داشتن امید واهی هست . نه بجه و نه دختر خاله و نه جمع کردن دو تا امتیاز آیلتس نمیتونه کمکی به شما بکنه . یکی از دوستای ما رو که پزشک متخصص بودن واسه 2 ماه کسر سابقه کار رد کردن و نامه نگاری اینها هم به جواب نرسید . من فکر میکنم بهتره یه بار دیگه اگه شرایطش رو دارین اپلای کنین

Junior Member

من راجع به رشته پزشکي اظهار نظري نمي کنم اما در رابطه با فوق ليسانس پيوسته معتقدم که چون 6 سال تحصيل دانشگاهي داره و عنوان مدرک هم "MASTER" هست ، دليلي وجود نداره که ليسانس حساب بشه !!

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    من شنیدم بین ظاهرا بین آفیسرهای دمشق و ورشو سر این موضوع و همچنین امتیاز پزشک ها اختلاف نظر هست و چون آفیسرهای دمشق رفتند آنجا این مساله اتفاق افتاده است. در هر صورت چه معماری و چه پزشکی چون یک مجموعه بهم پیوسته هستند امتیازشان ظاهرا 20 در نظر گرفته می شود . هرچند دیشب یکی از پزشکان آمد یک ایمیلی نقل کرد که به من گفتند 25 امتیاز دارد اما بده دلیل ذیق وقت!!! نشد ایمیلش را اینجا بگذارند (هر چند 3 ساعت داشتد اینجا به بقیه کنایه می زدند از خفن بودنشان تعریف می کردند) ولی کماکان فکر کنم همان 20 لحاظ می شود.

Banned
    رشته و دانشگاه
    DVM

نقل قول نوشته اصلی توسط aziking نمایش پست ها
    یعنی شما دیشب چک کردی وضعیت دوستت فرق نکرده ولی الان فرق کرده؟؟
    بله . امروز هم وضعیت ایشون فرق کرده بود و هم خودم .

Banned
    رشته و دانشگاه
    DVM

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed. نمایش پست ها
    من آفیسر ایرانی برای پرونده مهاجرت از طریق سرمایه گذاری شنیدم که دوستم داشته.
    پس ممکنه آفیسر ایرانی برای ما 38 رشته ای ها پیدا بشه.
    من از صمیم قلب و دل امیدوارم که اینطور نباشه . شاید دوستانی که ونرها کارشون پیش هموطنانمون گیر کرده باشه بتونن درک کنن که چی میگم !!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)