صفحه 1965 از 5471 نخستنخست ... 9651465186519151955195619571958195919601961196219631964196519661967196819691970197119721973197419752015206524652965 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 19,641 تا 19,650 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Banned

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نقل قول نوشته اصلی توسط real2012 نمایش پست ها
    من راجع به رشته پزشکي اظهار نظري نمي کنم اما در رابطه با فوق ليسانس پيوسته معتقدم که چون 6 سال تحصيل دانشگاهي داره و عنوان مدرک هم "MASTER" هست ، دليلي وجود نداره که ليسانس حساب بشه !!
    انشاا... که فوق حساب کنند ما هم خوشحال می شویم

Junior Member

مسئله اصلي اينه که ملاک بررسي منطق داشته با شه به هر نحوي که تعريف مي شه و طبق يک الگو براي آفيسرها از اول مشخص باشه ( حالا مي خواد 20 امتياز باشه يا 25 يا هر چيز ديگه که به هر دليل و مدرک و کارشناسي اي تدوين شده) . ولي اينکه هر آفيس طبق سليقه بخواد امتياز بده ، در حق خيلي ها اجحاف مي شه کما اينکه نمومه هاش را همه ما به کررات ديديم.

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    انشاا... که فوق حساب کنند ما هم خوشحال می شویم

Banned
    رشته و دانشگاه
    DVM

نقل قول نوشته اصلی توسط real2012 نمایش پست ها
    دوستان عزيزي که فوق ليسانس پيوسته دارن بدونن که متاسفانه آفيسرها 20 امتياز بيشتر بابت مدرک بهشون نميدن . يکي از دوستان من متاسفانه به همين دليل ديروز ريجکت شد . اگر بخوان اينقدر بي منطق به پرونده ها رسيدگي کنن ، حق خيلي ها ضايع مي شه. اين موضوع که 6 سال درس خوندن در دانشگاه و گذروندن بيش از 170 واحد معادل ليسانس حساب بشه بي انصافيه . اينجوري که به نظر مياد به هر نحوي ميخوان تراکم پرونده ها را کم کنن.
    ببینین ، یه جوری درست میگن . اینا چیزی به نام پیوسته تو سیستمشون نیست . میگن از دبیرستان به ئانشگاه میشه مقطع اول و از لیسانس به فوق هم میشه مقطع دوم . اگه امتحان مقطع دوم نباشه همه رو مقطع اول حساب میکنن . واسه پزشکها هم همین مسئله بود دیگه . البته من به پیشنهد وکیل و یه تبصره ای که نمیدونم کجا هست که میگه ملاک ، ارزشیابی کشور صادر کننده درک هست رفتن و یه نامه وزین و خوب گرفتم . البته من با 20 امتیاز هم کارم میشد اما گرفتم . کپی نامه رو به خانم لیلاد که دیشب مشکل داشتن فرستادم . این دوستتون شاید بتونن این کار رو کنن و اگه میخواین کپی نامه رو میزارم رو سایت . نمیدونم مجاز هست یا نه

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

این قضیه ملاک بودن کشوری که تحصیل توش انجام شده دقیقا توی OP6 اومده و احتمالا میشه ازش هنگام اعتراض هم استفاده کرد
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط stevenmanort نمایش پست ها
    ببینین ، یه جوری درست میگن . اینا چیزی به نام پیوسته تو سیستمشون نیست . میگن از دبیرستان به ئانشگاه میشه مقطع اول و از لیسانس به فوق هم میشه مقطع دوم . اگه امتحان مقطع دوم نباشه همه رو مقطع اول حساب میکنن . واسه پزشکها هم همین مسئله بود دیگه . البته من به پیشنهد وکیل و یه تبصره ای که نمیدونم کجا هست که میگه ملاک ، ارزشیابی کشور صادر کننده درک هست رفتن و یه نامه وزین و خوب گرفتم . البته من با 20 امتیاز هم کارم میشد اما گرفتم . کپی نامه رو به خانم لیلاد که دیشب مشکل داشتن فرستادم . این دوستتون شاید بتونن این کار رو کنن و اگه میخواین کپی نامه رو میزارم رو سایت . نمیدونم مجاز هست یا نه

خيلي خوب ميشه که اين کار را بکني هر چند فکر نمي کنم اين کسر 5 امتياز براي پرونده من مسئله اي ايجاد کنه اما ممکنه سرنوشت خيلي ها را تغيير بده. ولي همونطوري که تو پستهاي قبلي گفتم ، سليقه اي عمل کردن جاي پرسش داره . نميشه به کيس هاي يکسان در بازه هاي زماني گوناگون و آفيسرهاي مختلف ، امتياز هاي متفاوت داد !

Banned
    رشته و دانشگاه
    DVM

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    من شنیدم بین ظاهرا بین آفیسرهای دمشق و ورشو سر این موضوع و همچنین امتیاز پزشک ها اختلاف نظر هست و چون آفیسرهای دمشق رفتند آنجا این مساله اتفاق افتاده است. در هر صورت چه معماری و چه پزشکی چون یک مجموعه بهم پیوسته هستند امتیازشان ظاهرا 20 در نظر گرفته می شود . هرچند دیشب یکی از پزشکان آمد یک ایمیلی نقل کرد که به من گفتند 25 امتیاز دارد اما بده دلیل ذیق وقت!!! نشد ایمیلش را اینجا بگذارند (هر چند 3 ساعت داشتد اینجا به بقیه کنایه می زدند از خفن بودنشان تعریف می کردند) ولی کماکان فکر کنم همان 20 لحاظ می شود.
    البته ایشون بنا به دلایلی مایل به گذاشتن ایمیلشون روی صفحه نبودن و وقت نداشتن را مجبور شدند بهانه کنن . اما در پیام خصوصی به من فرستادن . من هم بلافاصله در مورد ایشون با مشاورم تماس گرفتم و ایشون نکته جالبی رو گفتن : قبل از اینکه من بگم ایشون گفتن حتما پرونده رد شده که من تایید کردم . گفتن ظاهرا یه کلک جدیده و به پزشکانی که بنا به دلایل دیگه امتیاز رو نمیارن 25 میدن که جای اعتراض رو هم ازشون بگیرن . چون این پرونده در دادگاه فدرال در جریانه . به هر حال خانم لیلاد قرار شد با من تماس بگیرن که امروز فکر کنم رفتن برای پیگیری کاراشون

Member immigrantdr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-دانشگاه تهران

دوستان سلام.سوالي دارم ممنون مي شوم كمك فرماييدبا ورشو مكاتبه داشتم و بايستي مداركي با امضا بفرستم ولي يادم نمي ايد دقيقا 3 سال پيش چجوري امضا كردم.ممنون مي شوم كمك كنيد چه كنم؟

ما آخرش نفهمیدیم ایشون پروندشون رد شده یا نه؟
    اگه نشده پس قضیه decision made چی بوده؟ اگه شده پس اینکه دیشب میگه 25 امتیازو گرفته و ایمیلشو هم به شما زده چیه؟
    مگه تو ایمیل چی بوده که ایشون مایل به افشا نبودن...!!!
    قضیه وکیلتونو لطفا واضحتر بفرمائید. ممنون میشم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط stevenmanort نمایش پست ها
    البته ایشون بنا به دلایلی مایل به گذاشتن ایمیلشون روی صفحه نبودن و وقت نداشتن را مجبور شدند بهانه کنن . اما در پیام خصوصی به من فرستادن . من هم بلافاصله در مورد ایشون با مشاورم تماس گرفتم و ایشون نکته جالبی رو گفتن : قبل از اینکه من بگم ایشون گفتن حتما پرونده رد شده که من تایید کردم . گفتن ظاهرا یه کلک جدیده و به پزشکانی که بنا به دلایل دیگه امتیاز رو نمیارن 25 میدن که جای اعتراض رو هم ازشون بگیرن . چون این پرونده در دادگاه فدرال در جریانه . به هر حال خانم لیلاد قرار شد با من تماس بگیرن که امروز فکر کنم رفتن برای پیگیری کاراشون
    ویرایش توسط mahdi717 : February 18th, 2012 در ساعت 04:56 PM
    (فدرال 38 شغله) (کد 0213) ارسال مدارک May 2009 فایل نامبر اول June 2009 دریافت مدارک در سوریه Ocober 2009 فایل 2 2009 December انتقال به ورشو 2011 1 December وضعیت فعلی In Process شروع پراسس 2012 25 January مدیکال 2012 5 August

شما از مدارکی که ارسال کردید کپی برنداشتید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط immigrantdr نمایش پست ها
    دوستان سلام.سوالي دارم ممنون مي شوم كمك فرماييدبا ورشو مكاتبه داشتم و بايستي مداركي با امضا بفرستم ولي يادم نمي ايد دقيقا 3 سال پيش چجوري امضا كردم.ممنون مي شوم كمك كنيد چه كنم؟

(فدرال 38 شغله) (کد 0213) ارسال مدارک May 2009 فایل نامبر اول June 2009 دریافت مدارک در سوریه Ocober 2009 فایل 2 2009 December انتقال به ورشو 2011 1 December وضعیت فعلی In Process شروع پراسس 2012 25 January مدیکال 2012 5 August

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط immigrantdr نمایش پست ها

اینم از اون سوالهاست . پاسپورتتون اگه امضاء داره که یککپی رو از اون بگذارید و باقی فرمها رو هم مثل همون امضاء بفرمائید . وگرنه پاسپورتتون رو امضا کنید و باقی مدارک رو هم مشابه همون امضاء بفرمائید .
    too much love will kill you

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)