صفحه 2 از 5471 نخستنخست 123456789101112521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

ابتدا از دوستان محترم خصوصا مديرا پوزش ميخوام هر چقدر گشتم تاپيک مربوطه رو نتونسم پيدا کنم تا سئوالم رو مطرح کنم

ايا تو مهاجرت Federal Skill Worker هنوز مصاحبه وجود داره يعني ممکنه ادمو دعوت کنن به مصاحبه

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    والا من امروز پولو ميفرستم کانادا و تا اخر هفته ماني اردر دستمه تو چند تا فوريوم و سايت هم کامنت زدم و مشکا رو گفتم هيچکي تا حالا نگفته بايد چيکار کرد با سفارت کانادا تو سوريه هم ميل زدم
    اين مشکل از سفارت ايران شروع شده همونطور که ميدونيد اون اقاهه پشت شيشه اصلا حال و حوصله پاسخ گويي رو نداره و اصلا حرفهاش قابل استناد نيست من فکر نميکنم با توجه به رويه هاي جديد مهاجرت براي Category1 پرداخت تو کانادا مشکلي داشته باشه به هر حال مدارک و رويه هاي CIC معتر تر و مستند تر از حرفهاي اون آقاي پشت شيشه تو سفارت کانادا در تهرانه
    با سلام

متاسفانه چون این قانون خیلی جدیده ، هنوز هیچ کسی اقدام نکرده که جواب گرفته باشه ، بلاخره باید ریسک کرد و از یکجا شروع کرد.
    شما هم اگر اقدام کردید لطفاً یک خبری بدید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin
    ابتدا از دوستان محترم خصوصا مديرا پوزش ميخوام هر چقدر گشتم تاپيک مربوطه رو نتونسم پيدا کنم تا سئوالم رو مطرح کنم

ايا تو مهاجرت Federal Skill Worker هنوز مصاحبه وجود داره يعني ممکنه ادمو دعوت کنن به مصاحبه
    سلام
    در این قانون جدید هم حتماً دعوت به مصاحبه وجود داره ، چون هیچ مدرکی از شما نمی گیرند و بلاخره مواردی رو که در فرمها ادعا کردید باید زمان مصاحبه ارائه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط FarPar
    سلام
    در این قانون جدید هم حتماً دعوت به مصاحبه وجود داره ، چون هیچ مدرکی از شما نمی گیرند و بلاخره مواردی رو که در فرمها ادعا کردید باید زمان مصاحبه ارائه کنید.
    تو اون رويه چيزي در خصوص اين مورد نوشته نشده بود فقط گفته
    Note: If you are sending your application to CIU in Sydney, Nova Scotia Canada, do not send the documents in Appendix A. However you should have all these documents available and ready to send to the Canadian Visa Office. If your application is recommended for processing by a Visa Office, you will be advised by the CIU in Sydney, Nova Scotia Canada within several weeks and you will have a maximum of four months to submit your complete application and all supporting documents.
    که مفهومش اينه که بعدا بهتون اطلاع داده ميشه تا تمام مدارک مورد نياز رو براي يک Visa office ارسال کنيد همين

Junior Member

دوستان وقت به خير
    من براي ويزاي كار اقدام كردم والان به من براي 21 ژانويه وقت مصاحبه دادن بعدش چيميشه؟ تازه بايد مديكال بدم آخه تاريخ شروع به كارم 26 ژانويه هست به دادم برسيد........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همون روز می تونید مدیکال بدید و معمولا می شه خیلی زود جواب مدیکال را شخصا از دکتر دریافت کنید و برسونید سفارت.... حالا 5 روز را نمی دونم ولی شاید بشه تو 1 هفته عازم شد.... در کیس های دانشجویی که این پروسه زودی انجام می شه.... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

نقل قول نوشته اصلی توسط many
    دوستان وقت به خير
    من براي ويزاي كار اقدام كردم والان به من براي 21 ژانويه وقت مصاحبه دادن بعدش چيميشه؟ تازه بايد مديكال بدم آخه تاريخ شروع به كارم 26 ژانويه هست به دادم برسيد........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام

شما با این قانون جدید اقدام کردید؟؟
    یعنی مدارک رو بعد از 28 نوامبر فرستادید سیدنی یا بعد از 27 فوریه اقدام کرده بودید؟؟
    میشه لطفا بیشتر توضیح بدید.

Junior Member e_kh78 آواتار ها

حالا خودم یه سوال دارم
    آیا کسب 67 امتیاز برای مشاغل جدید هم باید رعایت بشه یا نه چون مشاغل به اصطلاح شدیدا مورد نیازه فقط همون مصاحبه ای که باید بریم کفایت میکنه (البته گویا یه عده رو به مصاحبه دعوت نمیکنن به علت قرص و محکم بودن ادله)
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...tool/index.asp

مثلا یه جوشکار که تو لیست مشاغل مورد نیازاسمش هست خوب مسلما لیسانس نداره یا شاید اصلا تا سیکل خونده و لی زبانو همین جوری یاد گرفته رفته مثلا جایی کلاس من خودم یه شاگردنانوایی دیدم که تحصیلات نداشت ولی تا ترم 18 کلاسهای کیش خودش رو رسونده بود خوب مسلما این افراد کمبود امتیاز میاورند کلا میخوام بدونم تکلیف اینها چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط many
    دوستان وقت به خير
    اگر كارفرما مشكلى براتون ايجاد نكنه،سفارت مشكلى براتون ايجاد نخواهد كرد.
    مديكال رو هم ميشه يك هفته ايى گرفت.
    موفق باشيد

سلام
    تو فرايند جديد Federal Skill Worker فايل IMM EG7000 (11-2008) صفحه 24نوشته شده که

For your personal records, you should retain copies of all forms. All copies must have an original signature

و در صفحه 41 نوشته شده که
    The application must be signed and dated before it is mailed. If your
    application is not signed and dated, it will be returned to you.

حالا سئوال من اينه که تو فرمها فقط فرم SCHEDUEL1 و ADDITIONAL FAMILY INFORMATION داراي محل امضا هستن.
    آيا فقط بايد اين دو فرم امضا بشن؟ يا نه بايد پايين فرمهاي ديگه مثل imm0008egen يا imm0008_3e رو هم يه گوشه اي جايي امضايي بزنيم ؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)