صفحه 20 از 5471 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930701205201020 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام دوستان
    1- می خواستم بدونم که این شغلهایی که در لیست هست حتما یابد مرتبط با مدرک تحصیلیمون یاشه ؟ یعنی من که لیسانس برق الکنرونیک دارم می تونم با سابقه کار در زمینه کامپیوتر در خواست بدم؟

2- در ضمن اعتبار آیلتز براشون چتد ماهه؟

3- آیا هنوز درخواست مهاجرت برای کسانی که در این لیست نیستن رو مثل قبل با همون زمان طولانیش قبول می کنند؟

ممنونم

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    سلام دوستان
    1- می خواستم بدونم که این شغلهایی که در لیست هست حتما یابد مرتبط با مدرک تحصیلیمون یاشه ؟ یعنی من که لیسانس برق الکنرونیک دارم می تونم با سابقه کار در زمینه کامپیوتر در خواست بدم؟

3- آیا هنوز درخواست مهاجرت برای کسانی که در این لیست نیستن رو مثل قبل با همون زمان طولانیش قبول می کنند؟

ممنونم
    سلام
    در پاسخ به سوالات شما بايد عرض كنم كه
    1- شما بايد مداركي رو ارائه بديد كه ثابت كنه شما در زمينه كامپيوتر مهارت داريد مثلا مدارك مايكروسافت و يا اوراكل كه يا در زمينه شبكه باشند و يا در زمينه طراحي و توليد نرم افزار ، البته سابقه كار مرتبط شما با كامپيوتر هم خيلي مهمه
    2- اعتبار آيلتس فكر كنم 2 سال هست
    3-در حال حاضر شما ابتدا بايد مدارك رو به كانادا ارسال كنيد و اگر جز مشاغل بوديد اجازه ادامه كار رو به شما مي دهند در غير اين صورت پولتون رو بر مي گردونند و شما مجاز شناخته نمي شيد، شما مي تونيد از طريق كبك اقدام كنيد فقط بايد فرانسه در حد يك مصاحبه بلد باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    سلام دوستان

ممنونم
    سلام.
    در جواب سئوال 2: اعتبار آیلتس در حالت کلی دو ساله, ولی وقتی که مدارکتون رو برای immigration کانادا submit می کنید, نباید بیشتر از یکسال از تاریخ آیلتستون گذشته باشه.
    (Your test results must not be more than one year old at the time that you submit your application)

منبع: http://www.cic.gc.ca/english/informa...uides/EG72.asp قسمت Official language testing

موفق باشین
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

سلام بر همه دوستان !
    من به تازگي اقدام براي مهاجرت را آغاز كرده ام با مطالعه سايت مطالب زياد مفيدي پيدا كرده ام اما بعضي جا ها تناقض دارد
    مثلا در chech list نوشته مدارك به سوريه ارسال شود در حالي كه در guide به كانادا عنوان شده..
    در ضمن من در مورد پرداخت پول اصلا نفهميدم حتي نمي دانم money order چيست؟لطفا به من بگوييد money order چيست؟ بايد از كجا تهيه شود و چه اطلاعاتي بايد در آن درج شود در ضمن من هيچ جا شماره حسابي نديدم.لطفا راهنمايي كنيد.
    www.madcanada.blogfa.com ارسال مدارك به سيدني: 18 MARCH فايل نامبر سيدني: 8 APRIL ارسال مدارك به سوريه: 1AUGUST,2009 شروع پندينگ: 9AUGUST2009 مدت پندينگ:193 روز!! شروع اين پروسس:18FEB 2010 نامه مديكال :21 april

نقل قول نوشته اصلی توسط askarian1984
    سلام بر همه دوستان !
    من به تازگي اقدام براي مهاجرت را آغاز كرده ام با مطالعه سايت مطالب زياد مفيدي پيدا كرده ام اما بعضي جا ها تناقض دارد
    مثلا در chech list نوشته مدارك به سوريه ارسال شود در حالي كه در guide به كانادا عنوان شده..
    در ضمن من در مورد پرداخت پول اصلا نفهميدم حتي نمي دانم money order چيست؟لطفا به من بگوييد money order چيست؟ بايد از كجا تهيه شود و چه اطلاعاتي بايد در آن درج شود در ضمن من هيچ جا شماره حسابي نديدم.لطفا راهنمايي كنيد.
    سلام
    مراحل اقدام به مهاجرت بر اساس قوانین جدید:
    1- بررسی کنید که رشته و شغل شما جزو 38 رشته اعلام شده توسط کانادا هست یا خیر؟
    2- در صورت مثبت بودن جواب ، فرم ها را دانلود و تکمیل می کنید و به همراه money order به شهر سیدنی کانادا می فرستید.
    ( money order را باید یکی خارج از ایران براتون بگیرند)
    3- منتظر پاسخ می شوید در صورت پذیرفته شدن شما به لحاظ شغلی ، می بایست مدارک تکمیلی و IELTS را ظرف 4 ماه باید به دمشق بفرستید.که معمولا با احتساب زمان پست کمتر از 4 ماه وقت دارید.
    طبق ادعای سایت مهاجرت کانادا کل این پروسه بین 6 تا 12 ماه طول خواهد کشید.
    نکته:
    -زمانی که مدرک IELTS میفرستید ، نباید بیش از یک سال از مدرکتون گذشته باشد.
    - در صورت پذیرفته نشدن شما ، پس از بررسی مدارک در کانادا پول شما عودت می گردد.
    - با تصویب قانون لیست مشاغل جدید در 28 نوامبر ، کلیه مدارک ارسال شده از تاریخ فوریه 2008 نیز با این قانون بررسی می شود.
    در ضمن اطلاعات جامعی در تاپیک های قبل هست که می تونه خیلی کمک کنه.
    موفق باشید

با تشكر از شما far par عزيز ممنون از اطلا عاتت
    فقط مي شه لطف كنيد بگيد در money order چه چيز هايي بايد قيد بشه؟و آيا بايد به"general reciever in canada" ,باشه؟
    اگر آشنا بايد بگيرد آيا تفاوتي مي كند از چه بانكي باشد؟و من نبايد امضا كنم؟
    www.madcanada.blogfa.com ارسال مدارك به سيدني: 18 MARCH فايل نامبر سيدني: 8 APRIL ارسال مدارك به سوريه: 1AUGUST,2009 شروع پندينگ: 9AUGUST2009 مدت پندينگ:193 روز!! شروع اين پروسس:18FEB 2010 نامه مديكال :21 april

سلام دوستان ،يك سئوال ديگر دارم آيا دوستان تا به حال كسي در معاينات پزشكي شركت كرده؟آيا تمام اعضاي خانواده بايد شركت كنند؟
    در مورد سوء پيشينه چطور؟ چون در guide نوشته "all ur family members ,,whether accompanying u or NOT"?لطفا در اين ضمينه هم راهنمايي كنيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط askarian1984
    با تشكر از شما far par عزيز ممنون از اطلا عاتت
    فقط مي شه لطف كنيد بگيد در money order چه چيز هايي بايد قيد بشه؟و آيا بايد به"general reciever in canada" ,باشه؟
    اگر آشنا بايد بگيرد آيا تفاوتي مي كند از چه بانكي باشد؟و من نبايد امضا كنم؟
    سلام
    تا اونجا که من میدونم money order باید برای general reciever in canada باشه تا اونها بتونند پول را برداشت کنند اما قطعاً به امضای شما نیاز نداره چون برای من هم از کانادا گرفتند و با مدارکم ارسال کردند. اما در اون فرم قید می کنند که بطور مثال این پرداخت مربوط به ..... می باشد.
    موفق باشید
    .

Senior Member afshinnnn آواتار ها

[b]دوستانی که در stage2 قرار دارند، یادشون نره ریزنمرات درسی شان را حتماً داخل یک پارکت دربسته(پلمپ شده) بگذارند،اینکار پس از ترجمه آنها هم توسط وزارت علوم می تواند صورت پذیرد و یا راحتتر اینکه بدهید همان دارلترجمه براتون مهر و موم بکند.[/b]

Senior Member afshinnnn آواتار ها

از همه دوستان خواهش می کنم هر گونه پرسشی که از اینجانب دارند در همین تاپیک مطرح نمایند و حتی الامکان بصورت پیام خصوصی ارسال ننمایند، چرا که اغلب سوالات شما عزیزان با دوستان دیگر مشترک است .ضمناً با توجه به ذیق وقت بنده در این ایام ، پاسخگویی بموقع به سوالات شما دوستان نا ممکن می گردد.

با احترام و سپاس فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)