صفحه 2014 از 5471 نخستنخست ... 10141514191419642004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242064211425143014 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 20,131 تا 20,140 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

من که دارم میمیرم از استرش.
    امیدوارم فقط ختم به خیر بشه و هرچی مصلحتمونه همون بشه.
    تبریک به همه بچه هایی که اینپراسس شدن و اینکه تا اول تابستون تکلیف همه روشن میشه ایشالله.
    من همینو فهمیدم که نماینده پارلمان که عضو کمیته مهاجرت بود و واسه پرونده من استعلام گرفت از اداره مهاجرت بهم گفت که گفتن عذرخواهی میکنن و ناهماهنگی به خاطر حجم زیاد پرونده تو لیست 38 تایی ها پیش اومده ولی قول دادن که پرودنه منو تو 3 ماهه اول 2012 تعیین تکلیف کنن.
    ظاهرا هم دارن یه کارایی میکنن.
    امیدوارم حرف جیسون کنی که گفته تا 2013 همه 38 تایی ها تعیین تکلیف نهایی میشن درست باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    ببینید من موقع اقدام کردنم با 8 یا 9 تا وکیل در رابطه با پروسه ها و مسائل مهاجرت صحبت کردم و تقریبا پاسخهای وکلا متناقض همدیگر هم بودند، یادمه یکیشون که خیلی معروفه گفت باید برم دنبال کبک و... بگذریم منظورم اینه که بخاطر رفتار متناقض اداره مهاجرت کانادا تحلیلها هم خیلی موقعها درست نیستند. اصولا تحلیلها عمدتا بر پایه آزمون و خطا هستند.
    .
    اگه یامون باشه بچه های این فروم تو تمام این صفحات با قاطعیت تمام می گفتتن آیلتس آکادمیک قبوله (که مستند هم بود) ولی دیدیم که چند موردی رو قبول نکردن ، یادمونه که همه می گفتن بیمه نمی خواد (که مستند هم بود) ولی دیدیم که خواستن؛ خلاصه اینجا جایی برای تبادل افکار و حتی تبادل حدس و گمانهاست! پس بنظر من همه حق دارن نظرشون رو بدن و البته بهتره تمام سعیمون رو بکنیم تا مستند باشه و شخص مخاطب بایستی با بررسی همه تحلیلها تصمیم گیری کنه
    .
    ببینید اینجا حدود 200 - 300 نفر جمع شدیم، همه ما کم و بیش کل زندگیمون رو بخاطر مهاجرت پندینگ کردیم! کارمون و همه زندگیمون چه بخوایم و چه نخوایم تحت تاثیر قرار گرفته، الان هم شاید استرس به اوج رسیده، امروز دیدیم مثلا amiri1982 بعد از انتظار طولانی برای این پراسس واقعی، وقتی این پراسس شد استرسش کمتر که نشد هیچ، بیشتر هم شد،
    .
    بچه ها الان در موقعیت فوق حساسی هستیم، پس باید تحملمون رو بیشتر کنیم و اگه احیانا کسی در ارائه نظرش اشتباه می کنه مطلعترها بیان خیلی دوستانه اصلاح کنن و بهترین تحلیل رو به مخاطب ارائه بدهند.
    فدرال 38 شغله _ کد 1111_ ارسال مدارک به سیدنی 16 نوامبر 2009_فایل نامبر اول: Jan 2010_ دریافت مدارک در سوریه: Jan 2010 _ فایل 2 :2010 April_ ارسال به ورشو : 12 دسامبر _ تاریخ اینپراسس واقعی : 13 فوریه 2012_ مدیکال:17 جولای 2013 - امتیاز 68

Junior Member amin123456789 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT manager 0213

مبارکه ... رخساره جان Noc شما چیه ؟؟؟؟
    سيدني =2010/5/3 فايل اول= 2010 Auqust فايل دوم= September 2010
    NOC= 0213 Network Manager
    IELTS= 14 points

Junior Member

رخساره خانم تبریکات فراوان . دارین کم کم به آرزو تون میرسین واسه من هم دعا کنین معلومه دلتون پاکه هر چی خوبه واسون آرزو می کنم . هی سانسور چی نزنی پستمو حذف کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazalllll نمایش پست ها
    پیمان عزیز من هم با نظر رامین جان کاملا موافقم. ما اینجا برای هر موضوع به تعداد نفرات میتونیم عقیده شخصی داشته باشیم، ضمن اینکه گاهی حس chat room از انجمن به آدم دست میده، که ممکنه غیر مرتبط نباشه یا حق طبیعی اعضا در ابراز عقیده باشه ولی در کنار امکانات تکنیکی محدود سایت (از جمله کمبود فضا) که عامل اصلی حذف خیلی از پستها توسط مدیران هست میتونه سردرگم کننده و حتی خسته کننده باشه. به همه اینها استرس فوووق العاده بالای همه اعضای اینجا رو بخاطر حداقل 2 سال بلاتکلیفی باید اضافه کنیم که همیشه شرایط اینجا رو خاص میکنه. دوستان حدسیاتی میزنن، همون ها رو ملاک قرار میدن، بعد که اتفاق نیفتاد دچار استرس میشن در صورتیکه ما اینجا غیر از قوانین اداره مهاجرت و تجربیات دیگران مرجعی نداریم و اکثر پیش بینی ها بر اساس حدس و گمان شخصی هست که خود من شخصا سعی میکنم نادیده بگیرمشون که دچار بهم ریختگی نشم.
    باز هم آرزو میکنم یه روز هممون در یه فضای عاری از انتظار و استرس مهاجرت چالش های دیگه ای از زندگی رو با هم به اشتراک بذاریم.
    مرسی غزال جان! قبل از هر چیز واقعا واقعا از زحماتی که خودت و مهدی جان برای جدول می کشین ممنونم واقعا خیلی مفید شده (می دونم کلی وقتتون رو می گیره ولی لطف کنید همچنان آپ دیت نگهش دارین)
    من هم با نظر رامین و شما کاملا موافقم و از اینکه بعضی موقعها اینجا مثل چت روم میشه حوصله ام سر می ره!
    خلاصه امیدوارم همچنان این سرزندگی فروم و این شادیها که دو سه ماه شروع شده تدام داشته باشه و بزودی زود تکلیف هممون روشن شه!
    خلاصه ما خیلی ارادت داریم

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri1982 نمایش پست ها
    امیدوارم حرف جیسون کنی که گفته تا 2013 همه 38 تایی ها تعیین تکلیف نهایی میشن درست باشه.
    جیسون کنی بصورت رسمی گفته تا 2013 تکلیف همه 38 تاییها روشن میشه؟؟؟
    اگه اینطوری باشه (البته شواهد نشون می ده که اینطوری هست) خیلی عالی می شه
    انتظار خیلی سخته!

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

ممنون از توجهت اما:
    مشکلی واسه رد شدن ندارم همه چی من 100 درصد طبق واقعیت وامتیاز هم خیلی بیشتر دارم وتا دلت بخواد آیلتس آپدیت ومحل کار هم معروف خارجکی وبیمه فول .اما امید به اینکه مارو راه بندازن ندارم .گرچه رفیقم 1.5سالی کاناداست. قراربود زیر 1سال اونور باشم وحالا بعد از دوسال همین جام که خیلی هم بعد نیست مگر واسه زندگی .
    اوزی لقب استرالیایی هاست البته اینجا با معنی بدش واسه همشهری های آیندم استفادش کردم .
    فکرکنم نیوزلند هم 2 سالی سر کار بری تا بری نه ؟
    تا بی نهایت امتحان میدم وتا نرم ول نمی کنم مگه این که خدا کمی عقل بهم بده واز این فکر رفتن راحت شم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    اولا عوضی با ع هستشه ): دوما چرا اینا که دارن تند کار می کنن از رد شدن می ترسین آیاااااااا؟ وای 8 بار امتحان دادین ایول پشت کار برا نیوزیلند اقدام کنین ما اگه می شد اقدام می کردیم .

Banned
    رشته و دانشگاه
    DVM

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazalllll نمایش پست ها
    بدون تغییر در توضیحات آدرس من هم حذف شده!!! یا به قول وحید جان مربوط به پرونده 29 تایی هست یا جناب آفیسر پرونده را بازگشایی فرموده اند!!!
    این حرف آدرس بدون تغییر یه روزی شذیذ تو گروه 29 تای ها اتفاق افتاد ! من یادم نیست چرا . برین اونجا یه تحقیقات محلی البته بطور نامحسوس انجام بدین . اونور بچه ها خیلی اعصاب ندارن

Banned
    رشته و دانشگاه
    DVM

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    نه من همونهایی که داشتم رو می فرستم فقط از 2 سال پیش تا الان رو آپدیت می کنم.
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم جدید بگیرین که تاریخ صدور و ترجمشون متفاوت باشه . اون قبلی ها رو که دارن . جاهایی هم که نمیتونین بگیرین با یه نامه قوی و ذکر دلایل محکمه پسند توضیح بدین

Banned
    رشته و دانشگاه
    DVM

نقل قول نوشته اصلی توسط rezashalizar نمایش پست ها
    سلام.
    ما هنوز باید صبر کنیم یا یه ایمیل بزنیم؟بنظر شما متنش چطوری باشه بهتره؟NOC ما 4131هست. ممنون میشم کسی جواب بده؟
    من هم همین کد هستم و هیچ اتفاقی نیافتاده واسم . فکر نمیکنم جای نگرانی باشه ؟ هست ؟

Senior Member

ممنون از راهنماییت. من دنبال تفسیرش نیستم تهش اینه که یک ماه دیگه معلومه برای چی بوده دیگه. چرا الکی به خودم استرس وارد کنم؟ یا فایل نامبر پرونده دومی میاد یا In Process یا آپدیت پرونده اولی

نقل قول نوشته اصلی توسط stevenmanort نمایش پست ها
    این حرف آدرس بدون تغییر یه روزی شذیذ تو گروه 29 تای ها اتفاق افتاد ! من یادم نیست چرا . برین اونجا یه تحقیقات محلی البته بطور نامحسوس انجام بدین . اونور بچه ها خیلی اعصاب ندارن
    ویرایش توسط Ghazalllll : February 21st, 2012 در ساعت 07:54 PM
    MI1: کد:7242، سیدنی:Mar. 23, 2010، فایل نامبر1:May 20, 2010، شروع بررسی: 2012 ,Mar. 2، امتیاز: 70
    MI3: کد:7242، سیدنی:Dec. 19, 2011، فایل نامبر1:Feb. 21،

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)