صفحه 2063 از 5471 نخستنخست ... 10631563196320132053205420552056205720582059206020612062206320642065206620672068206920702071207220732113216325633063 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 20,621 تا 20,630 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نقل قول نوشته اصلی توسط rayk1926 نمایش پست ها
    سلام به دوستان و اعضا محترم فروم.راستش من تا به امروز عضو نبودم اما هر روز مباحث شمارو دنبال میکردم، تا اینکه امروز برای منم نامه آپدیت مدارک اومد که شامل عدم سوء پیشینه ، پر کردن دو فرم Appendix A, Supplementary Information و در نهایت گواهی اشتغال بکار که باید در برگیرنده کلیه مشاغل گذشته ام باشه . راستش مشکل من اینه که شاغل وزارت نفتم و اونجا فقط یک گواهی اشتغال شامل سال شروع خدمت تا این لحظه را میدهد که برای آنها کافی نیست .آیا هیچ کدام از دوستان میتونن به من راهنمایی کنن که چه باید بکنم؟
    نامه اشتغال به کار رو که همونی هست که به شما می دهند . ولی یک نامه خودتون تهیه کنید با امضای مسئول مستقیم خودتون با شرح وظایفی که به ناک مورد نظرتون بخوره همین کفایت می کنه . درخواست بیمه هم شده بود؟
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط rayk1926 نمایش پست ها
    سلام به دوستان و اعضا محترم فروم.راستش من تا به امروز عضو نبودم اما هر روز مباحث شمارو دنبال میکردم، تا اینکه امروز برای منم نامه آپدیت مدارک اومد که شامل عدم سوء پیشینه ، پر کردن دو فرم Appendix A, Supplementary Information و در نهایت گواهی اشتغال بکار که باید در برگیرنده کلیه مشاغل گذشته ام باشه . راستش مشکل من اینه که شاغل وزارت نفتم و اونجا فقط یک گواهی اشتغال شامل سال شروع خدمت تا این لحظه را میدهد که برای آنها کافی نیست .آیا هیچ کدام از دوستان میتونن به من راهنمایی کنن که چه باید بکنم؟
    1- ازتون بیمه هم خواستن؟
    2- آیا عنوان شغلی، شرح وظایفتون توی نامه سابقه کاری که داده بودید بوده یا فقط تاریخ شروع به همکاری توش نوشته شده بود؟
    .
    فکر می کنم باید یکجوری مدیرتون رو متقاعد کنید تا عنوان شغلی و برخی از شرح وظایفتون رو بنویسن، راستش من هم اگه می خواستن از واحد منابع انسانی نامه بگیرم مثل شما فقط تاریخ شروع و نوع همکاری رو می نوشتن، ولی نامه سابقه کارم رو از مدیر واحدمون گرفتم و تقریبا تمام موارد حائز اهمیت رو توش اوردن و ترجمه رسمی هم شد و مهر دادگستری و امور خارجه هم خورد،
    بنظر من چون توی مرحله ارسال مدارک احتمالا نامه سابقه کاری منطبق با معیار اداره مهاجرت نفرستاده بودین الان ازتون تو آپ دیت دوباره نامه سابقه کاری خواستن و بنظر من نباید این دفعه هم مثل دفعه قبل بفرستید

Junior Member

منو ببخشید .چون اولین باره دارم کامنت میذارم، ظاهرا اشتباهی ، بدون اینکه جوابتونو ببینم ....اونو بستم. میشه دوباره زحمت بکشین .واقعا ممنون

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط experience نمایش پست ها
    سلام. اگر ممکنه منو راهنمایی کنید .من فایل نامبر دومم رو oct 2010 گرفتم .تو این فاصله بچه ام به دنیا آمد. آماده کردن مدارک فرزندم برای فرستادن با شلوغی دمشق مصادف شد برای همین هنوز مدارک را نفرستاده ام . امروز تو سایت دیدم که in process شده ام. اولا هنوز نمیدانم مدارک رو کجا بفرستم . دوما این تاخیر در فرستادن مدارک
    (آخه دخترم الان 9 ماهش شده )مندارک اختلال در پرونده ام به وجود می آورد یا نه؟
    مدارک شما ورشو هست و باید مدارک دخترتون رو به اونجا بفرستید که شامل عکس /کپی پاسپورت / ترجمه شناسنامه / تکمیل مجدد فرمهای مربوطه / 150 دلار مانی اوردر/
    ویرایش توسط vahid_vp : February 25th, 2012 در ساعت 10:46 PM
    too much love will kill you

Junior Member

اینکارو دفعه پیش کردم ، اما راستش چون نمیخواستم رئیسم بدونه از او چیزی نخواستم و با یک نامه توضیح دادم که قانونه وزارت نفت چه جوریه.....نه ، بیمه نخواستن.شاید میدونن اینجا اداره های دولتی اتوماتیک بیمه هستن و نیازی بهش نیست....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    نامه اشتغال به کار رو که همونی هست که به شما می دهند . ولی یک نامه خودتون تهیه کنید با امضای مسئول مستقیم خودتون با شرح وظایفی که به ناک مورد نظرتون بخوره همین کفایت می کنه . درخواست بیمه هم شده بود؟
    اینکارو دفعه پیش کردم ، اما راستش چون نمیخواستم رئیسم بدونه از او چیزی نخواستم و با یک نامه توضیح دادم که قانونه وزارت نفت چه جوریه.....نه ، بیمه نخواستن.شاید میدونن اینجا اداره های دولتی اتوماتیک بیمه هستن و نیازی بهش نیست...

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    مدارک شما ورشو هست و باید مدارک دخترتون رو به اونجا بفرستید که شامل کپی پاسپورت / ترجمه شناسنامه / تکمیل مجدد فرمهای مربوطه / 150 دلار مانی اوردر
    دوست عزیز. کپی پاسپورت به هیچ وجه لازم نیست. مدارک شامل موارد زیر است که خودم مستقیماً از ورشو استعلام کردم:
    1- ترجمه شناسنامه نوزاد
    2- 4 قطعه عکس در قطع پاسپورتی
    3- تکمیل فرم های additional family
    4- مبلغ 150 دلار
    والسلام. ابنم ایمیل ورشو

In order to add your child to your application please provide us with the following items:
    1. Original birth certificate for your child along with English/French sworn translation;
    2. Updated Additional Family Info form for you and your spouse;
    3. 4 passport sized photos for your child;
    4. Processing fee in the amount of $150 CDN. For details please visit the following website: http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng .
    The above must be submitted within 30 days from the date of this correspondence.
    Sincerely,
    تاریخ فایل نامبر اول: 15 جون 2010
    تاریخ فایل نامبر دوم: 25 اکتبر 2010
    کد رشته : سوپروایزور صنایع نفت و گاز 9212

Junior Member

سلام دوستان برای من هم ۲۵ ژانویه نامه آپدیت اومد که موارد زیر را خواستند. به نظرتون دوباره چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟

1. Original updated police certificates from each country in which you and your spouse resided for a period of more than 6 months, since October 2009.

Please visit http://www.cic.gc.ca/english/informa...cert/index.asp for more information.

2. updated Schedule 1 and Supplementary Information Forms completed by yourself and by your spouse. You may find the forms here:http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...imm0008_1e.pdf andhttp://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5562E.PDF

3. Detailed letters of reference from all past and current employers which clearly list your job title, duties performed, projects completed and duration of employment. Without these documents, I may not award you any points for your work experience.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    1- ازتون بیمه هم خواستن؟
    2- آیا عنوان شغلی، شرح وظایفتون توی نامه سابقه کاری که داده بودید بوده یا فقط تاریخ شروع به همکاری توش نوشته شده بود؟
    .
    فکر می کنم باید یکجوری مدیرتون رو متقاعد کنید تا عنوان شغلی و برخی از شرح وظایفتون رو بنویسن، راستش من هم اگه می خواستن از واحد منابع انسانی نامه بگیرم مثل شما فقط تاریخ شروع و نوع همکاری رو می نوشتن، ولی نامه سابقه کارم رو از مدیر واحدمون گرفتم و تقریبا تمام موارد حائز اهمیت رو توش اوردن و ترجمه رسمی هم شد و مهر دادگستری و امور خارجه هم خورد،
    بنظر من چون توی مرحله ارسال مدارک احتمالا نامه سابقه کاری منطبق با معیار اداره مهاجرت نفرستاده بودین الان ازتون تو آپ دیت دوباره نامه سابقه کاری خواستن و بنظر من نباید این دفعه هم مثل دفعه قبل بفرستید
    1- خیر
    2- عناوین قبلی شغلی را خودم نوشتم اما به تائید رئیس نرسوندم ، چون نمیخواستم چیزی بدونه.....شاید چاره ای نداشته باشم......اما این در اداره دولتی به این معنیه که باید دیگه دور همه چیز را خط بکشی.دوستان همدرد خوب میدونن .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط venus60 نمایش پست ها
    دوست عزیز راهنماییتون کردم
    منو ببخشید .چون اولین باره دارم کامنت میذارم، ظاهرا اشتباهی ، بدون اینکه جوابتونو ببینم ....اونو بستم. میشه دوباره زحمت بکشین .واقعا ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)