صفحه 2072 از 5471 نخستنخست ... 10721572197220222062206320642065206620672068206920702071207220732074207520762077207820792080208120822122217225723072 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 20,711 تا 20,720 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Member shahroo1970 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری( آزاد مرکزی)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

Pearson عزیز
    میشه جسارتا منبعش را هم اعلام کنید.
    من منظورتون رو نفهمیدم که فقط شامل یکی از زوجین میشه یعنی چی؟ ایا مین اپلیکنت باید حتما بمونه کانادا ؟
    من یادمه یکی از دوستانم سالهای خیلی قبل نوبتی میموندن کانادا .
    یک سوال دیگه 3سال متوالی میشه ایران موند؟
    Code 1111 Accountant
    ( Sydney 29/01/2010 ( 1st File No. 15/03/2010 ) Damascus 27/06/2010 ( 2nd File No. 24/08/2010
    09/01/2014 Transfer to Warsaw 20/12/2011 Started processing 13/02/2012 Medical
    Send update 17/02/2014 Pass Request 9/8/2014 Visa issue 9/2014 Landing 1/2015 - v---p-

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    بنظر من کشف منطقی می رسه! تا حدودی باهاتون موافقم!؟ چون نه تو آپ دیتها و نه تو ریجکتها اصلا به نکات ریز اشاره نکردن و تاکنون مثلا گفتن ریز نمرات، فرم فلان، آیلتس، سابقه کار و... رو بفرست و تا حالا مثلا نگفتن چجوری همزمان فوق گرفتی، کار تمام وقت داشتی، درس هم دادی (خودم رو می گما!!!) یا مثلا چرا رشته تحصیلیه یکی با کد شغلش نمی خونه !?ا
    تا الان بیشتر صفر و یک بودن؛ به سن به تحصیلات به آیلتس امتیاز دادن و گفتن ریجکت یا قبول.
    .
    نمی دونم به همین مرحله برسی صفر و یک بسنده می کنند
    یا ممکنه یک مرحله بررسی تخصصی و ریز هم داشته باشن؟!؟!؟!؟ (که احتمالش بنظر من کمه).
    .
    از یک طرف و با توجه به جدول تفسیر استیتوس که تو سایت cic هست بنظر می رسه این پراسس (واقعی) یعنی همه چیز درسته و بررسیها صورت گرفته و متقاضی واجد شرایط شناخته شده
    :In Process
    Based on review of your complete application package, it has been determined that your application is eligible for processing. Processing has begun
    حالا به اینجا می رسیم که این Review یعنی بررسی تمام عیار یا بررسی مقدماتی؟!؟
    تحلیل 1: این پراسس یعنی کاملا بررسی کردن و شخص واجد شرایطه و می ره مرحله بعد جدول که توش به صراحت گفته مدیکال ارسال شده و جوابش هم دریافت شده؛ که توی سایت اینجوی اعلام شده:
    Medical Results Received by CIC
    تحلیل 2: بعد از بررسی اولیه بررسی دومی هم خواهد بود و این پراسس معنی واجد شرایط بودن نیست.
    در رابطه با تحلیل دوم؛ با توجه به جدول اصلا با عقل جور در نمیاد چون eligible یعنی واجد شرایط هست و بنظر غیر منطقی هم می یاد که بخوان دوباره برن ریز وبم فایل رو در بیارن چون وقت بررسی این همه بک لاگ و به این شکل رو ندارن و با توجه به قولهایی که دادن بعید بنظر می رسه؛
    .
    لازم بذکره که توی مرحله بعد از مدیکال هم ریجکت شدن بشکل ذیل اعلام شده: ولی بنظر می رسه این ریجکت بخاطر نتایج مدیکال یا سکوریتی چک باشه (چون بعد از مرحله دریافت مدیکال نوشته).
    Approval Status Determined
    Your application will be either approved or rejected. we will inform you in writing

نتیجه گیری نهایی من: بررسی های مرحله دو فقط در رابطه با سکوریتی چک و بکگراند چک که شامل عدم سوء سابقه و بررسی سفرهای خارجی و از این جور حرفها باشه
    و این پراسس واقعی یعنی شخص واجد شرایط شده و بره شاد باشه و منتظر دریافت مدیکال!
    البته تحلیل من بیشتر بر طبق جدول بود و نباید این رو فراموش کنیم که از این اداره مهاجرت کانادا هرچی بگی بر می یاد و ممکنه بعدن مدیکال الکی، مدیکال واقعی یا پاس ریکوئست واقعی و پاس ریکوئست الکی هم بسازن
    من با تحليل دوم شما موافقم. درسته كه eligible يعني واجد شرايط ولي واجد شرايط چي؟ همونطور كه نوشتيد گفته شده your application is eligible for processing يعني واجد شرايط پردازش نه واجد شرايط قبولي يا دريافت مديكال. چرا كه اگر اين طور بود لزومي به فاصله طولاني بين اين پ شدن و نامه دريافت مديكال نبود.
    به نظر من اين پ يعني پرونده شما مرور شده و براساس امتيازهاتون واجد شرايط پردازش پرونده شديد. (البته براي اونهايي كه چند روزي ار اين پ گذشته و ريجكت نشدن). تو اين مرحله اگر شك و شبهه اي وجود داشته باشه پرسيده ميشه و بعد از صحت سنجي و درستي ادعاها اونوقت براي مديكال eligible ميشيد و تا آخر... . خلاصه تا ويزا رو پاس نخوره كلي eligibility مرحله اي داريم

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc in Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط aziking نمایش پست ها
    خیلی ممنون...پس اون فرمه که لینکش تو اون جملات آبی رنگه رو نمی خواد کاری کنم دیگه؟؟
    منظورتون را متوجه نشدم.
    در کل یه Schedule A که 4 صفحه است را پرکنید.
    و از http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/guides/E37099.pdf
    SUPPLEMENTARY INFORMATION FORM - DAMASCUS از صفحه 10
    EDUCATION AND EMPLOYMENT HISTORY از صفحه 11
    MILITARY SERVICE از صفحه 12 و 13 که در کل شد 4 صفحه
    روی هم 8 صفحه به ازای تمام افراد بالای 18 سال

پیش فرض کی مدیکال میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    بنظر من کشف منطقی می رسه! تا حدودی باهاتون موافقم!؟ چون نه تو آپ دیتها و نه تو ریجکتها اصلا به نکات ریز اشاره نکردن و تاکنون مثلا گفتن ریز نمرات، فرم فلان، آیلتس، سابقه کار و... رو بفرست و تا حالا مثلا نگفتن چجوری همزمان فوق گرفتی، کار تمام وقت داشتی، درس هم دادی (خودم رو می گما!!!) یا مثلا چرا رشته تحصیلیه یکی با کد شغلش نمی خونه !?ا
    تا الان بیشتر صفر و یک بودن؛ به سن به تحصیلات به آیلتس امتیاز دادن و گفتن ریجکت یا قبول.
    .
    نمی دونم به همین مرحله برسی صفر و یک بسنده می کنند
    یا ممکنه یک مرحله بررسی تخصصی و ریز هم داشته باشن؟!؟!؟!؟ (که احتمالش بنظر من کمه).
    .
    از یک طرف و با توجه به جدول تفسیر استیتوس که تو سایت cic هست بنظر می رسه این پراسس (واقعی) یعنی همه چیز درسته و بررسیها صورت گرفته و متقاضی واجد شرایط شناخته شده
    :In Process
    Based on review of your complete application package, it has been determined that your application is eligible for processing. Processing has begun
    حالا به اینجا می رسیم که این Review یعنی بررسی تمام عیار یا بررسی مقدماتی؟!؟
    تحلیل 1: این پراسس یعنی کاملا بررسی کردن و شخص واجد شرایطه و می ره مرحله بعد جدول که توش به صراحت گفته مدیکال ارسال شده و جوابش هم دریافت شده؛ که توی سایت اینجوی اعلام شده:
    Medical Results Received by CIC
    تحلیل 2: بعد از بررسی اولیه بررسی دومی هم خواهد بود و این پراسس معنی واجد شرایط بودن نیست.
    در رابطه با تحلیل دوم؛ با توجه به جدول اصلا با عقل جور در نمیاد چون eligible یعنی واجد شرایط هست و بنظر غیر منطقی هم می یاد که بخوان دوباره برن ریز وبم فایل رو در بیارن چون وقت بررسی این همه بک لاگ و به این شکل رو ندارن و با توجه به قولهایی که دادن بعید بنظر می رسه؛
    .
    لازم بذکره که توی مرحله بعد از مدیکال هم ریجکت شدن بشکل ذیل اعلام شده: ولی بنظر می رسه این ریجکت بخاطر نتایج مدیکال یا سکوریتی چک باشه (چون بعد از مرحله دریافت مدیکال نوشته).
    Approval Status Determined
    Your application will be either approved or rejected. we will inform you in writing

نتیجه گیری نهایی من: بررسی های مرحله دو فقط در رابطه با سکوریتی چک و بکگراند چک که شامل عدم سوء سابقه و بررسی سفرهای خارجی و از این جور حرفها باشه
    و این پراسس واقعی یعنی شخص واجد شرایط شده و بره شاد باشه و منتظر دریافت مدیکال!
    البته تحلیل من بیشتر بر طبق جدول بود و نباید این رو فراموش کنیم که از این اداره مهاجرت کانادا هرچی بگی بر می یاد و ممکنه بعدن مدیکال الکی، مدیکال واقعی یا پاس ریکوئست واقعی و پاس ریکوئست الکی هم بسازن

سلام به همه دوستان عزیز ،
    راستش مدتی هست که میخواستم یه نظری بدم ولی همش جلوی خودم رو میگرفتم که یه وقت انرژی منفی برای دوستان نباشه، گفتن الان عنوان کنم شاید شما بهم نشون بدین که اشتباه میکنم!
    یه تعداد خیلی زیادی (خدا میدونه چند هزار) از پرونده ها رفته ورشو. و همه انها ظرف ۲ ماه اینپروسس شدن . یه عالمه آپدیت اومد ه و تعدادی ریجکت شدن.همه میدونین تعداد ویزایی که ورشو صادر میکنه محدوده و اگه بچه های این بک لاگ بخوان سر و سامون بگیرن به نظر من یه چند سالی مهمون ورشو خواهند بود.
    قبول دارم که تا اینجا ورشو خیلی خیلی سریع عمل کرده اما تا حالا فکر کردین در چه جهتی؟ من به نظرم میاد اینها میخوان بک لاگ کم بشه و راحت ترین روش ریجکت کردنه. حتی بچه هایی هم که آپدیت فرستادن نمیتونن مطمئن باشن که دیگه خطری وجود نداره. (این همه خواستن بیمه نشون میده که میخوان یه بهونه ای دستشون باشه!) امیدوارم رسیدن مدیکال های پشت سر هم نشون بده که راه دیگری هم برای کم کردن بک لاگ هست!
    با وجود اینکه خود من هم این روزا خیلی معتاد این فروم و سی آی سی شدم پیشنهاد میکنم خیلی عجله نکنید شاید به این زودی ها خبری نشه!
    در ضمن من فکر میکنم in process به معنی شروع بررسی پرونده هست ! با گذشتن ۲ ماه از اون نمیتونین مطمئن باشین که دیگه باید منتظر مدیکال باشیم. از بچه های simplified فکر کنم کسایی بودن که ۲ سال بعد از فرستادن آپدیت ، دوباره از انها آپدیت خواستن.
    به امید موفقیت برای همه دوستان و به امید شنیدن هر چه زود تر خبر های خوب از مدیکال بچه های قدیمی (میبخشید اگه احساسم منفی بود)
    با کمال احترام
    یوسف ن
    ================================================== ===========================================
    1st file number may2010 - 2nd file oct2010 - NOC 4131 - IELTS 7.0 - transfered to Warsaw: Dec. 20 - Process Started : Feb. 29 2012

من فکر کنم اولین مدیکالی که بیاد و خیال همه راحت شه نیمه مارچه طبق کشفیاتم حالا دیگه الله اعلم و نه من با شما موافق نیستم آخه این قدرا هم آزار ندارن که!!! اما این که ریجکت می کنن با بهانه 2 چیز مطرحه 1 اینا ما را الویت داده باشن سهم امسال را می ذارن برا ما مثل 29 رشته ها ! و ردی کم داریم یا نه ما کنار اوناییم پس ممکنه درس باشه حرفتون بعدش فردا را بگو اگه ما پریده باشیم بر اساس بازم کشفیاتم فعلا پریدیم هههههههه
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    من با تحليل دوم شما موافقم. درسته كه eligible يعني واجد شرايط ولي واجد شرايط چي؟ همونطور كه نوشتيد گفته شده your application is eligible for processing يعني واجد شرايط پردازش نه واجد شرايط قبولي يا دريافت مديكال. چرا كه اگر اين طور بود لزومي به فاصله طولاني بين اين پ شدن و نامه دريافت مديكال نبود.
    به نظر من اين پ يعني پرونده شما مرور شده و براساس امتيازهاتون واجد شرايط پردازش پرونده شديد. (البته براي اونهايي كه چند روزي ار اين پ گذشته و ريجكت نشدن). تو اين مرحله اگر شك و شبهه اي وجود داشته باشه پرسيده ميشه و بعد از صحت سنجي و درستي ادعاها اونوقت براي مديكال eligible ميشيد و تا آخر... . خلاصه تا ويزا رو پاس نخوره كلي eligibility مرحله اي داريم
    با این حرف شما موافقم اگه اونجوری باشه که خیلی کشکیه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    واجد شرايط پردازش يعني چي ؟ مگه قراره چه پردازش ديگه اي انجام بشه ؟ مگه غير از اينيه كه امتياز محاسبه كنن يا مداركي كه فرستاديم رو ببينن؟
    پردازش بصورت مرحله اي هست. به نظر من پردازش مدارك ارسالي انجام شده است (با توجه به دقتي كه در مدارك ارسال شده داشته اند مانند ابهاماتي كه در مورد برخي سوابق كاري داشته اند و منجربه درخواست اپديت شده يا مدارك تقلبي كه كشف شده . اين مدارك قطعا با دقت بررسي شده و خونده شده و در بك گراند چك اصولا بايد كشف شده باشه. راستي كسي خبر داره كساييكه مداركشونو گفتن تقلبيه اينپراسس بودن يا نه ؟ اگه اينپراسس بودن يعني هنوز بك گراند چك ادامه داره در همين مرحله اما اگه به اينپراسس نرسيده باشه يعني يا كلا بك گراند چك تموم شده و كلا كار بررسي مدارك ارسالي تمام شده و بادقت هم بررسي كردن.)
    به نظر من مراحل ديگر پردازش كه باقي مونده يا كسي چندان نگرانش نيست يا كمتر كسي نگرانشه . مثل بك گراند چك كه تا الان ديديم بيشتر روي مدارك تحصيلي زوم كرده اند(اگه تا قبل از اينپراسس واقعي تموم نشده باشه)، مديكال ، سكيوريتي چك .
    تاریخ ارسال فرمها : 26/2/2010رسیدن فرمها به اداره مهاجرت:2/3/2010 فایل نامبر اول: 14/4/2010رسيدن مدارك به دمشق11/7/2010دريافت فايل نامبر دوم26/10/2010ورشو20/12/2011 استارت پروسه13/02/2012 مديكال: 13/02/2014 پاس ریکوئست:2014/07/29 ويزا:2014/08/14

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    واجد شرايط پردازش يعني چي ؟ مگه قراره چه پردازش ديگه اي انجام بشه ؟ مگه غير از اينيه كه امتياز محاسبه كنن يا مداركي كه فرستاديم رو ببينن؟
    پردازش بصورت مرحله اي هست. به نظر من پردازش مدارك ارسالي انجام شده است (با توجه به دقتي كه در مدارك ارسال شده داشته اند مانند ابهاماتي كه در مورد برخي سوابق كاري داشته اند و منجربه درخواست اپديت شده يا مدارك تقلبي كه كشف شده . اين مدارك قطعا با دقت بررسي شده و خونده شده و در بك گراند چك اصولا بايد كشف شده باشه. راستي كسي خبر داره كساييكه مداركشونو گفتن تقلبيه اينپراسس بودن يا نه ؟ اگه اينپراسس بودن يعني هنوز بك گراند چك ادامه داره در همين مرحله اما اگه به اينپراسس نرسيده باشه يعني يا كلا بك گراند چك تموم شده و كلا كار بررسي مدارك ارسالي تمام شده و بادقت هم بررسي كردن.)
    به نظر من مراحل ديگر پردازش كه باقي مونده يا كسي چندان نگرانش نيست يا كمتر كسي نگرانشه . مثل بك گراند چك كه تا الان ديديم بيشتر روي مدارك تحصيلي زوم كرده اند(اگه تا قبل از اينپراسس واقعي تموم نشده باشه)، مديكال ، سكيوريتي چك .
    اين پراسس يعني "درحال" پردازش. اون تاريخي كه مي زنن يعني تاريخ شروع پردازش و تاريخ خاتمه پردازش مدارك هم قاعتا تاريخ ارسال مديكال هست. بين اين دو تاريخ يعني مدارك داره پردازش مي شه كه بيشترين زمانشم صرف بكگراند چك ميشه. حالا كسي كه امتيازش به حد نصاب نميرسه خيلي زود بعد از اين پ ريجكت ميشه، حتي براي بعضيها اينقدر زود بوده كه قبل از آپديت شدن سايت و ديدن اين پ نامه ردي رسيده دستشون يا اينكه مجددا با واژه دسيژن ميد آپديت شده (حتي نتونستن اين پ رو تو سايت ببينن). براي بقيه يعني "مطابق ادعاي متقاضي" نمره حد نصاب رو داشتند و "واجد شرايط پردازش" بيشتر هستند. بايد بررسي بشه كه آيا ادعاي متقاضي درست بوده و مدارك و شواهد هم ادعاي اون رو تاييد ميكنه يا نه. اين بررسي بيشتر براي بعضي ها ميتونه با درخواست آپديت همراه باشه براي بعضي ها هم نه. بالاخره براي بررسي درستي و اصالت مدارك زمان لازم دارند يا نه؟ فقط ديدن مدارك كه نيست!
    به نظر شما اگر اين پ شدن يعني پردازش مدارك ارسالي انجام شده و به اين نتيجه رسيدند كه متقاضي واجد شرايط هست پس اين فاصله طولاني بين تاريخ اين پ و نامه مديكال براي چيه؟ يا اينكه به جاي In process چرا از Processed استفاده نمي كنند؟ يا چرا در ecase به جاي reviwed & started on نميگن processed and finished processing on؟
    من همچنان معتقدم تاريخ شروع اين پ يعني تاريخي كه پرونده از بايگاني در اومده و رفته زير دست آفيسر تا فرايند تعيين تكليف اون روشن بشه. فقط همين!
    درضمن رضا جان، من فكر ميكنم اون بك گراند چك كه شما جداي از اين پ درنظر گرفتيد درواقع يكي از كارهايي است كه در مرحله پراسس انجام ميشه و چيز جداگانه اي نيست.
    ویرایش توسط sh00ca : February 27th, 2012 در ساعت 12:50 PM

دوستان مدت اعتبار گواهیه بانکی چقدره؟ ممنان
    فدرال- 38 رشته- کد رشته 1111 - ارسال مدارک به سیدنی 18 دسامبر 2009 - فایل نامبر اول 12 فوریه 2010- ارسال مدارک به دمشق 16 جون 2010- فایل نامبر دوم 29 جون 2010------ارسال به ورشو 14 December- این پراسس 22 مارچ----- مدیکال....میاد ایشالله !

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
    رضا جان با اجازه شما همشهری های گرامی بنده که تقلب کرده بودن تعدادیشون مدیکال هم انجام شده بوده و یکی پاس ریکویست شده بوده .پس به همین آسونی ها هم نیست . اینا با دقت زیر و رو می کنن چون جامعه دروغگو دوست ندارن .فقط یه عده این وسط به چوب بقیه ممکنه بسوزن هههههههههی.راستی اون دوستمون که اسیر این وکیل متقلب اصفهانی شده بود معماری خونده بود و براش یه مدرک تقلبی جور کرده بود می خواست نامه بنویسه ورشو کسی خبر داره؟ چی شد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)