صفحه 2460 از 5471 نخستنخست ... 14601960236024102450245124522453245424552456245724582459246024612462246324642465246624672468246924702510256029603460 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 24,591 تا 24,600 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Member maero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مدیریت و فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    اوقت اینی که گفتی یعنی چه؟
    منم همین الان دیدم :
    Shifting visa services from one visa office to another is not uncommon. Our new processing system, the Global Case Managemeم nt System (GCMS), allows visa officers around the world to share workloads easily and efficiently.
    فکر کنم منظورشون اینه که از آفیسر هاشون در تمام دنیا میتونن زمانی که یک جا بهشون نیاز هست استفاده کنند. البته این برداشت من هست و اساتید باید نظر بدهند..
    F No.1:March2010 , F No.2: July.2010 - NOC:0213
    Status: Pas request 7May, Medical 20 Jan. IELTS:7 R:7.5, W:6.5, L:7, S:6

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    بدون شرح و حاشیه

گل بود به سبزه نیز آراسته شد!
    با این حساب روابط ایران با کانادا خرابتر از اونی شده که بوده. به نظرتون این میتونه روی پروندهای ایرانی اثری داشته باشه؟ البته منظورم غیر از back ground check هست که مسلما روش اثر شدیدی داره! راستی تاریخ این اتفاق میمون!!!! کی بوده؟ تاریخ سایت که به روزه اما تاریخ خاصی روی خبر نزده!

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط utm.nano نمایش پست ها
    سلام
    من که هنوز اینپرسس واقعی‌ نشدم.پرونده ام ۳ فوریه رفته ورشو.
    ۳ روز پیش ایمیل تغییر آدرسو فرستادم ورشو.ما ۲ ساله مالزی هستیم و ۳ بار ایمیل تغییر آدرس فرستاده بودم دمشق که تو سایت تغییری انجام نشده بود.دیروز برام ایمیل اومد که باید نمونه امضایی که توی فرمها داشتی اسکن کنی‌ و همراه درخواست تغییر آدرس برامون بفرستی‌ تا تغیرات رو اعمال کنیم.این موضوع قبلا برای کسی‌ پیش اومده؟
    دوست عزیز، به ما هم دقیقاً همین را گفتند و بعد از اینکه نامه تغییر آدرس را تایپ و امضا کردیم، اسکن کرده و فرستادیم، حدود 15 روز بعد آدرس ما در ایکس هم عوض شد.
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط utm.nano نمایش پست ها
    سلام
    من که هنوز اینپرسس واقعی‌ نشدم.پرونده ام ۳ فوریه رفته ورشو.
    ۳ روز پیش ایمیل تغییر آدرسو فرستادم ورشو.ما ۲ ساله مالزی هستیم و ۳ بار ایمیل تغییر آدرس فرستاده بودم دمشق که تو سایت تغییری انجام نشده بود.دیروز برام ایمیل اومد که باید نمونه امضایی که توی فرمها داشتی اسکن کنی‌ و همراه درخواست تغییر آدرس برامون بفرستی‌ تا تغیرات رو اعمال کنیم.این موضوع قبلا برای کسی‌ پیش اومده؟
    آره دوست عزیز
    منم هفته پیش به ورشو ایمیل زدم و آدرس جدیدمو اعلام کردم که اونا در جواب گفتن:

Dear Applicant,

This is in response to your e-mail.

If you wish to change your mailing address (including e-mail address), please make a signed request (the applicant's hand-written signature should be placed under the request; the signature must match the sample left in your application form) to this effect and send it to this office by e-mail attachment, fax or regular mail.

Sincerely,

Immigration Section/Section d'Immigration
    Embassy of Canada/Ambassade du Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط 1000eyes نمایش پست ها
    به نظر میرسه گلچین پرونده ها و مدیکالها از روی funds هست که اعلام کردین.اگه دوستانی که مدیکال گرفتن بگن چه مبلغی رو توی فرمهاشون اعلام کرده بودن میشه 1 نتیجه ای گرفت.
    100000$......

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    گل بود به سبزه نیز آراسته شد!
    با این حساب روابط ایران با کانادا خرابتر از اونی شده که بوده. به نظرتون این میتونه روی پروندهای ایرانی اثری داشته باشه؟ البته منظورم غیر از back ground check هست که مسلما روش اثر شدیدی داره! راستی تاریخ این اتفاق میمون!!!! کی بوده؟ تاریخ سایت که به روزه اما تاریخ خاصی روی خبر نزده!
    روابط کشورها تاثیر زیادی در روند پذیرش مهاجر نداره! تو رو خدا استرس بی دلیل ایجاد نکنیم
    .
    اکثر ایرانیان مقیم آمریکا در بدترین شرایط سی یا 30 بین دو کشور تونستن مهاجرت کنند، در ضمن کلیه فرایندهای پذیرش مهاجر کانادا بصورت متمرکز و در چند ویزا آفیس نظیر ورشو، دهلی، لندن انجام می شه و پروسه مهاجرت FSW ربطی به سفارتخانه های کشورهای مربوطه پیدا نمی کنه. تا الان هم سفارت کانادا به گروه اسکیل ورکر هیچ خدمتی ارائه نمی دادند که بخواهند قطعش کنند (نه مصاحبه انجام میشد، نه امکان واریز مثلا اپلیکیش فی بوده، نه امکان اعتراض، نه پیگیری و نه ....)
    .
    تنها مورد که می تونه یک کمی تاثیر بذاره مربوط به بررسی استعلامات (بکگراند چک) باشه که خوشبختانه تا اونجایی که من می دونم سفارت کانادا در ایران مثل استرالیا نیست و خدمات خاصی در بررسی صحت اسناد ارائه نمی ده!
    البته در مورد پاس ریکوئست هم مشکلی نخواهد بود، یک مقدار صبر می کنیم از همون ورشو برامون می فرستند
    .
    در ضمن نوشته political and economic relations
    ویرایش توسط peymanrs : April 29th, 2012 در ساعت 01:44 PM دلیل: غلط دیکته ای!!!

دوستان من چندتا مدرک و گواهی نامه آموزشی و تقدیرنامه جدید اخیرا گرفتم. بنظرتون بفرستم آنکارا یا نه؟
    یا احیانا ایمیل بزنم ازشون سئوال کنم که آیا بفرستم براشون یا نه؟ حقیقتش اینه که هنوز اینپراسس نشدم و میخوام یه جورایی ببینم خبری از پروندم میشه یا نه.

Junior Member

بچه ها سلام
    یه سوال داشتم. می خواستم بدونم برای ویزای توریستی و دانشجویی وقتی مدارک رو میدیم واسه ترجمه، مهر وزارت خارجه هم باید توی ترجمه ها بخوره یا نه؟ آخه جدیدا قیمتش خیلی گرون شده.
    فرستادن مدارک به ورشو:آوریل2009- فایل نامبراول می 2009- فایل نامبردوم جولای 2009- ارسال به ورشو1 دسامبر2011- این پراسس واقعی 13 ژانویه 2012-دریافت ایمیل مدیکال:15 ژوئن2012

سلام
    اگر مدارك شما در ارتباط با كد ناكتون است بفرستيد. علي‌الخصوص دوره‌هايي كه در ارتباط با كد ناكتون است بسيار مفيد هستند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    دوستان من چندتا مدرک و گواهی نامه آموزشی و تقدیرنامه جدید اخیرا گرفتم. بنظرتون بفرستم آنکارا یا نه؟
    یا احیانا ایمیل بزنم ازشون سئوال کنم که آیا بفرستم براشون یا نه؟ حقیقتش اینه که هنوز اینپراسس نشدم و میخوام یه جورایی ببینم خبری از پروندم میشه یا نه.
    ارسال مدارك 8 مارچ 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sialk نمایش پست ها
    سلام
    اگر مدارك شما در ارتباط با كد ناكتون است بفرستيد. علي‌الخصوص دوره‌هايي كه در ارتباط با كد ناكتون است بسيار مفيد هستند.
    اگر هنوز این پروسس با تاریخ نشده اید و مدارک فوق امتیاز آور است بفرستید وگرنه هزینه الکی است.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)