صفحه 2463 از 5471 نخستنخست ... 14631963236324132453245424552456245724582459246024612462246324642465246624672468246924702471247224732513256329633463 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 24,621 تا 24,630 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Member
    رشته و دانشگاه
    atu

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نه ویزا نگرفته ام اما با کشتی رفته ام اونجا و اونجا توبندر بهمون مجوز عبور تو شهر دادند
    NOC 1111- دریافت فرم ها در سیدنی :NOV 30 2009- فایل نامبر اول : 2010 01 FEB- انتقال به ورشو : 14 DEC 2011- این پراسس واقعی : 09 FEB 2012 مدیکال 04 2013 DEC پاس ريكوست 26 2014 SEP

Member imand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical ENG - MSc - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط arta1977 نمایش پست ها
    My application has being processed since March 1, 2012. In reply to our inquiry, yesterday I have been informed that the embassy asked me on March 1 for the update "The applicant was requested on 01 March 2012 to provide updated schedule I's, supplementary information forms and police certificates".
    But unfortunately my lawyer has not received the Email from Warsaw. As the 45 day interval is passed what do you suggest?
    Anybody whose timeline matches mine. Have received any emails regarding document update
    سلام.
    این نکته جالبیه. من هم از 6 مارج اینپراسس هستم اما هیچ ایمیلی مبنی بر آپدیت یا هر چیز دیگر دریافت نکردم. البته وکیل ندارم. چند سوال هست:
    1- شما چه درخواستی رو برای ورشو ارسال کردید که این جواب رو دادن؟ اگر ممکنه متن نامه خودتون و جواب اونها رو برای اطلاع دوستان اینجا قرار بدید. این خیلی مهمه.
    2- شما اینپراسس واقعی شده اید؟
    در رابطه به سپری شدن مهلت ارسال مدارک آپدیت به نظر من بهشون ایمیل بزنید و بگید که ایمیلی دریافت نکردید. و تقاضای وقت بیشتر بکنید.
    ممنون.
    می توان به سوی رهایی گریخت؛ اما بازگشت ما به اسارت نابخشودنی است. نادر ابراهیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazali نمایش پست ها
    نه ویزا نگرفته ام اما با کشتی رفته ام اونجا و اونجا توبندر بهمون مجوز عبور تو شهر دادند
    به امید خدا مشکلی نیست! نگفتید کدوم کشور رفتید و با کشتی هم رفتید!!!
    نگران نباشید! اگر هم یک وقت پرسیدن توضیح کامل می دید که سفرش چیز مهمی نبوده و یادتون رفته توی فرومها بگید!
    راستی اسم شما منو یاد غزال خودمون می اندازه!!!
    .
    مثبت فکر کنید چون 1111 هستید! فوریه هم این پراسس شدید!
    .
    (تو رو خدا بقیه استرس نگیرن که چرا گفتم 1111 بودن و فوریه این پراسس شدن خوبه!)
    کلا بچه های فوریه بیشتر مدیکال گرفتند! 1111 ها هم خوب مدیکال می گیرن!!!
    .
    راستی بچه ها یکبار دیگه هم موقع پاس ریکوئست شدن باید دنبال رابطه قد و وزن و تاریخ ها بگردیم
    ویرایش توسط peymanrs : April 29th, 2012 در ساعت 10:14 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    نگران نباشید! اگر هم یک وقت پرسیدن توضیح کامل می دید که سفرش چیز مهمی نبوده و یادتون رفته توی فرومها بگید!
    .
    .
    .
    راستی بچه ها یکبار دیگه هم موقع پاس ریکوئست شدن باید دنبال رابطه قد و وزن و تاریخ ها بگردیم
    من امروز چقدر نمکدون دستم گرفتم
    شما که زحمت کشیدین این acرا هم پیدا می کردین میگم از کجا یافتین بگین کجاش بود شاید نشونی از AC تونستم پیدا کنم .به چه روزی افتادیم به خداااا
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

.
    .
    .
    من امروز چقدر نمکدون دستم گرفتم
    امیدوارم برای همه اینچنین باشه که میگید حالا چه 1111 باشه و یا غیر اون باشه.البته من نمی دونم چرا بچه های خیلی قدیمی تر 1111 براشون مدیکال نیومده مثل همین آقای som که خیلی هم استرس داره
    CIO: 10 Dec 2009
    Medical:16 Dec 2013
    Pass Request: 10 October 2014

سلام
    با عرض تبریک به همه کسانی که براشون مدیکال آمده .
    من فکر کنم تنها کسی باشم که پروندم که 12 دسامبر رفته ورشو هنوز این پراسس با تاریخ نشده کد رشته 2143 و هم رشته Ivan عزیز دوستان آیا درخواست کیپس از طریق وکیل در این شرایط عاقلانه و مفید هست یا خیر البته وکیل بنده زیر بار نمی ره همان وکیلی که اولین مدیکال رو براش فرستادن که نامش که برای دوست بنده بود نیز تو این سایت گذاشتم.

سلام
    من فکر کنم تنها کسی باشم که پروندم که 12 دسامبر رفته ورشو هنوز این پراسس با تاریخ نشده کد رشته 2143 و هم رشته Ivan عزیز دوستان آیا درخواست کیپس از طریق وکیل در این شرایط عاقلانه و مفید هست یا خیر البته وکیل بنده زیر بار نمی ره همان وکیلی که اولین مدیکال رو براش فرستادن که برای دوست بنده بود.و تو فروم چند روز پیش گذاشتم.

توی سایت caips.ca چند مورد رو دیدم که قبلا دنبالش بودیم مثل اینکه PA مخفف Storage Area است یا BFD دقیقا به چه معنی هست
    .
    The 'bring forward' date is repeated in several places in the CAIPS printout you will receive (as it appears at the bottom of many screens). The typical form is as follows

PAPER FILE SENT TO PA FILE BF'D TO: CPT ON 15-01-2005
    This example above, from the Canadian High Commission London, means that the file is currently in the storage area "PA". The next action is allocation of an interview date "CPT". A program assistant will be prompted to allocate the interview date on "15-01-2005" (note this is dd-mm-yyyy format, so this means 15-Jan-2005). On this date the visa office will open the interview diary and schedule an interview
    یک چیز جالبی که در رابطه با Document Pending نوشته بود اینه که برخی موقعها اسناد مورد انتظار بدرستی درج نمی شه
    We occasionally discover processing errors in the documents screen. We have seen applications on hold for several months while the visa office waits for documents that have either been sent already, not requested, or their non-existence explained in a letter that does not seem to have been received, or maybe not read fully, by the visa officer
    می گم توی این دو سه ساله انقدر این وزارت مهاجرت بازیمون داده که باعث شده دنبال چه چیزهایی بریم و چه کشفیات بزرگی کنیم (PA چیه!!! اسم کمد بایگانی شونه!!!!) ، اگه یک جوری باعث می شدن همین وقت و انرژی رو جای دیگه صرف کنیم الان چند اختراع مهم ثبت کرده بودیم
    .
    اگه یکی دو سال دیگه هم ادامه بدن باور کنید بین DNA آفیسرها و خودمون و زمان صدور مدیکال و محتویات کمد بایگانی(PA) هم رابطه پیدا می کنیم
    آقا پیمان گزامی، پس از خوندن پیام مفید شما، من هم یک جستجویی کردم و به آدرس زیر رسیدم. شاید مفید واقع شود:

http://immigrationguides.com/content/view/203/110/
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arta1977 نمایش پست ها
    My application has being processed since March 1, 2012. In reply to our inquiry, yesterday I have been informed that the embassy asked me on March 1 for the update "The applicant was requested on 01 March 2012 to provide updated schedule I's, supplementary information forms and police certificates".
    But unfortunately my lawyer has not received the Email from Warsaw. As the 45 day interval is passed what do you suggest?
    Anybody whose timeline matches mine. Have received any emails regarding document update
    سلام آرتا جان
    عجب از اینی که شما تعریف کردین........پیشنهاد خود وکیل شما چیه الان با توجه به اینکه اون 45 روز تمام شده؟.........ناراحت شدم از این کوتاهی ،ولی حتما راهی هست...در هر صورت وکیلتون باید مکاتبه کنه باهاشون.....میشه اسم وکیلتون رو در پیام خصوصی برام بفرستین....
    ببینید اگر وکیلتون با اونها مکاتبه کنه احتمالا قانع بشن ...چون یادمه اینجا یک خانومی بودن که بهشون ایمیل زده بودن که چرا مهلت گذشته ولی مدیکالتو انجام نمیدی....نمیدونم تو این فروم خوندم یا یک فروم دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza8346 نمایش پست ها
    سلام
    من فکر کنم تنها کسی باشم که پروندم که 12 دسامبر رفته ورشو هنوز این پراسس با تاریخ نشده کد رشته 2143 و هم رشته Ivan عزیز دوستان آیا درخواست کیپس از طریق وکیل در این شرایط عاقلانه و مفید هست یا خیر البته وکیل بنده زیر بار نمی ره همان وکیلی که اولین مدیکال رو براش فرستادن که نامش که برای دوست بنده بود نیز تو این سایت گذاشتم.
    من جای شما بودم حتما می گرفتم! احتمال زیاد شما هم مثل موبی و استیون منورت امتیاز شماری شده باشید و با تاخیر تغییر وضعیتتون (این پراسستون) به سرور مرکزیشون منتقل شده باشه! نکته مثبتی که می شه دید اینه که ممکنه در این پراسس کردن خسیس باشن اما در رد کردن (د.م) خیلی دست و دلبازن و زود تغییر وضعیت رو اعلام می کنن پس احتمالا مشکلی نبوده!
    .
    نکته دیگه ای هم که هست اینه که مطمئنا سر پروندتون رفتن و بهتره حتما تقاضای کیپس بدید تا اگه مشکلی پروندتون داره زود ازش آگاه بشین
    .
    وکیل من هم بیش از یک ماه مقاومت می کرد و درخواست کیپس نمی داد ولی مصرانه از ایشون بخواهید و بگید باید درخواست بده! بالاخره کوتاه می یاد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)