صفحه 2464 از 5471 نخستنخست ... 14641964236424142454245524562457245824592460246124622463246424652466246724682469247024712472247324742514256429643464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 24,631 تا 24,640 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

کسی می دونه اگه پیرو شغل همسر مسافرت به کشورهایی مثل لبنان و اردن رفته باشیم، مشکلی ایجاد می کنه یا نه؟!

Banned

مدیکال:

۱-خانم ع م، متولد ۱۹۷۹، متقاضی فدرال ، NOC ۴۱۲۱، تاریخ ارسال پرونده ۱۹ ژانویه ۲۰۱۰، تاریخ دریافت فایل نامبر۱۲ مارچ ۲۰۱۰ ، از ورشو (لیست ۳۸ گانه)

۲-خانم الف س، متولد ۱۹۸۱، متقاضی فدرال ، NOC ۴۱۲۱، تاریخ ارسال پرونده ۹ مارچ ۲۰۱۰، دریافت فایل نامبر سیدنی ۱۳ می ۲۰۱۰ ، از ورشو (لیست ۳۸ گانه)

۳-خانم ف م، متولد ۱۹۷۹، متقاضی فدرال ، NOC ۲۱۳، تاریخ ارسال پرونده اکتبر ۲۰۰۹، تاریخ دریافت فایل نامبر ۱۶ دسامبر ۲۰۰۹، از ورشو (لیست ۳۸ گانه)

۴-آقای ر ق، متولد ۱۹۷۴ ، متقاضی فدرال ، NOC ۶۳۱ ، تاریخ ارسال پرونده ۲۵ مارچ ۲۰۱۰ ، تاریخ دریافت فایل نامبر سیدنی ۲۰ آوریل ۲۰۱۰ ، از ورشو (لیست ۳۸ گانه)

۵-خانم الف م، متولد ۱۹۷۸ ، متقاضی فدرال ، NOC ۷۱۱ ، تاریخ ارسال پرونده ۱۶ اکتبر ۲۰۰۹ ، تاریخ دریافت فایل نامبر سیدنی ۲۲ دسامبر ۲۰۰۹، از ورشو (لیست ۳۸ گانه)

پی نوشت: کپی رایتش برای دکتر است. ولی چون من با دکتر دوست صمیمی هستیم مشکلی ندارد
    ویرایش توسط as_vender : April 29th, 2012 در ساعت 10:49 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_320 نمایش پست ها
    با سلام
    اینطور فکر نکنید که از سفرهای شما اطلاع نخواهند داشت. تمام ورود های شما به کشورهای دیگر قابل دسترسی بوده و نباید پنهان کرد. ولی در فرم هائی اونها رو سوال میکنند.
    موفق باشید
    ممنون از پاسخ تون. منظورم پنهان کردن نبود فقط خواستم بدونم مشکلی نیست که وکیلم شماره پاس جدید، تغییر کشور و آدرس جدید، و مسافرت های اخیر را خبر نداده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    به نظر من قد شخص متقاضی هم مهم است و ممکن بر اساس قد مدیکال ها صادر شده باشد چون اکثر آمریکایی ها و کانادایی ها قدشان بلند است
    So i will get medical very soon
    cio:26 november 2009
    Medical Request:17 Dec. 2013
    Pass request:28 July 2014
    landed:16 Sep. 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط lidan نمایش پست ها
    کسی می دونه اگه پیرو شغل همسر مسافرت به کشورهایی مثل لبنان و اردن رفته باشیم، مشکلی ایجاد می کنه یا نه؟!
    قبلا هم توی همین فروم گفتم یکی از دوستهام که برای کبک اقدام کرده بود شاید به بیش از 20 کشور سفر کرده بود (توی کشورهایی که رفته بود از همین قبیل کشورها هم بودند) از اون هم بدتر کارت پایان خدمتش هم کلی سوال ایجاد کرده بود (از دید سکوریتی) برای همین آفیسر بررسی سکوریتی چک توی ایمیل کلی سوال پرسید که چرا و چگونه!!!
    در ضمن بخش سکوریتی چک کبک هم در قسمت فدرال انجام میشه
    دوستم هم در یک صفحه پر همه چیز رو توضیح داد و نهایتاً مدیکالش چند ماه پیش اومد (البته زمان رسیدن مدیکالش بیشتر از پرونده های همزمانش بود)
    .
    اصلا نگران نباشید. در بدترین شرایط پروندتون روند طولانی تری رو طی خواهد کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    قبلا هم توی همین فروم گفتم یکی از دوستهام که برای کبک اقدام کرده بود شاید به بیش از 20 کشور سفر کرده بود (توی کشورهایی که رفته بود از همین قبیل کشورها هم بودند) از اون هم بدتر کارت پایان خدمتش هم کلی سوال ایجاد کرده بود (از دید سکوریتی) برای همین آفیسر بررسی سکوریتی چک توی ایمیل کلی سوال پرسید که چرا و چگونه!!!
    دوستم هم در یک صفحه پر همه چیز رو توضیح داد و نهایتاً مدیکالش چند ماه پیش اومد (البته زمان رسیدن مدیکالش بیشتر از پرونده های همزمانش بود)
    .
    نتونستم بهتون امتیاز بدم چون پیام داد که باید قبلن به چند نفر دیگه امتیاز بدین!!! مجبور شدم برخلاف مقررات فروم این جا تشکر کنم. ممنون از پاسخ سریع تون.

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان . اميدوارم كه حال همه خوب باشه و اوضاع بر وفق مراد از مديريت فروم هم به خاطر زحماتي كه براي اين صفحات ميشكن تشكر ميكنم. بگذاريد بدون اتلاف وقت برم سر اصل مطلب ميدونم كه همه تون مثل من منتظريد كه كي ميدكال مياد و كي اپديت و اين حرفا و بالاخره نتيجه اين همه تلاش صرف هزينه و وقت و خلاصه رو زدن به اين مدير و رئيس واسه گرفتن نامه كاري و جور كردن پول واسه حساب بانكي تعطيل كردن خيلي از تصميمات مهم مثل ازدواج خريد خونه و بچه دار شدن از دست دادن خيلي از فرصت ها مثل ادامه تحصيل و بورس و ارتقاي شغلي و....خلاصه كي ميرسيد به سرزمين موعود. اميدوارم كه همه اين مراحل به خوبي سپري بشه ولي ظاهرا داستان مهاجرت به همين جا ها ختم نميشه و تازه اصل داستان بعد از ورود هست. حتما خودتون بارها توي اين فروم و ياسر بلاگ ها مهجرتي تجربه دوستاني كه رفتن و الان ساكنهسن خونديد و شايد هم از اقوام و دوستانتون اون ور آب باشن. و حتما ميدونيد كه چند مطلب در مورد اين تجربيات مشترك هست مثلا همه ميگن هر چقدر ميتونيد زبان بخونيد يا بعضي ها ميگن اگه ايران مدير هم بوديد فراموش كنيد و نهايتا اينكه همه ما براي گذران زندگي به كار نياز داريم و صد البته كه بار ها تو مقالات مختلف ميخونيد كه باي پيدا كردن كار يك اصل اساي هست اون هم نت وركينگ يا همون آشنا بازي و پارتي بازي خودمون . بارها و بارها شنيدي كه چقدر مليت هاي ديگه تو كانادا يا حتا اروپا و امريكا هواي همو دارن . تو همين تورنتو چيني ها بيا وببين كه چه شبكه مستحكمي دارن و چقدر به هم كمك ميكنند تازه من از يك دويت كه بطور اتفاقي باهاش تونت آشنا شدم و حدود 25 سال ساكن كاناداست و تحصسلات در امريكا و كانادا داشته و خيلس هم اپن مايند هست شنيدم كه جهود اونقد هواي همو دارن كه غير ممكن هست تو محل كارشون يك پوزيشن تو پزشكي يا حتي كارهاي پيش پا افتاده تر باز بشه و بزارن كس ديگه اي بايد. اينو گفتم كه باري خودم ياد اوري كنم ما كجا كار هستيم. راشتش من مدت زيادي هشت كه عضو هستم ولي كم ميام تو فروم و اخيرا فعال هستم تو اين مدت مطالب زيادي خوندم و استفاده كردم ولي ظاهرا يك سري از دوستان رابطه شون با مديريت فروم شكر آب شده و بدنابل اون يك سري از دوستان هم اكانتشون بلاك شده مثل اقاي stevenmanort همين جا بگم كه من هيچ رابطه دوستانه يا اشنايي با اين افراد ندارم و از روي مطالبي كه تو فروم ديدم خوندم ظاهرا مساله به لينك 38 تايي مربوط ميشه كه من خودم هم شدديا دنبالش هستم. و ظاهرا توسط كاربري بنام غزال خانم مديريت ميشده كه فعلا در دوران قهر با فروم به سر ميبرند. بدون هيچ رو در واستي از مديريت فروم ميخوام كه فكري به حال اين مساله بكنن و از هر طريق ممكن سعي كنن با ايشون تماس بگيرن تا دوباره برگردن همينطور بقيه دوستان. من فكر ميكنم مديريت فروم اونقر هم نا اگاه نباشن كه اهميت ايم مطلب رو ندودنن. بالاخره كلي براش زحمت كشيده شده. در غير اين صورت خودشون بايد اين فايل رو بسازنن و در اختيار ما بگذارن. از بقيه دوستان هم ميخوام كه كمي صبور باشن و اگه تبادل نظر رو حق خودشون ميدونن و فكر ميكنن كه كارشون اصولي هشت بيان و دوباره با هم همفكري كنيم. يادتون باشه ما به هم نيازمنديم. همه . بهتره برخورد هاي قبلي رو فراموش كنيد. منتظرم تا ببينم اولين كسي كه اين شجاعت رو داره كه برگرده كي هست . مديريت فروم هم براي ابراز حسن نيت ايدي هاي بلاك شده رو باز كنه . فراموش نكينم كه اين فروم ها بدون كاربر و بدون حرفاي بدرد بخود فقط يك ادرس بيشتر نيستن. مرسي از اينكه حوصله كرديد. از غزال خانوم هم ميخوام كه برگردن اگر كسي دسترسي به ايشون داره سلام و پيغام منو برسونه يادتون باشه از چيني ها فقط همين يك مطلب رو هم ياد بگيريم كه پشت هم باشيم كافيه مرسي از همه و مديريت فروم كه اجازه اظهار نظر دادن.

Senior Member

دوستان عزیز اگر موافق باشند تقاضا دارم که از مطالبی که مطمئن نیستند و فقط حدس میزنند درست باشه در رابطه با روند بررسی پرونده ها خودداری کنند. منظورم مواردی هست که برای یکی مثبت و برای یکی نامید کننده به نظر برسه. چیزهایی مثل سن آب دیت خواستن یا نخواستن،رشته (حذف شده یا نشده) پروسس شده یا نشده،سکیوریتی چک و..... برای هر کدوم از این دسته ها نیاز به آماری از تعداد واقعی اقدام کننده ها داریم تا بتونیم دقیقا بدونیم که آیا مثلا سن کمتر موثر است ؟ چون اگر 90 درصد سن کمتر داشته باشند این تحلیل اشتباه است که هر چه سن کمتر باشد بهتر مدیکال میدهند هر چند هر ده نفری که مدیکال گرفتند مربوط به محدوده سن خاصی باشند. یا مثلا سکیوریتی چک ما نباید با 29 رشته ایها خیلی فرق بکنه که اگر طول میکشه دلمون رو به این خوش کنیم. دوستان دقت کنند افسرهای هر پرونده ای احتمالا فرق میکننددو احتمالا برای هر رشته ای هم فرق میکنند و بعضی ها ممکن است سریعتر و بعضی محافظ کارتز باشند.
    تعداد مدیکالی که تاکنون دادن هر چند خیلی مثبت بوده و حاکی از رسیدگی واقعی به پرونده ها دارد اما تعدادش ان قدر نیست تا رابطه معنی دار بتونیم بصورت 100 درصد پیدا کنیم. با این وجود تحقیق و اطلاع رسانی خیلی مهم است تا از قافله عقب نیفیتم چون پذیرش واقعیتها خیلی اهمیت دارد و بهتر است خودمان رو گول نزنیم.

Member Islandsofhappy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    .
    این شاه کاری توضیح میدم دسته گل وکیلمه که به اب داده:

من نمیدونستم که باید مسافرتامو بگم . با پاسپورت قبلیم دوبار زمینی رفتم ترکیه و با پاس تازه با همسر رفتم عراق . اصلا نگفتم قبلا پاس داشتم و باش دوبار ترکیه رفتم. مسافرت پاس تازه هم رو نگفتم.
    بنظرتون تکلیف چیه؟

Junior Member

جدول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)