صفحه 2465 از 5471 نخستنخست ... 14651965236524152455245624572458245924602461246224632464246524662467246824692470247124722473247424752515256529653465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 24,641 تا 24,650 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Member helensalon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

نقل قول نوشته اصلی توسط Islandsofhappy نمایش پست ها
    این شاه کاری توضیح میدم دسته گل وکیلمه که به اب داده:

من نمیدونستم که باید مسافرتامو بگم . با پاسپورت قبلیم دوبار زمینی رفتم ترکیه و با پاس تازه با همسر رفتم عراق . اصلا نگفتم قبلا پاس داشتم و باش دوبار ترکیه رفتم. مسافرت پاس تازه هم رو نگفتم.
    بنظرتون تکلیف چیه؟
    مسافرت هاتون و باید توی فرمی که زمان اپدیت یا مدیکال خودشون براتون می فرستن پر کنین و بگین الان که لازم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط sab3411 نمایش پست ها
    جدول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    جدول بزودی در ویکی بخش فدرال گذاشته می شود و کاملتر ارائه می شود امیدوارم تا اون موقع چندتایی دیگه از ماها مدیکال گرفته باشند و توی هفته جدید خبرهای خوبی در راه باشه.
    فعلا ویزانمای بچه ها ی کبک 29رشته ای قدیم و جدید کامل شده و دوستان بدنبال راه اندازی جدول 38 رشته ای ها هستند.
    اگر در این مدت کار ضروری با جدول داشید لطفا پ خ بدین تا براتون ارسال کنم.ممنون
    ویرایش توسط mo_eini : April 29th, 2012 در ساعت 11:21 PM
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Hero

این سخنگوی وزارت مهاجرت کانادا آقای کسری نجاتی ایرانیه.....کسی ایمیلشون نداره....بهش بگم یک کم هوای ایرانیها مخصوصا 38 شغله ها رو داشته باشه!!

Member helensalon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه اصفهان

بچه هاجون امیدوارم فردا این جا پر از مدیکال بشه راستش با این که مدیکال خودم اومده نمی دونم چرا باز همش دلم شور بقیه بچه هارو میزنه

نقل قول نوشته اصلی توسط sab3411 نمایش پست ها
    جدول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    لینک جدول جدید در امضاء من هست.
    با این داده که تا پایان ماه جون تکلیف ما مشخص تر میشه، اگر اینجوری بخواهیم فکر کنیم که اولین مدیکالها برای کسانی میاد که نیاز به آپدیت دارند(ولی کمتر) مدیکالی داشتیم که فقط عدم سوءپیشینه و موجودی نزد بانک را خواسته باشند؟
    در مورد این حاشیه های اخیر:
    غزال هم مثل من و بقیه دوستان یک عضو هستند ولی برای جدول حقیقتا خیلی زحمت می کشیدند.قبلا هم عزیزانی این زحمت را کشیده اند ولی جداً دست غرال خانم درد نکنه. البته تعداد اعضا و مشارکت در فروم را هم افزایش دادند.
    گویا دیگه این فروم را حتی نمی خوانند.هرجا که هستند برایشون آرزوی موفقیت دارم.
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

در سایت کنپارس٬ یکی از متقاضیان ۳۸ رشته ای از آنکارا پاس ریکوئست شده (NOC 3113)

http://www.parscanada.com/_1758-نامه...-۲%DB%B0۱۲
    ارسال مدارک به سیدنی: ۲۱ آوریل ۲۰۰۹ - فایل نامبر دوم: ۶ سپتامبر ۲۰۰۹ - ارسال پرونده از دمشق به ورشو: ۱ دسامبر ۲۰۱۱
    این پراسس و آپدیت: ۱۰ فوریه ۲۰۱۲- مدیکال: ۱۶ آوریل ۲۰۱۲ -
    درخواست کپی پاسپورت: ۲۴ آگست ۲۰۱۲

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    مدیکال:

۱-خانم ع م، متولد ۱۹۷۹، متقاضی فدرال ، NOC ۴۱۲۱، تاریخ ارسال پرونده ۱۹ ژانویه ۲۰۱۰، تاریخ دریافت فایل نامبر۱۲ مارچ ۲۰۱۰ ، از ورشو (لیست ۳۸ گانه)

۲-خانم الف س، متولد ۱۹۸۱، متقاضی فدرال ، NOC ۴۱۲۱، تاریخ ارسال پرونده ۹ مارچ ۲۰۱۰، دریافت فایل نامبر سیدنی ۱۳ می ۲۰۱۰ ، از ورشو (لیست ۳۸ گانه)

۳-خانم ف م، متولد ۱۹۷۹، متقاضی فدرال ، NOC ۲۱۳، تاریخ ارسال پرونده اکتبر ۲۰۰۹، تاریخ دریافت فایل نامبر ۱۶ دسامبر ۲۰۰۹، از ورشو (لیست ۳۸ گانه)

۴-آقای ر ق، متولد ۱۹۷۴ ، متقاضی فدرال ، NOC ۶۳۱ ، تاریخ ارسال پرونده ۲۵ مارچ ۲۰۱۰ ، تاریخ دریافت فایل نامبر سیدنی ۲۰ آوریل ۲۰۱۰ ، از ورشو (لیست ۳۸ گانه)

۵-خانم الف م، متولد ۱۹۷۸ ، متقاضی فدرال ، NOC ۷۱۱ ، تاریخ ارسال پرونده ۱۶ اکتبر ۲۰۰۹ ، تاریخ دریافت فایل نامبر سیدنی ۲۲ دسامبر ۲۰۰۹، از ورشو (لیست ۳۸ گانه)

پی نوشت: کپی رایتش برای دکتر است. ولی چون من با دکتر دوست صمیمی هستیم مشکلی ندارد
    خوب حداقل یک کد 0631 تو این لیست هست که جز مشاغلی که اگه اشتباه نکنم از لیست 38 تایی حذف شدن نیست. پس این فرضیه که فعلاً مدیکالا داره از مشاغلی که حذف شده میاد رد میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ivan نمایش پست ها
    در سایت کنپارس٬ یکی از متقاضیان ۳۸ رشته ای از آنکارا پاس ریکوئست شده (NOC 3113)

http://www.parscanada.com/_1758-نامه...یل-۲۰۱۲
    بدون مدیکال؟
    اولین مدیکال آنکارا که ماها و دکتر متوجه شدیم عدله بودند.که زمانی هم ازش نگذشته!
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

بخش صدور ویزای سفارت کانادا در تهران تعطیل شد
    به گزارش افکارنیوز به نقل از تابناک، سفارت کانادا در این باره اعلام کرده که این کار را برای کاهش هزینه ها انجام داده است. - خبرگزاری فرانسه با بیان این خبر نوشت: خدمات ویزا برای ایرانیان به سفارت کانادا در آنکارا منتقل شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed. نمایش پست ها
    بدون مدیکال؟
    اولین مدیکال آنکارا که ماها و دکتر متوجه شدیم عدله بودند.که زمانی هم ازش نگذشته!
    منم دقیقا منظورم همینه. توی سایتشون هم هرچی میگردم "نامه های رسیده در هفته های قبل" رو برداشتن. میخواستم ببینم چنین شخصی کی مدیکال داده!!!
    ارسال مدارک به سیدنی: ۲۱ آوریل ۲۰۰۹ - فایل نامبر دوم: ۶ سپتامبر ۲۰۰۹ - ارسال پرونده از دمشق به ورشو: ۱ دسامبر ۲۰۱۱
    این پراسس و آپدیت: ۱۰ فوریه ۲۰۱۲- مدیکال: ۱۶ آوریل ۲۰۱۲ -
    درخواست کپی پاسپورت: ۲۴ آگست ۲۰۱۲

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)