صفحه 2466 از 5471 نخستنخست ... 14661966236624162456245724582459246024612462246324642465246624672468246924702471247224732474247524762516256629663466 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 24,651 تا 24,660 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)

سلام حامد خان ، اين جدول به روز شده هست ياخير؟

[QUOTE=hamed.;711044]سلام
    لینک جدول جدید در امضاء من هست.
    با این داده که تا پایان ماه جون تکلیف ما مشخص تر میشه، اگر اینجوری بخواهیم فکر کنیم که اولین مدیکالها برای کسانی میاد که نیاز به آپدیت دارند(ولی کمتر) مدیکالی داشتیم که فقط عدم سوءپیشینه و موجودی نزد بانک را خواسته باشند؟
    در مورد این حاشیه های اخیر:
    غزال هم مثل من و بقیه دوستان یک عضو هستند ولی برای جدول حقیقتا خیلی زحمت می کشیدند.قبلا هم عزیزانی این زحمت را کشیده اند ولی جداً دست غرال خانم درد نکنه. البته تعداد اعضا و مشارکت در فروم را هم افزایش دادند.
    گویا دیگه این فروم را حتی نمی خوانند.هرجا که هستند برایشون آرزوی موفقیت دارم.[/QUOTE

ضمن تشکر از غزال عزیز، نمی دونم الان چه کسی زحمت جدول را تقبل کرده، جهت درستی اطلاعات لطفن تاریخ این پراسس من هم 20 آپریل مرقوم فرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MJahan نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    متن مربوط به رسیدگی به همه پرونده های 38 شغلی تا آخر جون را که توسط بخش مهاجرت کانادا در لندن برای یکی از متقاضیان ارسال شده را پیدا کردم . امیدوارم که مورد استفاده دوستانی که مشتاق منبع آن بودند قرار بگیرد و همچنین اداره مهاجرت به وعده خود عمل کند!

Dear All

One of applicants has received this email where CIC london office declared that they are intending to complete review of all pre-june 2010 by the end of June 2012.

Dear Sir/Madam,

This is in response to your enquiry.
    Your documents have been received and placed on file. No further action is required by you at this time.

Please note we anticipate completing the review of M1 files submitted between February 27, 2008 and June 25, 2010 by June 2012. Our office sends immigration decisions and information requests by post or by email to the mailing and email addresses provided in the application. Therefore, it is important that our office be notified immediately of any change of address and contact details.

We thank you for your patience and for keeping your correspondence to a minimum.

Yours sincerely,

Client Service Unit

Immigration and Medical Services Division | Direction de l'immigration et des services médicaux
    Canadian High Commission | Haut-commissariat du Canada
    38 Grosvenor Street
    London, W1K 4AA | Londres, W1K 4AA
    United Kingdom | Royaume-Uni

مرسی که منبعشو گذاشتید اما این مگه مربوط به ویزا آفیس لندن نیست؟ خوب شاید ویزا آفیس لندن تعداد پرونده های 38 شغلشون کمتر از ورشو هست و شاید سهمیه ویزا بیشتر دارن که پیش بینی کردن تا جون ریویو رو تموم می کنن. اما ورشو هم تا به حال همچین پیش بینی ای کرده؟ من فکر نمی کنم این پیش بینی از قول همه ویزا آفیس ها باشه که شما می گین امیدوارید اداره مهاجرت به وعده خود عمل کند! اگه اشتباه می کنم دوستان مطلع تر بگن.

دوستان الان داشتم سایت شرکت ک پ مال دکتر رو نگاه می کردم ، تو مدارک آپدیت شده این هفته یک نفر از آنکارا که تو لیست 38 رشته ای به عنوان دندانپزشک بوده و متولد 1964 هستن پاس ریکوئست شده.... و نکته جالب دیگه اینه که تقریبا تمام تحرکات در فایل های این شرکت مربوط به گروه 38 رشته ای هستن.... مثل اینکه روزهای خوب پرونده های ما بالاخره گوش شیطون کر رسید

با سلام،
    از خبرهای مديکالی که ديروز اعلام شد خيلی خوشحال شدم و همينجوری که دوستان هم اشاره کردن از داخل رشته هايی هم که با 29تایی مشترک بوده مديکال براشون اومده پس اين فرضيه که فعلاً رشته های حذف شده تو اولويت قرار دارن حذف ميشه
    نکته ديگه اينکه همونطور که ميدونيد يک پرونده زير دست چند تا آفيسر برای هر مرحله ميره ولی در کل فکر کنم يک آفيسر اصلی بايد داشته باشن که وظيفه اصلی به عهده اون هستش و مثلاً تو تاريخ BFDهمون شخص برميگرده سر پرونده و هر کدوم از آفيسرهای پرونده ممکنه رو يک چيز شک بکنن يا معيارهاشون با هم فرق کنه به همين خاطر ممکنه که زمان ارسال مديکال ها خيلی بی نظم باشه البته به زمان background check هم بستگی داره و قطعاً يک زوج متاهل زمان background check شون بيشتر از يک شخص مجرد طول ميکشه
    در کل اينکه دير يا زود برای همه دوستانی که واجد شرايط هستن مديکال مياد و جای هيچ نگرانی وجود نداره

Junior Member

اینجا چقدر اینقدر الکی استرس تولید میشه؟!!!!
    هر 5 تا پست، یک نفر یهو میاد میگه: خبر مهم **سفارت کانادا بسته شد**
    هر 4 تا پست یکی میاد میگه: دوستان نکنه به علت فلان مشکل پرونده ما رو رد کنند!
    بابا بیخیال !! اینقدر برای خودتون استرس تولید نکنید. 2 3 سال صبر کردید یه چند ماه هم رویش!! دست از این خود آزاری بردارید!
    من هر روز صبح میام اینجا رو چک میکنم ببینم خبر مهمی شده یا نه، میبینم 10 صفحه به پستها اضافه شده ولی دریغ از 2 تا پست مرتبط!
    اینجا قراره اگر کسی به مشکل بر میخوره همه بهش کمک کنند که مشکلش حل بشه یا اگر مطلب مهمی بود عنوان بشه (اما نه تکراری)، نه اینکه هرکس استرس گرفت بیاد الکی یه پست به پستهای دیگه اضافه کنه! یکی یه نظر بگه، بعدش 10 نفر پست بفرستند که "من هم موافقم" ، " به نظر من هم همینطوره" !!!
    باید اینجور پستها رو به صورت پیام خصوصی فرستاد و فقط پستهای اضطراری و مرتبط در این صفحه باشه!! خواهش میکنم همه رعایت کنیم.
    ویرایش توسط kalampich : April 30th, 2012 در ساعت 08:22 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    جدول بزودی در ویکی بخش فدرال گذاشته می شود و کاملتر ارائه می شود امیدوارم تا اون موقع چندتایی دیگه از ماها مدیکال گرفته باشند و توی هفته جدید خبرهای خوبی در راه باشه.
    فعلا ویزانمای بچه ها ی کبک 29رشته ای قدیم و جدید کامل شده و دوستان بدنبال راه اندازی جدول 38 رشته ای ها هستند.
    اگر در این مدت کار ضروری با جدول داشید لطفا پ خ بدین تا براتون ارسال کنم.ممنون
    خیلی خوبه ولی اینکه غزال با این همه طحمتی که کشید به دلیل برخوردهای بدی که باهاش شد رفت، اعتماد من یکی رو که به همه چی توی این فروم کم می کنه. از کجا معلوم که این دفعه هم جدول و یا بقیه اطلاعات به همین سرنوشت دچار نشن؟!

(این پست را با علم به اینکه پاک خواهد شد می گذارم... نمی دونم چطور ممکنه یک جامعه انسانی رو صفر و یکی اداره کرد)
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lidan نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون. منظورم پنهان کردن نبود فقط خواستم بدونم مشکلی نیست که وکیلم شماره پاس جدید، تغییر کشور و آدرس جدید، و مسافرت های اخیر را خبر نداده؟
    با سلام
    به نظر بنده اطلاعات دو دسته هستند. یکسری اونهائی که باید به سفارت اطلاع رسانی کرد چون در روند بررسی و تصمیم گیری و یا امتیاز دهی موثر هستند ( البته تا قبل از تصمیم گیری نهائی آفیسر ) مثل آیلتس جدید با نمره بالاتر و یا فرزند تازه متولد شده . یکسری اطلاعات هم تا آخرین لحظه تاثیری نداره و هر وقت خودشان خواستند باید ارسال کنیم نه زودتر مثل پاسپورت جدید یا تغییر آدرس و سفر ها .
    (این مطالب فقط نظر شخصی من هستند.)
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه که دکتر کجا برم بهتره؟ هنوز دکتر انتخاب نکردم
    سلام . شما واسه 5 امتیاز فامیل در کانادا قبل از گرفتن آپدیت چه مدارکی فرستاده بودید و برای آپدیت چی خواستن؟
    Noc :0213 ،ارسال به سیدنی:19 آوریل 2010 , فايل نامبر اول : 14/7/2010 ، فايل نامبر دوم : 20/11/2010 ، ارسال به ورشو : 3/2/2012 ، وضعيت : اين پراسس March 21, 2012 مدیکال :25 /2014/6 رسیدن آپدیت به ورشو : 2014/07/24

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza8346 نمایش پست ها
    سلام
    با عرض تبریک به همه کسانی که براشون مدیکال آمده .
    من فکر کنم تنها کسی باشم که پروندم که 12 دسامبر رفته ورشو هنوز این پراسس با تاریخ نشده کد رشته 2143 و هم رشته Ivan عزیز دوستان آیا درخواست کیپس از طریق وکیل در این شرایط عاقلانه و مفید هست یا خیر البته وکیل بنده زیر بار نمی ره همان وکیلی که اولین مدیکال رو براش فرستادن که برای دوست بنده بود.و تو فروم چند روز پیش گذاشتم.
    دوست عزیز سلام،
    نگران نباش، من هم مثل تو به مدت یکی دو ماه همش سایتو چک میکردم و میدیدم In Process با تاریخ نشدم.
    خیلی نگران بودم. تصمیم داشتم درخواست کیپس بدم. یه هفته پیش که دوباره سایتو چک کردم دیدم که زده در تاریخ 30 مارچ این پراسس شدین،
    یعنی بعد از 40 روز که از این پراسس میگذشته سایتو آپدیت کردن. بعد فهمیدم برا خیلی ها این پراسسو با تاخیر اعلام کردن.
    من تقریبا اطمینان دارم شما هم پراسست شروع شده ولی سایتو آپدیت نکردن.
    و اینکه تا حالا ایمیلی نگرفتی یعنی فعلا همه چیز روبراهه.
    ولی به نظرم درخواست کیپس بدی خوبه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)