صفحه 2764 از 5471 نخستنخست ... 17642264266427142754275527562757275827592760276127622763276427652766276727682769277027712772277327742814286432643764 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 27,631 تا 27,640 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط Ericsson نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. ولی مساله اینه که موقع ارسال فرم های اولیه همه اینها ارسال شده. و حالا منظور از آپدیت یعنی اثبات مجدد رابطه فامیلی! یا اثبات اینکه هنوز ایشون در کانادا سکونت داره. چون در کیپس امتیاز اون داده شده و دیگه قاعدتاً اثبات مجدد معنی نداره. ولی در صفحات قبل دیدم دوستان در مورد اثبات رابطه فامیلی و ترجمه شناسنامه و ... بحث میکردن که به نظر من در این مرحله کمی غیر عادی به نظر میاد.
    از من هم همین مورد رو خواستند که فقط "Notice of assessment" فامیلم رو براشون فرستادم٬ نه قبضی نه شناسنامه ای نه حتی کپی پاستورتشون. مشکلی هم نبود و بعدش مدیکالم صادر شد. اینقدر پیچیدش نکنید.
    ارسال مدارک به سیدنی: ۲۱ آوریل ۲۰۰۹ - فایل نامبر دوم: ۶ سپتامبر ۲۰۰۹ - ارسال پرونده از دمشق به ورشو: ۱ دسامبر ۲۰۱۱
    این پراسس و آپدیت: ۱۰ فوریه ۲۰۱۲- مدیکال: ۱۶ آوریل ۲۰۱۲ -
    درخواست کپی پاسپورت: ۲۴ آگست ۲۰۱۲

ممنون از پاسخ شما. ولی مساله اینه که موقع ارسال فرم های اولیه همه اینها ارسال شده. و حالا منظور از آپدیت یعنی اثبات مجدد رابطه فامیلی! یا اثبات اینکه هنوز ایشون در کانادا سکونت داره. چون در کیپس امتیاز اون داده شده و دیگه قاعدتاً اثبات مجدد معنی نداره. ولی در صفحات قبل دیدم دوستان در مورد اثبات رابطه فامیلی و ترجمه شناسنامه و ... بحث میکردن که به نظر من در این مرحله کمی غیر عادی به نظر میاد.
    از اون دوستانی که شما میگید آپدیت خواستن که معلوم بشه هنوز فامیلشون تو کاناداست که حتی موردی هم بود که فامیلشون دیگه اونجا نبودن و امتیاز کامل نگرفت رد شد. هنوز که از شما نخواستن و احتمال اینکه بخوان زیاده هر چند که قبلا فرستاده باشین مگر بقیه مدارک رو قبلا تفرستادیم ولی دوباره می خوان اینکه امتبازآور هم است تاره!!!
    ارسال مدارک به سیدنی: 16 می 2010 دریافت مدارک در سیدنی: 27 می 2010 فایل نامبر اول: 26 اکتبر 2010 کد: 4131
    فایل نامبر دوم: 28 فوریه 2011 ارسال به آنکارا: 3 اپریل 2012 وضعیت: این پراسس 12 جون 2012 مدیکال: 26 جون 2013 ویزا: 4 اکتبر 2013

Junior Member

ظاهراً کسی از دوستان حوصله نداره جواب بده .
    از ما دقیقا ترجمه شناسنامه فامیلو تو آپدیت خواسته بودن نه اثبات حضورشون تو کانادا البته ما همه رو قبلا فرستاده بودیم و یکبار دیگه هم همه رو فرستادیم

Junior Member

ظاهراً کسی از دوستان حوصله نداره جواب بده .
    خوب بستگي داره دقيقا" ازتون خواسته باشن چيرو ثابت كنيد. 1- اينكه واقعا" فاميليد با هم ؟ اونوقت بايد شناسنامه ها رو كه اثبات خويشاوندي شماست ترجمه شده بديد. مثلا" اگه داي خاله همچنين نسبتي داريد شناسنامه والدين هم بايد ترجمه شده بديد كه اثبات بشه.2- اينكه واقعا"‌فاميلتون ساكن كاناداست در حال حاضر يا نه؟ كه بايد T4 قبض آب و برق و غيره بديد. اين دو تا دو تا آيتم جداست. اين چيزايي هست كه من واسه آفيسر فرستادم

Member maero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مدیریت و فناوری اطلاعات

سلام... حدود 3-4 ماه پیش یکی از دوستان آدرسی برای چک کردن e-case را گذاشته بودند که مستقیم به صفحه ای میرفت که مشخصاتمان را در آن وارد میکردیم.... هرچقدر گشتم, نتوانسم پست ایشان را پیدا کنم. کسی از دوستان آدرس این لینک را دارد ؟
    F No.1:March2010 , F No.2: July.2010 - NOC:0213
    Status: Pas request 7May, Medical 20 Jan. IELTS:7 R:7.5, W:6.5, L:7, S:6

Member helensalon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط maero نمایش پست ها
    سلام... حدود 3-4 ماه پیش یکی از دوستان آدرسی برای چک کردن e-case را گذاشته بودند که مستقیم به صفحه ای میرفت که مشخصاتمان را در آن وارد میکردیم.... هرچقدر گشتم, نتوانسم پست ایشان را پیدا کنم. کسی از دوستان آدرس این لینک را دارد ؟

https://services3.cic.gc.ca/ecas/aut...te.do?app=ecas

نقل قول نوشته اصلی توسط maero نمایش پست ها
    https://services3.cic.gc.ca/ecas/aut...te.do?app=ecas

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

جزئیات عزل وکیل رو لطفا ذکر نمایید تا ما هم بتوانیم استفاده نماییم .ما که وکیلمان فقط پول میگیره والا کاری تا حالا انجام نداده تازه میگه مدیکالتون بیاد دو میلیون و پ ر بیاد دو میلیون دیگه باید بدید

سلام
    جالبه کد ما یکی هست و تمام تاریخامون هم با اختلاف یک هفته. کسری خان فک کنم با یک پرواز بریم کانادا! خوش باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    شما با آپدیت هستید... روند دریافت مدیکال کسایی که ازشون آپدیت خواستند با اونهایی که نخواستن تا الان متفاوت بوده... البته اینها همش مشاهدات و فرضیات من و دوستان هست... اما با توجه به تاریخ های شما و آپدیتی که ازتون گرفتن کم کم دیگه نوبته شماست... شما که احیاناً جزو شاکیا نبودید؟ به ورشو ایمیل پیگیری زدین این اواخر؟

Junior Member

سلام
    5 ژوئن از من خواستند که ظرف 45 روز مدارک پزشکی و 490 $ بابت لندینگ فی را ارسال کنم
    از من هیچگونه آپدیت مدارک نخواستند (بجز مسافرت اخیر به دبی بابت مصاحبه دریافت ویزا F1 آمریکا ) و نیازی به مصاحبه هم نیست
    مدرک تحصیلی 25 امتیاز
    زبان انگلیسی 16 امتیاز
    زبان فرانسه 8 امتیاز
    تجربه کاری 21 امتیاز
    سن 10 امتیاز
    از بقیه موارد امتیازی به من تعلق نگرفت
    خوشبختانه کلیه معاینات پزشکی مورد نیاز آمریکا و کانادا را همزمان می توانم انجام بدهم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)