صفحه 2814 از 5471 نخستنخست ... 18142314271427642804280528062807280828092810281128122813281428152816281728182819282028212822282328242864291433143814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 28,131 تا 28,140 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام به همه دوستان
    بنده از روز شنبه هفته پیش با هیچ یک از فایل نامبر ها و حتی یو سی ال نمیتوانستم وارد ایکس بشم
    امروز صبح که وارد ایکس شدم وضعیت من به dm تغییر کرده بود
    و وقتی وارد وضعیت میشم این جملات را نوشته:
    """"
    We received your application for permanent residence on May 17, 2010.

We reviewed your application and sent you a letter on October 21, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Ankara office. They are pending review.

Your application was reviewed and we started processing on June 12, 2012.

A decision has been made on your application. The office will contact you concerning this decision.
    """
    با توجه به شرایطی که برام پیش اومده خواهش میکنم دوستان نظرات خود را اعلام کنند
    در ضمن نحوه درخواست کیپس و نوع نامه ای رو که برای پیگیری باید به آنکارا بزنیم رو هم به من بدین
    به نظر شما دوستان چرا با فاصله خیلی کم بنده از ip به dm تبدیل شدم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط S.FATEH نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بنده از روز شنبه هفته پیش با هیچ یک از فایل نامبر ها و حتی یو سی ال نمیتوانستم وارد ایکس بشم
    امروز صبح که وارد ایکس شدم وضعیت من به dm تغییر کرده بود
    و وقتی وارد وضعیت میشم این جملات را نوشته:
    """"
    We received your application for permanent residence on May 17, 2010.

We reviewed your application and sent you a letter on October 21, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Ankara office. They are pending review.

Your application was reviewed and we started processing on June 12, 2012.

A decision has been made on your application. The office will contact you concerning this decision.
    """
    با توجه به شرایطی که برام پیش اومده خواهش میکنم دوستان نظرات خود را اعلام کنند
    در ضمن نحوه درخواست کیپس و نوع نامه ای رو که برای پیگیری باید به آنکارا بزنیم رو هم به من بدین
    به نظر شما دوستان چرا با فاصله خیلی کم بنده از ip به dm تبدیل شدم؟
    با تشکر
    تا جایی که یادمه شما که با پرونده 29 تایی ویزا گرفته بودین . نکنه من اشتباه می کنم . آره؟
    too much love will kill you

با بلایی که این وزیر داره به سر یه عده آدم تحصیل کرده میاره و ملتی رو در استرس گذاشته و هر روز داره با اعصابشون بازی میکنه آرزو دارم یکی از این دادگاه ها دودمان شو بر باد بده.
    شده من هم نرم ولی این مردکو بشوننش سر جاش.
    حالم از اسمش بهم میخوره. اونم یکیه مثل ....
    فدرال 38 شغله _ کد 1111_ ارسال مدارک به سیدنی 16 نوامبر 2009_فایل نامبر اول: Jan 2010_ دریافت مدارک در سوریه: Jan 2010 _ فایل 2 :2010 April_ ارسال به ورشو : 12 دسامبر _ تاریخ اینپراسس واقعی : 13 فوریه 2012_ مدیکال:17 جولای 2013 - امتیاز 68

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_gh1362 نمایش پست ها
    قاعدتا نحوه شکایت وکلا به صورتی است که رای فقط برای افراد داخل پرونده در نظر گرفته میشود. چون در اونصورت فقط یک نفر شکایت میکرد و بقیه از مزایاش استفاده کنند. ولی این رای به صورت غیر مستقیم بر روی پرونده های بقیه تاثیر میگذاره و روی تصمیمات اداره مهاجرت موثره. در مورد دوستان قبل 2008 هنوز چون قانون اجرایی و تصویب نشده نمیشه گفت خیلی به نفعشون شده باید برای اونا منتظر بود و دید.
    متاسفانه همون طور که از قبل هم پیش بینی می شد، قضیه پیش از 2008 ها، تصویب شد.

http://www.parscanada.com/_2280-%D9%...B3%DB%8C%D8%AF

جالبه، دو تا خبر ضد هم و حتی یک خبر مهم دیگه درباره کبک در فاصله کمتراز 24 ساعت. باید دید که بحث شکایت و شکایت بازی به کجا می رسه
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    پرونده ایشون آنکارا بود؟

نه وحید جان ، ورشو بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    تا جایی که یادمه شما که با پرونده 29 تایی ویزا گرفته بودین . نکنه من اشتباه می کنم . آره؟
    سلام وحید جان
    درسته بنده از 29 تایی ها ویزا گرفته ام
    ولی راستش تمام برنامم برای این فایلم بود چون از اون اون ویزام 70 روز وقت دارم در ضمن پروده بنده توی ویزا افیس آنکارا dm شده

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    بنظر من اگر دادگاه تصمیمی بگیره علی رغم اینکه می گن نمی دونم mandus یا... هست شامل همه می شه و وزیر به هیچ وجه این ریسک رو نمی کنه بقیه رو پندینگ کنه اونها رو بررسی کنه؛ چون صدا ها چند برابر می شه (می شه بی عدالتی دوم!)
    .
    در ضمن اگر وزیر توی یکی از این پرونده ها محکوم بشه به هیچ وجه این ریسک رو نمی کنه تا اشتباهش رو تکرار کنه
    چون تمام ماها هم می تونیم شکایت کنیم و کل دادگاه ها پر می شه از شکایت، در ضمن همین الانش هم بدجوری تحت فشاره
    .
    به نظر من هیچ فرقی قائل نمی شند و همه رو در یک صف بررسی می کنند
    پیمان جان شرمنده مجبورم باهات مخالفت کنم. وزیر فقط توسط دادگاه ملزم به تعیین تکلیف در یک بازه زمانی خاص میشه. از طرفی بقیه ماها هم نمیریم دنبال شکایت چون تاحال یک چیزی حدود یک چهارم ماها مدیکال اومده و برای بقیه هم داره میاد و اگر کسی الان بخواد شکایت کنه 6 تا 7 ماه طول میکشه که درنتیجه بازم احتمال مدیکال اومدن هست پس کسی نمیره 1000 دلار دیگه به خودش صدمه بزنه. من یک سوال دارم پیمان جان از شما چرا میگی بی عدالتی ؟ و تعجب میکنی از بیعدالتی وزیر ؟ قبل از اینکه نتیجه دادگاه مشخص بشه یک سری از دوستان مدیکال گرفته که پروندشون 2010 بوده خوب حالا چه فرقی میکنه 4 یا 5 نفرم از این دوستان به خاطر شکایت کارشون جلوبیافته . الان ما از همه بازه ها مدیکال داریم .
    البته من هم معتقدم نتیجه دادگاه یک اثر کلی روی پرونده ماها میزاره البته به صورت غیر مستقیم و اون اینه که وزیر دیگه برای بلوکه کردن پرونده ماها و یا حذف اونا دست به عصا راه میره و همین روند مدیکال و پاس ریکوئست رو ادامه میده ولی موظف نیست که پرونده ماها رو در یک زمان خاص بررسی کنه. البته یک نکته دیگه اینکه در حکم گفته بود که پرونده 38 شغله ها باید بین 6 تا 12 ماه بررسی شه حالا اداره مهاجرت بیاد بگه من پرونده شاکیا رو تا 6 ماه دیگه بررسی میکنم. خوب اکثر ماها هم تا 6 ماه دیگه مدیکال میگیریم .

به امید موفقیت همه دوستان
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

سلام وحید جان
    ولی راستش تمام برنامم برای این فایلم بود چون از اون اون ویزام 70 روز وقت دارم در ضمن پروده بنده توی ویزا افیس آنکارا dm شده
    خب دوست عزیز علت DM شدن این 38 تائیتون همینه دیگه. این غیر قانونیه دو پرونده همزمان به مرحله نهایی برسه. به محض رسیدن یکی به ویزا باید اون یکی بسته میشه. این به دلیل به هم ریختگی شرایط آنکارا و نقل و انتقالات اخیر از دمشق بوده که تا حالا پرونده تونو باز نگه داشتن. تصور بنده اینه که آفیسر متوجه موضوع شده و سریع 38 تایی رو بسته. در ضمن تو این مدت کم 70 روز میتونین فقط شما یعنی مین اپلیکنت بره و لند کنه و پروسه دریافت کارتها و مدارک اولیه رو انجام بده و برگرده تا اعتبار این ویزا از بین نره.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

سلام وحید جان
    جالبه ما اینجا داریم تو سر خودمون میزنیم که بهمون مدیکال بدن شما با ویزا ناراحتی ؟ بهر حال بهتون تبریک میگم بابت ویزاتون. ممکنه دی سی شدنتون به خاطر این باشه که شما ویزا گرفتین و عملا هزینه وقت و زمان اداره مهاجرت برای پرونده دوم شما غیر منطقی هست.
    خداوکیلی اگه به من ویزا بدن همون فرداش میرم. من 2 ساله که آماده ام هیچ کاری ندارم بکنم . چمدونها هم بسته اس فقط باید خدافظی کنم. میخوای ویزاتو بده من
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

سلام دوست خوبم
    طبق قانون مهاجرت هر یک از پرونده های 38 تایی و 29 تایی و ماقبل 2008 کاملا سوای از یکدیگر هستند و من در این زمینه اطلاعات روشنی دارم پس خواهش میکنم این موضوعات را با هم خلط نکنید بنابراین برای زیاد نشدن فاصله ها در فروم در موارد زیر بنده را یاری کنید
    نحوه درخواست کیپس که سریع ترین زمان را در بر بگیرد
    نوع و مضمون نامه ای که باید به ویزا افیس زد
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
    خب دوست عزیز علت DM شدن این 38 تائیتون همینه دیگه. این غیر قانونیه دو پرونده همزمان به مرحله نهایی برسه. به محض رسیدن یکی به ویزا باید اون یکی بسته میشه. این به دلیل به هم ریختگی شرایط آنکارا و نقل و انتقالات اخیر از دمشق بوده که تا حالا پرونده تونو باز نگه داشتن. تصور بنده اینه که آفیسر متوجه موضوع شده و سریع 38 تایی رو بسته. در ضمن تو این مدت کم 70 روز میتونین فقط شما یعنی مین اپلیکنت بره و لند کنه و پروسه دریافت کارتها و مدارک اولیه رو انجام بده و برگرده تا اعتبار این ویزا از بین نره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)