صفحه 2850 از 5471 نخستنخست ... 18502350275028002840284128422843284428452846284728482849285028512852285328542855285628572858285928602900295033503850 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 28,491 تا 28,500 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام چی شده یهو همه منفی شدن چه خبره مگه ؟ بگین منم بفهمم؟ چون این کنی محکوم شده این خبرا شده؟ آخه کند نشده که همون که بوده هست ؟ اینا بد چیزاین مثل خودمونن کلا خفمون کردن جون به سر شدیم .
    رخساره جان کی منفی شد؟ دوستان دارن یک سری نظر در مورد روند پرونده ها میدن و صحبت اینه که ما تصور میکردیم که سرعت مدیکال از هفته ای 5 6 تا بیشتر شده بود تا الان که خوب فعلاً نشده همین... با همون روند قبلی هم پیش بره ما همه کارامون انجام میشه اما خوب یک مقدار بیشتر هم باید صبر کنیم.. فعلاً باید منتظر 1 جولای باشیم که ببینیم رشته جدید اعلام میشه یا نه اون هم خیلی رو روند پرونده های ما میتونه تاثیر داشته باشه..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine,Shiraz university of medical sciences

جانا سخن از زبان ما می گوییQUOTE=hodhodjon;777688]توی وبلاگهای بچه هایی که الان کانادا هستند وقتی می چرخی کلی چیزهای مفید پیدا می کنی از تجربیاتشون ، کارهایی که باید قبل از رقتن انجام بدی، چیزهایی که باید ببری یا نبری ، زبان خوندنی که همه روش تاکید می کنند و خیلی چیزهای متفاوت دیگه که همه اینها خیلی شفاف گفته میشه اما یه نکته ظریف و حساسه هست که معمولا تلویحا بهش اشاره میشه نه تصریحا و اون رفتار ایرانیها در خارج از کشور است که متاسفانه کمتر نکته مثبتی ازش استنباط میشه همش حرفهایی از زیرآبی زنی و عدم حمایت و رفتارهای غیر مدنی است ( البته من نمی خوام کسی رو مجکوم کنم یا بگم همه اینطوریند اما بطور کلی چیزی که برداشت میشه اینه) و در قبالش حمایتهایی که عربها، چینی ها یا آفریقایی ها که از همدیگه می کنند. چرا ماها اینطوری هستیم؟؟؟؟؟؟
    کتاب جامعه شناسی خودمانی را حتما به همه توصیه می کنم بخونند شاید اگر بدونیم چرا بتونیم به راه حل نزدیک بشیم!!
    داریوش و اصلانی یه آهنگ دارن که توش میگن : دشمنی رو یادمون ندادن واقعا الان همه ما اینطوری هستیم مثلا نمی خواهیم یکی رای بیاره میریم به یکی دیگه رای میدیم!!! هیچ وفت یاد نگرفتیم چطوری در کنار همدیگه بدون اینکه شعارمون " مرده باد" باشه زندگی کنیم انتقاد سازنده در ادبیاتمون چایی نداره فقط می خواهیم طرف رو بکوبیم تا برنده بشیم و حرفمون به کرسی بشینه ولی این ظاهرا قانون درستی برای زندگی متمدنانه نیست.
    یادتونه وقتی بچه بودیم صندلی بازی می کردیم وقتی آهنگ تمام میشد هرکی بی صندلی بود بازنده بود پس باید همدیگه رو هل میدادیم تا برنده باشیم حالا میدونید مدل ژاپنی اش چیه؟ وقتی آهنگ تمام میشه اگر کسی سرپا باشه همه باختن پس باید بچه ها یه جوری بشینن که همه جا بشن.
    ما ها ابن طریقه زندگی رو یاد نگرفتیم ولی دیر نشده اینکه همه ما تصمیم به رفتن گرفتیم یعنی جسارت تغییر دادن رو داشتیم پس قبل از اینکه بریم جزو کارهایی که باید انچام بدیم تغییر رفتارها و عادات غلط فردی و اجتماعیمون باشه ( لطفا نگید میریم اونجا درست میکنیم اونوقت ماهم میشیم شبیه خیلی ها که رفتن و پشت هم رو زمین گذاشتن) از همین جا همین فروم شروع کنیم برگردیم ببینیم چقدر این چند وقته به هم پریدیم و با هم دعوا کردیم در یک فضای غیر سازنده، چرا نمی تونیم حتی توی یک فروم رفتار درستی با هم داشته باشیم ؟؟رفتار انسانی از هر مقوله دیگه ای مهمتره باور کنید.
    ببخشید خیلی طولانی شد. همه خوب میدونیم که من قصد جسارت به ساحت هیچ کدوم از عزیزان رو ندارم فقط صحبتی بود از روی باور و دوستی.
    شاد باشید[/QUOTE]
    je doit partir ce soir

ApplyAbroad Hero

این کانادایی ها هم جالبنا!!!...
    این لینک رو یکی از بچه های فروم قبل از 2008ی ها گذاشته..مربوط به ما نمیشه ولی برای معلومات عمومی خوبه!!
    تصویب لایحه بودجه پیروزی برای اقای کنی!!
    http://iranto.ca/Fa/index.php?option...ews&Itemid=146
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام خدمت دوستان
    من 3 روزه که نمیتونم پروندمو توی سایت cic چک کنم و پیام میده که مشخصاتمو اشتباه وارد کردم. واسه بقیه دوستان هم مشابه این مشکل پیش اومده یا نه؟ و کاری بایدبکنم یا صبر؟
    ممنون اگه راهنمائی کنین
    كد رشته 3112. ارسال به كانادا آپريل 2009. فايل نامبر اول آپريل2009. ارسال به دمشق آگوست 2009. فايل دوم سپتامبر 2009.مدیکال جون2012.کپی پاس نوامبر 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط ali rad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من 3 روزه که نمیتونم پروندمو توی سایت cic چک کنم و پیام میده که مشخصاتمو اشتباه وارد کردم. واسه بقیه دوستان هم مشابه این مشکل پیش اومده یا نه؟ و کاری بایدبکنم یا صبر؟
    ممنون اگه راهنمائی کنین
    من همچنان نمیتونم. نه با فایل نامبر و نه با یو سی آی. این پیام رو میده:
    We were not able to identify you using the information you provided

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture shiraz university 0711

سلام دوست عزیز
    من هم مثل شما نمی تونم دسترسی داشته باشم. اما موضوع مهمی نیست. همین روزها نوبت مدیکال شماست
    کد:0711
    فایل نامبر اول : مارچ 2010 ، فایل نامبر دوم: آگوست 2010، اینپراسس واقعی: 17 فوریه

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud nik نمایش پست ها
    پیمان جان خدا از زبونت بشنوه .......... مدیکال بیاد، چشم رفتیم کانادا یه آب جو با هم میزنیم !
    والا اگه ماییم که کنار دریا هم میریم ، باید با خودمون یه آفتابه هم ببریم !!! )
    من اگه مديكال شما بياد خيلي خوشحال و اميدوار مي شم چون تاريخ هاي پرونده هامون خيلي به هم شبيهه.
    ویرایش توسط saba_yh : June 20th, 2012 در ساعت 12:32 AM
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

دوستان شاید یه متن انگلیسی تعابیر مختلفی توسط افراد داشته باشه ولی دیگه خدا رو شکر زبان مادری همه ما فارسیه و فکر میکنم جمله ای که به زبان فارسی نوشته میشه دقیقا مشخصه منظور نویسنده چیه. وقتی صحبت از شرایط حال حاضر شده و اینکه چرا آنکارا چنین سیاست های ظالمانه ای پیش گرفته، چرا تاریخ مراجعه بعدی تعدادی از دوستان غیر منطقیه، چرا سرعت ارسال مدیکال اونطور که حدس زده میشه (نه البته حدس خودم) زیادتر نشده و ... اینطور استنباط شده شاید دوباره این وزیر بی شرم در حال بازی سیاسی باشه.

کسی در این فروم تا حالا نگفته پرونده کسانی که مدیکال گرفتن رو حذف کنن!!!! همچنین کسی هم نگفته حتی کسانی که این پراسس شدن پرونده شون ممکنه حذف بشه. صحبت بر سر زمان فاینالایز پرونده های گروه ماست. یعنی زمانی که ویزا به پاسپورتتون الصاق میشه!
    مثالی هم که زده شده مثال پرونده های 29 تایی بود که در حال حاضر حتی در حال ابطال مدیکال هستن چون سیاست اداره مهاجرت فعلا چیزهای دیگه ایه. کسی هم قصد ایجاد فضای منفی نداره...

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام چی شده یهو همه منفی شدن چه خبره مگه ؟ بگین منم بفهمم؟ چون این کنی محکوم شده این خبرا شده؟ آخه کند نشده که همون که بوده هست ؟ اینا بد چیزاین مثل خودمونن کلا خفمون کردن جون به سر شدیم .
    رخساره جون کند شده دیگه . نه تنها کسی خبر خوبی نداده حتی کسی انرژی مثبت هم نمیده. من که غمباد گرفتم

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط m674978 نمایش پست ها
    رخساره جون کند شده دیگه . نه تنها کسی خبر خوبی نداده حتی کسی انرژی مثبت هم نمیده. من که غمباد گرفتم
    خواهشا این انرژی مثبت و انرژی منفی و فاز مثبت و فاز منفی رو بی خیال بشین. بابا جان 3 4 ساله تمام زندگیمون، اهدافمون و برنامه هامون و مهمتر از همه بهترین سالهای مفید عمرمون رو هواست. حالا هی بیایم الکی انرژی مثبت بدیم و یا حرفی نزنیم یه سری نترسن و استرس نگیرن دیگه از اون حرفهاست. هزار ماشالله همه تحصیل کرده هستن و سن و سالی ازشون گذشته و در نوع خود جزو بهترین ها هستن. دیگه با این بحث ها و اتفاقات اخیری که برای همه مون افتاده بهترین و عاقلانه ترین کار واقع بینیه...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)