صفحه 2855 از 5471 نخستنخست ... 18552355275528052845284628472848284928502851285228532854285528562857285828592860286128622863286428652905295533553855 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 28,541 تا 28,550 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط payamahsa نمایش پست ها
    سلام دوستان همین الان یک ایمیل برای برادرم اومد ازش لندینگ فی و استیتمنت بانکی واسکجول ای و عدم سو پیشینه خواستند به اضافه 3 تا عکس از دخترش (چون از خانمش جدا شده پرونده فقط برای خودش به تنهایی هست) ولی مدیکال هنوز نیمده.تو جدول اسمشpayamhasa1
    هست
    سلام
    احتمالا ایمیل مدیکالشون هم ظرف چند ساعت آینده میاد
    پیشاپیش تبریک
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kmahyar نمایش پست ها
    طبق چیزی که من در جدول دیدم ، قبلا هم از ایشون اپدیت خواسته بودند
    تا حالا شده 2 بار اپدیت
    البته با مواردی که خواستند من فکر می کنم ظرف مدت کوتاهی مدیکالشون بیاد
    payamahsa01 منظورشون هست یعنی نفر 44 جدول...بدون اپدیت هستن...و نوبتشون هم بود!!!
    جدول خلاصه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    payamahsa01 منظورشون هست یعنی نفر 44 جدول...بدون اپدیت هستن...و نوبتشون هم بود!!!

درسته ، بله اپدیت نداشته من با اون یکی برادر اشتباه گرفتم
    نوبت که نوبت همه هستش ، تبریک بهش به امید اینکه اولین بار که ایمیلشو باز می کنه مدیکالش اومده باشه

ApplyAbroad Hero

دوستان من نفر 196 بودم تو جدول شدم نفر 206 ام
    دارم میرم هی پایینتر
    کم کم ما رو از جدول میندازین بیرون مدیکال بهم نمیدن!!!!...
    جدول خلاصه

Banned

دوستان من نفر 196 بودم تو جدول شدم نفر 206 ام
    دارم میرم هی پایینتر
    کم کم ما رو از جدول میندازین بیرون مدیکال بهم نمیدن!!!!...
    نه این حرف که اشتباه ...
    مهم اینه که مدیکال ها داره میاد حالا با هر سرعتی بهتر از بی خبریه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kmahyar نمایش پست ها
    نه این حرف که اشتباه ...
    مهم اینه که مدیکال ها داره میاد حالا با هر سرعتی بهتر از بی خبریه
    آقای مهیار من دارم با لحن شوخی میگم...منظورم این بود که ماشاالله به تعداد دوستان جدول اضافه میشه....ما میریم پایینتر......ربطی میدونم به مدیکال نداره
    جدول خلاصه

Junior Member

سلام
    از دوستاني كه زحمت بروزرساني جدول رو مي كشند خواهش مي كنم اطلاعات من رو كامل كنند چون بعضي از اطلاعات من توي جدول نيستش
    من رديف ٥٨ جدول هستم
    با تشكر
    NOC : 0711 ارسال مدارك به سيدني: 21May 2009 فایل نامبر اول: 26June 2009 فایل نامبر دوم: 29October 2009 ارسال به ورشو: 1Dec 2011 اينپراسس: 14Feb 2012 امتياز: 74. بدون آپديت
    مديكال: 1st March 2013

Banned

آقای مهیار من دارم با لحن شوخی میگم...منظورم این بود که ماشاالله به تعداد دوستان جدول اضافه میشه....ما میریم پایینتر......ربطی میدونم به مدیکال نداره
    میدونم لیدا خانم ، بقول قدیمی ها میگن اروم بگین نکنه شیطون بشنوه و ... برای همین گفتم
    شیطون مهاجرت که معلوم کیه !

پیش فرض پاسخ : یک پست فاقد اطلاعات ولی بانگاهی واقع بینانه به شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    چند وقتی که هفته ها رو بجای شنبه از دوشنبه شروع می کنیم تا برسیم به سه شنبه عزیز و دوست داشتنی و بعد تا جمعه همچنان با شور شوق می یایم فروم به امید دیدن کلمه «مدیکال» و گفتن تبریک و دادن امتیازهای رنگارنگ و بپرسیم که ردیف چندم جدولی و تاریخها کی بوده و چند امتیاز داشتین و...
    3 ساله که اقدام کردیم به امید اینکه بریم یک زندگی جدید رو از صفر توی یک کشور جدید شروع کنیم؛ از لحظه شروع پروسه گفتیم امسال می ریم شد سال بعد گفتیم امسال حتما می ریم. دیگه خودمون که هیچی، حتی دوستها و خانوادهامون هم موندن این امسال کی می رسه! نهایتا رسیدیم به ورشو دوست داشتنی با این همه خبر خوب!!! خوشحال شدیم که دیگه مجبور نیستیم تحولات دمشق و سوریه رو دنبال کنیم، چون ورشو امن و امانه! خوشحال بودیم که دارن پرونده ها رو از زیر خاک در می یارن و استیتوسمون شده in process !!! بعد از کلی امید نهایتا آخرهای فروردین اولین بار با خبر مدیکال عادله شاد شدیم و بعد، هر از چند گاهی این کلمه می اومد توی فروم یکبار با اسم آرام یک بار با اسم aziking یک بار با اسم ایوان و... بعد دیدیم اونهایی که مدیکال هم گرفتن هیچ فرقی نکرده باز هم رسیدن همون جایی که ما هستیم!!!

رفتیم دنبال دلیل ارسال مدیکال؛ هر روز یک فاکتور جدید پیدا می کردیم، یکبار گفتیم دارن به اونهایی که فامیل دارن مدیکال می دن یکبار گفتیم به اونهایی که سنشون کمتره! یکبار گفتیم به اونهایی که آیلتسشون بالاتره، یکبار گفتیم به اونهایی که توی لیست 29تایی ها نیستند یکبار برعکسش، یکبار به محل لندینگ گیر دادیم یکبار .... تا آخر فهمیدیم هیچی و هیچکدوم از اون آیتمها تاثیر نداشته جز یک روش عجیب و غریب که خود آفیسرها هم نمی دونن چی کار می کنند!!!
    بعد رسیدیم به روزی که بهش گفتیم «بارون مدیکال» دوباره شدیم پر از شور و شوق که همه چیز حل شده!!! و بعدش حالا رسیدیم دوباره به نا امیدی و یاس که تمام فروم رو فرا گرفته! همیشه یک نگاهی به نرخ ارز داریم یک نگاه به سایر فرومها، یک نگاه به 29 تایی ها و یک نگاه به این جناب آقای وزیر که می بینیم و از همه اینها هم بدتر افاضات وکلای عزیز و مطلع!!!!
    همه این مسائل و استرسها منجر شد به اینکه در هفته های اخیر همه مدل دعوا و جرو و بحث رو امتحان کنیم!!!

بگذریم.... سعی کردم یک مقدار واقع بینانه شرایط رو ببینم و برای خودم تحلیل کنم که کلا کی و تا چند وقته دیگه باید منتظر باشیم و مشخص کنم آیا واقعا باید منتظر بارون مدیکال باشیم، آیا بارون پاس ریکوئست هم خواهیم داشت؟
    بنظر من اگه واقعا بارونی قرار بود بیاد بعد از حدود 70 روز میامد! اینکه فکر کنیم آفیسرها نشستند دم در ویزا آفیس تا نهادهای خارجی جواب بکگراند چکها رو بهشون بدن و بعد اونها مدیکال بدند واقعا غیر واقع بینانه است! بقول یکی از بچه های سیمپلیفایدها جواب بکگراند چک ما رو می گن دو ساله می یاد اون موقع جواب بکگراند چک 29 تایی ها یک ماهه!!!! پس این موضوع منتظر بودن اتمام بکگراند چک رو باید فراموش کنیم
    کلا فقط در یک صورت بارون ممکنه بیاد و اون هم وقتی که شیر آبش رو جناب وزیر مهاجرت باز کنه یا شاید یک دادگاهی یک کاری بکنه تا شاید وزیر مجبور بشه که این کارو بکنه

یکبار هم گفتم اگه سه نفر اینجا باشن که بیشتر از بقیه زندگیشون تحت تاثیر قرار گرفته باشه یکیشون منم! همه ما بخشی از زندگیمون رو پندینگ کردیم بعضیها مثل من تمام زندگیم رو بصورت کاملا اجتناب ناپذیر پندینگ کردم! ولی واقعا تصمیم گرفتم بیشتر از این جوونیم و این لحظات خاص زندگیم که می تونم زندگی کنم رو خراب نکنم و تصمیم گرفتم به هر شکلی هست زندگی عادیم رو بکنم و چنین تصور کنم که فعلا خبری نمیشه تا اون روزی که خبری بشه و بعد برنامه ریزی می کنم برای زندگی خوبی که قراره توی کانادا داشته باشم
    این ها رو به اونهایی گفتم که خیلی زندگیشون رو پندینگ کردن و اینکه باید قدر زندگیون رو بیشتر بدونیم و با اینکه همچنان می تونیم امیدوار باشیم، می تونیم به زندگیمون هم برسیم

در بيشتر زمانها به اين دليل كه خوشبختي را نمي شناسيم، وسيله بدبختي خود را فراهم مي آوريم - لرد آويبوري
    پیمان جان ممنون از این milestone جذاب٬ کلی از خاطراتم زنده شد.
    خواه نا خواه اکثر ما در حین پروسه مهاجرتمون در گیر این فراز و نشیب و استرسها شدیم (که البته اجتناب ناپذیره انصافا) ولی اشتباه کردیم. در تایید حرف شما٬ نکته جالب همینه که هیچوقت نشد رفتار و سیاست آفیسرها در بررسی پرونده ها٬ صدور مدیکال٬ درخواست آپدیت و ..... رو تحلیل کرد!! شاید این خودش نشانه ای بوده دال بر اینکه بابا بی خیال انقدر سخت نگیریم
    این پروسه مهاجرت بالاخره دیر یا زود به سرانجام میرسه و حیفه که اون روز بفهمیم ای دل غافل یادمون رفته که این وسط باید زندگی هم میکردیم!!!
    ارسال مدارک به سیدنی: ۲۱ آوریل ۲۰۰۹ - فایل نامبر دوم: ۶ سپتامبر ۲۰۰۹ - ارسال پرونده از دمشق به ورشو: ۱ دسامبر ۲۰۱۱
    این پراسس و آپدیت: ۱۰ فوریه ۲۰۱۲- مدیکال: ۱۶ آوریل ۲۰۱۲ -
    درخواست کپی پاسپورت: ۲۴ آگست ۲۰۱۲

دوستان اين جدول جديدم چيز خوبي است ، به روز مي شود و بار چارت داري مانند آنيكه قبلا تو wiki داشتيم
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_silavi نمایش پست ها
    سلام
    از دوستاني كه زحمت بروزرساني جدول رو مي كشند خواهش مي كنم اطلاعات من رو كامل كنند چون بعضي از اطلاعات من توي جدول نيستش
    من رديف ٥٨ جدول هستم
    با تشكر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)