صفحه 2856 از 5471 نخستنخست ... 18562356275628062846284728482849285028512852285328542855285628572858285928602861286228632864286528662906295633563856 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 28,551 تا 28,560 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

آپدیت قبلی برادرم فقط مدارک داییمو خواسته بودن ولی از ما علاوه بر اون ع د م و اسکجول ای رو هم خواسته بودن برای من این تعجب داره که مدیکالش نیامده ولی لندینگ فی رو خواستند

Junior Member

مرسی ولی میکال تا الان که نیامده امشب هم نمیاد ساعت کاریشون تمامه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط payamahsa نمایش پست ها
    آپدیت قبلی برادرم فقط مدارک داییمو خواسته بودن ولی از ما علاوه بر اون ع د م و اسکجول ای رو هم خواسته بودن برای من این تعجب داره که مدیکالش نیامده ولی لندینگ فی رو خواستند

بسیار خبر خوبی دادید، کار پروندشون تموم شده
    چون 99% افراد از لحاظ پزشکی مشکلی ندارند برای همین انجام مدیکال بیشتر بصورت انجام فرمالیته بخشی از روند پروسه انجام میشه ، اگر افراد مورد پزشکی هم داشته باشند باید دید این مشکل تا چه حدی است که کمیته پزشکان در لندن تصمیم میگیره پس اصلا جای هیچ نگرانی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط payamahsa نمایش پست ها
    خوشم میاد از این آفیسرا ! هیچ کدوم از رفتاراشون قابل پیش بینی نیست.
    یکی مثل من مدیکال میده بدون لندینگ٬ یکی لندینگ فی میپردازه بدون مدیکال ..... شاهکارن اینا
    ارسال مدارک به سیدنی: ۲۱ آوریل ۲۰۰۹ - فایل نامبر دوم: ۶ سپتامبر ۲۰۰۹ - ارسال پرونده از دمشق به ورشو: ۱ دسامبر ۲۰۱۱
    این پراسس و آپدیت: ۱۰ فوریه ۲۰۱۲- مدیکال: ۱۶ آوریل ۲۰۱۲ -
    درخواست کپی پاسپورت: ۲۴ آگست ۲۰۱۲

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Ivan نمایش پست ها
    خوشم میاد از این آفیسرا ! هیچ کدوم از رفتاراشون قابل پیش بینی نیست.
    یکی مثل من مدیکال میده بدون لندینگ٬ یکی لندینگ فی میپردازه بدون مدیکال ..... شاهکارن اینا
    جالب ترش اینه که یکی بعد از یکی دو سال که از پرداخت لندینگ فیش گذشته براش مدیکال میاد. برای همین میگفتم هیچ ربطی بین اتمام بک گراند چک و درخواست لندینگ فی نیست و اینها همش سلیقه و نظر شخصی آفیسره...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
    جالب ترش اینه که یکی بعد از یکی دو سال که از پرداخت لندینگ فیش گذشته براش مدیکال میاد. برای همین میگفتم هیچ ربطی بین اتمام بک گراند چک و درخواست لندینگ فی نیست و اینها همش سلیقه و نظر شخصی آفیسره...
    تاریخهاشو می گید ؟
    توی جدول هست یا نه ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط kmahyar نمایش پست ها
    تاریخهاشو می گید ؟
    توی جدول هست یا نه ؟
    ربطی به کتگوری ما نداره. ولی در کل ماهیت بررسی توسط آفیسرها رو خواستم بگم که کاملا سلیقه ایه و روتین و قانون خاصی براش نیست (منظورم این مورد خاصه)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pani85 نمایش پست ها
    ربطی به کتگوری ما نداره. ولی در کل ماهیت بررسی توسط آفیسرها رو خواستم بگم که کاملا سلیقه ایه و روتین و قانون خاصی براش نیست (منظورم این مورد خاصه)
    به احتمال بسیار قوی سلیقه ای هستش ولی طبق دلایلی که تشخیص داده بشه ، اگر چنین موردی که می گید وجود داشته بنظر من از ایرانی ها و یا حتی هند و پاکستان بیشتر بخاطر جابجایی پرونده از یک ویزا افیس به یک ویزا افیس بوده ولی من در کل اولین بار بود چنین مطلبی رو شنیدم تا حالا جایی نخونده بودم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک پست فاقد اطلاعات ولی بانگاهی واقع بینانه به شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    ....................
    ولی واقعا تصمیم گرفتم بیشتر از این جوونیم و این لحظات خاص زندگیم که می تونم زندگی کنم رو خراب نکنم و تصمیم گرفتم به هر شکلی هست زندگی عادیم رو بکنم و چنین تصور کنم که فعلا خبری نمیشه تا اون روزی که خبری بشه و بعد برنامه ریزی می کنم برای زندگی خوبی که قراره توی کانادا داشته باشم
    این ها رو به اونهایی گفتم که خیلی زندگیشون رو پندینگ کردن و اینکه باید قدر زندگیون رو بیشتر بدونیم و با اینکه همچنان می تونیم امیدوار باشیم، می تونیم به زندگیمون هم برسیم
    آقای پیمان عزیز، من مدت زیادی خواننده این صفحات بوده ام. تغییر روحیه افراد رو به خوبی میشه دید. ولی از همه بدتر نا امیدیه. امیدوارم که نا امید نشید و به زودی خبرای خوبی به دستتون برسه.
    فقط یادمه یکی از دوستان که اسمشو یادم نیست، در مورد همین مسئله از نوشته شما که در بالا نقل قول کردم، مدتی صحبت کرد و همه رو به آرامش دعوت میکرد. ولی دوستان یه جورائی باهاش مخالفت کردن و ظاهرا دیگه نظر نمیده. یادمه که شما هم همون موقع تا حدودی با ایشون مخالف بودی.
    خوب شرایط فعلی هممون طوریه که نمیشه ریلکس بود، ولی قرار هم نیست به خودمون بیشتر ضرر بزنیم.
    بهر حال امیدوارم همه دوستان به زودی خبرای خوبی بشنون و ما رو هم در شادیشون شریک کنن.
    ارسال مدارك به سيدني 25 April 2009 فايل نامبر اول 18 May 2009 فايل نامبر دوم 8 September 2009 ارسال مدارك به ورشو 1 دسامبر 2011 کد رشته 0213 اينپروسس واقعي 10 January 2012
    مدیکال 25 2012 Jun

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

ممنون از همه دوستان. کمی قوت قلب گرفتم.

من هم با حرفهای آقا پیمان موافقم.

و اما یه سوال: یادمه یه نفر اومد اعلام پاس ریکوئستی کرد، درست بود یا نه؟!
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)