صفحه 2861 از 5471 نخستنخست ... 18612361276128112851285228532854285528562857285828592860286128622863286428652866286728682869287028712911296133613861 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 28,601 تا 28,610 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام این دوست و همکار شوهرم هست. 2008 اقدام کرده بود و جمله مو بد گفتم ایشون 2 ماه هست که ویزا به دستش رسیده نه این که 2 ماه پیش مدیکال گرفته باشه وراستش نپرسیده همسرم که کی مدیکال انجام داده . کلا همین مقدار اطلاعاتم که همسرم داده به من خیلیییییییییییییه چون کلا میگه راجع به مهاجرت حرف نزن تا خبری بشه نمی دونم چرا تا حالا ویزا نگرفته بوده.
    خیلی ممنون در هر صورت. با توجه به اینکه دو ماه پیش ویزا گرفته و در ضمن سال 2008 هم هست دیگه اصلا کمکی به محاسبات ما نمیکنه. کلا باید از جامعه آماری خودمون شرایط رو تحلیل کنیم.
    بنابراین تا وقتی یک ویزای 38 رشته ای در هر آفیسی در هر کجای دنیا دیده نشه موید اینه که بهم خوردن این تعادل نیاز به دستوری از بالا دارد و اگر فقط یک ویزا پیدا بشه اونوقت میشه فهمید که آغاز راه 38 رشته ایها خواهد بود. این یعنی از دوستانی که حداکثر از ابتدای سال 2009 حدود 3 سال و نیم منتظر ویزا است یک نفر ویزا بگیره.
    این نکته رو هم اضافه کنم با توجه به که اولین مدیکال نزدیک به حدود 5 ماه پیش است ماکزیم و در بدترین حالت ممکن اولین نفر باید تا 7 ماه دیگه پاس ریکوئست بشه!! البته شخصا امیدوارم صدرو ویزا از ماه جولای و تا دو هفته دیگه شروع بشه
    اولین کسی که از بچه ها ویزا بگیره یک جایزه مخصوص پیش من داره!
    ویرایش توسط armin54 : June 22nd, 2012 در ساعت 01:03 AM

من واقعا دیگه خسته شدم به وکیلم زنگ میزنم جواب نمیده نمی دونم به کی یا کجا باید مراجعه کنم کلا زندگی خودم و خانمم 3 ساله که رو هواست که ما که داریم میریم دیگه فلان چیزو برای خونه نخریم یا فلان کارو نکنیم پولشو پش انداز کنیم شاید اونجا مدت زیادی کار گیرمون نیاد الانم که عین خل و چلا منتظر مدیکالیم هر شنبه یکشنبه میگیم
    شاید این دوشنبه بیاید شاید
    واقعا کم کم دارم به این نتیجه میرسم که کلا بیخیال بشم راحت به زندگیم بچسبم و عطای کانادارو به لقاش ببخشم
    ببخشید درد دل کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط montazerifarsh نمایش پست ها
    من واقعا دیگه خسته شدم به وکیلم زنگ میزنم جواب نمیده نمی دونم به کی یا کجا باید مراجعه کنم کلا زندگی خودم و خانمم 3 ساله که رو هواست که ما که داریم میریم دیگه فلان چیزو برای خونه نخریم یا فلان کارو نکنیم پولشو پش انداز کنیم شاید اونجا مدت زیادی کار گیرمون نیاد الانم که عین خل و چلا منتظر مدیکالیم هر شنبه یکشنبه میگیم
    شاید این دوشنبه بیاید شاید
    واقعا کم کم دارم به این نتیجه میرسم که کلا بیخیال بشم راحت به زندگیم بچسبم و عطای کانادارو به لقاش ببخشم
    ببخشید درد دل کردم
    دوست عزیز زندگی چیزی غیر از انتظار نیست که هم تلخ داره هم شیرین ، پس زیاد خودتو در گیر نکن ، به هر حال شما در هر زمانی باید بچسبی به زندگیت چه اینجا چه اونجا، یعنی کار دیگه ای نمیشه کرد

دوستانی که با کد 4121 اقدام کرده بودند و مدیکال دریافت کردند....تو سابجکت ایمیلشون دو حرف اول اسم افیسرشون چی بوده؟ میخوام ببینم افیسر مربوط به این کد یه نفر هست.
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

سلام
    در ايميل من اسم Ko نوشته بود
    Noc:4121
    ارسال به سيدني: ١٩ مارچ ٢٠٠٩- فايل نامبر اول ٢ آوريل ٢٠٠٩- فايل نامبر دوم آگوست ٢٠٠٩ ارسال به ورشو ١ دسامبر ٢٠١١ اينپراسس ١٤ دسامبر ٢٠١١ مديكال ٣١ مي ٢٠١٢جدول ٣٨ شغله http://fsw.apphb.com

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinshailin نمایش پست ها
    سلام
    در ايميل من اسم Ko نوشته بود
    مرسی. مال من هم همینطور

فرمی که از ما میخواستند رو که با ارامکس فرستادیم دریافت کننده اش kosewski بوده

الان دیدم که تو یه فروم خارجی شخصی که با کد 2151 بوده دریافت کننده مدارکش همین شخص بوده
    ویرایش توسط titi_lotfi : June 22nd, 2012 در ساعت 10:17 AM
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط titi_lotfi نمایش پست ها
    مرسی. مال من هم همینطور

فرمی که از ما میخواستند رو که با ارامکس فرستادیم دریافت کننده اش kosewski بوده

الان دیدم که تو یه فروم خارجی شخصی که با کد 2151 بوده دریافت کننده مدارکش همین شخص بوده
    کلاً دریافت کننده مدارک این شخصه... دوست منم دیروز مدارکش با TNT رسید اونجا تحویل گیرنده همین شخص بود... از گروه ما نیست دوستم و رشتش هم چیزه دیگریست

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    کلاً دریافت کننده مدارک این شخصه... دوست منم دیروز مدارکش با TNT رسید اونجا تحویل گیرنده همین شخص بود... از گروه ما نیست دوستم و رشتش هم چیزه دیگریست
    مدارک من رو شخصی بنام Bornak تحویل گرفته.
    جالبه به هر نتیجه ای که میخوایم برسیم٬ یه مثال نقض براش پیدا میشه!
    ارسال مدارک به سیدنی: ۲۱ آوریل ۲۰۰۹ - فایل نامبر دوم: ۶ سپتامبر ۲۰۰۹ - ارسال پرونده از دمشق به ورشو: ۱ دسامبر ۲۰۱۱
    این پراسس و آپدیت: ۱۰ فوریه ۲۰۱۲- مدیکال: ۱۶ آوریل ۲۰۱۲ -
    درخواست کپی پاسپورت: ۲۴ آگست ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط Ivan نمایش پست ها
    من یه بار که مدارک رو فرستاده بودم و فایل نامبرم رو ننوشته بودم همین شخص یعنی Bornak تحویل گرفته بود. این دفعه پرینت ایمیلم رو همراش گذاشتم که در انتهای سابجکت ایمیل Ko نوشته شده بود و دریافتا کننده همین شخص Kosewski بودند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ivan نمایش پست ها

درسته ایوان جان ، مثال نقض نیست اینها نگهبانهای جلوی در هستند که تحویل می گیرند
    من اسامی 2 تاشونو که مدارک رو از TNT تحویل گرفته دارم

1. Zielinski
    2. Boraks

من فامیلی اینها رو در شجرنامه سرچ کردم که هر دو لهستانی هستند
    افیسر پرونده هم در ورشو میتونه بنابر مصلحت تغییر کنه ، یعنی پرونده از دست یک افیسر بره دست یکی دیگه ، همانطور که مال من تغییر کرد ولی در حال حاضر ثابت شده
    و من 2 تا افیسر تا الان داشتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)