صفحه 2871 از 5471 نخستنخست ... 18712371277128212861286228632864286528662867286828692870287128722873287428752876287728782879288028812921297133713871 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 28,701 تا 28,710 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    سلام
    برای چی میخواین اعلام کنین؟....که دوباره از نو psdec و seldec بشین؟
    یعنی دوباره برگرده عقب به روز 8 فوریه پروندتون؟...به نظر من این کار رو نکنین....از ماها دیرتر میشه مدیکالتون ها!!....به هر حال هر جور نظر خودتون هست

دوباره افیسر اول نظر بده امتیاز بده بعدش افیسر دوم و الی آخر؟؟!!
    سلام، آيا هيچ مدرکی دال بر اينکه اگر نکته مثبتی به پرونده اضافه شود، باعث شروع مجدد فرآيند شود، وجود دارد؟ آفيسر هم اگر اين نکته مثبت را ببيند که کار را خرابتر نمی کند؟ و همه چيز را از صفر شروع کند. با چه استدلالی؟ من هم توصيه به اطلاع رسانی دارم. گرچه به نظر من قطعا ديد مثبت به پرونده می دهد؟

Member utab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که لندینگ فی دادن مانی اوردر ازکجا گرفتن بلاخره؟
    البته برای خودم نمیخام
    سلام آرام عزیز:
    شما که ماشاا.. خودتان منبع پاسخ هستید و تا حالا با متانت کامل پاسخگو بوده اید و من به سهم خودم از شما تشکر میکنم. در رابطه با مانی اوردر نیز مدتی پیش در اینجا اسم هایی برده شد که اگر جستجو کنید به جوابتان میرسید. ترسیدم اعلام کنم ،چون ممکنه کت بسته تحویلمان دهند.
    CIO = 01/06/2009 - First AOR = 13/07/2009 - Second AOR = 04/01/2010
    Warsaw Visa Office ( WVO ) = 01/12/2011 - In Process = 25/01/2012
    Med = 26/02/2013 , PPR= 22/05/2013, Visa= 28/05/2013
    land = 22/02/2014 Vancouver

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehmahmmody نمایش پست ها
    سلام، آيا هيچ مدرکی دال بر اينکه اگر نکته مثبتی به پرونده اضافه شود، باعث شروع مجدد فرآيند شود، وجود دارد؟ آفيسر هم اگر اين نکته مثبت را ببيند که کار را خرابتر نمی کند؟ و همه چيز را از صفر شروع کند. با چه استدلالی؟ من هم توصيه به اطلاع رسانی دارم. گرچه به نظر من قطعا ديد مثبت به پرونده می دهد؟
    سلام
    من از روی اطلاعات کیپس اینو میگم و صرفا نظر من هست ایشون هر جور صلاح بدونه عمل کنه
    چون توی کیپس نوشته :file reveiwed. meets minimum points requirements.approved on selection
    پس وقتی نگاه میکنن طرف مینیموم امتیاز رو آورده دیگه واسشون مهم نیست...البته گفتن یک سری تغییر وضعیتها رو اطلاع بدین ولی راجع به مدرک که بالاتر میره اطلاع بدین نگفتن
    حالا اگر کسی مدرک بالاترش رو که جدیدا گرفته میخواد بفرسته برای چی میخواد این کار رو بکنه؟چون میخواد امتیاز بگیره.....پس مثلا اگر پرونده توی مدیکال پندینگ هست باید برگرده قسمت psdec و seldec و دوباره این امتیازا به جای مثلا 20 بشه 25 بعدش دوباره یکی دیگه هم اینو تایید کنه....بعید میدونم بیکار باشن افیسرا که هر چی ما کسب میکنیم تو زندگی هی براشون بفرستیم

ald عزیز این ها نظرات من هست....قبلا هم گفتم هر جور خودت صلاح میدونی
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    سلام
    من از روی اطلاعات کیپس اینو میگم و صرفا نظر من هست ایشون هر جور صلاح بدونه عمل کنه
    چون توی کیپس نوشته :file reveiwed. meets minimum points requirements.approved on selection
    پس وقتی نگاه میکنن طرف مینیموم امتیاز رو آورده دیگه واسشون مهم نیست...البته گفتن یک سری تغییر وضعیتها رو اطلاع بدین ولی راجع به مدرک که بالاتر میره اطلاع بدین نگفتن
    حالا اگر کسی مدرک بالاترش رو که جدیدا گرفته میخواد بفرسته برای چی میخواد این کار رو بکنه؟چون میخواد امتیاز بگیره.....پس مثلا اگر پرونده توی مدیکال پندینگ هست باید برگرده قسمت psdec و seldec و دوباره این امتیازا به جای مثلا 20 بشه 25 بعدش دوباره یکی دیگه هم اینو تایید کنه....بعید میدونم بیکار باشن افیسرا که هر چی ما کسب میکنیم تو زندگی هی براشون بفرستیم

ald عزیز این ها نظرات من هست....قبلا هم گفتم هر جور خودت صلاح میدونی
    نظر شخصی من و تجربه ای که دیدم اینه که تا مدرکی ازتون نخواستن نفرستین . تو این مطلب شک نکنین چون خودشون گفتن فقط تغییر آدرس و تغییر در وضعیت خانواده رو اطلاع بدین و نه بیشتر
    too much love will kill you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

سلام دوستان

کسی از نحوه ارسال نامه آپدیدیت یا ریجکت از آنکارا اطلاعی داره؟ ممنون میشم راهنمائی بفرمائید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2143

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshinak نمایش پست ها
    خدارو شكر كه تعداد مديكالاي تو جدول از شصت تا هم گذشت
    متاسفانه این بیانگر جامعه آماری ما نمیتونه باشه...دوستانی هستند که داخل فروم میشن ولی اطلاعاتی نمیدن ولی تا مدیکالشون میاد اعلام میکنند..یا تعدادی هستند که اصلا داخل فروم نیستند و با توجه به اطلاعاتی که دوستان از خارج فروم میگیرند اسمشون وارد میشه..بنابر این فکر میکنم از لحاظ درصد، مدیکال کسانی که در جدول قابل ویرایش هستند قابل اعتماد تر هست
    کانادا:ارسال مدارک به سیدنی:17 فوریه 2010 ،فایل نامبر اول : 25 مارچ 2010 ، فایل نامبر دوم: 9 آگوست 2010 ،انتقال به ورشو: 20 دسامبر 2011، آپدیت: 27 فوریه 2012
    جدول خلاصه لیدا خانوم 38 شغله...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

سلام
    این پیغام در سایت کانادا برای من گذاشته شده (آنکارا) we reviewed your application and send you a letter on june 11 2012 please consider delays in mail delivery before contacting us .

ممکنه اگر اطلاعی دارید راهنمائی بفرمائید .

نقل قول نوشته اصلی توسط kiama نمایش پست ها
    سلام
    این پیغام در سایت کانادا برای من گذاشته شده (آنکارا) we reviewed your application and send you a letter on june 11 2012 please consider delays in mail delivery before contacting us .

ممکنه اگر اطلاعی دارید راهنمائی بفرمائید .
    status پروندتون الان چی هستش؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

دوستان آیا برای عزل مشاور یا وکیل مهاجرتی تاپیکی وجود داره؟
    من پیدا نکردم.

اگر هر کدوم از دوستان مشاورش رو عزل کرده ممکنه به من اعلام کنه که بتونم ازش اطلاعات بگیرم؟

راستش این مشاور محترم ما تازه داره از من اطلاعات می گیره و خیلی دیگه حرص من رو درآورده انقدر که بی اطلاعه!!

ممنون پیشاپیش
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad36 نمایش پست ها
    متاسفانه این بیانگر جامعه آماری ما نمیتونه باشه...دوستانی هستند که داخل فروم میشن ولی اطلاعاتی نمیدن ولی تا مدیکالشون میاد اعلام میکنند..یا تعدادی هستند که اصلا داخل فروم نیستند و با توجه به اطلاعاتی که دوستان از خارج فروم میگیرند اسمشون وارد میشه..بنابر این فکر میکنم از لحاظ درصد، مدیکال کسانی که در جدول قابل ویرایش هستند قابل اعتماد تر هست
    بابا بزارین هرکی با هر جدولی که راحتتر هست کار بکنه این که رسمش نیست یه سری دوستانی که زحمت میکشند و جداولی که از قبل بوده تکمیل و آپدیت میکنند و با سلیقه دیگه ای تهیه شده و برای همه به اشتراک میزارن اینجوری برخورد بشه انصافا کسی از جدول مورد علاقه شما چیزی گفته که مایه دلسردی تهیه کننده آن بشه یه کم به زحمات بقیه افراد احترام بزاریم مسلما از همه این جداولی که دوستان مختلف تهیه کردند همه استفاده میکنیم و ازشون متشکریم هرکدوم هم تو استخراج پاره ای اطلاعات شاید بهتر باشند.
    كد رشته: 0711 ارسال مدارك به سيدني: 15 April 2009فايل نامبر سيدني: 12 May 2009ارسال مدارك به سوريه: 2 July 2009شروع پندينگ: 15 July 2009 شروع این پروسس: 23 Nov 2011 انتقال فایل به ورشو: 01 Dec 2011 شروع این پروسس واقعی و درخواست آپدیت: 15 Dec 2011 دریافت مدیکال: 25 June 2012رسیدن مدیکال به لندن: 16 July 2012

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)