صفحه 2872 از 5471 نخستنخست ... 18722372277228222862286328642865286628672868286928702871287228732874287528762877287828792880288128822922297233723872 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 28,711 تا 28,720 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2143

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1340 نمایش پست ها
    بابا بزارین هرکی با هر جدولی که راحتتر هست کار بکنه این که رسمش نیست یه سری دوستانی که زحمت میکشند و جداولی که از قبل بوده تکمیل و آپدیت میکنند و با سلیقه دیگه ای تهیه شده و برای همه به اشتراک میزارن اینجوری برخورد بشه انصافا کسی از جدول مورد علاقه شما چیزی گفته که مایه دلسردی تهیه کننده آن بشه یه کم به زحمات بقیه افراد احترام بزاریم مسلما از همه این جداولی که دوستان مختلف تهیه کردند همه استفاده میکنیم و ازشون متشکریم هرکدوم هم تو استخراج پاره ای اطلاعات شاید بهتر باشند.
    دوست عزیز فکر کنم منظورم رو بد رسوندم..در اینکه در جدول های دیگه اطلاعات بیشترو مفید تری هست شکی نیست..من فقط از لحاظ تعداد مدیکال و نسبت اون به افراد در جدول عرض کردم.. وگرنه هر چی جدول و نمودار بیشتر ..بهتر..اگر باعث دلسردی شخصی و یا بی احترامی به کسی شدم عذر میخوام
    کانادا:ارسال مدارک به سیدنی:17 فوریه 2010 ،فایل نامبر اول : 25 مارچ 2010 ، فایل نامبر دوم: 9 آگوست 2010 ،انتقال به ورشو: 20 دسامبر 2011، آپدیت: 27 فوریه 2012
    جدول خلاصه لیدا خانوم 38 شغله...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

کد 0111 -سال 2010 دو ماهه ارسال به آنکارا شدم و این اولین پیغامه که برام اومده امتیاز69 هست ولی مشاورها میگن آنکارا داره نامه های ریجکتی میفرسته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    status پروندتون الان چی هستش؟
    کد 0111 -سال 2010 دو ماهه ارسال به آنکارا شدم و این اولین پیغامه که برام اومده امتیاز69 هست ولی مشاورها میگن آنکارا داره نامه های ریجکتی میفرسته

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط kiama نمایش پست ها
    متاسفانه به احتمال زیاد اینم همون نامه ریجکتی شماست .
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    به نظر من اگر ald عزیز میخواد امتیاز بگیره از بابت تحصیلات که فایده ای نداره جز اینکه کارش عقب بیفته...
    به هر حال موقعی که ازش سوء پیشینه و supp info بخوان باید حتما بنویسه کمتر از دوسال کانادا بوده و علت سفر رو خوب باید بگه تحصیل میکرده برای اثبات ادعای حرفش هم کپی مدرکش رو بده ولی الان فایده ای نداره اگر قصدش امتیاز گرفتن از بابت فوق لیسانسش هست
    منم همین فکرو کردم! البته این دومین فوق لیسانسمه که گرفتم! مرسی بابت راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط lalehmahmmody نمایش پست ها
    سلام، آيا هيچ مدرکی دال بر اينکه اگر نکته مثبتی به پرونده اضافه شود، باعث شروع مجدد فرآيند شود، وجود دارد؟ آفيسر هم اگر اين نکته مثبت را ببيند که کار را خرابتر نمی کند؟ و همه چيز را از صفر شروع کند. با چه استدلالی؟ من هم توصيه به اطلاع رسانی دارم. گرچه به نظر من قطعا ديد مثبت به پرونده می دهد؟
    شاید تنها نکته مثبت این موضوع تضمین آینده کاری در کانادا باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط kiama نمایش پست ها
    شما جواب سوال من رو ندادید... اگر status پروندتون In process یا RBVO هست احتمال داره که نامه آپدیت براتون فرستاده باشند... اگر status پروندتون Decision Made هستش یعنی ریجکت شدید و این رو بدونید که تا 3 ماه حق اعتراض دارید اگر دیدید که دلیل افیسر برای ریجکت بدلیل اشتباهش در ندیدن مدرک یا هر چیزه دیگه ای بوده...
    این رو هم باید اضافه کنم در کل این عنوان اکثراً برای کسانی که ریجکت میشن نوشته میشه.. منتظر نامه سفارت باشید.. گرچه اینجا دوستانی بودند که ایمیل زدن به سفارت و خواستن که نامرو براشون اسکن و ایمیل هم بکنن که زودتر ببینن که شما هم می تونید این کار رو بکنید البته با شلوغی آنکارا نمیدونم براتون ارسال می کنند یا نه... اگر نکردند که باید صبر کنید..
    ویرایش توسط kasrawasp : June 23rd, 2012 در ساعت 02:39 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    dentistry

سلام میشه اطلاعات من رو تو جدول بزارید؟در جدول فقط 1 نفر پاس رکوست شده؟درست؟
    1fileno:16march2009 ,2fileno:29july2009 ,to warsaw:1dec2011 ,
    realinprocess:11jan2012 ,
    medical with update:25may2012 NOC; 3112
    copy pass reuest with landing fee 20 september2012,pass request :15/oct/2012

یکی از دوستام که در گروه 1000 تایی ها هست یک مطلبی رو فرومشون نوشته شده بود که برام فرستاد... گفتم اینجا هم بگذارم شماها هم ببینید... معلومه که هنوز برای پاس ریکوئست ورشو نمیدونه چیکار کنه!! احتمالاً آنکارا انقدر کار داره که تا حالا زیر بار نرفته...

سلام
    دیروز این ایمیل رو به من زدن. قابل ذکره 20 روز پیش ازم کپی پاسپورت و لندینگ فی و آپدیت فرم A رو خواسته بودن که بلافاصله فرستاده بودم. پریروز ایمیل زدم که تایید کنن مدارک به دستشون رسیده این جوابو دادن:

Dear Applicant,
    This is to confirm the receipt of your documents and RPRF payment. Since no decision on when and where to submit original passports has yet been made, we ask you to wait patiently.
    Sincerely,
    Immigration Section

.

کارشون آخر خر تو خره... مگه قبل از بستن یه آفیس فکر این چیزا رو نمیکنن؟
    ما رو باش فکر میکردیم داریم میریم مهد دیسیپلین...

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    یکی از دوستام که در گروه 1000 تایی ها هست یک مطلبی رو فرومشون نوشته شده بود که برام فرستاد... گفتم اینجا هم بگذارم شماها هم ببینید... معلومه که هنوز برای پاس ریکوئست ورشو نمیدونه چیکار کنه!! احتمالاً آنکارا انقدر کار داره که تا حالا زیر بار نرفته...

سلام
    دیروز این ایمیل رو به من زدن. قابل ذکره 20 روز پیش ازم کپی پاسپورت و لندینگ فی و آپدیت فرم A رو خواسته بودن که بلافاصله فرستاده بودم. پریروز ایمیل زدم که تایید کنن مدارک به دستشون رسیده این جوابو دادن:

Dear Applicant,
    This is to confirm the receipt of your documents and RPRF payment. Since no decision on when and where to submit original passports has yet been made, we ask you to wait patiently.
    Sincerely,
    Immigration Section

.
    (فدرال 38 شغله) (کد 0213) ارسال مدارک May 2009 فایل نامبر اول June 2009 دریافت مدارک در سوریه Ocober 2009 فایل 2 2009 December انتقال به ورشو 2011 1 December وضعیت فعلی In Process شروع پراسس 2012 25 January مدیکال 2012 5 August

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)