صفحه 2874 از 5471 نخستنخست ... 18742374277428242864286528662867286828692870287128722873287428752876287728782879288028812882288328842924297433743874 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 28,731 تا 28,740 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

دوستان یک سئوال تکراری:

من آنکارایی هستم. اینپراسس یعنی آوردن امتیاز بالای 67 تا؟
    چه دلایلی ممکنه بعد از اینپراسس باعث ریجکت بشه؟

Member helensalon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    دوستان یک سئوال تکراری:

بله
    جعل بودن مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjoon نمایش پست ها
    3 مورد حتما باید اطلاع داده شود وافزایش سطح تحصیلات از موارد اجباری برای اعلام به سفارت نیست
    این 3 مورد چیه؟ شامل تغییر نام خانوادگی و پاسپورت جدید میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

لطفا اگه کسی اطلاعی داره بگه:
    آیا با عزل وکیل یا مشاور، او حق شکایت داره؟
    و کلا این کار چقدر ریسک داره برای بعدها در خاک کانادا؟ (چون وکیل ما اونجاست)
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

اینپراسس لزوما به معنای آوردن ۶۷ امتیاز نیست... معمولا اگه ۲-۳ هفته از اینپراسس بگذره، تجربه نشون داده که ۶۷ امتیاز رو آورده.
    اصولا اونایی هم که ریجکت میشن اول اینوراسس شدن بعد ریجکت شدن که ممکنه حتی اینپراسس شدنشون فقط یه روز بوده باشه.
    دلایل رد شدن پرونده هم میتونه جعلی بودن مدارک باشه هم قانع نشدن آفیسر پرونده از مدارک ارسالی.
    مثلا ممکنه آفیسر از مدارک فامیل شما در کانادا قانع نشه و شما امتیاز کافی رو نیارید و یا اینکه شما با حساب خودتون ۶۷ امتیاز رو بیارید ولی تو بعضی از موارد آفیسر به شما امتیاز مورد نظرتون رو نده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman-h نمایش پست ها
    دوستان یک سئوال تکراری:

(فدرال 38 شغله) (کد 0213) ارسال مدارک May 2009 فایل نامبر اول June 2009 دریافت مدارک در سوریه Ocober 2009 فایل 2 2009 December انتقال به ورشو 2011 1 December وضعیت فعلی In Process شروع پراسس 2012 25 January مدیکال 2012 5 August

Junior Member

سلام بچه‌ها یه خبر جدید بهتون بدم واقعا از این خر تو خاری موندم توش این ورشویها خیلی‌ باحالند
    یادتونه از من آپدیت آیلتس خواستن که آکادمیک قبول نیست و من جنرال دادم و از استرس فراوان خوب نشد امتحانم و ۵.۵ شدم البته اونا گفته بودند ثبت نام را برا ما بفرست خودمون خبرت می‌کنیم منم که با کمکه بچها قرار شد op6را براشون بفرستم که آکادمیک قبوله من گفتم اول براشون ایمیل بزنم که اصلا مدارک من که ثبت نام و سؤ پیشینه بود رسیده یا نه و من الان باید چیکار کنم که جواب کلیشه یی داد که خودمون خبرتون می‌کنیم حالا از همه جالب تر برا من نامه ریجکت داد با امتیازه ۶۵ و نمره زبانم را ۱۰ گذاشتند و من نمیدونم این نمره را از کجاشون آوردند چون من اکدمیکم ۱۲ بود و به مدرک فنی‌ حرفه‌ای من و خانومم نمره ندادند اصلا حساب نکردند واقعا نمیدونم چی‌ بگم فکر کنم حسه ۶ دارند من نمره جنرلم ۱۰ می‌شده چون نفرستاده خودشون نمره داد.
    ولی‌ واقعا اگه کانادا اینه بین همه خر توخری که من می‌خوام برم که زندگیم بهتر بشه ولی‌ فکر کنم همین‌جا بهتره اقلا خیالم راحت‌تره چون ماها به سیستم اینجا عادت کردیم واقعا دارم از شوک می‌میرم اینقدر تو شک بودم که دیشب فقط فکر می‌کردم که شاید مدارک تهسیلیمونا کم داد بد دیدم نه از خودشون برا من نمره آیلتس داد واقعا که...........

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_sarvi نمایش پست ها
    سلام بچه‌ها یه خبر جدید بهتون بدم واقعا از این خر تو خاری موندم توش این ورشویها خیلی‌ باحالند
    یادتونه از من آپدیت آیلتس خواستن که آکادمیک قبول نیست و من جنرال دادم و از استرس فراوان خوب نشد امتحانم و ۵.۵ شدم البته اونا گفته بودند ثبت نام را برا ما بفرست خودمون خبرت می‌کنیم منم که با کمکه بچها قرار شد op6را براشون بفرستم که آکادمیک قبوله من گفتم اول براشون ایمیل بزنم که اصلا مدارک من که ثبت نام و سؤ پیشینه بود رسیده یا نه و من الان باید چیکار کنم که جواب کلیشه یی داد که خودمون خبرتون می‌کنیم حالا از همه جالب تر برا من نامه ریجکت داد با امتیازه ۶۵ و نمره زبانم را ۱۰ گذاشتند و من نمیدونم این نمره را از کجاشون آوردند چون من اکدمیکم ۱۲ بود و به مدرک فنی‌ حرفه‌ای من و خانومم نمره ندادند اصلا حساب نکردند واقعا نمیدونم چی‌ بگم فکر کنم حسه ۶ دارند من نمره جنرلم ۱۰ می‌شده چون نفرستاده خودشون نمره داد.
    ولی‌ واقعا اگه کانادا اینه بین همه خر توخری که من می‌خوام برم که زندگیم بهتر بشه ولی‌ فکر کنم همین‌جا بهتره اقلا خیالم راحت‌تره چون ماها به سیستم اینجا عادت کردیم واقعا دارم از شوک می‌میرم اینقدر تو شک بودم که دیشب فقط فکر می‌کردم که شاید مدارک تهسیلیمونا کم داد بد دیدم نه از خودشون برا من نمره آیلتس داد واقعا که...........
    نكنه استعلام كردن؟! چون از رو فيش ثبت نامتون ميدونستن كي و كدوم مركز امتحان دارين
    سيدني:30 نوامبر 2009
    مدیکال: 9 دسامبر 2013
    پاس ریکوست : 6 may 2014

Junior Member

نمیدونم شاید ولی‌ استعلام آیلتس من شنیدم خیلی‌ هزینه می‌خواد آخه باید به خودمم بگن اصلشا بفرست تا مطمئن بشیم یه جایی برا دفاع از خودم میذاشتند بد از همه جالب‌تر تو کیک من هنوز اینپرسس هستم آخه قبل از نامه رجکت اول dicision made میشی‌ بعد از کلی‌ وقت نامه رجکتد میاد

چه بد که رد شدین!

شما از اصفهان هستید؟

نمیدونم شاید ولی‌ استعلام آیلتس من شنیدم خیلی‌ هزینه می‌خواد آخه باید به خودمم بگن اصلشا بفرست تا مطمئن بشیم یه جایی برا دفاع از خودم میذاشتند بد از همه جالب‌تر تو کیک من هنوز اینپرسس هستم آخه قبل از نامه رجکت اول dicision made میشی‌ بعد از کلی‌ وقت نامه رجکتد میاد
    لزوما اینجور نیست که نامه بعد از ای کیس بیاد! منم مثل شما ایلتس آکادمیک داشتم با نمره 7.5 نمره شما چند بود؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)