صفحه 2899 از 5471 نخستنخست ... 18992399279928492889289028912892289328942895289628972898289929002901290229032904290529062907290829092949299933993899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 28,981 تا 28,990 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

اتفاقا بنظر من ميگه احتمالا ليست جديد باز نميشه سر ماه. شماره 1 ميگه قراااااااااار بود از سر ماه باز بشه جفت برنامه ها. آخه چه كاريه از الان باز كنن اونارو بذارن تو آب نمك تا سال ديگه. اونوقت اينكه ديگه just in time نميشه
    ویرایش توسط nooshinak : June 28th, 2012 در ساعت 11:27 AM
    سيدني:30 نوامبر 2009
    مدیکال: 9 دسامبر 2013
    پاس ریکوست : 6 may 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_gh1362 نمایش پست ها
    من منظور اینو اینجوری فهمیدم .

1- Both programs were set to reopen to new applicants on July 1, but efforts are underway to revamp the programs by the end of the year.
    این جمله میگه که هر دو برنامه (یعنی سرمایه گذاری و اسکیل ورکر) از اول جولای بازگشایی میشن و تغیییرات قانون به آخر سال منتقل میشه .

توضیح : دولت کانادا قصد داره که هر دوقانون مهاجرت سرمایه گذاری و اسکیل ورکر رو عوض کنه. ولی همونجور که قبلا هم گفته بود اگه این قانون در اول جولای اجر ایی نشه همون رشته های قبلی دوباره تمدید میشه و منظور همینه .

.................................................. ..........

موفق باشید.

ممنون از توضيح شما. ولی پذيرش متقاضی جديد بر مبنای ليست قبلی و عدم پروسس تقاضا تا ابتدای ژانويه (که در متن تاکيد شده) يعنی چی؟ اينها هم که به بکلاگ اضافه می شوند؟ ظاهرا به هر حال به هر دليلی نمی خواهند پذيرش تقاضا را تا مدتی متوقف کنند.

من منظور اینو اینجوری فهمیدم .

1- Both programs were set to reopen to new applicants on July 1, but efforts are underway to revamp the programs by the end of the year.
    این جمله میگه که هر دو برنامه (یعنی سرمایه گذاری و اسکیل ورکر) از اول جولای بازگشایی میشن و تغیییرات قانون به آخر سال منتقل میشه .

توضیح : دولت کانادا قصد داره که هر دوقانون مهاجرت سرمایه گذاری و اسکیل ورکر رو عوض کنه. ولی همونجور که قبلا هم گفته بود اگه این قانون در اول جولای اجر ایی نشه همون رشته های قبلی دوباره تمدید میشه و منظور همینه .

2-
    The government doesn't want to process new applications until it's dealt with the existing backlogs and put in place a "just-in-time" economic immigration system, probably by January.

اینجا هم به نظر من منظورش سیاست جاست این تایم هست نه تمدید لیست قدیم . میگه تغییر قوانین تا ژآنویه صورت نمیگیره چون میخواد بک لاگ رو کم کنه و همونطور هم که قبلا گقتیم 280 هزار پرونده قبل از 2008 که طبق قانون جدید تصویب شده حذف میشه از طرفی 60 درصد 38 شغله ها هم مدیکال میگیرن و یک تعدادیشون هم لند میکنن. یعنی از بک لاگ 400 هزار تاییشون فقط میمونه 50 هزار پرونده که اونم کار خاصی نداره.(درمورد اسکیل ورکر )

3- بقیه متن هم دره به متقاضیان سرمایه گذاری اشاره میکنه و یک چیزای خیر مهمی در مورد اسکیل ورکر میگه .

پیش بینی: من همونطور که فبلا هم گفتم احتمالا امروز وزیر همون لیست 29 تایی رو برای اول جولای تمدید میکنه و تغییر قوانین رو به اول ژآنویه موکول میکنه. ازطرفی این خبر خوبی برای ماست چون نشون میده وزیر مصممه که بک لاگ رو تا قبل قانون جدید به حداقل ممکن برسونه. و نشون میده برای حذف 38 تایی ها برنامه ای نداره

موفق باشید
    .

ممنون فقط بنظر من عبارت اول معنی دیگه ای داره چون گفته were set to reopen و بعد با کلمه BUT منفیش کرده و گفته که REOPEN نخواهد شد.
    بنابراین باتوجه به خبر ذکر شده فکر کنم حتی RESET هم نخواهد شد و پذیرشی حتی به اندازه CAP 10000 تایی هم نخواهد بود
    و حتی ذکر گردیده که در ابتدای سال از نو ظرفیت اعلام خواهد شد (Revamp)
    خلاصه تا آخر سال فکر کنم خبرهای خوبی بشنویم

من هم فکر می کنم لیست جدید رو موکول کردند به اول ژانویه.
    منطقی تره که دوباره موجودی متقاضی اشون رو بیشتر نکنند تا بتونند برسند به بکلاگ. البته به نظر من منطقی تره تا کنی چی فکر کنه
    دیگه اینکه سرعت ارسال تقاضا برای مهاجرت خیلی بیشتر از سرعت مورچه ایه رسیدگی به پرونده هاست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanrs نمایش پست ها
    ممنون فقط بنظر من عبارت اول معنی دیگه ای داره چون گفته
    were set
    to reopen و بعد با کلمه BUT منفیش کرده و گفته که REOPEN نخواهد شد.
    بنابراین باتوجه به خبر ذکر شده فکر کنم حتی RESET هم نخواهد شد و پذیرشی حتی به اندازه CAP 10000 تایی هم نخواهد بود
    و حتی ذکر گردیده که در ابتدای سال از نو ظرفیت اعلام خواهد شد (Revamp)
    خلاصه تا آخر سال فکر کنم خبرهای خوبی بشنویم
    درسته but نشان دهنده کانترست است ولی اینجا جمله بعد But رو هم باید در نظر گرفت و گفته که دارن تلاش میکنن در تا پایان سال قانونو عوض کنن ترجمه دقیق کل جمله اینجوری :
    بازگشایی هر دو برنامه در اول جولای از قبل تعیین شده است اما تلاشها بر این است که برنامه تا آخر سال اصلاح شود (تغییرات برنامه)

اینجا کانترست به عنوان نفی بازگشایی نیست بلکه میگه اگرچه باز میشه ولی تا پایان سال برنامه جدید میاد.
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

Junior Member

بسیار Forum فعالی است.
    تنها عکس العمل هم تا الان در محلی که این خبر گذاشته شده از خانم لیدا بوده که ایشان هم از اعضای خوب همین فروم هستند.
    قطعا با نپذیرفتن پرونده های جدید پروسه بررسی پرونده های شما دوستان 38رشته ای شتاب بیشتری میگیرد.
    همگی موفق باشید.

بايد به شيوه پذيرش، بررسی و اعمال روش Just in time هم فکر کرد که هنوز روشن نيست. به هر حال وقتی نظر کارفرما هم در انتخاب مد نظر باشد، کار پروسه و زمان خاص خود را می برد. شايد تا ژانويه چند برابر ظرفيت پذيرش کنند! و بعد در ماههای باقيمانده پروسس و انتخاب کنند؟! کمی وقت هم می خرند. به هر حال هر تصميمی بهايی دارد و اثرات منفی قبلی فقط می تواند به تدريج مستهلک شود.

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

من فکر می کنم این دکتر تو اعلام مدیکال هاش یه مقدار بزرگنمایی داره میکنه که باز هم تاکید می کنم به نظر من تو تاریخهای اونها دقیق بشید متوجه خواهید شد.... یعنی افیسر ها اینقدر دقیق هستند که به ترتیب دارند مدیکال می دن من که باورم نمیشه!!!

درسته but نشان دهنده کانترست است ولی اینجا جمله بعد But رو هم باید در نظر گرفت و گفته که دارن تلاش میکنن در تا پایان سال قانونو عوض کنن ترجمه دقیق کل جمله اینجوری :
    بازگشایی هر دو برنامه در اول جولای از قبل تعیین شده است اما تلاشها بر این است که برنامه تا آخر سال اصلاح شود (تغییرات برنامه)

اینجا کانترست به عنوان نفی بازگشایی نیست بلکه میگه اگرچه باز میشه ولی تا پایان سال برنامه جدید میاد.
    من همچنان فکر می کنم معنی جمله اینه که اول جولای پذیرش مهاجر بازگشایی نخواهد شد و موکول می شه به زمان دیگری در آینده که احتمالا اول ژانویه 2013 باشه
    بنظر من were set به گذشته اشاره داره که یعنی قبلا تصمیمشون این بوده و الان می خوان revamp شدن پروژه رو موکول به آخر سال کنند
    Both programs were set to reopen to new applicants on July 1, but efforts are underway to revamp the programs by the end of the year.
    سایر آیلتس بالا ها هم نظر بدن! (البته آیلتس من 6.5 بوده! و شاید اشتباه کرده باشم)
    البته امروز به امید خدا خبر اصلیش می یاد و می فهمیم چه خبر قرار بشه

خب اگه قرار بود همون ليست قبليو عينا" باز كنن و دوباره پرونده بگيرن اينكه ديگه اعلام كردن نداشت چون خود جيسن جون پيشتر گفته بود يا تمديد ميشه يا كنفيكون. حالا احتمالا" برنامه عوض شده كه اين خبر رو پيشاپيش دادن. حالا واي ميستيم ببينيم امروز خود جيسن چي ميگه ديگه..ولي برداشت من از متن اين بود كه اصلا" تا پايان امسال بوش مياد كه پرونده ي جديد اسكيل وركر نمييييگيرن
    سيدني:30 نوامبر 2009
    مدیکال: 9 دسامبر 2013
    پاس ریکوست : 6 may 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)