صفحه 2911 از 5471 نخستنخست ... 19112411281128612901290229032904290529062907290829092910291129122913291429152916291729182919292029212961301134113911 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,101 تا 29,110 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

لطفا صفحات فروم رو با پستهای بی اهمیت الکی پر نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_pt نمایش پست ها
    لطفا صفحات فروم رو با پستهای بی اهمیت الکی پر نکنید
    اکثر این پستها فردا حذف میشود
    NOC : 1111 ارسال مدارك به سيدني: 10JULy 2009 فایل نامبر اول: SEPT 2009 فایل نامبر دوم: JAN 2010 ارسال به ورشو: 12Dec 2011 اينپراسس: 25 JAN 2012 امتياز: 74. بدون آپديت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    ما آنکارایی‌ها که به آااا رفتیم و نامه‌ی فدایت شومِ عدم تطابق شغلی دریافت کردیم، بدون دلیلی که روحمون خبر دار بشه یا منطق‌مون ارضا، قبل از پروسس و قبل از بک گراند چک... شما دوستان خوش باشید که ورشویی شدید... به امید خبرهای خوب ممتد و نتیجه‌بخش...
    اگر سیاست رسیدگی به پرونده ها اینجوری تغییر کرده باشه، فکر کنم با اطمینان از کسب امتیازتون بتونین پروندرو دوباره به جریان بیاندازید. منظورم اینه که اگز رو امتیازتون مطمءن هستید برای شکایت جای درنگ نیست!! چون به هر حال یه فایل باز میتونه دوباره بازبینی بشه. و اگر امتیاز لازمو بیاره دیگه حرفی برای ایراد گرفتن وجود نداره. (هزینش هم میارزه) مثل اعتراض رو برگه امتحانی دانشگا ه که یکی دیگه برسیش میکنه و نمره واقعی در نظر گرفته میشه. اکر مصر باشید که در حقتون ظلم شده؛ الان وقت خوبی برای پیگیری و بازبینی پروندست!! چون به نظر من یکسری تصمیمات بر اساس سیاست مدیریت گرفته میشه(برای رفع بهران) که تو کشورهای دموکراتیک خیلی راحت میتونه تغییر کنه! مثل اخراج کارکنان یک شرکت که پس از رفع بهران و تامین بودجه توسط دولت، بر خلاف سلیقه و تصمیم مدیر عامل دو باره به کار فراخوان میشوند و در الویت استخدام قرار خواهند گرفت.
    (نظر شخصی)

موفق باشید.

Senior Member

دوستان بسیار عزیز
    چند وقت پیش در پی نگرانی بعضی از دوستان در رابطه با عدم رسیدگی به پرونده 38 رشته ایها و قانون جدید نوشتم :

"" بعيد ميدانم مهاجران ابتدائي در يكجا، مهاجران سيمپليفاي يكجا، مهاجران 38 تائي يكجا، مهاجران 29 رشته اي هم يكجا و... ديگه فعلا براشون كافيست. هر قدر هم كه كم عقل باشي دسته پنجم رو با وجود طلبكاران قبلي ايجاد نمي كني و اگر نيازي به افراد خاصي باشه از همين دسته ها تامين خواهي كرد. بنابراين به نظرم حداقل يكسال نياز دارند به اين وضعيت رسيدگي كنند. ""

خواستم اول اینو بگم که متهم به بدبینی نشوم و اضافه کنم که هر چند بیانیه جدید وزارت مهاجرت در به تعویق انداختن برنامه جدید اتفاق بسیار خوبی است و باید از چند نظر به فال نیک گرفته بشه اما باید ملاحظاتی رو هم در نظر داشت :

1- اداره مهاجرت دلیلش برای تاخیر در بکارگیری سیستم جدید و متوقف نمودن پذیرش افراد را نیاز به زمان بیشتر برای بررسی روش جدید و کاراتر نمودن آن اعلام نموده :

This temporary pause on new Federal Skilled Worker applications will allow us to set the program on a new course as we intend to launch revised selection criteria soon

در واقع نپذیرفته که پرونده های قبلی تاخیر داشته اند البته این یک سیاست حرفه ای است و میگوید پرونده ها قبلی در سطح بالائی همانند گذشته بررسی می شوند

Current immigration remains at historically high levels.”

ولی واقعیت هر چه باشد این تصمیم مناسب حال ما گرفته شده است. بنابراین اینکه نگاه وزرات مهاجرت نسبت به گروهای مختلف واقعا چقدر عوض شده است چیزی است که باید واقعا در عمل دید که چه تاثیری در اولیت دهی به پرونده های 38تائی خواهد داشت وقتی که تعداد پرونده های قبل از ما (حداقل 20000 اینپروسس شده انتخابی) وبعد از ما (شاید ماکزیمم 45000) و تعدادی نیز در گروهها فعال یعنی دکترا و .. وجود دارد و نگاه ها نیز بر اساس الویت زمان متفاوت شده است. این نگرش باطنی انها در مستحق دانستن ما امری است کلیدی که با توجه به ریجکت کردن تعداد بسیار بیشتری از 38 رشته ایها در ماههای آخر اقدام که ظاهرا در همه جا دیده میشود و قبل از مرحله اینپروسس هم راحتتر بوده است تا حدودی ابهاماتی رو در این زمینه ایجاد نموده است.

2- پیشبنی من همانطور که قبلا گفتم این است که در ماه جولای شاهد اولین پاس ریکوئستها و ویزاها خواهیم بود. با توجه به اینکه پرونده ها صرفا منتظر مدیکال و ویزا هستند و زمان لازم برای چک امنیتی هم با توجه به سایر متقاضیان قبلی این گروه و همینطور تغییر نگرش کلی آنها در سریعتر نمودن آن باید به اتمام میرسید، میزان سهمیه اختصاص داده شده به گروه 38 در اولین ماه در عدم وجود پرونده های جدید، موید میزان توجه و سهمیه اختصاصی در کل 6 ماه آینده خواهد بود.
    لازم به ذکر است که سیاست وزارت مهاجرت از ماه دسامبر 2011 مشخص نمودن تعداد واجدین شرایط 38 رشته ای تا پایان ماه جون بوده که به اتمام رسیده است. این اطلاعات دقیقی که البته فقط خودشان از تعداد گروههای مختلف دارند (اطلاعات سایت از ژانویه آب دیت نشده است) به آنها کمک میکند که از همین الان میزان تعداد پذیرش در هر کتگوری رو دقیقا مشخص کنند.

با این اوصاف باید کمی صبر کرد هر چند صبر کردن برای ما دیگر خیلی سخت شده است تا ببینیم که چه خواهد شد ضمن اینکه گفته شده است فردا اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شدکه البته شاید مهم هم نباشد :
    The full set of Ministerial Instructions will be available online in the Canada Gazette tomorrow.

اینم اضافه کنم که شخصا خیلی خوشبینم و فکر میکنم کار برای خیلی ها تمام است ولی خب واژه 100 درصد وهمینطور سابقه گذشته اداره مهاجرت مخصوصا وقتی میخواهی واقع بین باشی باید در نظر گرفته شود.

اما یک نکته مثبت جدا از این امر خیر یعنی بیانیه جدید هم بگم :
    عدم ثبت نام مهاجر جدید یعنی عدم واریز شدن پول برای بعضی از وکلا. این یعنی برای رسیدن به پولی که برنامه ریزی کرده بودند باید تلاش بیشتری برای به ثمر رسیدن پرونده موکلین قبلی خود انجام بدهند که شاید مفید واقع شود. البته منظور این نیست که وکیلها خوب هستند یا بد بلکه بصورت کلی انگیزه ها رو افزایش خواهد داد.

به امید موفقیت همه دوستان.
    ویرایش توسط armin54 : June 29th, 2012 در ساعت 03:27 AM

من هم مثل همه دوستان خوشحال شدم.

فقط چند نکته:
    1- یک سیاستمدار که کاملا در نرم سیاستمداریه، معمولا عملکردش به گونه ایه که نه خوبه و نه بد؛ به بیان دیگه، در برخی موارد آدم دلش می خوان باهاش عکس یادگاری بندازه، بعضی موارد هم آدم دلش میخواد کله طرفو بکنه. کنی و دوستانش هم از این قاعده مستثنی نیستن. تازه باز دست کم از این جنبه خوبه که اینا محافظه کارن و رگه های مسیحیشون قوی تره که همین تازه یک کم به سمت صداقت نزدیکترشون می کنه. قبول دارید که سیاست نسنجیده لیبرال ها، عمده این مشکلات رو به وجود آورده؟ بک لاگ وحشتناک برای قبل از 2008 که چقدر از بندگان خدا رو بیخودی امیدوار کرده بود.
    2- در متن با دانش درب و داغون انگلیسی من، به نظرم اومد که عمده مشکلش با طراحی نظام جدید مهاجرتیه تا با مساله بک لاگ ها. ولی خوب خدا رو سپاس که این موضوع با هر جهت گیری به نفع ما شده تا الان.
    3- خوب، اگر فرض کنیم که بار کاری افسرهای مهاجرت، لحظه ایه که معلوم هم نیست فرض درستی باشه، از اونجایی که مدتی هست که عملا بحث گروه MI3 باری روی دوش افسرهای مهاجرتی نیست، چرا که بسیاری از گروه های پر طرفدار خیلی وقته فکه پر شده و کل قضیه هم یک مدتیه که جمع شده، بنابراین، برخلاف نظر برخی از دوستان تصور نمی کنم که روند مدیکال ها افزایش پیدا بکنه. از طرفی، با احتساب خدود 3 ماه زمان پردازش پرونده جدید در سیدنی و اعلام برنامه جدید در ژانویه 2013، روند فعلی مدیکال ها به نظر من تا حدود پایان مارچ آینده کند هم نخواهد شد. به اینا که داشتم فکر می کردم، جدول اکسلی که اگر اشتباه نکرده باشم، همسفر گرامی sasa_gh تهیه کرده بود، به ذهنم رسید و حالا با توجه به این نکته ها، به نظر من اعتبارش بیشتر میشه. به هر حال خطای تخمین از هر مدل ریاضی انتظار میره. باز هم از ایشون سپاسگزارم. همچنین، شایعاتی که هست مبنی بر تعیین تکلیف نهایی تا پایان 2013 هم به این ترتیب منطقی به نظر می رسه.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

چند هفته است که منتظر شنیدن همچین خبری بودم. از استرس داشتم میترکیدم!
    تبریک به همه دوستان و منتظر خبر پاس ریکوئست برای بچه هایی که مدیکالاشون رو دادن.
    امیدوارم بچه هایی که ویزاشون رو میگیرن و میرن فرومی بزنن تا اونجا هم ا احوال هم باخبر باشیم و تو تصمیماتمون به هم کمک کنیم.
    فدرال 38 شغله _ کد 1111_ ارسال مدارک به سیدنی 16 نوامبر 2009_فایل نامبر اول: Jan 2010_ دریافت مدارک در سوریه: Jan 2010 _ فایل 2 :2010 April_ ارسال به ورشو : 12 دسامبر _ تاریخ اینپراسس واقعی : 13 فوریه 2012_ مدیکال:17 جولای 2013 - امتیاز 68

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

نقل قول نوشته اصلی توسط aitack نمایش پست ها
    بچه ها کسی نمی دونه؟؟؟؟

دوستان آیا باید تعویض پاسپورت رو خبر داد ؟

توضیح اینکه از ما هیچ آپدیتی نخواستن.

ممنون پیشاپیش
    بهتر است زمانی که مدیکال دریافت نمودید این مورد را نیز بروز نمایید چرا که ممکن است اگر شما الان اقدام به این کار نمایید پروسه صدور مدیکال شما را با تاخیر مواجه نماید من خودم همین مشکل را دارم ولی در زمان مدیکال آنرا انجام خواهم داد

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi059 نمایش پست ها
    من هم مثل همه دوستان خوشحال شدم.

فقط چند نکته:
    1- یک سیاستمدار که کاملا در نرم سیاستمداریه، معمولا عملکردش به گونه ایه که نه خوبه و نه بد؛ به بیان دیگه، در برخی موارد آدم دلش می خوان باهاش عکس یادگاری بندازه، بعضی موارد هم آدم دلش میخواد کله طرفو بکنه. کنی و دوستانش هم از این قاعده مستثنی نیستن. تازه باز دست کم از این جنبه خوبه که اینا محافظه کارن و رگه های مسیحیشون قوی تره که همین تازه یک کم به سمت صداقت نزدیکترشون می کنه. قبول دارید که سیاست نسنجیده لیبرال ها، عمده این مشکلات رو به وجود آورده؟ بک لاگ وحشتناک برای قبل از 2008 که چقدر از بندگان خدا رو بیخودی امیدوار کرده بود.
    2- در متن با دانش درب و داغون انگلیسی من، به نظرم اومد که عمده مشکلش با طراحی نظام جدید مهاجرتیه تا با مساله بک لاگ ها. ولی خوب خدا رو سپاس که این موضوع با هر جهت گیری به نفع ما شده تا الان.
    3- خوب، اگر فرض کنیم که بار کاری افسرهای مهاجرت، لحظه ایه که معلوم هم نیست فرض درستی باشه، از اونجایی که مدتی هست که عملا بحث گروه MI3 باری روی دوش افسرهای مهاجرتی نیست، چرا که بسیاری از گروه های پر طرفدار خیلی وقته فکه پر شده و کل قضیه هم یک مدتیه که جمع شده، بنابراین، برخلاف نظر برخی از دوستان تصور نمی کنم که روند مدیکال ها افزایش پیدا بکنه. از طرفی، با احتساب خدود 3 ماه زمان پردازش پرونده جدید در سیدنی و اعلام برنامه جدید در ژانویه 2013، روند فعلی مدیکال ها به نظر من تا حدود پایان مارچ آینده کند هم نخواهد شد. به اینا که داشتم فکر می کردم، جدول اکسلی که اگر اشتباه نکرده باشم، همسفر گرامی sasa_gh تهیه کرده بود، به ذهنم رسید و حالا با توجه به این نکته ها، به نظر من اعتبارش بیشتر میشه. به هر حال خطای تخمین از هر مدل ریاضی انتظار میره. باز هم از ایشون سپاسگزارم. همچنین، شایعاتی که هست مبنی بر تعیین تکلیف نهایی تا پایان 2013 هم به این ترتیب منطقی به نظر می رسه.
    من با ایشون موافقم. یعنی ورشو خیلی وقته تکلیف 29 شغله ایهاشو مشخص کرده یعنی تعداد پروندهای 29 رشته ای ورشو که تصمیم در موردشون اتخاذ نشده از 400 تا بیشتر نیست (بر اساس آمار جدول تا ژانویه) پس تا الان اینا داشتن با تمامقدرت روی پرونده ماها کار میکردن البته خوبی این خبر اینه که باعث میشه سرعتشون از اینی که هست کمتر نشه . من فکر میکنم تعداد مدیکال در هفته همون 6-8 بمونه و تغییر محسوسی نکنه . به هر حال امیدوارم مدیکال همه دوستان به زودی بیاد.
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

Junior Member

دوستان کسی از شما میدونه فرم supplementry چه طوری باید پر بشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط payamahsa نمایش پست ها
    دوستان کسی از شما میدونه فرم supplementry چه طوری باید پر بشه؟
    نحوه پر کردن فرم supp info
    Untitled1.jpg
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)