صفحه 2912 از 5471 نخستنخست ... 19122412281228622902290329042905290629072908290929102911291229132914291529162917291829192920292129222962301234123912 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,111 تا 29,120 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Note: As of July 1, 2012, CIC has temporarily stopped accepting applications for the Federal Skilled Worker Program (FSWP). This temporary pause does not apply to those with a qualifying job offer or applying under the PhD stream. We will likely start accepting applications again when the revised FSWP selection criteria take effect. Proposed FSWP changes should come into force in EARLY 2013.
    دقت كنيد كه نگفته تا ژانويه ٢٠١٣ بلكه گفته تا اطلاع ثانوى و احتمالا اوايل سال ٢٠١٣ كه اين خبر خيلى خوبيه .
    Sydney: Nov 5th/2009, 1st FN: Jan 15th/2010 , 2nd FN: Apr/2010, Warsaw: 12/Dec/ 2011, In process with pending: Dec/2011, true in process: 6/Feb/ 2012. NOC: 3111, IELTS=8
    medical: june 25th/2013

Member utab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - الکترونیک

سلام دوستان:
    امیدوارم که همیشه مثل این روزها شاد و خندان باشید و فروم پر باشه از تحلیل های گوناگون. اما غم این دل خسته و منتظر ما، تنها با اشک شوق آمدن مدیکال دوستان برطرف میشه و باورمان خواهد شد که این قوانین و تصمیمات واقعا روی خوشی به ما نشان خواهد داد.
    آنقدر فروم شلوغه که آنهایی که مدیکال گرفتند انگار میترسند اعلام کنند..... بابا یکی بیاد اعلام دریافت مدیکال کنه...
    CIO = 01/06/2009 - First AOR = 13/07/2009 - Second AOR = 04/01/2010
    Warsaw Visa Office ( WVO ) = 01/12/2011 - In Process = 25/01/2012
    Med = 26/02/2013 , PPR= 22/05/2013, Visa= 28/05/2013
    land = 22/02/2014 Vancouver

Junior Member

سلام من هم پاسم رو عوض كردم ولي نگفتم بهشون به توصيه مشاور مخاجرت. چون گفت تو خط رجكت هشتند و كلافه اين وسط بفرسطي ميرن سراغ پروندت و يك موقع بگردن دنبال يك چيزي يا مساله اي و روند كارت دچار مشكل بشه گفت نگهدار اگه اپديت هواستند اون موقع كپي پاس قديم و جديد رو بفرست اگر هم نخواشتن تو مرحله پاس ركوئست بگو بهشون . مهم اسنكه شما سفر هم نرفتيد با پاس جديد حتي اگر بري هم مهم نيست تغييرات اساسي رو بايد اطلاع داد به نظر من مثل تغغر شغل ازدواج طلاق بچه دار شدن و....
    نقل قول نوشته اصلی توسط PARYA M نمایش پست ها
    بهتر است زمانی که مدیکال دریافت نمودید این مورد را نیز بروز نمایید چرا که ممکن است اگر شما الان اقدام به این کار نمایید پروسه صدور مدیکال شما را با تاخیر مواجه نماید من خودم همین مشکل را دارم ولی در زمان مدیکال آنرا انجام خواهم داد

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط quick.bird نمایش پست ها
    سلام من هم پاسم رو عوض كردم ولي نگفتم بهشون به توصيه مشاور مخاجرت. چون گفت تو خط رجكت هشتند و كلافه اين وسط بفرسطي ميرن سراغ پروندت و يك موقع بگردن دنبال يك چيزي يا مساله اي و روند كارت دچار مشكل بشه گفت نگهدار اگه اپديت هواستند اون موقع كپي پاس قديم و جديد رو بفرست اگر هم نخواشتن تو مرحله پاس ركوئست بگو بهشون . مهم اسنكه شما سفر هم نرفتيد با پاس جديد حتي اگر بري هم مهم نيست تغييرات اساسي رو بايد اطلاع داد به نظر من مثل تغغر شغل ازدواج طلاق بچه دار شدن و....
    ممنون از پاسخ همه دوستان،
    آیا برعکسش ممکن نیست؟!
    یعنی به این بهونه برن سراغ پرونده و پرونده بازگشایی بشه و احتمالا اتفاقات خوبی بیفته؟

یادمه چنین چیزهایی قبلا مطرح شده بود...
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_gh1362 نمایش پست ها
    من با ایشون موافقم. یعنی ورشو خیلی وقته تکلیف 29 شغله ایهاشو مشخص کرده یعنی تعداد پروندهای 29 رشته ای ورشو که تصمیم در موردشون اتخاذ نشده از 400 تا بیشتر نیست (بر اساس آمار جدول تا ژانویه) پس تا الان اینا داشتن با تمامقدرت روی پرونده ماها کار میکردن البته خوبی این خبر اینه که باعث میشه سرعتشون از اینی که هست کمتر نشه . من فکر میکنم تعداد مدیکال در هفته همون 6-8 بمونه و تغییر محسوسی نکنه . به هر حال امیدوارم مدیکال همه دوستان به زودی بیاد.
    منم با جدول شما موافقم و با اینکه خوب میدونم تقریبیه روی همون موقع ها منتظر مدیکالمم
    CIO: 10 Dec 2009
    Medical:16 Dec 2013
    Pass Request: 10 October 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    software engineer Ferdowsi Uni

من در ایلس قبلیم یک اسکیل زیر 6 داشتم , مشاورم توصیه کرد که ایلس جدیدم که این مشگل رو نداره , رو براشون بفرستم و دیروز ارسال کردم ورشو..منظورم اینه که گاهی هم توصیه می کنند وضعیت بهتر رو اطلاع بدی .چون ظاهرا فعلا در صدور مدیکال نظر مثبت افیسر ها هم بی اثر نبود و موارد زودتر , دیر تر داشتیم
    دریافت مدارک در سیدنی :April 13, 2010 , فایل نامبر1 : June 25, 2010.
    دریافت مدارک در دمشق : Aug 26, 2010 , فایل نامبر2 : December 22, 2010
    وضعیت :این پروسس March 14, 2012 ____ کدرشته 213

Junior Member

نه بابا تازه شما مگه موقع ارسال مدارك كپي پاسپورت رو ارسال نكرديد؟ در پاسپورت شما تاريخ اعتبارش نوشته شده پس ميدونن كي باطل ميشه از طرف ديگه خودشون مشگن منتظرذ بمونيد تا ما باهاتون تماس بگيريم به عبارت ديگه شما به طور غير مستقيم تاريخ انقضاي پاس رو اعلام كرديد با توجه به ارسال كپي پاس به اصافه اينكه اصولا هنوز از شما اپديت نخواستن پس جاي نگراني نيست ميگم من خودم هم عوض كردم ولي نگفتم هر موقع خواستن مدم . مثل من و شما زياد برو حالشو ببر . يك جور هايي هر دم به ساعت ايميل زدن و فكس زدن كلافشون ميكنه خودتو بذار جاي اونا . برو حالشو ببر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aitack نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ همه دوستان،
    آیا برعکسش ممکن نیست؟!
    یعنی به این بهونه برن سراغ پرونده و پرونده بازگشایی بشه و احتمالا اتفاقات خوبی بیفته؟

یادمه چنین چیزهایی قبلا مطرح شده بود...

Junior Member

بستگي به شخص افيسر داره و قانوني در اين مورد نيست ولي اينو تصور كنيد كه كس ديگه اي اين كارو بكنه و بر حسب اتفاق تاريخ پروندش از شما دير تر باشه و لي بخاطر اين كار زود براش مديكال و پاس ركودست باياد ايا باز اين تصور به ذهنتون نمياد كه چقدر بي نطم و بي حساب و كتاب بريس ميكنن پرونده ها رو ؟؟؟ به نظر من تماس هاي بيخود و الكي با افسير ها وقت اونها رو تلف ميكنه و بيشتر به خود ما ضربه ميزنه يك مثال. همتون ايميل داردي و حداقل بين 10 تا 20 دوست داريد كه ممكنه هر هفته براتون ميل بززن يات فوروارد كنن تا حالا پيش نيومدخ كه يك هفته ميل چك نكنين و وقتي دوباره ميريد سراغ ميلتوت ببينيد پر شده و حتي وقت نكينيد خيلي هاسون رو بخونيد و فقط با نگاه به اسم ديليت كنيد .؟؟؟؟ حالا تصور كنيد چند ده هزار مخاجر هي بخوان ميل بزنن سئوال الكي بكنن يا فكس بزنن ؟ مگخ تعداد افيسر ها چند نفره ؟؟؟؟ پس فعلا دركشون كنيد ولي وقتي پاتون رسيد كانادا ......هر كاري ميخوايد بكنبد

بستگي به شخص افيسر داره و قانوني در اين مورد نيست ولي اينو تصور كنيد كه كس ديگه اي اين كارو بكنه و بر حسب اتفاق تاريخ پروندش از شما دير تر باشه و لي بخاطر اين كار زود براش مديكال و پاس ركودست باياد ايا باز اين تصور به ذهنتون نمياد كه چقدر بي نطم و بي حساب و كتاب بريس ميكنن پرونده ها رو ؟؟؟ به نظر من تماس هاي بيخود و الكي با افسير ها وقت اونها رو تلف ميكنه و بيشتر به خود ما ضربه ميزنه يك مثال. همتون ايميل داردي و حداقل بين 10 تا 20 دوست داريد كه ممكنه هر هفته براتون ميل بززن يات فوروارد كنن تا حالا پيش نيومدخ كه يك هفته ميل چك نكنين و وقتي دوباره ميريد سراغ ميلتوت ببينيد پر شده و حتي وقت نكينيد خيلي هاسون رو بخونيد و فقط با نگاه به اسم ديليت كنيد .؟؟؟؟ حالا تصور كنيد چند ده هزار مخاجر هي بخوان ميل بزنن سئوال الكي بكنن يا فكس بزنن ؟ مگخ تعداد افيسر ها چند نفره ؟؟؟؟ پس فعلا دركشون كنيد ولي وقتي پاتون رسيد كانادا ......هر كاري ميخوايد بكنبد
    این بخشی از ایمیل وکیلم هست به من وقتی بهش گفتم که برام نامه پیگیری بزن

بنابرین من صلاح میدونم که فقط اگر کار خاصی‌ داشتین مثلا تغییری در وضعیتتون بود که روی پروندتون اثر داشت خبر بدیم
    در مورد زمان هیچوقت اونها اظهار نظر نمیکنن و با فشار آوردن ما هم سرعتشون بالاتر نمیره که گاهی خودشون میگن که سرعت ما را پائین میارین چون زمان زیادی باید به ایمیل زدن بگذرونیم.
    اینکه بگیم فرزندِ خنودده باید سر موقع مدرسه بره یا یک موکلی میگه من نوزاد دارم باید تابستون اونجا برم والّا بچم اونجا سرما می‌خوره ،یکی‌ میگه من می‌خوام سالگرد ازدواجم اونجا باشم،....برای من شخصاً قابل درک است ولی‌ متاسفانه هیچ تأثیری در پرونده نداره، اونها ده‌ها هزار پرونده دارن و تغییر ترتیب بررسی فقط با دستورات خاص انجام می‌شه نه با ایمیل‌های درخواستی ما، اون هم به صورت گروهی نه موردی.حتا مواردی هست که مدیکال در حال اکسپایر شدن است و باز هم کار خودشون را می‌کنن که طرف باید دوباره بره مدیکال بعده.

بنابرین لطفا صبور باشین، من خودم کمتر از متقاضی‌ها از اومدن مدیکال و ویزا خوشحال نمیشم، متاسفانه فعلا با دستورات مختلفی‌ که هر روز به ویزا آفیس‌ها میرسه که الان در ورشو هرکی‌ بیمه‌ نداره رد میکنن یا در آنکارا تمام افراد با برخی noc های خاص بدون استثنا رد میشن، باید مجاب بشیم که اگر پراسس فایل‌ها یک ساله دیگه هم طول بکشه خیلی‌ بهتر از این است که به بهانه‌ی رد بشیم.

سایت ک پ هم نظرش رو درباره شرایط جدید نوشته... بد نیست بخونید...

این هم چکیده خبر اصلی به پارسی...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)