صفحه 2914 از 5471 نخستنخست ... 19142414281428642904290529062907290829092910291129122913291429152916291729182919292029212922292329242964301434143914 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,131 تا 29,140 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط kmahyar نمایش پست ها
    اگر قانونی جدا بشید که نفر دوم (غیر از مین اپلیکنت) از پرونده حذف میشه با یک ایمیل ساده و فرستادن سند طلاق
    اگر نمی خواهید جدا بشید و ایشون نمیان یک فرم هست باید پر کنید که همسر قانونیتون رو نمی خواهید با خودتون به کانادا ببرید که این فرم شامل بچه ها هم میشه
    بعد از فرستادن مدیکال دیگه نمی یان ایراد بگیرند؟ نمی شه موقع گرفتن ویزا بگه که جدا شده و نمی یاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    بعد از فرستادن مدیکال دیگه نمی یان ایراد بگیرند؟ نمی شه موقع گرفتن ویزا بگه که جدا شده و نمی یاد؟
    اگر بابت همسر امتیازی گرفته اند ممکن است با همراه نبردن ایشان دچار دردسر شوند بهتره لجبازی نکنند و بعد از لندینگ قضیه جدایی را پیگیری کنند امکان مهاجرت همیشه هست ولی همسر و همراه جدید کمیاب وبدست اوردنش سخته
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها

اگر بروند دفترخونه ، قانونی جدا بشن باید شناسنامه و سند طلاق رو بفرستید و یک کاورلتر
    اگر نه ، لجبازی نفر دوم پرونده نمی خواد بیاد باید فرم مخصوص پرکنید و اطلاع بدید که من ایشون رو نمی برم
    دقت کنید روی این مسائل بسیار حساس هستند اگر کوچکترین اشتباهی بکنید ، به مصاحبه دعوت خواهید شد
    همینطوری بگه ویزا نمی خواد ، نشدنیه

Junior Member

سلام دوستان اگر ممکن هست اطلاعات من رو هم به جدول اضافه کنید. در ضمن من با کد 0213 اقدام کردم و هنوز مدیکالی نیومده برامون.
    یه سئوال هم دارم. من برای یه فرصت مطالعاتی برای 9 ماه سنگاپور هستم. این خللی تو روند پرونده مون ایجاد نمیکنه که؟

We received your application for permanent residence on January 20, 2010.

We reviewed your application and sent you a letter on March 3, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Warsaw office. They are pending review.

We transferred your application to the Warsaw office on March 10, 2010. The Warsaw office may contact you.

We transferred your application to the Warsaw office on December 20, 2011. The Warsaw office may contact you.

Your application was reviewed and we started processing on February 20, 2012.

نقل قول نوشته اصلی توسط alreva نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر ممکن هست اطلاعات من رو هم به جدول اضافه کنید. در ضمن من با کد 0213 اقدام کردم و هنوز مدیکالی نیومده برامون.
    یه سئوال هم دارم. من برای یه فرصت مطالعاتی برای 9 ماه سنگاپور هستم. این خللی تو روند پرونده مون ایجاد نمیکنه که؟

We reviewed your application and sent you a letter on March 3, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Warsaw office. They are pending review.

We transferred your application to the Warsaw office on March 10, 2010. The Warsaw office may contact you.

We transferred your application to the Warsaw office on December 20, 2011. The Warsaw office may contact you.

خللی که ایجاد نمیکنه یک مقدار ممکنه کار سیکیوریتی چک طولانی تر بشه... حتماً هم قبل از خروج از سنگاپور Police Certificate اونجا رو بگیرید که با آپدیت براشون بفرستید...

نقل قول نوشته اصلی توسط alreva نمایش پست ها

هیچ خللی وارد نمی کند خیالتون راحت .در ضمن جدول را خودتان باید زحمت بکشید و اطلاعاتتون را واردش کنید.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

ممنون دوستان از جوابتون. فقط از بابت جدول، این جدولی که توی گوگل داک هست به نظر میاد دسترسی ندارن همه برای ورود اطلاعات- اگه خودمون باید وارد کنیم اطلاعاتو.

میگم دوستان یه سوالی اگر برای بازدید از یه نمایشگاه کانادا الان یه درخواست ویزا بدم به نظرتون رد شدنش برای پرونده مهاجرتم دردسر ایجاد می کنه؟
    نمی دونم اما شاید مجبور بشم درخواست ویزا رو بدم یکی بهم گفت باید 40 میلیون تو حساب داشته باشی و سند ملکی هم نشون بدی تا بهت
    ویزای بازدیدی کوتاه مدت بدن وگرنه ردت می کنند ، من میگم چه مدرکی واضحتر از اینکه من درخواست اقامت کردم پس یعنی می خوام برم بر نگردم دیگه !
    فایل اول : Dec 2009 ، فایل دوم : March 2010 .مدیکال : 1 جون 2012 ارسال 15 جون، دریافت لندینگ فی در ورشو: 25 جون 2012 کپی پاس ریکوئست : 5 سپتامبر ارسال 9 سپتامبر ، پاس ریکوئست: 11 سپتامبر دریافت ویزا 25 سپتامبر در آنکارا (به امید خدا)

Junior Member

دوست عزيز كسي كه پرونده مهاجرت به كانادا داره بهش اجازه ورود اصلا داده نميشه به هيچچ وجه . يك دليلش اينه كه شما هنوز بك گراند چك نشديد و دلايل ديگه پس درخواست نميدادي سنگين تر بودي ولي اگر رجكت بشسه هم مهم نيست تاثيري روي پروندون نداره
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanr نمایش پست ها
    میگم دوستان یه سوالی اگر برای بازدید از یه نمایشگاه کانادا الان یه درخواست ویزا بدم به نظرتون رد شدنش برای پرونده مهاجرتم دردسر ایجاد می کنه؟
    نمی دونم اما شاید مجبور بشم درخواست ویزا رو بدم یکی بهم گفت باید 40 میلیون تو حساب داشته باشی و سند ملکی هم نشون بدی تا بهت
    ویزای بازدیدی کوتاه مدت بدن وگرنه ردت می کنند ، من میگم چه مدرکی واضحتر از اینکه من درخواست اقامت کردم پس یعنی می خوام برم بر نگردم دیگه !

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط quick.bird نمایش پست ها
    دوست عزيز كسي كه پرونده مهاجرت به كانادا داره بهش اجازه ورود اصلا داده نميشه به هيچچ وجه . يك دليلش اينه كه شما هنوز بك گراند چك نشديد و دلايل ديگه پس درخواست نميدادي سنگين تر بودي ولي اگر رجكت بشسه هم مهم نيست تاثيري روي پروندون نداره
    بچه های همین فروم با پرونده مهاجرت ویزای دانشجویی که تونسته اند بگیرند. ویزای ویزیتوری رو نمیدونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)