صفحه 2915 از 5471 نخستنخست ... 19152415281528652905290629072908290929102911291229132914291529162917291829192920292129222923292429252965301534153915 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,141 تا 29,150 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام خدمت دوستان عزيز دقايقي پيش با يكي از دوستان در كانادا ارتباط داشتم كه شهروند هستند و با وكلا ي مهاجرت در ارتباط هستند. البته اميدوارم كه محكوم به بد بيني نشم ولي تمام حرفا عيني بوده . خدمتتون عرض كنم كه اوضاع مهاجرت خرابتر از اني هست كه فكر ميشد تمركز روي رجكت كردن پروند ها هست پس كاملا مراقب باشيد عددي حدود 5700 نفر اگر اشتباه نكنم از شهروندان يعني كساني كه پاس دارند در حال اخراج هستند تمركز روي ايراني ها بالااست حواستون باشه نشون به اين نشون كه حتي به خود وكلا هم گير دادند و دارند سيم جين ميكنن اساسي. پس كاملا مساله جدي هست و و دوستم ميگفت خيلي قضايا حساي و جدي است پس كاملا مراقب باشيد . به كمترين بهانه اي هموطنان و ديگران رو رجكت خواهند كرد از هر گونه تحركات مساله ساز و شك بر انگيز دوري كنيد و اروم بدون تابلو كردن پيش بريد از هرگونه ايميل زدن الكي و كنجكاوي خودداري كنيد . ظاهرا طرف يعني و زي ر مهاجرت ريشه در جاهايي داره كه با هموطنان خوب نيست( ي ه و د ي احتمالا صهيونيست) و حتي ممكنه در اينده براي نخست وزيري كانديدا باشه مجلس هم پشتش هست ديگه بيشتر از اين نميشه توضيح داد. لطفا ضمن حفظ ارامش با هم همبستگي داشته باشيد .

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط quick.bird نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزيز دقايقي پيش با يكي از دوستان در كانادا ارتباط داشتم كه شهروند هستند و با وكلا ي مهاجرت در ارتباط هستند. البته اميدوارم كه محكوم به بد بيني نشم ولي تمام حرفا عيني بوده . خدمتتون عرض كنم كه اوضاع مهاجرت خرابتر از اني هست كه فكر ميشد تمركز روي رجكت كردن پروند ها هست پس كاملا مراقب باشيد عددي حدود 5700 نفر اگر اشتباه نكنم از شهروندان يعني كساني كه پاس دارند در حال اخراج هستند تمركز روي ايراني ها بالااست حواستون باشه نشون به اين نشون كه حتي به خود وكلا هم گير دادند و دارند سيم جين ميكنن اساسي. پس كاملا مساله جدي هست و و دوستم ميگفت خيلي قضايا حساي و جدي است پس كاملا مراقب باشيد . به كمترين بهانه اي هموطنان و ديگران رو رجكت خواهند كرد از هر گونه تحركات مساله ساز و شك بر انگيز دوري كنيد و اروم بدون تابلو كردن پيش بريد از هرگونه ايميل زدن الكي و كنجكاوي خودداري كنيد . ظاهرا طرف يعني و زي ر مهاجرت ريشه در جاهايي داره كه با هموطنان خوب نيست( ي ه و د ي احتمالا صهيونيست) و حتي ممكنه در اينده براي نخست وزيري كانديدا باشه مجلس هم پشتش هست ديگه بيشتر از اين نميشه توضيح داد. لطفا ضمن حفظ ارامش با هم همبستگي داشته باشيد .
    عزیزم بدون دلیل که نمی تونند کسی رو رد کنند . اگه کسی تومدارکش مشکل داره (اون مشاور اصفهانی) بحثش جداست . آره دست و پا براه راه بره بهتره . بهر حال جای این بحث ها توی این فروم نیست ...
    too much love will kill you

دوست عزیز بنده متوجه نشدم ، ایا به نظر شما کسی که پاسپورت کانادا رو داره یعنی اینکه شهرونده یعنی مثل اینکه گرین کارت امریکا رو داره ، یعنی اینکه الان شمارو که شهروند ایران هستی رو بندازن بیرون ، شما که شهروند کانادا باشی اگه اونجا خدای نکرده قاتل هم بشی طبق قاونون همونجا محاکمه می کنن ، اون 5700 نفر به چه جرمی در حال اخراج هستند لطفا از طریق دوستانتون که اونجا شهروند هستند پیگیری کنید و به ما هم بگید ، این حرفی که شما می زنید حرف بسیار سنگینیه پس لطفا فقط با دلیل و مدرک بگید

بر خلاف نظر شما یکی از دوستان بهم پیام خصوصی داده که ویزا گرفته در حالی که پروندش هنوز بازه و رفته و برگشته بدون هیچ مشکلی شما برای این صحبت که اجازه نداریم لینکی چیزی دارید؟
    دوست عزيز كسي كه پرونده مهاجرت به كانادا داره بهش اجازه ورود اصلا داده نميشه به هيچچ وجه . يك دليلش اينه كه شما هنوز بك گراند چك نشديد و دلايل ديگه پس درخواست نميدادي سنگين تر بودي ولي اگر رجكت بشسه هم مهم نيست تاثيري روي پروندون نداره
    فایل اول : Dec 2009 ، فایل دوم : March 2010 .مدیکال : 1 جون 2012 ارسال 15 جون، دریافت لندینگ فی در ورشو: 25 جون 2012 کپی پاس ریکوئست : 5 سپتامبر ارسال 9 سپتامبر ، پاس ریکوئست: 11 سپتامبر دریافت ویزا 25 سپتامبر در آنکارا (به امید خدا)

Junior Member

مگه واسه رد كردن پرونده اي قبل از 2008 دليل جانانه اوردن كه حالا بخوان واسه بقيه مسائل هم توضيح بدن و دليل بيارن توجه شما رو به دو نكته جلب ميكنم. 1- ببيند چقدر غير قانوني عمل كردن كه دادگاه خود كانادا هم محكومشون كرد. 2- به استناد قوانين كاندا و بقيه جاها مخاجرت يك امتياز هست نه حق پس مختارند اين امتياز رو به هر كي بخوان بدن . از همه اينها گذشته 3-اخيرا در مجلس اختيارات وزير رو افزايش دادن

Junior Member

salam man sale ghozeshte barye khodam and khanevade darkhast visa visitory kardam va rahat behemoon dadand va raftim. albate man saken englestan hastam va az seferate canada dar englestan darkhast kardam.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanr نمایش پست ها
    میگم دوستان یه سوالی اگر برای بازدید از یه نمایشگاه کانادا الان یه درخواست ویزا بدم به نظرتون رد شدنش برای پرونده مهاجرتم دردسر ایجاد می کنه؟
    نمی دونم اما شاید مجبور بشم درخواست ویزا رو بدم یکی بهم گفت باید 40 میلیون تو حساب داشته باشی و سند ملکی هم نشون بدی تا بهت
    ویزای بازدیدی کوتاه مدت بدن وگرنه ردت می کنند ، من میگم چه مدرکی واضحتر از اینکه من درخواست اقامت کردم پس یعنی می خوام برم بر نگردم دیگه !
    ارسال درخواست اولیه به سیدنی 12 می 2009. تاریخ اولین فایل نامبر 11 جون 2009. تاریخ دومین فایل نامبر 10 جولای 2009. تاریخ انتقال به ورشو اول دسامبر 2012 . تاریخ شروع پروسسینگ 15 دسامبر 2011. امتیاز 74. مدیکال، آپدیت ، لندینگ فی ، کپی پاس ۳ آکوست ۲۰۱۲ پاس رکوست: ۲۱ می ۲۰۱۳

مگه واسه رد كردن پرونده اي قبل از 2008 دليل جانانه اوردن كه حالا بخوان واسه بقيه مسائل هم توضيح بدن و دليل بيارن توجه شما رو به دو نكته جلب ميكنم. 1- ببيند چقدر غير قانوني عمل كردن كه دادگاه خود كانادا هم محكومشون كرد. 2- به استناد قوانين كاندا و بقيه جاها مخاجرت يك امتياز هست نه حق پس مختارند اين امتياز رو به هر كي بخوان بدن . از همه اينها گذشته 3-اخيرا در مجلس اختيارات وزير رو افزايش دادن
    دوست عزیز کاری به پرونده های قبل 2008 و بعدش نداشته باشید ، در خصوص کسانی که الان پاس دارن و شهروند شما دارید میگید که دارن میندازن بیرون اونو لطفا پیگیری کنید

Junior Member

دوست من و بسياري رو براشون نامه زدن و توضيح خواستن كه بايد مراجعه كنند ولي تمام تمركز بر روي اين هست كه به شكل قانون ناگفته و نانوشته تا ميتونن گير بدن . عرض كردم به خود وكلا هم گير دادن رو شروع كردن . انتظار نداشته باشيد من يك سايت يا مقاله براتون معرفي كنم . اين روند كلي هست و حتي اخيرا به بعضي ها ميگن براي سيتي زني بايد بريد از فرودگاه ريز ورود خروج رو بياريد يعني حتي با مهر پاس هم كاري ندارند .ب گذريم عده اي تخلفاتي داشتند مثلا قضيه جعل اسناد در اصفهان ولي روند ظاهرا بسيار حساس هست . اسنها كه گفتم برداشت كسي هست كه اونجاست سيتيزن هست پس جاش محكمخ و خيالش راحته و با وكلا د رارتباط هست پس شوخي در كار نيست. حتي اخيرا مبلغ كمك هزينه ژناهجو ها رو هم دارن قطع ميكنن امروز هم در روز جشن ملي كانادا تورنتو شلوغ بوده

میگم دوستان یه سوالی اگر برای بازدید از یه نمایشگاه کانادا الان یه درخواست ویزا بدم به نظرتون رد شدنش برای پرونده مهاجرتم دردسر ایجاد می کنه؟
    نمی دونم اما شاید مجبور بشم درخواست ویزا رو بدم یکی بهم گفت باید 40 میلیون تو حساب داشته باشی و سند ملکی هم نشون بدی تا بهت
    ویزای بازدیدی کوتاه مدت بدن وگرنه ردت می کنند ، من میگم چه مدرکی واضحتر از اینکه من درخواست اقامت کردم پس یعنی می خوام برم بر نگردم دیگه !
    شما از بایت تقاضا هیچ مشکلی ندارید و حتی در صورت رد شدن هم هیچ تاثیر منفی رو پروندتون نداره... برخلاف ادعای یکی از دوستان ، شما کاملاً مجاز به تقاضا ویزا هستید بطوری که در فرم تقاضا ویزا قسمتی هست که سوال میکنه آیا شما در حال حاضر پرونده مهاجرتی دارید و اگر دارید شماره پروندتون رو بنویسید... البته احتمال دادن ویزا کلاً برای شرکت در نمایشگاه پایین هستش... در هر صورت ربطی یه پرونده داشتن نداره.. خواهر من 1 سال هست که در کانادا دانشجو هستش و همزمان پرونده مهاجرتی هم داره و در فرم تقاضا ویزاش هم نوشت این موضوع رو و خیلی راحت ویزاش رو گرفت و رفت..
    ویرایش توسط kasrawasp : June 29th, 2012 در ساعت 11:49 PM

Banned

من دیروز از سفارت کانادا در آنکارا پاس ریکویست شدم برای ویزای کاری سه و نیم ماه در تابستان و کلا مشکلی ندارد. بررسی ویزای من که نیاز به اجازه کار موقت داشت حدود ۴.۵ ماه طول کشید. ولی نکته ای که هست این است که اگر نمایشگاه زمان مشخصی داشته باشد شاید با توجه به طول کشیدن بررسی ویزا به آن نرسید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)