صفحه 2918 از 5471 نخستنخست ... 19182418281828682908290929102911291229132914291529162917291829192920292129222923292429252926292729282968301834183918 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,171 تا 29,180 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

دوباره چی شده نمی ذارین بریم بخوابیم که همین جوری هی دعوا می کنین میگم یه چیزی این کنی تصمیم داره به ما رسیدگی کنه این تصمیمم از قبل ار انتقال ما گرفته بوده حالام داره عملی می کنه . اما رد کنه قبول کنه دیگه اون با خداس و آفیسرای کنی جون . ختم کلام این قدر دعوا نکنین بدارین برم بخوابم راستی شما چرا بیدارین؟
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

بچه ها یه خبر جالب :
    تمام فامیل منو امروز از کانادا اخراج کردن
    کسی میتونه کمکی بکنه؟
    تو رو خدا
    الان تو فرودگاهند و تا 20 دقیقه دیگه سوار هواپیما میشند که بیان ایران
    فقط 20 دقیقه وقت داریم
    NOC : 1111 ارسال مدارك به سيدني: 10JULy 2009 فایل نامبر اول: SEPT 2009 فایل نامبر دوم: JAN 2010 ارسال به ورشو: 12Dec 2011 اينپراسس: 25 JAN 2012 امتياز: 74. بدون آپديت

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    دوباره چی شده نمی ذارین بریم بخوابیم که همین جوری هی دعوا می کنین میگم یه چیزی این کنی تصمیم داره به ما رسیدگی کنه این تصمیمم از قبل ار انتقال ما گرفته بوده حالام داره عملی می کنه . اما رد کنه قبول کنه دیگه اون با خداس و آفیسرای کنی جون . ختم کلام این قدر دعوا نکنین بدارین برم بخوابم راستی شما چرا بیدارین؟
    رخساره جان شما برین استراحت کنید... من جایی که هستم که فعلاً ساعت خواب نیست!!! من هیچ وقت وارد بحث های ابنجوری نشده بودم اما بعضی مواقع آدم میبینه نمیتونه سکوت کنه... بعضی ها اگر از آسمون طلا هم بریزه باز دنبال یک چیزی هستن که بگن نه این اصلاً خوب نیست... یا به اسم اطلاع رسانی میان استرس میدن حالا تحت شرایط خوب یا بد فرقی نداره!!!
    ویرایش توسط kasrawasp : June 30th, 2012 در ساعت 01:37 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط patience نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان یه سوال داشتم. میخواستم برای ویزای دانشجویی اقدام کنم بهترین راه برای اینکه بتونم همسر و فرزندمم ببرم چیه؟ با پرونده مهاجرتی منافاتی که نداره؟ ممنون میشم اگه کسی تجربه داره راهنمایی کنه.
    سلام، با پرونده مهاجرتی منافاتی ندارد. طبق قانون می بايست اگر به شما پذيرش دادند، و مشمول ويزا هستيد، می بايست به همه افراد خانواده شما (همسر و فرزندان) ويزا بدهند. اين را يکی از افسران ويزای کانادا در آمريکا به من گفت و جزو اصول آنهاست. مورد استثنا فقط سفارت کانادا در تهران بوده است که تاکنون گاهی متفاوت عمل کرده است و شايد هم در آينده ترکيه! به هر حال روی پرونده مهاجرت تاثيری ندارد چون شما خلاف حقيقت که نگفته ايد. ولی روی ويزا نمی دانم گرچه منطق می گويد نبايد داشته باشد، مگر الان دانشجويان دکتری از داخل کانادا تقاضای مهاجرت نمی دهند. جدا شدن خانواده هم گاهی زيانبار است. حداکثر اين است که اگر همزمان تقاضا بدهيد آنها رد می شوند ولی شما ويزا می گيريد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط armin494 نمایش پست ها
    بچه ها یه خبر جالب :
    تمام فامیل منو امروز از کانادا اخراج کردن
    کسی میتونه کمکی بکنه؟
    تو رو خدا
    الان تو فرودگاهند و تا 20 دقیقه دیگه سوار هواپیما میشند که بیان ایران
    فقط 20 دقیقه وقت داریم
    من واقعا متاسفم ، ما اینجا مشاور بررسی اخراج داریم بدید برای بررسی ، ایشون جواب میدن بقیه اطلاع ندارن
    فقط متنتون کوتاه باشه که تایپشون ضعیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بچه های همین فروم با پرونده مهاجرت ویزای دانشجویی که تونسته اند بگیرند. ویزای ویزیتوری رو نمیدونم.
    درست است. ارتباطی بين اين دو نيست و قانونی وجود ندارد که اين را بگويد. پرونده به پرونده فرق می کند و مدارک حمايتی هر پرونده مهم است. من با اعضای خانواده يکبار ويزای ويزتوری گرفتيم و رفتيم. دانشجو ی دارای پرونده مهاجرت نيز می تواند تقاضا برای همه اعضا فاميل بدهد. من يکی از بستگانم که پرونده مهاجرت داشت با پذيرش دانشجويی الان در کاناداست.

نقل قول نوشته اصلی توسط kmahyar نمایش پست ها
    من واقعا متاسفم ، ما اینجا مشاور بررسی اخراج داریم بدید برای بررسی ، ایشون جواب میدن بقیه اطلاع ندارن
    فقط متنتون کوتاه باشه که تایپشون ضعیفه
    مشکل اینجاست که اونا بعد از 10 سال خودشون رفتن اداره مهاجرت و اعتراف کردند که ما 10 سال پیش تمام مدارکمون جعلی بوده و متاسفانه افیسرهای شما نفهمیدند.
    پیش چند تا دفتر مهاجرتی و وکلا رفتند که متاسفانه اونا گفتند ما نمیتونیم چنین پرونده ای را قبول کنیم چون خودمون هم داریم اخراج میشیم
    NOC : 1111 ارسال مدارك به سيدني: 10JULy 2009 فایل نامبر اول: SEPT 2009 فایل نامبر دوم: JAN 2010 ارسال به ورشو: 12Dec 2011 اينپراسس: 25 JAN 2012 امتياز: 74. بدون آپديت

بچه ها این بحث ها واقعی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    بچه ها این بحث ها واقعی هست؟
    هیچ لینک یا منبع موثقی وجود نداره.ولی 100 % واقعی هست

دوستان عزیز کوییک برد نظرشو اینجا گفت ولو اینکه خیلی هم بعدش با لحن بدی ادامه داد ، ولی هر کسی هم که می تونست با دلیل و منطق و با رعایت احترام به ایشون جواب داد ، پس سعی کنیم کامنتهایی که جنبه مزاح دارند رو نذاریم ، بالاخره همه مجازند که نظرشونو بگن طبق قوانین فروم که روسا مشخص کردن ولی دیگه مسخره کردن نمی دونم حکمش چیه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)