صفحه 2922 از 5471 نخستنخست ... 19222422282228722912291329142915291629172918291929202921292229232924292529262927292829292930293129322972302234223922 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,211 تا 29,220 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Banned

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ايران رسما تابعيت دوم براي شهروندانش رو قبول ندارد و حساسيتي هم ندارد شما تابعيت هاي ديگه هم داشته باشيد . معني اينكه به رسميت نمي شناسد فقط اين است شهروندانش را هميشه به چشم يك ايراني مي بيند حتي اگر تابعيت كشورهاي ديگه ايي را داشته باشند . يكي از تبعات اين قانون اين هست كه به هيچ ايراني تباري ويزاي ايران نمي دهد حتما بايد با پاسپورت ايراني به كشور ورود و خروج نمايند.
    چرا این موضوع توی هیچکدوم از سایتهای دولتی نیست پس؟
    اگر اینجوری باشه ، همیشه باید پاسپورت رو برای رفت و آمد تمدید کرد
    یعنی نمیشه ویزا بگیریم بیایم ؟
    لینکی ، منبعی ، چیزی نداره ، من آخرین مطلبی که خوندم توی همون سایت سفارت ایران در کانادا بود

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

ايران رسما تابعيت دوم براي شهروندانش رو قبول ندارد و حساسيتي هم ندارد شما تابعيت هاي ديگه هم داشته باشيد . معني اينكه به رسميت نمي شناسد فقط اين است شهروندانش را هميشه به چشم يك ايراني مي بيند حتي اگر تابعيت كشورهاي ديگه ايي را داشته باشند . يكي از تبعات اين قانون اين هست كه به هيچ ايراني تباري ويزاي ايران نمي دهد حتما بايد با پاسپورت ايراني به كشور ورود و خروج نمايند.
    همون طور که گفتيد روي اين قضيه فعلا" حساسيتي نيست . متن قانون اساسي هم اينطور هست

اصل 41 ـ تابعيت کشور ايران حق مسلم هر فرد ايراني است و دولت نمي‌تواند از هيچ ايراني سلب تابعيت کند، مگر به درخواست‌خود او يا در صورتي‌که به تابعيت کشور ديگري درايد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    من اصراری برای این موضوع ندارم و سعی کردم نظرم را بگویم. اما اگر علاقه مند هستید می توانید به قانون مدنی جلد ۲ کتاب ۲- تابعیت ماده ۹۸۹ مراجعه کنید
    http://fa.wikisource.org/wiki/%D9%82...B9%DB%8C%D8%AA
    کاملا درست ، متوجه شدم منظورتون چیه !
    شما دارید سعی می کنید درست راهنمایی کنید ولی این موضوع برای من خیلی مهم هست چون من یکی دیگه از اقامتهامم داره درست میشه از اون لحاظ برام خیلی مهمه که دقیق بدونم
    برای همین میگم سایت دولتی باشه استنادش بهتره ولی باید پیگیری ویژه کنم از وزارت امورخارجه ببینم چی میگن

نقل قول نوشته اصلی توسط kmahyar نمایش پست ها
    لینکی ، منبعی ، چیزی نداره ، من آخرین مطلبی که خوندم توی همون سایت سفارت ایران در کانادا بود
    ايران با مشكل شديد عدم توريست مواجه است. تنها توريست هايي كه به ايران مي آيند ايراني هاي خارج از ايران هستند كه به قوانين ايران آشنا هستند و اون رو رعايت مي كنند و براي حكومت دردسر هم درست نمي كنند. گرفتن پاسپورت ايراني علاون بر اينكه براشون درآمد زا هست پيوند ايراني ها رو با ايران حتي توي نسل ها بعدي حفظ مي كند. ضمن اين كه هر وقت بخواهند فرد رو خفت كرده مي تونند به عنوان يك ايراني با هاش برخورد كنند زير موازين بين المللي رعايت حقوق شهروندان خارجي در يك كشور ها ديگر هم نروند. معمولن كشورهاي غربي به شهروندهاي ايراني تبارشون هشدار مي دهند كه توي همه جاي دنيا مي تونند از نظر حقوقي حمايتشون كنند جز كشور ايران.و اين به خاطر عدم به رسميت شناختن تبعيت مضاعف براي شهروندان ايراني توسط ايران هست.
    بله از دست پاسپورت ايراني خلاص نخواهيد شد.
    خير به ايراني تبار ها ويزا ايران نمي دهند حتي اگر جدتون ايراني باشد بايد با پاسپورت ايراني به ايران برويد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranam نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من اينطور نيست و تنها براي فرزندان زير 18 سال خانواده اين موضوع ميتواند صدق كند.
    http://www.cic.gc.ca/english/citizen...ligibility.asp
    اين موضوع مربوط به حفظ اجازه ي اقامت و يا تمدي آن مي شود كه اگر يكي از زوجين محدوديت 2 سال از 5 سال رو رعايت كرده باشد براي زوج ديگر هم كفايت مي كند

Member zahragoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

سلام من لینک ندارم ولی یکی از اشنایان ما وقتی که می خواست برگرده کانادا توی فرودگاه جلوش رو گرفتند چون 5 سال تمام شده بود و برای ستیزن شیپ کانادا اقدام کرده بود که هنوز نگرفته بود پاس کاناداییش رو (مثل اینکه 8 ماه طول میکشه) دیگه از مهر ویزا هم خبری نبود فقط یک برگه بهش داده بودند که در اون توضیح داده بود سفارت کانادا که قضیه چیه .. با این حال مجبور شد برگرده و 10 یا حدود 15 روز بعد پاس ایرانیش رو تمدید کرد و رفت
    Cio:16 Dec 2009, pass request: 2 Dec 2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط CanImmigrant نمایش پست ها
    همون طور که گفتيد روي اين قضيه فعلا" حساسيتي نيست . متن قانون اساسي هم اينطور هست

اصل 41 ـ تابعيت کشور ايران حق مسلم هر فرد ايراني است و دولت نمي‌تواند از هيچ ايراني سلب تابعيت کند، مگر به درخواست‌خود او يا در صورتي‌که به تابعيت کشور ديگري درايد.
    درضمن بيشتر اين ممنوعيت ها براي تصدي مناسب دولتي هست. در عين حال با وجود اين قانونها باز هم کساني با تابعيت دوگانه پست هاي دولتي دارند که بعضي از اونها مثل رياست بانک ملي خيلي هم مهم هست و همه ماجرا رو ميدونيم.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

ايران با مشكل شديد عدم توريست مواجه است. تنها توريست هايي كه به ايران مي آيند ايراني هاي خارج از ايران هستند كه به قوانين ايران آشنا هستند و اون رو رعايت مي كنند و براي حكومت دردسر هم درست نمي كنند. گرفتن پاسپورت ايراني علاون بر اينكه براشون درآمد زا هست پيوند ايراني ها رو با ايران حتي توي نسل ها بعدي حفظ مي كند. ضمن اين كه هر وقت بخواهند فرد رو خفت كرده مي تونند به عنوان يك ايراني با هاش برخورد كنند زير موازين بين المللي رعايت حقوق شهروندان خارجي در يك كشور ها ديگر هم نروند. معمولن كشورهاي غربي به شهروندهاي ايراني تبارشون هشدار مي دهند كه توي همه جاي دنيا مي تونند از نظر حقوقي حمايتشون كنند جز كشور ايران.و اين به خاطر عدم به رسميت شناختن تبعيت مضاعف براي شهروندان ايراني توسط ايران هست.
    بله از دست پاسپورت ايراني خلاص نخواهيد شد.
    خير به ايراني تبار ها ويزا ايران نمي دهند حتي اگر جدتون ايراني باشد بايد با پاسپورت ايراني به ايران برويد.
    یک راه حل واسه خلاص شدن از پاسپورت ایرانی هست اونم اینه که دیگه ایران نیای
    too much love will kill you

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

اين موضوع مربوط به حفظ اجازه ي اقامت و يا تمدي آن مي شود كه اگر يكي از زوجين محدوديت 2 سال از 5 سال رو رعايت كرده باشد براي زوج ديگر هم كفايت مي كند
    در مورد کفايت سنوات يکي براي ديگري (زوجين) لينک معتبري داريد؟

Banned

کاملا درست ، متوجه شدم منظورتون چیه !
    شما دارید سعی می کنید درست راهنمایی کنید ولی این موضوع برای من خیلی مهم هست چون من یکی دیگه از اقامتهامم داره درست میشه از اون لحاظ برام خیلی مهمه که دقیق بدونم
    برای همین میگم سایت دولتی باشه استنادش بهتره ولی باید پیگیری ویژه کنم از وزارت امورخارجه ببینم چی میگن
    با سلامتی انشاا... . منم اقامت می خواهم.
    البته اقامت خالی مادامی که به تابعیت نرسد فکر نکنم مشکلی داشته باشد و از طرفی هم به نظر من داشتن پاس ایرانی برای آمدن ایران زیاد هم محدود کننده نیست. هر ۲-۴ سال که مثلا می خواهید بیایید یک بار هم پاس ایرانی تان را خاکش را می گیرید فقط باید مشکل خدمت و یا مالیاتی و غیره برای خودمان نتراشید که گیر بدهند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)