صفحه 2923 از 5471 نخستنخست ... 19232423282328732913291429152916291729182919292029212922292329242925292629272928292929302931293229332973302334233923 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,221 تا 29,230 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Banned

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط CanImmigrant نمایش پست ها
    در مورد کفايت سنوات يکي براي ديگري (زوجين) لينک معتبري داريد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    اين موضوع مربوط به حفظ اجازه ي اقامت و يا تمدي آن مي شود كه اگر يكي از زوجين محدوديت 2 سال از 5 سال رو رعايت كرده باشد براي زوج ديگر هم كفايت مي كند
    من فکر کنم قانون این است که اگر یک از زوجین شهروند باشد و دیگری اقامت دایم داشته باشد روزهایی که با هم در خارج از کانادا زندگی می کنند در سنوات اقامتی (۲ از ۵) لحاظ می شود. ولی برای شهروند شدن باید حتما زوجه یا زوج دارای اقامت در خود کانادا باشد. یعنی اگر هیچ کدامشان شهروند نباشند و در خارج از کانادا زندگی کنند برای اقامت لحاظ نمی شود

Member zahragoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    یک راه حل واسه خلاص شدن از پاسپورت ایرانی هست اونم اینه که دیگه ایران نیای

متاسفانه این طور نیست شما توی کشوری مثل امریکا اگر برید و از شما پاسپورت بخوان شما باید دو تا پاسپورتتون همراهتون با شه (البته تا اونجا که من از کسانی که براشون اتفاق افتاده شنیدم)
    و خوب هممون میدونیم پاسپورت ایرانی یعنی دردسر
    هیچ وقت نمیتونیم ازش راحت شیم.
    Cio:16 Dec 2009, pass request: 2 Dec 2014

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    با سلامتی انشاا... . منم اقامت می خواهم.
    البته اقامت خالی مادامی که به تابعیت نرسد فکر نکنم مشکلی داشته باشد و از طرفی هم به نظر من داشتن پاس ایرانی برای آمدن ایران زیاد هم محدود کننده نیست. هر ۲-۴ سال که مثلا می خواهید بیایید یک بار هم پاس ایرانی تان را خاکش را می گیرید فقط باید مشکل خدمت و یا مالیاتی و غیره برای خودمان نتراشید که گیر بدهند
    ايران با مشكل شديد عدم توريست مواجه است. تنها توريست هايي كه به ايران مي آيند ايراني هاي خارج از ايران هستند كه به قوانين ايران آشنا هستند و اون رو رعايت مي كنند و براي حكومت دردسر هم درست نمي كنند. گرفتن پاسپورت ايراني علاون بر اينكه براشون درآمد زا هست پيوند ايراني ها رو با ايران حتي توي نسل ها بعدي حفظ مي كند. ضمن اين كه هر وقت بخواهند فرد رو خفت كرده مي تونند به عنوان يك ايراني با هاش برخورد كنند زير موازين بين المللي رعايت حقوق شهروندان خارجي در يك كشور ها ديگر هم نروند. معمولن كشورهاي غربي به شهروندهاي ايراني تبارشون هشدار مي دهند كه توي همه جاي دنيا مي تونند از نظر حقوقي حمايتشون كنند جز كشور ايران.و اين به خاطر عدم به رسميت شناختن تبعيت مضاعف براي شهروندان ايراني توسط ايران هست.
    بله از دست پاسپورت ايراني خلاص نخواهيد شد.
    خير به ايراني تبار ها ويزا ايران نمي دهند حتي اگر جدتون ايراني باشد بايد با پاسپورت ايراني به ايران برويد.
    البته من اقامت رو برای تابعیت می خوام و اینقدر میمونم تا بگیرم ولی به هر حال شاید زمانی برگشت به ایران نیاز بشه
    از راهنماییهای دقیق ممنون ، زنگ زدم وزارت امورخارجه بپرسم وصل کردن بخش مشاورین ، طرف گفت پاسپورت داشته باشید راحتتر هستید ، تا اینو گفت موضوع را گرفتم
    بله درست میگید ، اصلا نمیشه اعتماد کرد به قوانین اینجا نباید ریسک کرد

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragoli نمایش پست ها
    متاسفانه این طور نیست شما توی کشوری مثل امریکا اگر برید و از شما پاسپورت بخوان شما باید دو تا پاسپورتتون همراهتون با شه (البته تا اونجا که من از کسانی که براشون اتفاق افتاده شنیدم)
    همچین چیزی صحت ندارد .
    too much love will kill you

اين موضوع مربوط به حفظ اجازه ي اقامت و يا تمدي آن مي شود كه اگر يكي از زوجين محدوديت 2 سال از 5 سال رو رعايت كرده باشد براي زوج ديگر هم كفايت مي كند
    شما مطمئن هستيد؟ لطفا منبع رسمي خبرتون را اعلام كنيد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranam نمایش پست ها

http://www.cic.gc.ca/english/citizen....asp#knowledge

البته من صفحه citizenship رو مطالعه نکردم ولی تمام قوانین رو نوشته ، اگه ننوشته من بی تقصیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranam نمایش پست ها
    نمي دونم لينكش كجا است از يك وكيل بپرسيد
    كاملن منطقي هست نمي تونند زن و شوهر رو كه از هم جدا كنند كه حالا مثلن يكيشون 730 روز بود توي كانادا يكي ديگه 715 روز!!!!

اوووه انقد صفحه زياد شده بود گفتم لابد خبري شده. خوش بحالتون كه دغدغه تون گرفتن پاسپورته. من موندم آيا بالاخره اصلا" پام ميرسه؟؟؟ بولله من به همون اقامت معموليشم قانعم
    سيدني:30 نوامبر 2009
    مدیکال: 9 دسامبر 2013
    پاس ریکوست : 6 may 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط zahragoli نمایش پست ها
    پاسپورت ايراني فقط به درد ايران رفتن اون هم لحظه ايكه رسيدين به فرودگاه مي خورد، البته تا موقعي كه پاس ديگه ايي نداريد

نقل قول نوشته اصلی توسط kmahyar نمایش پست ها
    http://www.cic.gc.ca/english/citizen....asp#knowledge

البته من صفحه citizenship رو مطالعه نکردم ولی تمام قوانین رو نوشته ، اگه ننوشته من بی تقصیرم
    من سوالم در خصوص سيتي زن شيپ و شرايط آن نبود .دوستي ادعا كردند كه:"اين موضوع مربوط به حفظ اجازه ي اقامت و يا تمدي آن مي شود كه اگر يكي از زوجين محدوديت 2 سال از 5 سال رو رعايت كرده باشد براي زوج ديگر هم كفايت مي كند " و من هم ازشون خواستم منبع رسمي براي حرفشان كه بسيار مهم هم مي باشد را اعلام كنند.
    كه در لينك ارائه شده توسط شما در اين خصوص صحبتي نشده است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)