صفحه 2944 از 5471 نخستنخست ... 19442444284428942934293529362937293829392940294129422943294429452946294729482949295029512952295329542994304434443944 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,431 تا 29,440 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    فکر کنم از اول جولای خشکسالی شد و همون نم نم مدیکال رو هم بیخیال شدن نکنه بریم تو وادی انتظار سه ساله دیگه . از این جیسون عزیز هر چیزی ممکن هست .
    دوستان آیا فکر نمیکنید شاید صدور ویزای 38 شغله ها region by region یا شاید ویزا افیس به ویزا افیس باشه؟
    مثلا ویزا افیس لندن دهلی نو هنگ کنگ سنگاپور و مثلا بعدش ورشو؟.......و به خاطر اون هم مدیکال ما چنین وضعیتی داره؟
    واقعا من نمیفهمم چرا پاکستانیها که پروندشون توی LVO هست چرا باید زودتر از ما به پاس ریکوئست و ویزا برسن
    شاید به ترتیب سهمیه ویزا افیسها یا تعداد پرونده های بک لاگ 38 شغله در اونها دارن عمل میکنن.............؟!
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    دوستان آیا فکر نمیکنید شاید صدور ویزای 38 شغله ها region by region یا شاید ویزا افیس به ویزا افیس باشه؟
    مثلا ویزا افیس لندن دهلی نو هنگ کنگ سنگاپور و مثلا بعدش ورشو؟.......و به خاطر اون هم مدیکال ما چنین وضعیتی داره؟
    واقعا من نمیفهمم چرا پاکستانیها که پروندشون توی LVO هست چرا باید زودتر از ما به پاس ریکوئست و ویزا برسن
    شاید به ترتیب سهمیه ویزا افیسها یا تعداد پرونده های بک لاگ 38 شغله در اونها دارن عمل میکنن.............؟!
    نه من همچین چیزی فکر نمیکنم. طبیعیه که ویزا آفیس لندن زودتر شروع به ویزا دادن کرده چون روند صدور مدیکال در لندن تقریبا 3 ماه قبل از ورشو شروع شده بود.
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

مثلا این جدول رو ببینید

تو دهلی نو از گروه 29 شغله ظرفیت 500 فوریه فایل نامبر گرفتن بعد می و جون ویزا دستشونه. به نحوه کار ویزا آفیس بستگی داره!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa_gh1362 نمایش پست ها
    نه من همچین چیزی فکر نمیکنم. طبیعیه که ویزا آفیس لندن زودتر شروع به ویزا دادن کرده چون روند صدور مدیکال در لندن تقریبا 3 ماه قبل از ورشو شروع شده بود.
    خوب از بچه های ما که اپریل مدیکال داشتند نباید کم کم پاس ریکوئست بشن؟
    نمیشه که سکوریتی چک بچه های ما طولانی تر از همه جهان باشه

چند روز پیش دوستان میگفتن هنوز دستور پاس ریکوئست و ویزای 38 شغله صادر نشده حالا که دیدیم در لندن صادر شده.....پس مشکل ورشو چی هست
    جدول خلاصه

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

خوب از بچه های ما که اپریل مدیکال داشتند نباید کم کم پاس ریکوئست بشن؟
    نمیشه که سکوریتی چک بچه های ما طولانی تر از همه جهان باشه

چند روز پیش دوستان میگفتن هنوز دستور پاس ریکوئست و ویزای 38 شغله صادر نشده حالا که دیدیم در لندن صادر شده.....پس مشکل ورشو چی هست
    پ ر که سهله ورشو این اواخر دیگه مدیکال هم نفرستاده
    CIO: 10 Dec 2009
    Medical:16 Dec 2013
    Pass Request: 10 October 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط venus60 نمایش پست ها
    پ ر که سهله ورشو این اواخر دیگه مدیکال هم نفرستاده

ما هر چی میکشیم از هموطنای خودمون میکشیم
    بس که گفتن ورشو سهل گیره ....چرا ورشو راحت رسیدگی کرده جای دیگه نه.....میبینید که هنوز که هنوزه داره رسیدگی میکنه و بیمه میخواد!!!.....این هموطنای خودمون این چیزا رو روال کردن واسه اونا وگرنه چه میدونستن بیمه چیه
    دیگه معطلی هم داریم دیگه به تبعش......
    بله مدیکال هم دیگه نمیدن.. به اونهایی هم که مدیکال دادن پاس ریکوئستشون نمیکنن
    جدول خلاصه

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

بس که گفتن ورشو سهل گیره ....چرا ورشو راحت رسیدگی کرده جای دیگه نه.....میبینید که هنوز که هنوزه داره رسیدگی میکنه و بیمه میخواد!!!.....این هموطنای خودمون این چیزا رو روال کردن واسه اونا وگرنه چه میدونستن بیمه چیه
    خود کرده را تدبیر نیست
    too much love will kill you

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nfardokht2 نمایش پست ها
    با سلام, من يك سؤال دارم.ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    مچند ماه پيش از من بيمه خواستند و من فقط ١ سال و ٢ ماه بيمه داشتم و مدت ٦ سال قبل از
    آن را بدون بيمه و به صورت پاره وقت كار كرده بودم كه براي آن زمان كپي قرارداد را فرستادم. آلان بعد از ٤ ماه ايميل دريافت كردم از ورشو كه افيسر گفته است كه براي مدت ٦ سال گفته هاي شما را باور ندارم و امتياز اين سالها را نميتوانم به شما بدهم. حال اينكه من پس از تشكيل پرونده ام مدرك فوق ليسانس را گرفته و همچنين ازدواج كرده ام. و ١٠ امتياز به امتيازهايم اضافه شده و ديگر احتياجي به آن ٦ سال سابقه پاره وقت ندارم. به نظر شما آيا اين امتيازات به من اضافه خواهد شد يا خير؟ چون من از مالزي اقدام كرده ام و پس از دريافت فايل دوم از مالزي پرونده به دمشق فرستاده شده و از انجا فايل دوم را دريافت كردم و از اكتبر ٢٠١٠ تا الآن اينپراسس هستم. . اكنون فرصت يك ماهه داده شده كه اثبات ٦ سال سابقه كار كنم. به نظر شما چكار انجام دهم؟ من ميتونم بهشون بگم كه خودشون از شركت استعلام كنند اگر گفته هاي مرا باور ندارند؟ يا ميتونم بگم امتيازات من را بهم بگويند؟ و اگر احتياج به آن امتياز ندارم محاسبه نكنند. چون در مورد ١ سال و ٢ ماهي كه سابقه بيمه داشتم هيچ حرفي نزدند و آن را پذيرفته اند.
    با تشكر از راهنمايي شما
    البته ازدواجتون امتیازی در این مرحله نداره ولی میتونید بهش اشاره کنید تا افسر در جریان باشه که شما ذاتا امتیاز لازم رو در حال حاضر دارید و میتونه تاثیر مثبت بذاره. ولی نهایتا باید مدرکی مستدلتر هم در کنارش برای توجیه سابقه کار بفرستید.

Senior Member

مشکل بیمه نیست. اسمی از اون در مدارک درخواستی و رسمی نیست. مشکل این دوستمون اینه که قراردادش پارت تایم است. باید اطلاعات بیشتری در رابطه با نوع قراردادش بده. قراردادهای پارت تایم در طول 6 سال یکی نیستند. بعضی ها سه ماه میبندند و بعضی یکساله و 6ماه. در واقع ایشون حداقل باید 6 تا قرار داد میفرستادند که احتمالا فرستادند.
    قاعدتا اونها میدونند که قرارداد تمام وقت مساوی با بیمه است چون در غیر اینصورت برخلاف مقررات ایران است. البته از چند سال پیش کارفرمایان مجبورند برای هر مدتی و زمان روزانه کارمندان رو بیمه نمایند. و بعضی ها بیمه هم دارند.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط armin54 نمایش پست ها
    مشکل بیمه نیست. اسمی از اون در مدارک درخواستی و رسمی نیست. مشکل این دوستمون اینه که قراردادش پارت تایم است. باید اطلاعات بیشتری در رابطه با نوع قراردادش بده. قراردادهای پارت تایم در طول 6 سال یکی نیستند. بعضی ها سه ماه میبندند و بعضی یکساله و 6ماه. در واقع ایشون حداقل باید 6 تا قرار داد میفرستادند که احتمالا فرستادند.
    قاعدتا اونها میدونند که قرارداد تمام وقت مساوی با بیمه است چون در غیر اینصورت برخلاف مقررات ایران است. البته از چند سال پیش کارفرمایان مجبورند برای هر مدتی و زمان روزانه کارمندان رو بیمه نمایند. و بعضی ها بیمه هم دارند.

سلام
    من اصلا کاری به بیمه و اینجور چیزا ندارم من منظورم این بود ببینید ورشو توی چه مرحله ای هست بقیه ویزا افیسها توی چه مرحله ای
    ورشو هنوز داره به اپدیتها رسیدگی میکنه و نم نم مدیکالش رو قطع کرده
    جدول خلاصه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)