صفحه 2945 از 5471 نخستنخست ... 19452445284528952935293629372938293929402941294229432944294529462947294829492950295129522953295429552995304534453945 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,441 تا 29,450 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

با سلام

در تائید حرف دوستمون باید بگم که من هم از وکیل دوستم شنیدم که جدیداً از چند نفر از موکلین که آپدیت هم خواسته بودند مجدداً آپدیت موارد دیگر را خواستند و این در حالیه که برای بعضی ها بدون آپدیت ، مدیکال صادر کردند... همه اونها موکلین مربوط به یک وکیل هستند پس از نظر نوع دقت در تشکیل پرونده تقریباً مشابه هستند. احتمالا با توجه به تاخیر صدور مدیکال یا پاس ریکوئست ، یه پروسه جدید بازنگری پرونده ها در حال انجام هست و خیلی هم ربطی به نوع کار وکیل نداره چون پرونده دوست من هم انصافا بدون اشکال هست و میتونم بگم وکیلش یکی از دقیق ترین ها بوده.

فقط لطفاً استرس نگیرید و ادامه اش ندین که به جای باریک بکشه و به همه چیز یا به کیس خودتون بسطش ندین. فقط خواستم علت احتمالی تاخیر را بدونین.
    ویرایش توسط ali01089 : July 6th, 2012 در ساعت 02:36 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    دوستان آیا فکر نمیکنید شاید صدور ویزای 38 شغله ها region by region یا شاید ویزا افیس به ویزا افیس باشه؟
    مثلا ویزا افیس لندن دهلی نو هنگ کنگ سنگاپور و مثلا بعدش ورشو؟.......و به خاطر اون هم مدیکال ما چنین وضعیتی داره؟
    واقعا من نمیفهمم چرا پاکستانیها که پروندشون توی LVO هست چرا باید زودتر از ما به پاس ریکوئست و ویزا برسن
    شاید به ترتیب سهمیه ویزا افیسها یا تعداد پرونده های بک لاگ 38 شغله در اونها دارن عمل میکنن.............؟!
    من دقیقا همینطور فکر میکنم. زمانی که من عضو این فروم شدم، با خبر شده بودم که یکی از دوستان از بوفالو مدیکالش اومده. اون موقع این جا هیچ خبری نبود و دوستان فرمودند تا مدیکال یکی از اعضای این فروم نیاد بقیه خبر ها غیر موثقه!!!!!
    الان هم میدونم که این دوست کارش تموم شده. واقامت دائمش رو دریافت کرده. بعد از من اپلی کرده بود و تنها تفاوتش با من این بود که موقع اپلی در کانادا بود.
    بنابر این من فکر میکنم که الویتی درکار هست .....
    ارسال به سیدنی فوریه 2010--- فایل اول مارچ 2010---- فایل دوم آگوست 2010---- ارسال به ورشو 20 دسامبر 2011----کد 4121

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali01089 نمایش پست ها
    با سلام

در تائید حرف دوستمون باید بگم که من هم از وکیل دوستم شنیدم که جدیداً از چند نفر از موکلین که آپدیت هم خواسته بودند مجدداً آپدیت موارد دیگر را خواستند و این در حالیه که برای بعضی ها بدون آپدیت ، مدیکال صادر کردند... همه اونها موکلین مربوط به یک وکیل هستند پس از نظر نوع دقت در تشکیل پرونده تقریباً مشابه هستند. احتمالا با توجه به تاخیر صدور مدیکال یا پاس ریکوئست ، یه پروسه جدید بازنگری پرونده ها در حال انجام هست و خیلی هم ربطی به نوع کار وکیل نداره چون پرونده دوست من هم انصافا بدون اشکال هست و میتونم بگم وکیلش یکی از دقیق ترین ها بوده.

فقط لطفاً استرس نگیرید و ادامه اش ندین که به جای باریک بکشه و به همه چیز یا به کیس خودتون بسطش ندین. فقط خواستم علت احتمالی تاخیر را بدونین.
    با کمال احترام خدمت شما دوست عزیز
    به نظر من بهتره اینجا حرفی از وکیل زده نشه که تا حالا خیری از این قشر افراد به کسی نرسیده . همه ما بهتر میدونیم که وکیل ( بهتر بگم مشاور ) در چند حالت توسط دوستان به کار گرفته شده :
    1- عدم فرصت کافی جهت تکمیل فرمها به دلیل مشغله کاری زیاد .
    2- کم حوصلگی در جهت کسب اطلاعات و تکمیل فرم ها و مدارک
    3- ترس ناشی از عدم آشنائی با سیستم مهاجرتی
    4- و در آخر دارندگی و برازندگی
    اینکه اون وکیل اینو میگه و حالا اون یکی یه چیز دیگه میگه ، مشکلی حل نمیکنه. در حال حاضر بچه های حاضر در این فروم خیلی بهتر از وکلا مسائل رو موشکافی میکنن. پس اگه وکیل دارین، بهتره خودتون دنبال آخرین اطلاعات باشین و کمی هم ایشون رو در جریان بزارین که امیدی بهشون نیست.
    امیدوارم همه دوستان به زودی خبرهای خوب خودشونو اینجا اعلام کنن
    خوش باشید
    ارسال مدارك به سيدني 25 April 2009 فايل نامبر اول 18 May 2009 فايل نامبر دوم 8 September 2009 ارسال مدارك به ورشو 1 دسامبر 2011 کد رشته 0213 اينپروسس واقعي 10 January 2012
    مدیکال 25 2012 Jun

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

ما هر چی میکشیم از هموطنای خودمون میکشیم
    بس که گفتن ورشو سهل گیره ....چرا ورشو راحت رسیدگی کرده جای دیگه نه.....میبینید که هنوز که هنوزه داره رسیدگی میکنه و بیمه میخواد!!!.....این هموطنای خودمون این چیزا رو روال کردن واسه اونا وگرنه چه میدونستن بیمه چیه
    دیگه معطلی هم داریم دیگه به تبعش......
    بله مدیکال هم دیگه نمیدن.. به اونهایی هم که مدیکال دادن پاس ریکوئستشون نمیکنن
    ایمکه میگن ورشو سهل گیره کاملا درسته برای بچه های خودمون تقریبا 5 درصد از دوستان رد شدن ولی اگه جدول آمار اول ژانویه و آپریل و تعداد پروندهای فعال 38 شغله رو مقایسه کنیم . 25 درصد ردی داشته یعنی از 120 هزار تو ژانویه رسیده 90 هزار تو آپریل . پس ناشکری نکنید.
    درضمن من گفتم ویزا آفیس لندن 3ماه قبل از ورشو شروع به مدیکال کرده اگر تازه داره پس ریکوئست میکنه ورشو باید 3 ماه دیگه پاس ریکوئست کنه . نگرام مباشید ویزا هم میاد . فعلا که هم من و هم شما نگرانی ویزا نداریم بذار اول مدیکالمون بیاد
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ericsson نمایش پست ها
    با کمال احترام خدمت شما دوست عزیز
    به نظر من بهتره اینجا حرفی از وکیل زده نشه که تا حالا خیری از این قشر افراد به کسی نرسیده . همه ما بهتر میدونیم که وکیل ( بهتر بگم مشاور ) در چند حالت توسط دوستان به کار گرفته شده :
    1- عدم فرصت کافی جهت تکمیل فرمها به دلیل مشغله کاری زیاد .
    2- کم حوصلگی در جهت کسب اطلاعات و تکمیل فرم ها و مدارک
    3- ترس ناشی از عدم آشنائی با سیستم مهاجرتی
    4- و در آخر دارندگی و برازندگی
    اینکه اون وکیل اینو میگه و حالا اون یکی یه چیز دیگه میگه ، مشکلی حل نمیکنه. در حال حاضر بچه های حاضر در این فروم خیلی بهتر از وکلا مسائل رو موشکافی میکنن. پس اگه وکیل دارین، بهتره خودتون دنبال آخرین اطلاعات باشین و کمی هم ایشون رو در جریان بزارین که امیدی بهشون نیست.
    امیدوارم همه دوستان به زودی خبرهای خوب خودشونو اینجا اعلام کنن
    خوش باشید
    ضمن اینکه نظر شما برای من محترم هست ، توجه بفرمائید که هدف از این بحث صحبت از وکلا نیست . فقط مورد بحث اینه که چون ما اینجا فقط نمونه های محدود موجود را میبینیم و میشنویم ، از همه چیز ممکنه اطلاع پیدا نکنیم و در صورتیکه با دید مثبت بتونیم فضای نمونه کاملتری ( شامل اتفاقات پرونده های خارج از این فروم )داشته باشیم ، احتمال پیش بینی دقیق تری از مسائل وجود خواهد داشت . ممنون

Junior Member

دوستان ميشه نظرتونو در ارتباط با شروع مجدد ارسال مديكالها بگيد ؟ فكر ميكنيد از كي شروع ميشه واقعا اعصاب خرد كن شده اي كاش دستم ميشكست هيچ موقع اين فرمهاي لعنتي را پر نميكردم . تا حالا تو زندگيم اينقدر بلا تكليف نبودم خدا كنه زودتر اين برزخ تموم شه .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ali01089 نمایش پست ها
    ضمن اینکه نظر شما برای من محترم هست ، توجه بفرمائید که هدف از این بحث صحبت از وکلا نیست . فقط مورد بحث اینه که چون ما اینجا فقط نمونه های محدود موجود را میبینیم و میشنویم ، از همه چیز ممکنه اطلاع پیدا نکنیم و در صورتیکه با دید مثبت بتونیم فضای نمونه کاملتری ( شامل اتفاقات پرونده های خارج از این فروم )داشته باشیم ، احتمال پیش بینی دقیق تری از مسائل وجود خواهد داشت . ممنون
    سلام
    ممنون از شما
    کلا بعضی ها اینجا صحبت ادم رو متوجه نمیشن و قبل از اینکه بفهمن منظور ادم چیه قضاوت میکنن
    شما درست میگین بحث شما اصلا وکیل نبود داشتین میگفتین اپدیت دارن دوباره میگیرن
    یا من راجع به کل روند مدیکال و پاس ریکوئست و ویزا دارم صحبت میکنم چون به هم ربط دارن خوب...اونوقت در جواب میگن شما نگران ویزا نباش بذار اول مدیکالمون بیاد
    یا دارم میگم ورشو چرا قطع کرده مدیکال رو و اپدیت بیمه میخواد یکی جواب من رو راجع به بیمه میده
    یا من میگم دیگران میگفتن ورشو فلان طور هست در جوابم مینویسن شما درست میگی ورشو سهل گیر بوده نا شکری نکنید!!..
    اصلا چه ربطی اینا به موضوع داره ما داریم نظر میدیم ببینیم مشکل الانشون چی میتونه باشه
    واقعا اجازه نمیدن هممون آدم بزرگیم دیگه بچه که نیستیم 4 تا نظر بدیم و نظر رد و بدل کنیم ...
    ویرایش توسط lidaaa : July 6th, 2012 در ساعت 05:19 PM
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_nou نمایش پست ها
    دوستان ميشه نظرتونو در ارتباط با شروع مجدد ارسال مديكالها بگيد ؟ فكر ميكنيد از كي شروع ميشه واقعا اعصاب خرد كن شده اي كاش دستم ميشكست هيچ موقع اين فرمهاي لعنتي را پر نميكردم . تا حالا تو زندگيم اينقدر بلا تكليف نبودم خدا كنه زودتر اين برزخ تموم شه .
    والا ما داشتیم راجع به کل پروسه نظر میدادیم که چرا اینقدر در ورشو کند شده دوستان فکر میکنن ما نگران ویزا هستیم!!!
    متاسفانه کند شده ...حالا یک سیاست کلی هست که من بعید میدونم چون ویزا افیس لندن و دهلی نو نه تنها مدیکال بلکه پاس ریکوئست هم کرده و ویزا هم داده
    یا شاید هم باز رفتن سراغ پرونده های 29 شغله 1000تایی چون اگر دقت کنید در فروم انها دارن پاس ریکوئست میکنن و ویزا میدن
    احتمالا اگر این مورد دوم باشه باز خواهند امد سراغ پرونده های ما
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Junior Member

Dont worry, You have already waited for ages. just add few months more to it. Hope you get a good news and run your life whatever you wish.

This side of world is a little bit better but it has its own problems.

Good luck

QUOTE=arash_nou;802162]دوستان ميشه نظرتونو در ارتباط با شروع مجدد ارسال مديكالها بگيد ؟ فكر ميكنيد از كي شروع ميشه واقعا اعصاب خرد كن شده اي كاش دستم ميشكست هيچ موقع اين فرمهاي لعنتي را پر نميكردم . تا حالا تو زندگيم اينقدر بلا تكليف نبودم خدا كنه زودتر اين برزخ تموم شه .[/QUOTE]
    ارسال درخواست اولیه به سیدنی 12 می 2009. تاریخ اولین فایل نامبر 11 جون 2009. تاریخ دومین فایل نامبر 10 جولای 2009. تاریخ انتقال به ورشو اول دسامبر 2012 . تاریخ شروع پروسسینگ 15 دسامبر 2011. امتیاز 74. مدیکال، آپدیت ، لندینگ فی ، کپی پاس ۳ آکوست ۲۰۱۲ پاس رکوست: ۲۱ می ۲۰۱۳

یه نظر من نباید بدبین یا خوش بین باشیم. باید واقع نگر باشیم.
    مدتی قبل پروند ه ها رو مرور کردیم. اول سال 2012 این شرایط حاکم بوده:

1- 3500 نفر رسیدگی شده از گروه های MI1-2-3 در ورشو
    2800 نفر رسیدگی شده از گرو های قبل 2008 که اصلا اینا رو میزاریم کنار
    ظرفیت 3460 نفری ورشو برای سال 2012 برای کل گروه های اسکیل ورکور
    نتیجه: اگه به هیچ متقاضی قبل 2008 ویزا ندن باز هم کل سهمیه 2012 فقط به ذوستانی می رسه که در تاریخ 6 ژانویه پروندشون رسیدگی شده بوده.

-2
    10 درصد کل صف MI-01 در ورشو هست. (12 هزار نفر از 120 هزار نفر کل)
    در صورتیکه ظرفیت ویرای وزشو به نسبت کل در اسکیل ورکر ها 3400 نفر از 60000 نفر است یعنی حدود 5 درصد کل سهمیه اسکیل ورکر. این یک فاجعه است یعنی صفی با دو برابر ورودی نسبت به خروجی. به نظر سه راه دارن: سهمیه 2013 ورشو را ریاد کنند . بخشی از پرونده ها را به آفیس دیگه بفرستند. همین جوری ادامه بدهند. گزینه سوم ادامه فاجعه برای ما خواهد بود.

بنده معتقدم مشکل از آفیسرهای ورشو نیست. مشکل از بد شانسی ما و شاید هم بی توجهی اداره مهاجرت کاناداست که تعدادی زیادی از متقاضیان MI01 رو به ورشو فرستاده بدون تخصیص سهمیه مناسب.
    امیدوارم بهترین گزینه یعنی افزایش سهمیه ورشو اتفاق بیفته تا شاید از این وضعیت خارج شویم.
    خوش باشید

سلام
    من اصلا کاری به بیمه و اینجور چیزا ندارم من منظورم این بود ببینید ورشو توی چه مرحله ای هست بقیه ویزا افیسها توی چه مرحله ای
    ورشو هنوز داره به اپدیتها رسیدگی میکنه و نم نم مدیکالش رو قطع کرده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)