صفحه 2955 از 5471 نخستنخست ... 19552455285529052945294629472948294929502951295229532954295529562957295829592960296129622963296429653005305534553955 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,541 تا 29,550 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi717 نمایش پست ها
    سلام. خیلی خوش اومدین.
    ببخشید اینجا یه کم در هم بر همه.
    راستش من متوجه سوالتون نشدم.
    درود دوست عزیز- خواستم زحمت اضافه کردن اطلاعاتم رو به مسئول جدول بدم
    با تشکر
    CIO : APR 2010 , 1ST FILE NO : JUNE 2010 , 2nd FILE NO : OCT 2010, TRANSFER TO WARSAW : FEB 2012 , IN PROCESS AND UPDATE REQUEST : 2 MARCH 2012 , مدیکال و الباقی ماجرا : انشاا.... به زودی ( NOC: 7242 )

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1340 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما از ۳۸ شغله ها هستید درسته؟؟!! شما کاملا درست میفرمایید هیچکدوم از کوریرها فعلا ایم کار را انجام نمی دهند.
    بله من از 38 شغله ها هستم ، یکی از اقوام مسن ما با گرفتن پاسپورت از آنکارا مشکل داشت چون براش مشکل بود که به تنهایی بره و پاسش را بگیزه (البته گویا برای سنهای بالاتر از 65 سال هنوز هم میشه از ایران اقدام کرد) ما خیلی پرس و جو کردیم یه سری آژانسهای مسافرتی در ازای پول، گرفتن پاسپورت را متقبل میشن ولی به علت عدم اطمینان این کار را نکردیم نهایتا کس دیگری را که برای گرفتن پاسپورتش عازم آنکارا بود را پیدا کردیم که آن شخص مواظب اقوام ما باشه و با هم رفتند و ویزا را تونست بگیره[/QUOTE]

دوست من

کار درستی انجام دادید. در فروم ۲۹ شغله ها CAP1000 بحث خوبی در این مورد انجام شد . در این شرایط آژانس ها ، افراد ناشناس و حتی بعضی از مهمانداران BUSINESS خوبی راه انداختن ولی خوب خودتون بهتر میدونید که سابقه ی سودجویی تو این مسئله خیلی زیاد بوده و اصلا به ریسکش نمی ارزه البته تصمیم گیری در این مسئله کاملا شخصی محسوب میشه و ممکن بدون هیچ خطری هم انجام بشه ولی خود من به شخصه همچین کاری انجام نمیدم. موفق باشید.

من مسئول جدول نیستم دوست عزیز.
    به احتمال زیاد دوستان اطلاعات شما رو می بینند و وارد جدول می کنند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط samoghimi83 نمایش پست ها
    با تشکر
    (فدرال 38 شغله) (کد 0213) ارسال مدارک May 2009 فایل نامبر اول June 2009 دریافت مدارک در سوریه Ocober 2009 فایل 2 2009 December انتقال به ورشو 2011 1 December وضعیت فعلی In Process شروع پراسس 2012 25 January مدیکال 2012 5 August

البته نیازی هم به اذیت کردن اون بنده خدا نبود.
    کافی بود فرم وکالت یا نماینده رو به اسم یه نفر مطمئن پر می کردند تا براشون ویزا رو بگیره. (البته به شرطی که یه آدم مطمئن اونجا داشته باشن)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1340 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما از ۳۸ شغله ها هستید درسته؟؟!! شما کاملا درست میفرمایید هیچکدوم از کوریرها فعلا ایم کار را انجام نمی دهند.
    بله من از 38 شغله ها هستم ، یکی از اقوام مسن ما با گرفتن پاسپورت از آنکارا مشکل داشت چون براش مشکل بود که به تنهایی بره و پاسش را بگیزه (البته گویا برای سنهای بالاتر از 65 سال هنوز هم میشه از ایران اقدام کرد) ما خیلی پرس و جو کردیم یه سری آژانسهای مسافرتی در ازای پول، گرفتن پاسپورت را متقبل میشن ولی به علت عدم اطمینان این کار را نکردیم نهایتا کس دیگری را که برای گرفتن پاسپورتش عازم آنکارا بود را پیدا کردیم که آن شخص مواظب اقوام ما باشه و با هم رفتند و ویزا را تونست بگیره
    (فدرال 38 شغله) (کد 0213) ارسال مدارک May 2009 فایل نامبر اول June 2009 دریافت مدارک در سوریه Ocober 2009 فایل 2 2009 December انتقال به ورشو 2011 1 December وضعیت فعلی In Process شروع پراسس 2012 25 January مدیکال 2012 5 August

Junior Member SSMMZ آواتار ها

ضمن خير مقدم. خودتون بايد اطلاعات رو در اين وارد كنيد. واقعاً جاي تاسفه كه اينقدر همكاري در تكميل اين سايت ضعيفه.
    http://fsw.apphb.com/

نقل قول نوشته اصلی توسط samoghimi83 نمایش پست ها

با تشکر

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط utab نمایش پست ها
    مثل اینکه سیستم هم دعوا داره و قاطی کرده...
    سلام
    من با یکی از مدیران صحبت کردم در این مورد . مشکل از سیستم نیست . دلیل اینست که اشتباها هنگام پاسخ به یک پست اگر در QUOTE ایجادی شود تمامی پاسخ های بعدی بهم میریزه!!!

Senior Member

دوستان عزیز به عنوان یک کاربر ساده چند درخواست برای راحتتر شدن و مفید بودن بحثها در اینجا دارم البته اگر موافق هستید:

1- اگر زحمت میکشید و به جایی ریفرنس میدید حتی به بحثهای تاپیکهای دیگر همین فروم لطفا آدرس اینترنتی اون رو بگذارید. شاید کلیک کردن و کپی کردن اون کمتر از 30 ثانیه طول بکشه ولی خوانننده رو از عذابی برای پیدا کردن اون نجات میدید.

2-اینجا سلایق گوناگونی وجود دارد برای همه یک چیزهای مهم هست مثلا برای من پاس ریکوئست مهمه برای یکی مدیکال برای یکی ایکیس برای یکی نتایج کیپس برای یکی اطلاعاتی کلی در موردکانادا برای یکی دردل در مورد شرایط 38 تائیها برای یکی امید دادن برای یکی پیشگوئی برای یکی نامیدی و .. (با شرط بودن از بچه ها ی همین تاپیک). چه بهتر که همدیگر رو درک کنیم. میدونم که صفحات طولانی عذاب آور و مطالب غیر مرتبط برای هر شخص عذاب آور است اما چاره ای هم نیست اندکی جستجو بهتر است شکستن دلی می باشد.
    دقت نمائید اینجا دیگر اپلیکنت جدیدی نخواهد داشت که بخواهداقدام کند و صرفا نحوه اطلاع رسانی در مورد وضعیت و تاریخهای مدیکال و پاس ریکوئست، مشکلات احتمالی پرونده، آب دیت و سهمیه ها و .. چیزهای از این قبیل خواهد بود که به بقیه کمک می کند تا وضعیت خود را ارزیابی کنند اما اطلاعات طبقه بندی شده و رسمی نیستند

3- اگر زحمتی میکشد و طی مطلبی به کسی کمک میکنید یا سند برای ان موجود است یا استنباط و نظر شخصی است یا از کسی شنیدید بهر صورت ذکر آن برای خواننده مفید است تا بداند مطلب چقدر قابل اتکا است و نیازی به پرسش مجدد هم نیست.

4- اگر کسی تحلیل شخصی خود را از شرایط مینویسد و حتی آماری ارائه میدهد اونها نظر شخصی او هستند که میتواند درست و یا غلط باشند. بهتر است به کارش و زحمتی که کشیده ارج نهیم. ممکن است برای بعضی مفید باشد و برای بعضی نباشد و ما میتوانیم آنرا قبول کنیم یا نکنیم. ولی اگر خواستیم ابراز مخالفت کنیم مخالفت باید با نوشته و تحلیل همراه با نظر شخصی و یا سند دیگر نسبت به نوشته باشد نه شخص نویسنده

به نظرم رعایت این نکات ضمن کمک به همه و کاستن از تنشها لذت بودن در اینجا را دو چندان خواهد نمود. همچنین مجددا تاکید کنم انتظار کشیدن و نوع این تاپیک به شکلی است که خیلی چیزها بر اساس حدس و گمان و همچنین برای اولین بار اتفاق میفتد.

از همه دوستانی که اینجا مطلب مینویسند ویا می نوشتند ممنونم که به من چیزهایی یاد دادند و ضمن اینکه این یک نظر شخصی است.
    ویرایش توسط armin54 : July 7th, 2012 در ساعت 10:40 PM

دوستان یه نظر خواهی ، میگم ما مدیکال رو 22 روز پیش رسوندیم بهشون بعد ایمیل خودشون رو reply کردم گفتم رسیده و اگر میشه Confirm کنید
    بعد هم لندینگ فی و پرینت حساب فرستادم و دوباره رو اون یکی ایمیل مربوط به لندینگ فی reply کردم گفتم رسیده لطفا Confirm کنید
    هیچ کدوم رو جواب ندادن اینا انگار خیلی درگیر مسابقات فوتبال بودن کجان چرا جواب نمیدن ؟!

در ضمن جواب caips ما هم اومد خیلی مورد خاصی نداشت مثل بقیه .. Seldec رو 1 شدیم و Paper selection و بقیه موارد جلوش خالیه ..
    امتیاز هم 70 زدن که من انتظار نداشتم 3 امتیاز برای همسرم بهم بدن !!
    فایل اول : Dec 2009 ، فایل دوم : March 2010 .مدیکال : 1 جون 2012 ارسال 15 جون، دریافت لندینگ فی در ورشو: 25 جون 2012 کپی پاس ریکوئست : 5 سپتامبر ارسال 9 سپتامبر ، پاس ریکوئست: 11 سپتامبر دریافت ویزا 25 سپتامبر در آنکارا (به امید خدا)

چه خبره دوباره من فکر کنم اینا مقداری که می خواستن ویزا بدن را مدیکال دادن و رفتن تو کما دوباره !! البته اگه 29 تاییا را ویزا بدن یعنی می خوان به اونا برسن حالا بعد ما بدبختا باید صبررررررررر کنیم وایییییییییی
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

Member utab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - الکترونیک

دوستان سلام:
    پیر شدیم رفت، پسووردم جهت ورود به این جدول http://fsw.apphb.com/ را فراموش کردم. راهنمایی بفرمایید. ممنون
    CIO = 01/06/2009 - First AOR = 13/07/2009 - Second AOR = 04/01/2010
    Warsaw Visa Office ( WVO ) = 01/12/2011 - In Process = 25/01/2012
    Med = 26/02/2013 , PPR= 22/05/2013, Visa= 28/05/2013
    land = 22/02/2014 Vancouver

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)