صفحه 2958 از 5471 نخستنخست ... 19582458285829082948294929502951295229532954295529562957295829592960296129622963296429652966296729683008305834583958 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,571 تا 29,580 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    لطفا نگاهی به عملکرد ورشو در 5 ماه ابتدای سال 2012 مطابق فایل پیوست داشته باشید.
    توجه: آمار بر اساس نفر می باشد نه پرونده

تحلیلها:
    تنها تفاوت معنی دار در موجودی متقاضیان این است که حدود 9500 نفر از 12000 نفر کتگوری ما از مرحله اسسمنت اولیه دو مرحله را طی نموده و به مرحله فاینال دسیِژن رسیدن. حالا بازم بگید تو ورشو چه کار می کنند.
    سایر کتگوریها تقریبا تفاوت معنی داری نداشته اند.

پیش بینینظر شخصی)
    با توجه به اینکه برای سایر گرو ها هم از ابتدای سال ویزای زیادی صادر نشده پیش بینی می شود وظیفه ورشو برای چند ماه آینده صدور ویزا خواهد بود. عمدتا برای گروه های MI2 , MI3 , و همجنین تعدادی از دوستان کتگوری ما که مدیکال داده اند و چک امنیتی را نیز تمام کرده اند. پس لطفا اعصاب خودتان را خراب نکنبدٰ زیرا به کارهای دیگه کمتر خواهند رسید.

اگر اتفاق خاصی پیش نیاد با توجه به ظرفیت تقریبا 3500 تایی ورشو در سال عمده دوستان کتگوری ما باید در سال 2013 و 2014 ویزا بگیرند که البته با توجه به نهایی شدن پرونده های گروه ما هیچ بعید نیست که ظرفیت صدور ویزای ورشو در سنوات آتی افزایش یابد.

نتیجه گیری اخلافی: این ورشویی ها در سال 2012 خیلی با ماها مهربون بودند. اگه جناب وزیر آش جدیدی تدارک نبینند نوبت به ما (منظور از ما دوستان بدون مدیکال مثل بنده) هم خواهد رسید ولی نه در 2012 بلکه در 2013 و 2014 . انشا... در چند ماه انتهایی سال چشممان به دیدن مدیکال روشن شود تا از دریافت ویزا در سال 2013 مطمئن شویم.

نکته آخر: چند ماه پیش وقتی در پاسخ ایمیلهای ما می گفتند باید سقف سهمیه رو رعایت کنند ما فکر می کردیم جواب کلیشه و سرکاریه. ولی این روزها داریم متوجه می شیم که اونا تارگت داشتند و می دونستند در سال 2012 چه باید انجام شود. خود من با ارسال مدارک در جون 2009 به سیدنی خوش بین به دریافت ویزا در 2012 بودم ولی همون پاسخ کلیشه ای رو دریافت کردم و امروز مطمئم که جوابشون واقعی بوده و می دونستند امسال نوبت ویزا به بنده (و دوستان با وضعیت مشابه) نخواهد رسید.

به امید دریافت صدور ویزای برخی دوستان مدیکالی در سال 2012 و همچنین افزایش سهمیه برای ما در سالهای آتی. ضمنا دعا بفرمایید وزیر محترم هم خواب جدیدی برای گروه ما نبینه. البته سرش با موضوع prec50 فعلا گرمه!

خوش باشید
    پیمان جان فقط چیزیکه من یادمه این بود که سهمیه صدور ویزاشون معمولاً 3 ماهه هستش اینو از توی گزارش تعداد ویزاهای ارسال شده برای هر سال میشه نتیجه گیری کرد و جوابی که برای برخی از دوستان می یاد که ویزاها باید در طول سال صادر بشه معروفه به stragger پس دوستانیکه ویزا گرفتن بین جولای تا سپتامبر احتمال خیلی زیاد پاسچورت ریکوئیست میشن و من فکر می کنم روند صدور مدیکالها هم اگه مدیکالهای این 3 ماهه رو نفرستاده باشن یا دوباره جون میگیره با اینکه از سپتامبر دوباره قوت خواهد گرفت.
    ویرایش توسط cdbmc100 : July 8th, 2012 در ساعت 01:28 PM دلیل: دیکته

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    پیمان جان فقط چیزیکه من یادمه این بود که سهمیه صدور ویزاشون معمولاً 3 ماهه هستش اینو از توی گزارش تعداد ویزاهای ارسال شده برای هر سال میشه نتیجه گیری کرد و جوابی که برای برخی از دوستان می یاد که ویزاها باید در طول سال صادر بشه معروفه به stragger پس دوستانیکه ویزا گرفتن بین جولای تا سپتامبر احتمال خیلی زیاد پاسچورت ریکوئیست میشن و من فکر می کنم روند صدور مدیکالها هم اگه مدیکالهای این 3 ماهه رو نفرستاده باشن یا دوباره جون میگیره با اینکه از سپتامبر دوباره قوت خواهد گرفت.
    سلام
    به نظر میاد شما درست میگین
    چون از 27 جون یعنی از هفته پیش صدور مدیکال در ویزا افیس دهلی هم برای MI1 ها متوقف شده و میگن که تا 90 روز دیگه یعنی سپتامبر دوباره امکان داره از سر گرفته بشه.

منبع: سایت کانادا ویزا - فروم medical started at visa office new delhi
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

ببخشید من اینو متوجه نمیشم «سهمیه صدور ویزاشون معمولاً 3 ماهه هستش...............جوابی که برای برخی از دوستان می یاد که ویزاها باید در طول سال صادر بشه معروفه به stragger..........»
    یعنی دیگه تا سپنامبر مدیکال نخواهیم داشت؟ یه کمی گیج شدم
    (فدرال 38 شغله) (کد 0213) ارسال مدارک May 2009 فایل نامبر اول June 2009 دریافت مدارک در سوریه Ocober 2009 فایل 2 2009 December انتقال به ورشو 2011 1 December وضعیت فعلی In Process شروع پراسس 2012 25 January مدیکال 2012 5 August

خدا کنه اینجوری باشه که قطعا سبب خوشحال همه خواهد شد.
    بیشتر هدفم این بود که دوستان را قانع کنم که بابا این ورشویی ها هوای کتگوری ما رو توی سال 2012 داشتند. مشکل از جای دیگه هستش نه این آفیسرها.
    به هر حال انشا... همینجوری باشه که شما می فرمایید و انشا... که ظرفیت ها افزایش پیدا کنه که دوستان تکلیفشون معلوم بشه. رفتن یا نرفتن خیلی مهم نیست. این مهمه که تکلیف زندگی مون معلوم شه.
    ضمنا قبلنا بیشتر می نوشتید دوست عزیز. معمولا از اطلاعات جنابعالی خیلی استفاده می کردیم. موفق باشید
    و ببخشید امروز زیادی حرف زدم. خوش باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rafoone نمایش پست ها
    ابنجانب با افتخار اولین کسی هستم که چهارشنبه نامه ویددراوال فرستادم برای وروشو و قید مهاجرت به کانادا رو زدم. البته من اقامت کشور دیگه ای را دارم و بهمین خاطر همچین تصمیمی گرفتم چون راه دومی جلوی پام بود که اونو انتخاب کردم. امیدوارو برای شما دوستان عزیز زودتر کارا تموم بشه و زندگی جدید رو در جایی بهتر شروع کنید. ( اینم براشون نوشتم که آقا شما میگید مواظب تروریسزم هستیم بعد بچه های مقامات دولتی هر لحظه اراده کنن میتونن با سرمایه گذاری اقامت کشورهای اروپایی و کانادا رو بگیرن. بعد نوبت مردم عادی که میشه با زحمت و تلاش میتونن 67 امتیاز بگیرن اونا رو تو صف های 3 و 4 و5 ساله نگه میدارید؟ حتما" همه شما گوشه کنار شنیدید که چه کسایی پاسپورت کانادایی و انگلیسی رو دارند و کسی هم ازشون نمیپرسه آقا جان تو با این سن و سالت چطور 1 میلیون یورو پول تو حسابت داری بعد نوبت ما که میشه برای بالای 40 هزار دلار باید نامه ببریم که از کجا آوردیم.)
    درسته که این یه تصمیم کاملا شخصیه و فاکتورهای مختلفی میتونه برا گرفتن این تصمیم موثر باشه ولی من به شخصه به شجاعتتون تبریک میگم. خیلی از ماها حتی به این راضی شدیم و میگیم اگه کانادا صراحتا میگفت نه و از بلاتکلیفی نجاتمون میداد, ولی من خودم شخصا جرات اینکه پروندمو کنسل کنم ندارم و هر روز داریم پیر تر میشیم و فرصتهامون کمتر میشه آخه مگه زندگی حرفه ایه یه نفر چند ساله؟
    یادمه وقتی قانون 1000 تایی ها بود , دوستم با کلی تلاش تونست آیلتس آکادمیک 7/5 بگیره ولی فهمید که حتما باید جنرال باشه , همون موقع تصمیمشو عوض کرد و گفت از این کارشون خوشم نمیاد و برا ویزای تحصیلی آمریکا اقدام کرد و الان هم اونجاست و من هم اینجا نشستم ساعت به ساعت فرومهای مختلف چک میکنم و کانادا هم داره با جوونیم بازی میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar.g نمایش پست ها
    درسته که این یه تصمیم کاملا شخصیه و فاکتورهای مختلفی میتونه برا گرفتن این تصمیم موثر باشه ولی من به شخصه به شجاعتتون تبریک میگم. خیلی از ماها حتی به این راضی شدیم و میگیم اگه کانادا صراحتا میگفت نه و از بلاتکلیفی نجاتمون میداد, ولی من خودم شخصا جرات اینکه پروندمو کنسل کنم ندارم و هر روز داریم پیر تر میشیم و فرصتهامون کمتر میشه آخه مگه زندگی حرفه ایه یه نفر چند ساله؟
    یادمه وقتی قانون 1000 تایی ها بود , دوستم با کلی تلاش تونست آیلتس آکادمیک 7/5 بگیره ولی فهمید که حتما باید جنرال باشه , همون موقع تصمیمشو عوض کرد و گفت از این کارشون خوشم نمیاد و برا ویزای تحصیلی آمریکا اقدام کرد و الان هم اونجاست و من هم اینجا نشستم ساعت به ساعت فرومهای مختلف چک میکنم و کانادا هم داره با جوونیم بازی میکنه.
    شاید اگه ما هم اقامت کشور دیگه ای رو داشتیم میتونستیم این جرات رو از خودمون نشون بدیم.
    من و شمائیکه بقول شما اینجا داریم هر روز فرومهای مختلف رو رصد میکنیم ظاهرا چاره ای جز این نداریم و این احتمالا آخرین فرصت زندگیمون برای خروج از این کشور و ساختن آینده ای بهتر و تضمین شده برای فرزندانمون هست.
    (فدرال 38 شغله) (کد 0213) ارسال مدارک May 2009 فایل نامبر اول June 2009 دریافت مدارک در سوریه Ocober 2009 فایل 2 2009 December انتقال به ورشو 2011 1 December وضعیت فعلی In Process شروع پراسس 2012 25 January مدیکال 2012 5 August

Member maero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مدیریت و فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi717 نمایش پست ها
    شاید اگه ما هم اقامت کشور دیگه ای رو داشتیم میتونستیم این جرات رو از خودمون نشون بدیم.
    من و شمائیکه بقول شما اینجا داریم هر روز فرومهای مختلف رو رصد میکنیم ظاهرا چاره ای جز این نداریم و این احتمالا آخرین فرصت زندگیمون برای خروج از این کشور و ساختن آینده ای بهتر و تضمین شده برای فرزندانمون هست.
    من با قسمت اول حرف شما کاملاً موافقم ولی با احترام کامل به نظر شما , معتقد هستم هیچ تضمینی برای داشتن آینده بهتری برای فرزندانمون در خارج از ایران وجود ندارد ... البته حتماً احتمال بیشتری به این آینده بهتر در کشور دیگر داده ایم که دست به مهاجرت زدیم ...به قول یکی از کسانی که مهاجرت کرده , از اولین لحظه ای که فکر مهاجرت به سرمان میافته, تا آخر عمرمان درگیر اینقضیه خواهیم بود که اگر بین ماندن و مهاجرت کردن, اون یکی دیگر را انتخاب کرده بودم, شاید بهتر بود !!
    F No.1:March2010 , F No.2: July.2010 - NOC:0213
    Status: Pas request 7May, Medical 20 Jan. IELTS:7 R:7.5, W:6.5, L:7, S:6

نقل قول نوشته اصلی توسط kmahyar نمایش پست ها
    دوست عزیز:
    این یک روال است و چیزی نیست که ما بخواهیم به آفیسر یاد دهیم. قبل از صدور ویزا، از شما کپی پاسپورت جدید را میخواهند تا ویزا صادر شود. همین...

دوستان خوب من آتش بس کنید
    درخواست کپی پاسپورت را وکیل دوستم از ورشو سئوال کرده جوابی که دادند این بوده که با توجه به عدم امکان ارسال پاسپورت از ایران با دریافت این کپی ویزا ثبت سیستمی میشود و از سهمیه ویزا آفیس کسر میشود
    پرونده ما هم دقیقا" همینطور بود ایمیل زدند کپی ص اول را خواستند 2 هفته بعد در جواب ایمیل من کپی تمام صفخات را از طریق پست خواستند همراه با آنها نامه هم دادم و دقیقا"همان روز رسیدن کپی ها ایمیل هم زدم 2 روز بعد جواب ایمیلم آمد که ویزاتون آماده است .این روال را بچه های 29 تائی باب نکردند تصمیم خود ورشوست فقط هم بخاطر بیلان کاری خودشونه و هنوز هیچ تصمیمی جهت رفع مشکل نگرفته اند و فشار مشکلی که خودشان ایجاد کردند را به دوش ماها انداختند

Member utab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط kaly نمایش پست ها
    دوستان خوب من آتش بس کنید
    درخواست کپی پاسپورت را وکیل دوستم از ورشو سئوال کرده جوابی که دادند این بوده که با توجه به عدم امکان ارسال پاسپورت از ایران با دریافت این کپی ویزا ثبت سیستمی میشود و از سهمیه ویزا آفیس کسر میشود
    پرونده ما هم دقیقا" همینطور بود ایمیل زدند کپی ص اول را خواستند 2 هفته بعد در جواب ایمیل من کپی تمام صفخات را از طریق پست خواستند همراه با آنها نامه هم دادم و دقیقا"همان روز رسیدن کپی ها ایمیل هم زدم 2 روز بعد جواب ایمیلم آمد که ویزاتون آماده است .این روال را بچه های 29 تائی باب نکردند تصمیم خود ورشوست فقط هم بخاطر بیلان کاری خودشونه و هنوز هیچ تصمیمی جهت رفع مشکل نگرفته اند و فشار مشکلی که خودشان ایجاد کردند را به دوش ماها انداختند
    با سلام:
    از kaly عزیز که بطور مستند این موضوع را بیان فرمودند بسیار سپاسگزاریم و همانطور که قبلا نیز گفته شده بود درخواست کپی پاسپورت جهت صدور ویزا می باشد ( PPR1 ) و در مرحله بعد ( PPR2 ) این ویزای زیبا و گرانبها به پاسپورت شما الصاق خواهد شد که امیدواریم در تهران و یا آنکارا تسهیلاتی برای این مرحله قائل شوند و یا امکان ارسال با یکی از شرکت های پستی فراهم شود.
    به هر حال یکبار دیگر به شما دوست عزیز تبریک می گویم و التماس دعا داریم.
    CIO = 01/06/2009 - First AOR = 13/07/2009 - Second AOR = 04/01/2010
    Warsaw Visa Office ( WVO ) = 01/12/2011 - In Process = 25/01/2012
    Med = 26/02/2013 , PPR= 22/05/2013, Visa= 28/05/2013
    land = 22/02/2014 Vancouver

Senior Member

دوستان چون تغییرات در سه ماه اول مختص آنکارا بود من یک جدول به شرح ذیل تهیه نمودم و در تاپیک مربوطه با تحلیلی ابتدائی قرار دادم. فکر کردم برای بچه های ورشو هم بد نباشه که ببینند.
    چند تحلیل دارم که سر فرصت و بعد از انالیز کامل خواهم نوشت .

نوع
    دمشق 1 دمشق2 اختلاف
    ورشو1 ورشو2 اختلاف
    آنکارا 1 آنکارا2 اختلاف
    C50
    16122 15868 254-
    5083 4865 218-
    7 177 170
    MI1
    4828 4 4824-
    12593 12042 551-
    190 3265 3075
    MI2
    962 3 959-
    1811 1679 132-
    101 977 876
    MI3
    120 0 120-
    515 699 184
    37 671 634
    ALL
    22032 15875 6157-
    20002 19285 717-
    335 5090 4755

* منظور از یک ژانویه 2012 و از 2 آپریل 2012 می باشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)