صفحه 2965 از 5471 نخستنخست ... 19652465286529152955295629572958295929602961296229632964296529662967296829692970297129722973297429753015306534653965 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,641 تا 29,650 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط moby نمایش پست ها
    داییم ( ساکن کانادا) گفتن که دو سه هفته اول جولای اصلا انتظار حرکتی از اداره مهاجرت نداشته باشین چون تو این دو سه هفته ، همه اداره جات مشغول گرفتن بیلان سال گذشته (یا یه همچین چیزی هستن) و به کار مردم رسیدگی نمیکنن....حساب کردم میشه 21 جولای....تا اون موقع برین خوش باشین.... بیخودم جو نا امیدی ندین
    البته سال مالی دولت از اول آپریل تا آخر مارچ سال بعد است و ادارات مسئول بستن حسابها جدا از قسمتهای اجرایی میباشند. اما کلا دولتیها در تابستان کندتر هستند (در کانادا) چونکه تابستان فصل تعطیلات و مرخصیها و مسافرتهاست.

Smile پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri1982 نمایش پست ها
    نمیدونم چرا اینطور میشه که تا میام و یه کم امیدوار میشم به اوضاع شرایطی پیش میاد که ناامیدتر از قبل میشم.
    در تایید دوستم که گفته هر روز صبحشو با چک کردن فروم شروع میکنه باید بگم من خودم 3 ساعت یک بار (البته در زمان بیداری!) فروم رو چک میکنم. به امید دیدن خبرای خوب ولی با اعلام توقف دریافت پرونده جدید صدور مدیکال ها هم متوقف شد.
    چند روز قبل واسه مهاجرت به دانمارک جدی پیگیر شدم دید که بر طبق ادعای خودشون برای لیست مشاغل مورد نیازشون ظرف کمتر از 6 ماه از زمان تشکیل پرونده میتونی اونجا باشی با کارت سبز 3 ساله که قابلیت تبدیل شدن به اقامت دایم داره. واسه من یک آیلتس 5 هم کافیه.
    ولی بخدا دیگه انگیزه ندارم. حوصله ندارم. الان که شرایط زندگیمم هم تغییر کرده. دیگه حس ثبت نام آیلتس و ندارم. تازه با خودم میگم که کانادا که داعیه مهاجر پذیری تو دنیاست این از کار در اومد دانمارک چی بشه؟!
    کاش 4 سال قبل این فکر به سرم نزده بود و به قول دوستمون از طرق دیگه ای یا واسه کشور دیگه ای اقدام میکردیم.
    همکار من 2 سال قبل واسه ارشد تو آلمان با آیلتس 6 پذیرش گرف . امسال مدرکشو میگیره و واسه دکتری اقدام میکنه ولی من هنوز اندر خم چک کردن فایلم هستمو و خوندن کامنت های صدها نفری که شرایطی مثل منو دارند.
    موندم بخدا.
    سلام دوست عزیز
    میشه بگید واسه دانمارک از کجا میشه لیست رو چک کرد و اطلاعات کامل رو گرفت
    ویرایش توسط spdh_sohrabi : July 11th, 2012 در ساعت 07:53 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط spdh_sohrabi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میشه بگید واسه دانمارک از کجا میشه لیست رو چک کرد
    اینجا رو ببینید

یه تاپیک هم براش هست تو فروم

نکته جالبی بود. نمی دانستم سال مالی در کانادا از آپریل شروع می شود. پس با این حساب فرمایش moby هم صحیح است چون معمولا فرصت بستن حسابها چهار ماه پس از سال مالی است (مثلا در ایران تا پایان تیر). با احتساب چهار ماه از ابتدای آپریل می شود همان پایان جولای.

[ QUOTE=saeedCan;808656]البته سال مالی دولت از اول آپریل تا آخر مارچ سال بعد است و ادارات مسئول بستن حسابها جدا از قسمتهای اجرایی میباشند. اما کلا دولتیها در تابستان کندتر هستند (در کانادا) چونکه تابستان فصل تعطیلات و مرخصیها و مسافرتهاست.[/QUOTE]

حالا گذشته از مثبت و منفی بودن ولی باید قبول کنیم آخر شانسیم!
    داشتم آمار pre c50 رو نگاه می کردم دیدم آمار فاینال دسیژن شده های کل حدود 15000 نفر (نه پرونده) بود. از این تعداد 2700 نفر در ورشو هستند و ورشو دومین ویزا آفیس شلوغ از این نظر می باشد.
    خوب از طرفی هم اینو می دونیم که تو این چند سال ورشو و دمشق همیشه فقط به یک نوع متقاضی سرویس دادند. هر وقت 29 رشته ای رو شروع کردند بقیه رو قطع کردند. زمانی که به 38 رشته ایها رسیدند (امسال) 29 رشته ای ها رو معطل گذاشتند و .... .
    نمی خوام بگم امیدوارم حتما به کار ما برسند از این پس چون مابقی دوستان هم مثل ما منتظرند. ولی می گم یکی از دوستان که برنامه ریزی و کنترل پروژه کار کرده بروه یادشون بده که میشه همزمان به کار چند کتگوری هم رسیدگی کرد در عین کنترل ظرفیت ها!

کسی جوابی برای سوال من نداره. ممنون می شم اگر پاسخ بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Accounting نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من دو ساله در سوئد هستم. حالا درس خودم و همسرم تموم شده، یه نمره آیلتس آکادمیک جدید هم دارم، آدرس پستیم در ایران تغییر نکرده ولی آدرس محل اقامتم در سوئد تغییر کرده، نیاز هست این موارد رو بهشون اطلاع بدم یا نه. ممنون ار پاسخ هاتون

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نمره آیلتس که فکر نمیکنم به دردی بخوره، اگر مشکل نمره داشتین احتمالا تا الان رد می شدید
    اما آدرس محل اقامت رو اعلام کنید ....
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

آدرس محل اقامت و یا سکونت جزو مواردی میباشد که میبایست اعلام گردد. موفق باشید.

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

مهاجرت یک لطف است و نه یک وظیفه... از کشور پذیرنده فرد به او. پس ما بهتر است که به لطف چنین کشوری زیاد دل نبندیم کشوری که پذیرنده دزدان و کلاهبرداران و فراری های سیاسی است و همه ما هم می دانیم که با چه شرایطی به آنجا می روند و جالب اینکه با چه سرعتی... آنها نه مشکل مدیکال دارند و نه حساب بانکی و نه گواهی عدم سو پیشینه .... امروز در روزنامه جامجم آمده بود کانادا رتبه چهارم میزان جرم است البته باز هم باید بدانیم که...
    ما نسل سوخته ایم بهتر آن است که از اواخر دوران جوانی امان بهتر و اثر بخش تر استفاده کنیم و به نوعی از زندگی امان قاافل نشویم مهاجرت انتخاب ما بود و ما آنرا پذیرفتیم اما باید بهای آنرا به اندازه پرداخت کنیم و التآه و فغان و تضعیع حالمان نخواهد بود.............خوش باشید......

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronics Eng., MBA

سلام به همه دوستان و متخصصینی که منتظر رفتن به کانادا هستند
    دیدم جو دوباره یکم مایوس کننده شده گفتم که یه چیزی بنویسیم.
    به نظر من ما کار درست رو انجام دادیم وبرای بهترین گزینه ای که در شرایط الانمون تو این کشوری که ما توش به دنیا اومدیم وجود داره اقدام کردیم. به نظرم انتظار مهاجرت یه تیغه دو لبه است، از یک طرف آدم نمیتونه برنامه ریزی بلند مدت بکنه و مدام فکر میکنه که به همین زودی ها کار مهاجرتش درست میشه و سرمایه گذاری که داره میکنه بیهوده و وقت تلف کردنه و از طرف دیگه زمان پشت سر گذاشته شده رو میبینه وبا خودش میگه که مثلاً من میتونستم تو این زمان فلان کار رو انجام بدم. تو زمانی که دادن مدیکالها به دلیل مثائل دمشق متوقف شده بود بعد از چند ماه خیلی ها گفتن خوب فعلاً به زندگیمون برسیم و یه کاری رو همینجا شروع کنیم. اما به نظر من اساساً مسئله ای که باعث شده تا ما با این اشتیاق بخوایم که از این کشور بریم همین مشکل عدم امکان برنامه ریزی و اجرای پلن هاست. چرا که نه سیستم مدیریتی کشور و نه فرهنگ بسیاری از مردم هنوز انقدر رشد پیدا نکرده که فضا رو به نخبه ها بده و از تخصص و دانش استفاده کنه. بنابر این به نظرم قبطه زمان گذشته که ما توش نتونستیم کار خاصی رو انجام بدیم نخوریم و بدونیم که حتی اگه اصلاً مهاجرتی هم وجود نداشت، خیلی اتفاق خاصی نمی افتاد، هرچند به نظرم فعلاً بهترین کار برای ما که بتونیم از زمان خودمون بهترین استفاده رو ببریم اول کامل کردن تحصیلات تا جایی که میشه و بعد گذروندن دوره ها و آموزشهای تخصصی و دریافت مدارک تا بشه بعداً از اونها استفاده کرد.
    به هر حال پروسه مهاجر پذیری هر کشوری کار سختی برای اون کشوره که بتونه آدامهایی رو به کشورش بیاره که مفید باشن به همین دلیل باید خیلی پارامترها رو مد نظر قرار بدن و با توجه به درخواستهایی که دارن زمان میبره، پس بهتره قبول کنیم که شرایط محیطمونه که ما رو بیشتر تحت فشار قرار داده و نه شرایط بهتر فردا که هنوز بهش نرسیدیم.
    از مدیران این فروم هم عذر میخوام که شاید کمی خارج از مسائل مهاجرت نوشتم. خواستم به سهم خودم جو رو عوض کنم.
    received by sydney Sep, 2009 / File No.1 Nov, 2009 / Doc. Send Feb, 2010 / File No.2 May 2010
    transferred to Warsaw Dec, 2011 / processing on Mar, 2012 / Medical May,2013 / Neuroscience PhD / Ms. in Audiology / Visa, Jul 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)