صفحه 2967 از 5471 نخستنخست ... 19672467286729172957295829592960296129622963296429652966296729682969297029712972297329742975297629773017306734673967 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,661 تا 29,670 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام
    بعد از حدود ١٠ ماه از ميكال ٢٩ شفله ها(١٠٠٠) ٢ نفر پاس ريكوست شده اند
    به اميىد خبرهاي خوب از گروه خودمان
    Noc:4121
    ارسال به سيدني: ١٩ مارچ ٢٠٠٩- فايل نامبر اول ٢ آوريل ٢٠٠٩- فايل نامبر دوم آگوست ٢٠٠٩ ارسال به ورشو ١ دسامبر ٢٠١١ اينپراسس ١٤ دسامبر ٢٠١١ مديكال ٣١ مي ٢٠١٢جدول ٣٨ شغله http://fsw.apphb.com

نقل قول نوشته اصلی توسط kalampich نمایش پست ها
    آقایون خانوما، ما الان استرالیا هستیم... بابا مهاجرت نکنید! اینجا قاطیه!! زن و مرد همه توی هم دارن وول میخورن!! اینجا همه چی قاطیه!! (just for kidding)
    الان اینجا زمستونه، ولی هیچ کس بخاری گازی یا برقی زیاد روشن نمیکنه چون پول برق گرونه، پول گاز گرونه، حتی برای خودشون هم با این درآمدشون گرونه! تازه اینجا سرمای کانادا رو هم نداره، اگر مثل کانادا سرد بود که الان قطعا ما مرده بودیم از سرما! اونجا بشینید کولر رو روی دور تند بزارید حالشو ببرید، تازه اگر هم سردتون شد میتونید پنجره ها رو باز کنید تا یه کم گرمای بیرون بیاد داخل خونه! اصلا هم نگران پول برق و گاز و این چیزها نباشید! من که واقعا دلم لک زده برای روی درجه آخر گذاشتن بخاری توی ایران!! ولی اینجا اگر جرات داری نیم ساعت بخاری برقی رو روی درجه آخر بذار تا ببینی پول برق چقدر میشه!
    ولی از شوخی گذشته واقعا مهاجرت نیاز به پول زیادی داره و باید با دقت پول رو خرج کرد تا هشتت گرو نهت نباشه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behpad نمایش پست ها
    سلام ه دوست عزیز. بندم شرایط شما رو دارم.البته یک فایل کانادای اینپراسس شده رودستم مونده و فعلا یه چند ماهی که ملبورنم.کاش میشد به جای فرار از خونه، خونه رو آباد میکردیم. به امید موفقیت.
    جسارتا مشکل شما راه حل داره. راهش تهیه یک بلیط برگشت به ایرانه (البته اگه پولی تو کیسه مونده باشه). از مملکت که بیرونتون نکردن.
    حالا از شوخی گذشته در کنار تمام این مسائل آیا اونجا به کرامت و شخصیت انسانی شما احترام میذارن یا نه؟ شما رو از حق و حقوقتون مطلع و به اون احترام میذارن یا نه؟ آرامش دارید یا نه؟ آیا برای ادامه تحصیل در رشته مورد علاقتون امکانات مهیاست یا نه؟
    اگر جواب یکی از این سوالا مثبت باشه، همون بهترین دلیل برای مهاجرته. این حرفهای شما هم از دلتنگیه ایرانه وگرنه خودتون هم میدونید اینجا خبری نیست. (البته خبر هست ولی واسه از ما بهترون)
    (فدرال 38 شغله) (کد 0213) ارسال مدارک May 2009 فایل نامبر اول June 2009 دریافت مدارک در سوریه Ocober 2009 فایل 2 2009 December انتقال به ورشو 2011 1 December وضعیت فعلی In Process شروع پراسس 2012 25 January مدیکال 2012 5 August

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

آقایون خانوما، ما الان استرالیا هستیم... بابا مهاجرت نکنید! اینجا قاطیه!! زن و مرد همه توی هم دارن وول میخورن!! اینجا همه چی قاطیه!! (just for kidding)
    الان اینجا زمستونه، ولی هیچ کس بخاری گازی یا برقی زیاد روشن نمیکنه چون پول برق گرونه، پول گاز گرونه، حتی برای خودشون هم با این درآمدشون گرونه! تازه اینجا سرمای کانادا رو هم نداره، اگر مثل کانادا سرد بود که الان قطعا ما مرده بودیم از سرما! اونجا بشینید کولر رو روی دور تند بزارید حالشو ببرید، تازه اگر هم سردتون شد میتونید پنجره ها رو باز کنید تا یه کم گرمای بیرون بیاد داخل خونه! اصلا هم نگران پول برق و گاز و این چیزها نباشید! من که واقعا دلم لک زده برای روی درجه آخر گذاشتن بخاری توی ایران!! ولی اینجا اگر جرات داری نیم ساعت بخاری برقی رو روی درجه آخر بذار تا ببینی پول برق چقدر میشه!
    ولی از شوخی گذشته واقعا مهاجرت نیاز به پول زیادی داره و باید با دقت پول رو خرج کرد تا هشتت گرو نهت نباشه!
    من نمی دونم اگر اینقدر سخته چرا برنمیگردید......بابا بیا تو همین بهشت ما زندگی کن.....

Junior Member

کاش منم اونجا بودم و برای بقیه ناز می اوردم.پز دادن و شو اف کردن هنر بعضیاست من شرط می بندم ایشون حتی برای کانادا اپلای هم نکردن و برای تحریک ما اینجا مطلب نوشتن .مطمئنا بدون هیچ پلنی اونجا رفتن و طبیعتا بزودی برمیگردن و کلی بد گویی از شرایط اونجا می کنن

Member
    رشته و دانشگاه
    0213 - Computer and Information Systems Manager

نمیخوام بحث جدید ایجاد بشه - فقط برای اطلاع دوستان
    من وکیل دارم اما در هفته گذشته چند بار email زدم برای warsaw و cic که من یک ماهه که نمیتونم ecas خودم را باز کنم
    البته من از warsaw پاسخی دریافت نکردم اما cic چند بار email زد و مشکل من حل شد
    اما خواستم برای دوستانی که هنوز نمیتونند ecas خود را باز کنند بگم که با ارسال email مشکلشون حل میشه

NOC:
    0213 - Total Score:70 - Visa Office: Warsaw -CIO : 2 Nov 2009- 1st FN: 8 Jan 2010 - 2nd FN: 10 May 2010 -
    -Transferred to Visa Office :
    12 Dec 2011 - Process Started : 24 Feb 2012 -Medical 05 Sep 2012 - Visa 21 Jan 2013

ApplyAbroad Hero

برای عوض شدن بحث فروم:
    سرنوشت پرونده متقاضیان 38 شغله شرکت کننده در شکایت روشن شد!
    "به جز کسانی که تا امروز نامه ردی دریافت کرده اند همه شرکت کنندگان در این دعوا مرحله انتخاب را پشت سر گذاشته و باید منتظر مدیکال باشند"!!!!!!!!!!
    منبع سایت دکتر.
    فقط موضوعی که من متوجه نشدم اینه که این رو که همه کسانی که در دعوا هم شرکت نداشتند تا الان فهمیده بودند! دیگه چه جور تعیین سرنوشت پرونده ای شده؟ بخصوص برای کسانی که زحمت شکایت هم کشیده بودند!
    ظاهرا همونطور که حدس می زدیم تعیین تکلیف از نظر اداره مهاجرت، دادگاه و مشاورین و وکلای عزیز همون ریجکت شدن یا انتخاب شدن هست نه دریافت ویزا.
    درضمن کسانی که در شکایت شرکت کرده اند با مراجعه به سایت ایشون می تونند ببینند آیا ریجکت شده اند یا نه. البته به احتمال زیاد تا الان خودشون این موضوع را متوجه شده اند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    برای عوض شدن بحث فروم:
    سرنوشت پرونده متقاضیان 38 شغله شرکت کننده در شکایت روشن شد!
    "به جز کسانی که تا امروز نامه ردی دریافت کرده اند همه شرکت کنندگان در این دعوا مرحله انتخاب را پشت سر گذاشته و باید منتظر مدیکال باشند"!!!!!!!!!!
    منبع سایت دکتر.
    فقط موضوعی که من متوجه نشدم اینه که این رو که همه کسانی که در دعوا هم شرکت نداشتند تا الان فهمیده بودند! دیگه چه جور تعیین سرنوشت پرونده ای شده؟ بخصوص برای کسانی که زحمت شکایت هم کشیده بودند!
    ظاهرا همونطور که حدس می زدیم تعیین تکلیف از نظر اداره مهاجرت، دادگاه و مشاورین و وکلای عزیز همون ریجکت شدن یا انتخاب شدن هست نه دریافت ویزا.
    درضمن کسانی که در شکایت شرکت کرده اند با مراجعه به سایت ایشون می تونند ببینند آیا ریجکت شده اند یا نه. البته به احتمال زیاد تا الان خودشون این موضوع را متوجه شده اند.
    حال می کنم با این دکتر من. خداست این بشر!!!‌. از هر نفر ۳۰۰-۴۰۰ دلار گرفته که وضعیت پرونده شان که می شد از ایکیس دید به ایشان بگوید.

Junior Member

اگر یادتون باشه چند ماه پیش من اعلام کردم که وکیلم میگه طبق لیستی که ما در دست داریم اسامی ریجکت شده ها و کسانی که پرونده انها 100% قبول شده مشخص شده و وکیلی که کارهای شکایت دفتر مهاجرتی وکیل من را بعهده داشت این لیست رو از اداره مهاجرت به یه طریقی گرفته بود. یادمه که اکثرا" شماها حرف منو به شوخی گرفتید. حال با این مطلب توسایت دکتر به حرف من رسیدید؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    حال می کنم با این دکتر من. خداست این بشر!!!‌. از هر نفر ۳۰۰-۴۰۰ دلار گرفته که وضعیت پرونده شان که می شد از ایکیس دید به ایشان بگوید.
    البته مقصر این پاسخ دادگاه دکتر نیست ولی اینکه این موضوع یک پیروزی بزرگ قلمداد شده و جشن گرفته شود بی مورد است.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mns1349 نمایش پست ها
    اگر یادتون باشه چند ماه پیش من اعلام کردم که وکیلم میگه طبق لیستی که ما در دست داریم اسامی ریجکت شده ها و کسانی که پرونده انها 100% قبول شده مشخص شده و وکیلی که کارهای شکایت دفتر مهاجرتی وکیل من را بعهده داشت این لیست رو از اداره مهاجرت به یه طریقی گرفته بود. یادمه که اکثرا" شماها حرف منو به شوخی گرفتید. حال با این مطلب توسایت دکتر به حرف من رسیدید؟
    نتیجه دادگاه تازه مشخص شده دوست عزیز. مگر اینکه وکیل شما با قاضی ارتباط دوستانه ای داشته باشه یا احیانا خود قاضی باشه!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)