صفحه 2968 از 5471 نخستنخست ... 19682468286829182958295929602961296229632964296529662967296829692970297129722973297429752976297729783018306834683968 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,671 تا 29,680 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Banned

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط mns1349 نمایش پست ها
    اگر یادتون باشه چند ماه پیش من اعلام کردم که وکیلم میگه طبق لیستی که ما در دست داریم اسامی ریجکت شده ها و کسانی که پرونده انها 100% قبول شده مشخص شده و وکیلی که کارهای شکایت دفتر مهاجرتی وکیل من را بعهده داشت این لیست رو از اداره مهاجرت به یه طریقی گرفته بود. یادمه که اکثرا" شماها حرف منو به شوخی گرفتید. حال با این مطلب توسایت دکتر به حرف من رسیدید؟
    شما که ماشاا... اولین نفری بودید که پاس ریکویست شدید و نشان می دهد که وکیلتان واقعا خوب است

ApplyAbroad Hero

اگر یادتون باشه چند ماه پیش من اعلام کردم که وکیلم میگه طبق لیستی که ما در دست داریم اسامی ریجکت شده ها و کسانی که پرونده انها 100% قبول شده مشخص شده و وکیلی که کارهای شکایت دفتر مهاجرتی وکیل من را بعهده داشت این لیست رو از اداره مهاجرت به یه طریقی گرفته بود. یادمه که اکثرا" شماها حرف منو به شوخی گرفتید. حال با این مطلب توسایت دکتر به حرف من رسیدید؟
    قصد جسارت ندارم ولی متاسفانه بنا به دلایلی که احتمالا علاقه ای به شنیدنشون ندارید به اخبار و اطلاعات ارائه شده توسط شما اعتمادی ندارم دوست عزیز. البته اصراری هم ندارم که نادرستند، شاید من وسواس دارم!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    قصد جسارت ندارم ولی متاسفانه بنا به دلایلی که احتمالا علاقه ای به شنیدنشون ندارید به اخبار و اطلاعات ارائه شده توسط شما اعتمادی ندارم دوست عزیز. البته اصراری هم ندارم که نادرستند، شاید من وسواس دارم!!
    مطمئن باشید شما تنها نیستید در این بی اعتمادی!

دوست عزيز شما تنها كسي هستين كه تو جدول پاس ركويست شدين الان پروندتون در چه حاليه ؟؟؟ايا وكيلتون راست گفته بهتون؟؟؟؟
    کد 4121 -امتیاز 70 - رسیدن مدارک به سیدنی 26 اکتبر 2009 - فایل نامبر 1 :8 ژانویه 2010 - رسیدن مدارک به دمشق می 2010 - فایل نامبر 2: با پیگیری سپتامبر 2010-ارسال به ورشو 12 دسامبر 2011 - وضعیت اینپراسس واقعی 6 فوریه

Junior Member

هر کسی میتونه ازادانه نظرشو تو این فروم اعلام کنه. و اجباری نیست که کسی انو قبول کنه یا نکنه. برای من هم اصلا" مهم نیست که در موردم چه فکرهایی میکنید. چون من دیگه به این فروم احتیاجی ندارم و کارم با این فروم تمام شده. به امید خبرهای خوب برای همه

در ابتدای جون 4029 پرونده از 4700 پرونده معادل 10200 نفر از 12000 نفر کتگوری ما در ورشو مرحله سلکشن دسیژن رو با موفقیت پشت سر گذاشته اند.
    خوب اصولا با کیپس 5 دلاری به صورت دقیق می توان گفت در چه وضعیتی هستیم.
    دو ابهام دارم که ممنون می شوم جنابعالی رهنمود فرمایید:
    1-من متوجه نشدم که مشاورین (بدون توجه به نام ایشان که هیچ علاقه ای به این کار ندارم) برای موکلین در این دعوا چه کاری انجام داده اند.
    2- چه تفاوتی بین دوستانی که در دعوا شرکت نکردند و دوستانی که در دعوا شرکت نمودند وجود دارد؟ واضح تر اینکه در قبال مبلغی که پرداخت کرده اند چه مزیتی شامل حالشان شده است.
    با احترام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tara55 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما تنها كسي هستين كه تو جدول پاس ركويست شدين الان پروندتون در چه حاليه ؟؟؟ايا وكيلتون راست گفته بهتون؟؟؟؟
    هر چیه که تا حال وکیلم گفته درست از اب در اومده. و در حال پیدا کردن روشی برای ارسال پاسپورتم به ورشو هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    در ابتدای جون 4029 پرونده از 4700 پرونده معادل 10200 نفر از 12000 نفر کتگوری ما در ورشو مرحله سلکشن دسیژن رو با موفقیت پشت سر گذاشته اند.
    خوب اصولا با کیپس 5 دلاری به صورت دقیق می توان گفت در چه وضعیتی هستیم.
    دو ابهام دارم که ممنون می شوم جنابعالی رهنمود فرمایید:
    1-من متوجه نشدم که مشاورین (بدون توجه به نام ایشان که هیچ علاقه ای به این کار ندارم) برای موکلین در این دعوا چه کاری انجام داده اند.
    2- چه تفاوتی بین دوستانی که در دعوا شرکت نکردند و دوستانی که در دعوا شرکت نمودند وجود دارد؟ واضح تر اینکه در قبال مبلغی که پرداخت کرده اند چه مزیتی شامل حالشان شده است.
    با احترام
    من نمیدونم وکیلم برای من شکایت کرده یا نه؟
    ولی ظاهرا" که میگوید این کارو انجام دادم تا حالا هم هر چی بهم گفته درست بوده
    من هم به انجام دادن یا ندادن شکایت کاری ندارم و مهم اینه که همه چیز تا حالا برای من مثبت و خوب بوده. حالا اگه پولی دریافت کرده و شکایت هم سر کاری بوده اون دیگه به انصاف خودش بر میگرده. و من هم زیاد خودمو درگیر این 200 - 300 دلار نمیکنم . و فقط لحظه شماری میکنم که پاسم بسلامتی بره ورشو و بیاد و ویزا توش خورده باشه. و به محض اماده شدن حتما" کپیشو اینجا میذارم

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

برای عوض شدن بحث فروم:
    سرنوشت پرونده متقاضیان 38 شغله شرکت کننده در شکایت روشن شد!
    "به جز کسانی که تا امروز نامه ردی دریافت کرده اند همه شرکت کنندگان در این دعوا مرحله انتخاب را پشت سر گذاشته و باید منتظر مدیکال باشند"!!!!!!!!!!
    منبع سایت دکتر.
    فقط موضوعی که من متوجه نشدم اینه که این رو که همه کسانی که در دعوا هم شرکت نداشتند تا الان فهمیده بودند! دیگه چه جور تعیین سرنوشت پرونده ای شده؟ بخصوص برای کسانی که زحمت شکایت هم کشیده بودند!
    ظاهرا همونطور که حدس می زدیم تعیین تکلیف از نظر اداره مهاجرت، دادگاه و مشاورین و وکلای عزیز همون ریجکت شدن یا انتخاب شدن هست نه دریافت ویزا.
    درضمن کسانی که در شکایت شرکت کرده اند با مراجعه به سایت ایشون می تونند ببینند آیا ریجکت شده اند یا نه. البته به احتمال زیاد تا الان خودشون این موضوع را متوجه شده اند.
    ولی وقتی دادگاه نامه می ده که این اسامی سلکت شدن واقعا میشه یک نفس راحت کشید . میشه گفت تا حدودی تکلیف روشن هست حالا بقول قدیمی ها دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
    too much love will kill you

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

هر چیه که تا حال وکیلم گفته درست از اب در اومده. و در حال پیدا کردن روشی برای ارسال پاسپورتم به ورشو هستم
    دوست عزیز

پست شماره ۹۶۳۹ و ۹۶۵۹ فروم ۱۰۰۰ تایی ها را مطالعه فرمایید. امیدوارم مفید واقع بشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)