صفحه 2969 از 5471 نخستنخست ... 19692469286929192959296029612962296329642965296629672968296929702971297229732974297529762977297829793019306934693969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,681 تا 29,690 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    در ابتدای جون 4029 پرونده از 4700 پرونده معادل 10200 نفر از 12000 نفر کتگوری ما در ورشو مرحله سلکشن دسیژن رو با موفقیت پشت سر گذاشته اند.
    خوب اصولا با کیپس 5 دلاری به صورت دقیق می توان گفت در چه وضعیتی هستیم.
    دو ابهام دارم که ممنون می شوم جنابعالی رهنمود فرمایید:
    1-من متوجه نشدم که مشاورین (بدون توجه به نام ایشان که هیچ علاقه ای به این کار ندارم) برای موکلین در این دعوا چه کاری انجام داده اند.
    2- چه تفاوتی بین دوستانی که در دعوا شرکت نکردند و دوستانی که در دعوا شرکت نمودند وجود دارد؟ واضح تر اینکه در قبال مبلغی که پرداخت کرده اند چه مزیتی شامل حالشان شده است.
    با احترام
    هیچ مزیتی به هم ندارن شکایت کرده ها و نکرده ها . فقط شکایت باعث شد از سکون ۳ ساله بیرون بیایم .
    too much love will kill you

Member farhadjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ,0711

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    حال می کنم با این دکتر من. خداست این بشر!!!‌. از هر نفر ۳۰۰-۴۰۰ دلار گرفته که وضعیت پرونده شان که می شد از ایکیس دید به ایشان بگوید.
    دکی با این کار مسوولیت جوابگویی در مورد پرونده ها و پولی که به جیب زده را از سرش باز کرد
    ویرایش توسط farhadjoon : July 12th, 2012 در ساعت 03:05 PM
    ارسال به سیدنی 14 آپریل 2010
    فایل نامبر اول 28 جون 2010
    فایل نامبر دوم 16 آگوست 2010,اینپراسس الکی بدون پیگیری 24 ژانویه 2012,ارسال پرونده به ورشو 3rd Feb, اینپراسس واقعی 20th March 2012

دوست عزیز پاسخ سئوال رو نگرفتم. ولی برای جنابعالی آرزوی موفقیت دارم. انشا... هر چه زودتر کارتان انجام شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mns1349 نمایش پست ها
    من نمیدونم وکیلم برای من شکایت کرده یا نه؟
    ولی ظاهرا" که میگوید این کارو انجام دادم تا حالا هم هر چی بهم گفته درست بوده
    من هم به انجام دادن یا ندادن شکایت کاری ندارم و مهم اینه که همه چیز تا حالا برای من مثبت و خوب بوده. حالا اگه پولی دریافت کرده و شکایت هم سر کاری بوده اون دیگه به انصاف خودش بر میگرده. و من هم زیاد خودمو درگیر این 200 - 300 دلار نمیکنم . و فقط لحظه شماری میکنم که پاسم بسلامتی بره ورشو و بیاد و ویزا توش خورده باشه. و به محض اماده شدن حتما" کپیشو اینجا میذارم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس معدن - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    نتیجه دادگاه تازه مشخص شده دوست عزیز. مگر اینکه وکیل شما با قاضی ارتباط دوستانه ای داشته باشه یا احیانا خود قاضی باشه!!!
    سلام
    وکیل همه میتونند بفهمند که کلاینت هاشون سلکت دسیژن شدند یا دسیژن مید از کیپس و سایت و غیره تازه اونایی که وکیل هم ندارند میدونند
    دریافت فرم ها در سیدنی :2010 April - مديكال : 25 جون 2014 - ويزا : 19 دسامر 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس معدن - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mns1349 نمایش پست ها
    من نمیدونم وکیلم برای من شکایت کرده یا نه؟
    ولی ظاهرا" که میگوید این کارو انجام دادم تا حالا هم هر چی بهم گفته درست بوده
    من هم به انجام دادن یا ندادن شکایت کاری ندارم و مهم اینه که همه چیز تا حالا برای من مثبت و خوب بوده. حالا اگه پولی دریافت کرده و شکایت هم سر کاری بوده اون دیگه به انصاف خودش بر میگرده. و من هم زیاد خودمو درگیر این 200 - 300 دلار نمیکنم . و فقط لحظه شماری میکنم که پاسم بسلامتی بره ورشو و بیاد و ویزا توش خورده باشه. و به محض اماده شدن حتما" کپیشو اینجا میذارم
    شما هم چه چیزایی میگید یعنی از وکیلتون حتی رسید و یا حکم دادگاه رو هم نخواستید ؟ یا اصلن متن شکایت . میدونید که تو شکایت حتما اسم شاکی و وکیلش و متشاکی رو میزنند
    دریافت فرم ها در سیدنی :2010 April - مديكال : 25 جون 2014 - ويزا : 19 دسامر 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    هیچ مزیتی به هم ندارن شکایت کرده ها و نکرده ها . فقط شکایت باعث شد از سکون ۳ ساله بیرون بیایم .
    منم با نظر ایشون موافقم یعنی می تونیم فقط بگیم در بدست گرفتن دوباره پرونده هامون موثر بوده همین.
    تازه اگه ایشون بعد از اینهمه برو و بیا متوجه شده که کدوم یک از موکلینش قبول و یا رد شدن!!! (که ما هممون خودم از اول بهتر می دونستیم وضعمون رو) که تازه عذر بدتر از گناه چون خیلی موارد دیگه ایشون هم ممکنه کلا مورد تردید قرار بگیره
    CIO: 10 Dec 2009
    Medical:16 Dec 2013
    Pass Request: 10 October 2014

سلام دوستان، می خواستم بدونم از این قبل از 2008 ای ها یا همون سیمپلیفاید ها، اونهاییشون که اینپراسس شده بودن (که ظاهراً 20000 تایی هستن)، چه زمانی اینپراسس شدن و assess شدن؟ آیا اخیراً اینپراسس شدن یا مثلاً بیش از یک سال از اینپراسسشون می گذره؟
    درسته که اونا کلاً داستانشون با ما فرق داره اما می خواستم بدونم کلاً بعد از امتیاز شماری و اینپراسس شدن که مرحله بک گراند چک هست آیا سابقه داشته که بیش از یک سال و یا حتی چند سال طول بکشه تا مدیکال براشون بیاد؟ به طور معمول و مخصوصاً در ورشو تا به حال فاصله اینپراسس تا مدیکال چقدر بوده؟
    Slow down. Calm down. Don't worry. Don't hurry. Trust the process

ApplyAbroad Hero

دوستان آقای alireza8346 که توی جدول نفر 360 ام هستن متاسفانه ریجکت شدن و دیروز وضعیتشون توی سیستم به دسیژن مید تبدیل شد.....

نمیخواستم این خبر رو توی فروم بنویسم ولی خودشون گفتن که بنویسم و برای سایر دوستان آرزوی موفقیت کردن
    شاید پست 26405 صفحه 2641 ایشون خاطرتون باشه

یکی دیگر از دوستان من هم هفته پیش از ورشو ریجکت شدن...ایشون هم دقیقا به این علت که از مدارک حضور خویشاوندشون در حال حاضر در کانادا قانع نشدن
    اینجوری دارن از بک لاگ کم میکنن!!!!!!!!

دوستانی که اینپراسس شدن و مشکلی ندارن نگران نشن این فقط جهت اطلاع بود
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها
    دوستان آقای alireza8346 که توی جدول نفر 360 ام هستن متاسفانه ریجکت شدن و دیروز وضعیتشون توی سیستم به دسیژن مید تبدیل شد.....

نمیخواستم این خبر رو توی فروم بنویسم ولی خودشون گفتن که بنویسم و برای سایر دوستان آرزوی موفقیت کردن

یکی دیگر از دوستان من هم هفته پیش از ورشو ریجکت شدن...ایشون هم دقیقا به این علت که از مدارک حضور خویشاوندشون در حال حاضر در کانادا قانع نشدن

پس با این خبر هنوز دارن رو پرونده های 38 تایی کار میکنند و ادامه رسیدگی متوقف نشده
    NOC : 1111 ارسال مدارك به سيدني: 10JULy 2009 فایل نامبر اول: SEPT 2009 فایل نامبر دوم: JAN 2010 ارسال به ورشو: 12Dec 2011 اينپراسس: 25 JAN 2012 امتياز: 74. بدون آپديت

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaaa نمایش پست ها

ببخشید لیدا جان، شما خبر دارید ایشون قبلا اینپراسس شده بودن یانه؟
    آخه می ترسم ما هم به همچین عاقبتی دچار شیم. نمره زبان و اینجور چیزا.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)