صفحه 2970 از 5471 نخستنخست ... 19702470287029202960296129622963296429652966296729682969297029712972297329742975297629772978297929803020307034703970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,691 تا 29,700 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    ببخشید لیدا جان، شما خبر دارید ایشون قبلا اینپراسس شده بودن یانه؟
    آخه می ترسم ما هم به همچین عاقبتی دچار شیم. نمره زبان و اینجور چیزا.
    از ایشون قبلا" مدارک اپدیت خواسته بودند پس حتما این پراسس بودند.
    خدا بدادمون برسه معلوم نیست تو ورشو چه خبره
    NOC : 1111 ارسال مدارك به سيدني: 10JULy 2009 فایل نامبر اول: SEPT 2009 فایل نامبر دوم: JAN 2010 ارسال به ورشو: 12Dec 2011 اينپراسس: 25 JAN 2012 امتياز: 74. بدون آپديت

Banned

به گفته محمد ناخدا سخنگوی گروه بانکی TD این بانک در راستای تحریم های اقتصادی ایران شروع به بستن حساب کاربران ایرانی کرده است. سخنگوی بانک CIBC هم تایید کرد که حساب بانکی برخی مشتریان را معلق کرده اما این بانک مسیر بانک TD را که شروع به فرستادن نامه به همه مشتریان ایرانی کرده را دنبال نمیکند.
    http://www.ottawacitizen.com/news/re...870/story.html

واقعا" کارشون مضحکه. مهاجر رو بعد از کلی معطلی و بک گراند چک و غیره اجازه ورود میدن بهش. حالا میان حساب بانکی مهاجر هایی که جلو چشمشون تو کشور خودشون هستند رو میخوان ببندند. نباید نا امید بشیم ولی آدم این چیزارو میبینه میگه ما ملت شدیم مثل جنازه ، هر کس میرسه یه لگد هم بهمون میزنه.
    ویرایش توسط rafoone : July 12th, 2012 در ساعت 07:39 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط rafoone نمایش پست ها
    به گفته محمد ناخدا سخنگوی گروه بانکی TD این بانک در راستای تحریم های اقتصادی ایران شروع به بستن حساب کاربران ایرانی کرده است. سخنگوی بانک CIBC هم تایید کرد که حساب بانکی برخی مشتریان را معلق کرده اما این بانک مسیر بانک TD را که شروع به فرستادن نامه به همه مشتریان ایرانی کرده را دنبال نمیکند.

یعنی افرادی هم که از طریق سرمایه گذاری اقدام کردند حسابشون بلوکه شده؟
    باید بریم خدارو شکر کنیم که هنوز هیچ حساب بانکی تو کانادا باز نکردیم و الا بدبخت میشدیم
    NOC : 1111 ارسال مدارك به سيدني: 10JULy 2009 فایل نامبر اول: SEPT 2009 فایل نامبر دوم: JAN 2010 ارسال به ورشو: 12Dec 2011 اينپراسس: 25 JAN 2012 امتياز: 74. بدون آپديت

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    ببخشید لیدا جان، شما خبر دارید ایشون قبلا اینپراسس شده بودن یانه؟
    آخه می ترسم ما هم به همچین عاقبتی دچار شیم. نمره زبان و اینجور چیزا.
    حدود 2 ماه پیش از ایشون مدارک اثبات فامیل در کانادا خواسته بودند که متاسفانه ظاهرا نتونستند آماده کنند. بدون اون هم امتیازشون 63 می شد. اگر تا به حال از شما چیزی نخواستند نگران نشید. نمره زبان هم مجددا نمی خوان.

Junior Member

درود بر مهدی عزیز و با تشکر از توجهت. بنده هم تا چند ماه پیش مثل سایر دوستان توی فروم بودم و با آقای وزیر مهاجرت و سایرین هم وابستگی فامیلی نداشتم . مشکلات همه مشترک بوده وهست.من هم گرفتار وکلای بعضا بی وجدان موج سوار بودم و به بازی گرفته شدم تا جایی که مجبور شدم خودم کارهام رو شخصا دنبال کنم تا به نتیجه برسم. متاسفانه جو فروم خیلی عصبی شده که شاید هم طبیعی باشه. بهتره از افراد مطلع اطلاعات گرفت و افراد اظهار نظرهای شخصی رو بگذارند کنار تا به امید خدا به نتیجه برسند. شرایط فعلی وقوانین جدید مهاجرت به سمتی است که سود جویی وکلا محدود میشه و تمام امور مهاجرت توسط متقاضیان دنبال میشه. بعلاوه ما ایرانیها بدلیل وضعیت موجود دچار مشکلاتی در دوایر مهاجرتی سایر کشورها هستیم که زمان بررسی ها رو خیلی طولانی کرده و این رو به اون دوستمون که حرف از داشتن پلن برای مهاجرت زده بود عرض کنم که داداش میشه شما بفرمایید چه جوری میتونید پلنتون رو با هر روز تغییر قوانین مهاجرت پیش ببرید؟
    تازه الان فقط مشکل مهاجرته، وقتی اومدی اینطرف ،دهها مشکل داری که اون پلن نانازیت رو میریزه به هم. تجربه افراد جلوتر خیلی بیشتر بدرد میخوره تا راهنمایی وکلای موج سوار. حداقل مجانیه!
    بازم همتون رو مثل خواهروبرادرم دوست دارم و برای همه آرزوی موفقییت میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi717 نمایش پست ها
    جسارتا مشکل شما راه حل داره. راهش تهیه یک بلیط برگشت به ایرانه (البته اگه پولی تو کیسه مونده باشه). از مملکت که بیرونتون نکردن.
    حالا از شوخی گذشته در کنار تمام این مسائل آیا اونجا به کرامت و شخصیت انسانی شما احترام میذارن یا نه؟ شما رو از حق و حقوقتون مطلع و به اون احترام میذارن یا نه؟ آرامش دارید یا نه؟ آیا برای ادامه تحصیل در رشته مورد علاقتون امکانات مهیاست یا نه؟
    اگر جواب یکی از این سوالا مثبت باشه، همون بهترین دلیل برای مهاجرته. این حرفهای شما هم از دلتنگیه ایرانه وگرنه خودتون هم میدونید اینجا خبری نیست. (البته خبر هست ولی واسه از ما بهترون)
    درود بر مهدی عزیز و با تشکر از توجهت. بنده هم تا چند ماه پیش مثل سایر دوستان توی فروم بودم و با آقای وزیر مهاجرت و سایرین هم وابستگی فامیلی نداشتم . مشکلات همه مشترک بوده وهست.من هم گرفتار وکلای بعضا بی وجدان موج سوار بودم و به بازی گرفته شدم تا جایی که مجبور شدم خودم کارهام رو شخصا دنبال کنم تا به نتیجه برسم. متاسفانه جو فروم خیلی عصبی شده که شاید هم طبیعی باشه. بهتره از افراد مطلع اطلاعات گرفت و افراد اظهار نظرهای شخصی رو بگذارند کنار تا به امید خدا به نتیجه برسند. شرایط فعلی وقوانین جدید مهاجرت به سمتی است که سود جویی وکلا محدود میشه و تمام امور مهاجرت توسط متقاضیان دنبال میشه. بعلاوه ما ایرانیها بدلیل وضعیت موجود دچار مشکلاتی در دوایر مهاجرتی سایر کشورها هستیم که زمان بررسی ها رو خیلی طولانی کرده و این رو به اون دوستمون که حرف از داشتن پلن برای مهاجرت زده بود عرض کنم که داداش میشه شما بفرمایید چه جوری میتونید پلنتون رو با هر روز تغییر قوانین مهاجرت پیش ببرید؟
    تازه الان فقط مشکل مهاجرته، وقتی اومدی اینطرف ،دهها مشکل داری که اون پلن نانازیت رو میریزه به هم. تجربه افراد جلوتر خیلی بیشتر بدرد میخوره تا راهنمایی وکلای موج سوار. حداقل مجانیه!
    بازم همتون رو مثل خواهروبرادرم دوست دارم و برای همه آرزوی موفقییت میکنم.

یادمه حدود 3 سال پیش که اقدام کردم به همه گفتم که نهایتا" 1 سال دیگه من کانادام. همه دوستان و فامیل هم خوشحال بودند و میگفتند هر وقت رفتی اونور یکاری برای ما هم بکن که ما هم بیایم اونور.
    اما حالا هر کی بهم میرسه میگه بابا تو که هنوز نرفتی پس چی شد، هر دفعه هم یه چیزی بهشون میگم که ماجرا چیه، اما الان دیگه هر کی را که در جریان رفتن من بوده میبینم برای اونکه هی نپرسند چی شد یه جوری ازش فرار میکنم. اخه اونا نمیدونند جریان چیه و چرا 3 ساله الان طول کشیده. باور کنید بعضی دوستام فکر میکنند من دیونه شدم و الکی دارم میگم میخوام برم کانادا. جدیدا هم به همه دارم میگم کارم کنسل شد و کانادا دیگه مهاجر نمیگیره. اگه پشیمون نشم و انصراف ندم انشاا.. دیگه وقتی رفتم کانادا از اونجا بهشون زنگ میزنم و میگم بالاخره بعد .... سال اومدم.

منم مثل توام اما الان دیگه به همه میگم کنسل شده کلا خیال خودمو راحت کردم اخه از این همه ضایع شدن خسته شده بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohkamfard نمایش پست ها
    منم مثل توام اما الان دیگه به همه میگم کنسل شده کلا خیال خودمو راحت کردم اخه از این همه ضایع شدن خسته شده بودم
    جالب تر اینکه به هر کی میگم کنسل کردم بازم میگن بابا تو دیونه ای بعد 3 سال انتظار کنسل کردی، دیگه نمیدونم چی بگم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط rafoone نمایش پست ها

واقعا" کارشون مضحکه. مهاجر رو بعد از کلی معطلی و بک گراند چک و غیره اجازه ورود میدن بهش. حالا میان حساب بانکی مهاجر هایی که جلو چشمشون تو کشور خودشون هستند رو میخوان ببندند. نباید نا امید بشیم ولی آدم این چیزارو میبینه میگه ما ملت شدیم مثل جنازه ، هر کس میرسه یه لگد هم بهمون میزنه.
    مثل اینکه کم کم باید به فکر مهاجرت به مریخ باشیم، هر جا بریم تبعات ایرانی بودن نمی خواد دست از سرمون برداره؟
    اون ور آبی ها هم که فقط بلدن شعار دموکراسی بدن بالاخره باید با کسی که سیتیزن اونجاست مثل بقیه رفتار بشه یا نه؟
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)