صفحه 2971 از 5471 نخستنخست ... 19712471287129212961296229632964296529662967296829692970297129722973297429752976297729782979298029813021307134713971 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,701 تا 29,710 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Member helensalon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط armin494 نمایش پست ها
    جالب تر اینکه به هر کی میگم کنسل کردم بازم میگن بابا تو دیونه ای بعد 3 سال انتظار کنسل کردی، دیگه نمیدونم چی بگم
    ما چون این چیزا رو پیش بینی کرده بودیم به هیچکس نگفتیم می خوایم مهاجرت کنیم
    الانم تازگیها فقط افراد درجه یک خانوادمون میدونن

Member helensalon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط nikdel نمایش پست ها
    مثل اینکه کم کم باید به فکر مهاجرت به مریخ باشیم، هر جا بریم تبعات ایرانی بودن نمی خواد دست از سرمون برداره؟
    اون ور آبی ها هم که فقط بلدن شعار دموکراسی بدن بالاخره باید با کسی که سیتیزن اونجاست مثل بقیه رفتار بشه یا نه؟
    به نظر من تنها چیزی که اونجا وجود داره و من دارم به خاطرش مهاجرت میکنم قانونمند بودنشه
    وگرنه اونجا هم بهشت برین نیستو اونها هم به فکر منافع خودشونن مثل هر جای دیگه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط helensalon نمایش پست ها
    به نظر من تنها چیزی که اونجا وجود داره و من دارم به خاطرش مهاجرت میکنم قانونمند بودنشه
    وگرنه اونجا هم بهشت برین نیستو اونها هم به فکر منافع خودشونن مثل هر جای دیگه
    طبق قانون خودشون ایرانیهای اونجا حساب باز کرده بودن و براشون از ایران پول فرستاده بودن ولی حالا زدن زیر قانون خودشون
    ارسال مدارک به سیدنی: FEB-02-2010 فایل نامبر اول: APR-08-2010 ارسال مدارك به دمشق: JUL-07-2010 فایل نامبر دوم: AUG-24-2010 انتقال پرونده به ورشو DEC - 20 - 2011 - اینپروسس: MAR - 15 - 2012- مدیکال: FEB-06-2014 پاس ریکوئست :SEP-25-2014

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    حال می کنم با این دکتر من. خداست این بشر!!!‌. از هر نفر ۳۰۰-۴۰۰ دلار گرفته که وضعیت پرونده شان که می شد از ایکیس دید به ایشان بگوید.
    فکر کنم دکتر رو با جیسون کنی اشتباه گرفتین . اولا اونایی که شکایت کردن به اراده خودشون بوده کسی مجبورشون نکرده بود دوما همین که دادگاه اسم کسی رو بده که انتخاب شده یعنی گروه ایشان وظیفه خودش رو به خوبی انجام داده .
    و اما مزیت این لیست فقط این هست که مطمن هستی که به هیچ دلیلی ویزا آفیس نمی تونه برای شما بهانه بگیره .
    نتیجه گیری اخلاقی خودتون رو ناراحت نکنین واسه پولی که شاکیان خرج کردن
    too much love will kill you

طبق قانون خودشون ایرانیهای اونجا حساب باز کرده بودن و براشون از ایران پول فرستاده بودن ولی حالا زدن زیر قانون خودشون
    و این یک قانون پشتیبانی شده از طرف دولت نیست و بانک تی دی ، سرخود مقرراتی را وضع کرده که هنوز جزئیات آن مشخص نیست. برداشت من این است که مشکلی در ارتباط با حساب آن افراد بوده(که البته ایرانی بودن هم تاثیر بسزایی داشته) که بانک اقدام به بستن حسابهای آنها کرده. در کانادا کافیست که به یکنفر - مخصوصا یک مهاجر- بگویی که بالای چشمت ابروست تا تمام سازمانهای حقوق بشر و روزنامه ها و غیره بریزند سرت و بی آبرویت کنند. هنوز اخبار کامل نیست اما بعید میدانم که بانک تی دی -که در چند سال اخیر در ارائه خدمات به مشتری در کانادا رتبه اول را داشته- بخواهد اینگونه اعتبار خود را از دست بدهد.

Member zahragoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

مثل اینکه کم کم باید به فکر مهاجرت به مریخ باشیم، هر جا بریم تبعات ایرانی بودن نمی خواد دست از سرمون برداره؟
    اون ور آبی ها هم که فقط بلدن شعار دموکراسی بدن بالاخره باید با کسی که سیتیزن اونجاست مثل بقیه رفتار بشه یا نه؟

سلام دوست گرامی یکبار من همچین حرفی زدم که حتی اگر سیتیزن بشی باز هم ایرانی هستی و تبعاتش گریبانگیر خیلی ها نپذیرفتند؟؟
    ولی خوب حداقل برای من باعث افتخار که یک ایرانی هستم ****
    وامید دارم به زندگی خیلی زیاد و اعتقاد دارم هر چیزی در زندگیم اتفاق می افته تقدیره و مطمین هستم که خدا بهترین رو جلوی پام میذاره البته دست از تلاش بر نمیدارم***

اگه ما ایرانی ها متحد بودیییم خیلی مشکلات حل میشد /:
    Cio:16 Dec 2009, pass request: 2 Dec 2014

Member zahragoli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

امروز با یک نفر که ساکن ونکوور هست صحبت می کردم و در مورد بانک تی دی سوال پرسیدم که جریان چیه؟
    میگفت بیشتر این حساب ها مال ایرانی هایی بوده که دولتی بودند و با خانواده وارد کانادا شدند و حساب هاشون با پول هایی که از ایران براشون می اومده پر میشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به نظرمن که این خیلی خوبه چون خیلی ها در کانادا یا امریکا یا استرالیا هستند که نباید باشند....
    البته این چیزی هست که میگن الله اعلم.
    Cio:16 Dec 2009, pass request: 2 Dec 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    در ابتدای جون 4029 پرونده از 4700 پرونده معادل 10200 نفر از 12000 نفر کتگوری ما در ورشو مرحله سلکشن دسیژن رو با موفقیت پشت سر گذاشته اند.
    خوب اصولا با کیپس 5 دلاری به صورت دقیق می توان گفت در چه وضعیتی هستیم.
    دو ابهام دارم که ممنون می شوم جنابعالی رهنمود فرمایید:
    1-من متوجه نشدم که مشاورین (بدون توجه به نام ایشان که هیچ علاقه ای به این کار ندارم) برای موکلین در این دعوا چه کاری انجام داده اند.
    2- چه تفاوتی بین دوستانی که در دعوا شرکت نکردند و دوستانی که در دعوا شرکت نمودند وجود دارد؟ واضح تر اینکه در قبال مبلغی که پرداخت کرده اند چه مزیتی شامل حالشان شده است.
    با احترام
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman.c نمایش پست ها
    حالا گذشته از مثبت و منفی بودن ولی باید قبول کنیم آخر شانسیم!
    داشتم آمار pre c50 رو نگاه می کردم دیدم آمار فاینال دسیژن شده های کل حدود 15000 نفر (نه پرونده) بود. از این تعداد 2700 نفر در ورشو هستند و ورشو دومین ویزا آفیس شلوغ از این نظر می باشد.
    خوب از طرفی هم اینو می دونیم که تو این چند سال ورشو و دمشق همیشه فقط به یک نوع متقاضی سرویس دادند. هر وقت 29 رشته ای رو شروع کردند بقیه رو قطع کردند. زمانی که به 38 رشته ایها رسیدند (امسال) 29 رشته ای ها رو معطل گذاشتند و .... .
    نمی خوام بگم امیدوارم حتما به کار ما برسند از این پس چون مابقی دوستان هم مثل ما منتظرند. ولی می گم یکی از دوستان که برنامه ریزی و کنترل پروژه کار کرده بروه یادشون بده که میشه همزمان به کار چند کتگوری هم رسیدگی کرد در عین کنترل ظرفیت ها!
    سلام
    2700 تا از سیمپلفایدها و 12000 تا از کتگوری ما و تعدادی هم از دو کپ 29 رشته ای ها، این که خیلی بیشتر از سهمیه ویزا ورشو تو این چند سال آینده خواهد بود!!!
    سیمپلفایدهای دمشق کجای دلمون بزاریم؟
    ویرایش توسط hamed. : July 13th, 2012 در ساعت 08:59 AM
    فایل نامبر اول : جون 2009 - فایل نامبر دوم : سپتامبر 2009 - اینپراسس با اطلاعات قبلی : نوامبر 2011 - ارسال فایل به ورشو : دسامبر 2011
    اینپراسس : ژانویه 2009 - مدیکال : آگوست 2012 - پاس ریکوئست : مارچ 2013 ویزا : آپریل 2013 لند :جون 2013

بله. ظرفیتها با متقاضیان فاینال دسیژن شده در ورشو همخوانی ندارد. شاید فکری بکنند برای ظرفیتها.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed. نمایش پست ها
    سلام
    2700 تا از سیمپلفایدها و 12000 تا از کتگوری ما و تعدادی هم از دو کپ 29 رشته ای ها، این که خیلی بیشتر از سهمیه ویزا ورشو تو این چند سال آینده خواهد بود!!!
    سیمپلفایدهای دمشق کجای دلمون بزاریم؟

Member PARYA M آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSN

بابا حالا هی بگید دکی بده ...بفرمایید داره پول شکایت موکلاش رو با لطف برمیگردونه...ببینید چقدر خوبه...
    مرجع خبر در سایتشون اومده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)