صفحه 2972 از 5471 نخستنخست ... 19722472287229222962296329642965296629672968296929702971297229732974297529762977297829792980298129823022307234723972 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,711 تا 29,720 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط uniques3 نمایش پست ها
    نمیخوام بحث جدید ایجاد بشه - فقط برای اطلاع دوستان
    من وکیل دارم اما در هفته گذشته چند بار email زدم برای warsaw و cic که من یک ماهه که نمیتونم ecas خودم را باز کنم
    البته من از warsaw پاسخی دریافت نکردم اما cic چند بار email زد و مشکل من حل شد
    اما خواستم برای دوستانی که هنوز نمیتونند ecas خود را باز کنند بگم که با ارسال email مشکلشون حل میشه
    دوست عزیز منم هم یک ماهی هست که نمی تونم چک کنم وکیلم هم یگ بار به ورشو ایمیل زد جوابی نگرفتیم. هر چقدر هم میگم دیگه ایمیل نمیزنه میگه ایمیل زدن بیش از حد تاثیر خوبی نداره. به نظرتون خودم به cic ایمیل بزنم مشکلی ایجاد نمیشه؟ نمی گن وکیل داری برو با بزرگترت بیا

نقل قول نوشته اصلی توسط PARYA M نمایش پست ها
    بابا حالا هی بگید دکی بده ...بفرمایید داره پول شکایت موکلاش رو با لطف برمیگردونه...ببینید چقدر خوبه...
    مرجع خبر در سایتشون اومده
    پريا جان كجاي متن نوشته كه پول رو بر ميگردونه؟ اصلاً وقتي از نظر خودش پيروز پرونده هست چرا بايد پول رو برگردونه؟!!! فقط گفته براي يك سري نرخ ارز ١٧٠٠ حساب ميكنن كه كار خاصي نيستش اين موضوع... متن كامل مشخص رو جور ديگه بيان نكنيم..

Losing all hope is freedom!

امیدوارم پیوند دوستان آنکارایی را امیدوارتر کند:

http://mokhtari.canparsblog.com/?p=1077
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedCan نمایش پست ها
    و این یک قانون پشتیبانی شده از طرف دولت نیست و بانک تی دی ، سرخود مقرراتی را وضع کرده که هنوز جزئیات آن مشخص نیست. برداشت من این است که مشکلی در ارتباط با حساب آن افراد بوده(که البته ایرانی بودن هم تاثیر بسزایی داشته) که بانک اقدام به بستن حسابهای آنها کرده. در کانادا کافیست که به یکنفر - مخصوصا یک مهاجر- بگویی که بالای چشمت ابروست تا تمام سازمانهای حقوق بشر و روزنامه ها و غیره بریزند سرت و بی آبرویت کنند. هنوز اخبار کامل نیست اما بعید میدانم که بانک تی دی -که در چند سال اخیر در ارائه خدمات به مشتری در کانادا رتبه اول را داشته- بخواهد اینگونه اعتبار خود را از دست بدهد.
    آقا سعید متاسفانه اینجور برخوردهای تبعیض آمیز اولین بار نیست که برای مردم عادی ایران اجرا میشه. نمیخوام با شخص شما بحث کنم چون عقیده شما محترمه و اتفاقا چون هدفتون مهاجرت به کانادا و زندگی در اونجا هست باید هم همینطور امیدوار باشید. ولی هدف دیگه ای از نوشتن این متن و نوشتن خبر اولیه بستن حسابهای ایرانی ها داشتم. شما هم حتما مثل من دوستانی در کانادا دارید ولی اگر از دوستان و اقوامتون راجع به کار در کانادا بپرسید احتمالا این نکته رو رد نمیکنن که برای پیدا کردن کار در کانادا در شرایط یکسان همیشه متقاضی کانادایی و آمریکایی و اروپایی زودتر از ایرانی و عرب کار رو میگیره. این که میگید در کانادا قانونی هست که باید با مهاجرین مثل کانادایی تبارها رفتار کرد درسته ولی قانون یک چیزه و متقاعد کردن مردم کانادا به رعایت اون موضوع دیگه ای هست . مسلما کانادایی تبارها جرات نمیکنن علنا" تو روی مهاجرین نگاه کنند و بگن چون از میدل ایست میای بهت کار نمیدم چون اگر ازش شکایت بشه باید جوابگو باشه ولی خیلی محترمانه میگه شما شرایط استخدامی ما رو ندارید. کسی هم نمیتونه حرفی بزنه. دیروز برای دوست من که حسابدار قسم خورده هست در کانادا و 8 ساله اونجاست و درسشم همونجا تکمیل کرده از این نامه ها اومده و دقیقا تو متنش نوشته بخاطر اعمال تخریمها علیه ایران این کار رو انجام دادند. دوست من نه دولتیه،نه به کسی وصله، نه کسی از ایران براش پول میفرسته یه آدم معمولیه مثل من و شما که سخت کار میکنه تا اقساط خونه و ماشینش رو بده و یه زندگی خوبی برا خودش دست و پا کنه. حتما در روزهای آینده افراد مشابه این دوستم که افراد معمولی هستند بین دوستان و اقوام اعضا این فروم پیدا میشه . الان تو سر ایرانی زدن شده افتخار چون بدجوری در دنیا بی اعتبار شدیم. کسی نمیاد جلوی آمریکا و اروپا وایسه و بخواد منصفانه با ایرانی ها رفتار کنه چون سودی براش نداره . برعکس اگر با آمریکا و اروپا همراهی کنه در تحریمها اگر چیزی گیرشم نیاد حداقل رابطه خودش رو با اون قدرتها خراب نمیکنه. حالا از بانک قدرتمندی مثل تی دی بگیرید تا سایر سازمانها و ادارات... من 35 سالمه و 26 سالگی موقعیتی شد که اقامت کشور اروپایی رو بگیرم و تجربه امیدواری بیش از حد به مهاجرت رو دارم . صد در صد اروپا و کانادا با همه حرفهایی که من دارم میزنم از ایران بهتره و مهمتر از همه آینده اش روشن تره و میدونی در آخر بازنده نمیشی .ولی دیدم بعضی از دوستان این فروم روی کانادا خیلی بیشتر از چیزی که واقعا هست حساب باز کردند و این حالت خطرناکیه چون وقتی به اونجا رسیدن به مرور میبینن به اون خوبی که فکر میکردن نیست. اینجاست که اگر نتونن تو زمان کوتاه خودشون رو درگیر کار خوب و زندگی و درآمد زایی بکنن هر روز احساس میکنن که آیا صرف زندگی در یک کشور آزاد ارزش چشم پوشی از موقعیتی که در ایران داشتند رو داشته یا نه. من این هارو گفتم نه برای اینکه دوستان بیان بگن نخیر اینجور نیست و جر و بحث بشه . چون خودم این مراحل رو گذروندم و حالتی که الان بعضی از دوستان متعصب دارند رو من هم روزی داشتم نمیخوام ببینم راهی که من رفتم رو بقیه دارن میرن و من هم ساکت بشینم. این هم لینک خبر بی بی سی که گاه گداری خبر بدون دستکاری پخش میکنه که بنظر میرسه این خبر با چیزایی من شنیدم مطابقت زبادی داره. http://www.bbc.co.uk/persian/iran/20...ank_iran.shtml

یکی از ویژگی های دنیای غرب همینه که در عین این که قوانین تبعیض آمیز نداره، ولی تبعیض آمیز عمل می کنه، یعنی اصطلاحا تبعیض هاش Constitutional نیست. باید این رو در محاسبات زندگی وارد کرد و در موردش تصمیم گرفت. فکر نمی کنم، اگر مثلا من بعد 120 سال سیتیزنشیپم رو گرفتم، برای هیچ کاری ولو نخست وزیر شدن، دست رد به سینه ام بزنند، جون قانونی ندارن که با محل تولد یا دین طرف کاری داشته باشه، ولی در عمل همونطوری میشه.
    همین قضیه تغییر سیستم مهاجرت به ظاهر خیلی هم خوبه که خوب هم هست که با روش های متعدد طرف رو غربال کنند، ولی من فکر می کنم در عمل اینها نگران آیندشون هستند که با موج عظیم مهاجران عرب و پاکستانی که معمولا خانواده های پر جمعیتی هم تشکیل میدن، ترکیب نژادی، فرهنگی و دینی جامعه شون رو به هم بریزن. نمیگن با متقاضی پاکستانی با زن و 4 تا بچه مساله داریم، میگن توی برنامه trade ما قرار نگرفت.
    بالاخره ما این راه رو انتخاب کردیم و همونطور که دوستمون رافونه هم اشاره کرد، باید منتظر این مسایل باشیم.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

Junior Member

با سلام خدمت دوستان. من جواب کیپس رو امروز گرفتم. آیلتسم آکادمیک بود و توی سال 2009 شش ماه بعد ارسال مدارک به دمشق نامه سابقه کارم که 4 سال شده بودو گرفتم و فرستادم که امتیاز هر دو رو بهم دادن. گفتم شاید به درد دوستان با موقعیت مشابه بخوره

Member
    رشته و دانشگاه
    0213 - Computer and Information Systems Manager

نقل قول نوشته اصلی توسط try hard نمایش پست ها
    دوست عزیز منم هم یک ماهی هست که نمی تونم چک کنم وکیلم هم یگ بار به ورشو ایمیل زد جوابی نگرفتیم. هر چقدر هم میگم دیگه ایمیل نمیزنه میگه ایمیل زدن بیش از حد تاثیر خوبی نداره. به نظرتون خودم به cic ایمیل بزنم مشکلی ایجاد نمیشه؟ نمی گن وکیل داری برو با بزرگترت بیا
    نه دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد خودت به Question@cic.gc.ca ایمیل بزن همراه با فایل نامبرت
    و این مشخصات را هم بفرست تا زودتر کارت انجام بشه البته

1. Surname – Exactly as it appears on the passport or identity document
    2. Given name – Exactly as it appears on the passport or identity document
    3. Date of birth (YYYY-MM-DD)
    4. Country of birth
    5. Complete address (including the postal code). If the residential address is different from the mailing address, please provide both addresses.
    6. Telephone Number. If you have more than one contact number, please provide them all.
    7. Approximate date that the application was submitted
    8. Office to which the application was sent (city, country)
    9. Type of application (permanent residence, citizenship, sponsorship, permanent resident card)

NOC:
    0213 - Total Score:70 - Visa Office: Warsaw -CIO : 2 Nov 2009- 1st FN: 8 Jan 2010 - 2nd FN: 10 May 2010 -
    -Transferred to Visa Office :
    12 Dec 2011 - Process Started : 24 Feb 2012 -Medical 05 Sep 2012 - Visa 21 Jan 2013

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

درود. تعدادی از پست های اخیر به علت کلام نامناسب و به حاشیه کشاندن تاپیک، استثنائا بدون تذکر به نویسندگان آنها حذف شد.
    لطفا توجه فرمایید که استفاده از کلام نامناسب، تحت هیچ شرایطی در این انجمن مجاز نمی‌باشد.
    سپاس از همکاری شما
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture shiraz university 0711

سلام دوستان
    خبری از مدیکال هست؟
    کد:0711
    فایل نامبر اول : مارچ 2010 ، فایل نامبر دوم: آگوست 2010، اینپراسس واقعی: 17 فوریه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)