صفحه 2973 از 5471 نخستنخست ... 19732473287329232963296429652966296729682969297029712972297329742975297629772978297929802981298229833023307334733973 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,721 تا 29,730 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

من یه دوست دوران دانششجویی دارم که تازه فهمیدم داره ورشو phd می خونه. ازش پرسیدم که می تونه بره سفارت کانادا تو ورشو و در مورد وضعیت پروندمون پرس و جو کنه، گفت هفته دیگه وقتش آزاده و می تونه بره. می خواستم از شما ها بپرسم به نظرتون ازش بخوام چه سوال هایی رو بپرسه و آیا اصلاً کسی اونجا به مراجعه کننده حضوری جواب میده یا نه؟ فکر می کنم کسی مثل کاربر mahyar که برای مصاحبه حضوری رفته بوده ورشو بتونه کمکم کنه. هر سوال مفیدی که به فکرتون می رسه بگین لطفاً به دوستم بگم.
    Slow down. Calm down. Don't worry. Don't hurry. Trust the process

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    نمره آیلتس که فکر نمیکنم به دردی بخوره، اگر مشکل نمره داشتین احتمالا تا الان رد می شدید
    اما آدرس محل اقامت رو اعلام کنید ....
    سلام آرام عزیز
    من هم مثل شما با noc 0213 اقدام کردم و تمام مراحل بررسی پرونده من با شما چند روزی بیشتر اختلاف نداره در صورتی که خوشبختانه شما به مرحله مدیکال رسیدید ولی من هنوز این پراسسم ، و نکته دیگه اینه که من جواب کیپس هم گرفتم و جالبه که فقط امتیازه سن و حساب کردن ؟؟؟؟
    به نظر.ت چه اتفاقی ممکنه افتاده باشه ؟؟
    دریافت مدارک در سیدنی:january 06 , 2010- فایل نامبر اول:2010, 1 March
    دریافت مدارک در دمشق 2010 , june 16 - فایل نامبر دوم : 2010, 26 july
    2011/08/09:In process

نقل قول نوشته اصلی توسط meb نمایش پست ها
    سلام آرام عزیز
    من هم مثل شما با noc 0213 اقدام کردم و تمام مراحل بررسی پرونده من با شما چند روزی بیشتر اختلاف نداره در صورتی که خوشبختانه شما به مرحله مدیکال رسیدید ولی من هنوز این پراسسم ، و نکته دیگه اینه که من جواب کیپس هم گرفتم و جالبه که فقط امتیازه سن و حساب کردن ؟؟؟؟
    سلام
    پرونده شما هنوز بررسي نشده است" اينپراسس واقعي و تاريخ دار"
    به اميد خبر هاي خوب
    Noc:4121
    ارسال به سيدني: ١٩ مارچ ٢٠٠٩- فايل نامبر اول ٢ آوريل ٢٠٠٩- فايل نامبر دوم آگوست ٢٠٠٩ ارسال به ورشو ١ دسامبر ٢٠١١ اينپراسس ١٤ دسامبر ٢٠١١ مديكال ٣١ مي ٢٠١٢جدول ٣٨ شغله http://fsw.apphb.com

سلام این حرفی که کن پارس زده که تکلیف شاکیا مشخص شده که کیا ردن کیا قبول . این می تونه برا ما ها هم صدق کنه؟ چون من می گم اینا را که جدا بررسی نکردن که؟ با ما ها بررسی شدن و چون اسمشون تو شاکیا بوده مجبورن جواب بدن که مثلا اینا رد شدن اینا قبول درس می گم ؟
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

پس یعنی تکلیف ما هم روشن شده دیگه باید منتطر مدیکال باشیم فقط دیگه یا هنوز چیز دیگه ای هم هست آیااااا؟بعد هم یه عده تصمیم گرفتن پول بدن به وکیل یرای شکایت که به نظر من این تفاوت دیدگاه هستش بین آدما و در اون زمان فکر می کردن کار درستتر هست و یه آسودگی براشون می آورده که خوب کردن این کارو کردنوقتی ادم احساس می کنه یه کاری را باید بکنه باید حتما انجام بده به نطر من البت.بعد نه ما که شاکی نبودیم باید به اوناچیزی بگیم نه اونا خونشون باید به جوش بیاد. اینا همه تعصب می شه که پدرمون را در آورده .اگه این خبر به آسودگی ما هم کمک کنه دست گلشون درد نکنه این تیکش اصفهانی شد درست می گم ههههههههه
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    پس یعنی تکلیف ما هم روشن شده دیگه باید منتطر مدیکال باشیم فقط دیگه یا هنوز چیز دیگه ای هم هست آیااااا؟بعد هم یه عده تصمیم گرفتن پول بدن به وکیل یرای شکایت که به نظر من این تفاوت دیدگاه هستش بین آدما و در اون زمان فکر می کردن کار درستتر هست و یه آسودگی براشون می آورده که خوب کردن این کارو کردنوقتی ادم احساس می کنه یه کاری را باید بکنه باید حتما انجام بده به نطر من البت.بعد نه ما که شاکی نبودیم باید به اوناچیزی بگیم نه اونا خونشون باید به جوش بیاد. اینا همه تعصب می شه که پدرمون را در آورده .اگه این خبر به آسودگی ما هم کمک کنه دست گلشون درد نکنه این تیکش اصفهانی شد درست می گم ههههههههه
    آره. در واقع اگر شما انتخاب شده باشید طبق کیپس یا مدت زیاد این پروسس بودن یعنی امتیاز لازم را آوردید و باید از نظر پزشکی و امنیتی چک شوید که آن هم مستلزم گذشت زمان است و فعلا کاری نمی توان کرد. من شخصا انصافا تعصبی ندارم و بدون اغراق از دکتر هم به عنوان کسی که پیشگام شده اند در این زمینه و بقیه که از دوستان و افرادی که با پرداخت هایشان حمایت کردند تشکر می کنم هر چند خودم در این کار شرکت نکردم. ولی از طرفی معتقدم مجموعه فعالیت های رسانه ای و ایمیل زدن ها و پیگیری هاو شکایت و از همه مهمتر برنامه ریزی های داخلی اداره مهاجرت در بررسی پرونده ها نقش داشته است و قبضه کردن این موضوع به نفع یک شخص و گروه خاص درست نیست و الان که پرونده ها تقریبا غربال شده اند نباید دیگر زیاد نگران باشیم و باید فکر بیکاری در کانادا باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط rafoone نمایش پست ها
    آقا سعید متاسفانه اینجور برخوردهای تبعیض آمیز اولین بار نیست که برای مردم عادی ایران اجرا میشه. نمیخوام با شخص شما بحث کنم چون عقیده شما محترمه و اتفاقا چون هدفتون مهاجرت به کانادا و زندگی در اونجا هست باید هم همینطور امیدوار باشید. ولی هدف دیگه ای از نوشتن این متن و نوشتن خبر اولیه بستن حسابهای ایرانی ها داشتم. شما هم حتما مثل من دوستانی در کانادا دارید ولی اگر از دوستان و اقوامتون راجع به کار در کانادا بپرسید احتمالا این نکته رو رد نمیکنن که برای پیدا کردن کار در کانادا در شرایط یکسان همیشه متقاضی کانادایی و آمریکایی و اروپایی زودتر از ایرانی و عرب کار رو میگیره. این که میگید در کانادا قانونی هست که باید با مهاجرین مثل کانادایی تبارها رفتار کرد درسته ولی قانون یک چیزه و متقاعد کردن مردم کانادا به رعایت اون موضوع دیگه ای هست . مسلما کانادایی تبارها جرات نمیکنن علنا" تو روی مهاجرین نگاه کنند و بگن چون از میدل ایست میای بهت کار نمیدم چون اگر ازش شکایت بشه باید جوابگو باشه ولی خیلی محترمانه میگه شما شرایط استخدامی ما رو ندارید. کسی هم نمیتونه حرفی بزنه. دیروز برای دوست من که حسابدار قسم خورده هست در کانادا و 8 ساله اونجاست و درسشم همونجا تکمیل کرده از این نامه ها اومده و دقیقا تو متنش نوشته بخاطر اعمال تخریمها علیه ایران این کار رو انجام دادند. دوست من نه دولتیه،نه به کسی وصله، نه کسی از ایران براش پول میفرسته یه آدم معمولیه مثل من و شما که سخت کار میکنه تا اقساط خونه و ماشینش رو بده و یه زندگی خوبی برا خودش دست و پا کنه. حتما در روزهای آینده افراد مشابه این دوستم که افراد معمولی هستند بین دوستان و اقوام اعضا این فروم پیدا میشه . الان تو سر ایرانی زدن شده افتخار چون بدجوری در دنیا بی اعتبار شدیم. کسی نمیاد جلوی آمریکا و اروپا وایسه و بخواد منصفانه با ایرانی ها رفتار کنه چون سودی براش نداره . برعکس اگر با آمریکا و اروپا همراهی کنه در تحریمها اگر چیزی گیرشم نیاد حداقل رابطه خودش رو با اون قدرتها خراب نمیکنه. حالا از بانک قدرتمندی مثل تی دی بگیرید تا سایر سازمانها و ادارات... من 35 سالمه و 26 سالگی موقعیتی شد که اقامت کشور اروپایی رو بگیرم و تجربه امیدواری بیش از حد به مهاجرت رو دارم . صد در صد اروپا و کانادا با همه حرفهایی که من دارم میزنم از ایران بهتره و مهمتر از همه آینده اش روشن تره و میدونی در آخر بازنده نمیشی .ولی دیدم بعضی از دوستان این فروم روی کانادا خیلی بیشتر از چیزی که واقعا هست حساب باز کردند و این حالت خطرناکیه چون وقتی به اونجا رسیدن به مرور میبینن به اون خوبی که فکر میکردن نیست. اینجاست که اگر نتونن تو زمان کوتاه خودشون رو درگیر کار خوب و زندگی و درآمد زایی بکنن هر روز احساس میکنن که آیا صرف زندگی در یک کشور آزاد ارزش چشم پوشی از موقعیتی که در ایران داشتند رو داشته یا نه. من این هارو گفتم نه برای اینکه دوستان بیان بگن نخیر اینجور نیست و جر و بحث بشه . چون خودم این مراحل رو گذروندم و حالتی که الان بعضی از دوستان متعصب دارند رو من هم روزی داشتم نمیخوام ببینم راهی که من رفتم رو بقیه دارن میرن و من هم ساکت بشینم. این هم لینک خبر بی بی سی که گاه گداری خبر بدون دستکاری پخش میکنه که بنظر میرسه این خبر با چیزایی من شنیدم مطابقت زبادی داره. http://www.bbc.co.uk/persian/iran/20...ank_iran.shtml
    منهم تمایلی ندارم اینجا وارد این بحث شوم، اما برای دوستانی که شاید به دنبال پاسخ میگردند، به دو نکته کوتاه اشاره میکنم:
    1- شما در واقع پاسخ خودتان را در پست 28849 داده اید. لطفا حتما به آن مراجعه فرمایید.
    2- خیر، من دیگر تصمیم به مهاجرت به کانادا ندارم ، چون همانطور که در پروفایلم ذکر کرده ام ، بیش از 10 سال است که در کانادا ساکن و تبعه هستم و در اینجا کار میکنم و با رضایت از زندگی ام، خدا را شکر میکنم و برای عزیزانی که قدم به این راه سخت گذاشته اند دعا.

با سلام من 2 پرونده 38 رشته ای و 29 رشته ای دارم. هر دو در آنکاراست.
    برای پرونده 38 رشته ایم که وضعیتش Recieved by Visa Office هست تازگی نوشته شده که :
    We reviewed your application and sent you a letter on June 11, 2012. Please consider delays in mail delivery before contacting us
    من هنوز این نامه به دستم نرسیده اما کسی میدونه که چی میتونه باشه، مورد مشابهی از آنکارا داشتیم که تو ECase ش همچین عبارتی باشه؟ اگه بوده متن نامه چی بوده؟
    ارسال مدارک به سیدنی 18 می 2011******دریافت فایل نامبر: 11 جولای 2011 ********کد NOC 2151********* این پروسس: 31 ژانویه 2013******* مدیکال 28 فوریه 2013******** دریافت مدیکال در پاریس: 14 مارچ 2013******** پاس رکوست: 28 ژانویه 2014

Member helensalon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-دانشگاه اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafasamiee نمایش پست ها
    با سلام من 2 پرونده 38 رشته ای و 29 رشته ای دارم. هر دو در آنکاراست.
    برای پرونده 38 رشته ایم که وضعیتش Recieved by Visa Office هست تازگی نوشته شده که :
    We reviewed your application and sent you a letter on June 11, 2012. Please consider delays in mail delivery before contacting us
    من هنوز این نامه به دستم نرسیده اما کسی میدونه که چی میتونه باشه، مورد مشابهی از آنکارا داشتیم که تو ECase ش همچین عبارتی باشه؟ اگه بوده متن نامه چی بوده؟
    شما باید به این تاپیک مراجعه کنید
    متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس آنکارا

بله مورد مشابه از انکارا بوده

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط meb نمایش پست ها
    سلام آرام عزیز
    سلام
    اتفاق خاصی نیفتاده
    اگرمشکلی بود به نظرم تا الان خبر دار میشدی....
    در مورد من هم زمان رو زیاد مقایسه نکنید، هنوز خیلی ها جلو تر از من هستند و مدیکال نگرته اند
    برای من شبیه معجزه یا once in a life time luck با یه چیزی تو این مایه ها شده که مدیالم به این زودی اومده
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)