صفحه 2976 از 5471 نخستنخست ... 19762476287629262966296729682969297029712972297329742975297629772978297929802981298229832984298529863026307634763976 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,751 تا 29,760 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط uniques3 نمایش پست ها
    تو سایتش نوشته 12 ساعت دیگه

اره ولی 12 ساعت از کی؟ خبرش فکر کنم مال دیشب بود.
    ولی کاری ندارما با یه کیپس 5 دلاری معلوم کرده که امتیازشون رسیده یا نه حالا میگه چون شکایت کردین تکلیفتون معلوم شده. خب خیلی ها تکلیفشون معلوم شده. مثل من
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

Junior Member

ببخشید جسارتا چون خیلی وقت نیست عضو این فروم شده ام ممکن است مشخصات این دکتر و سایت انرا ذکر کنید. طبق آخرین کیپس من امتیاز 74 گرفته ام و دو مرحله PSED و SELDCE را با کد 1 ظاهرا پاس کرده ام. ممنون میشوم اگر جزییات بیشتری در تفسیر این مشخصات دوستان با تجربه مرقوم فرمایند. در ضمن من خواسته بودم که مشخصاتم را در جدول، مسئولین محترم جدول وارد کنند. خودم در جدول 38 تایی قابل ویرایش جزییاتم فایلم را وارد کرده ام ولی نمی دانم همین کافی است یا خیر؟

تشکر و با ارزوی موفقیت همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط titi_lotfi نمایش پست ها
    اره ولی 12 ساعت از کی؟ خبرش فکر کنم مال دیشب بود.
    ولی کاری ندارما با یه کیپس 5 دلاری معلوم کرده که امتیازشون رسیده یا نه حالا میگه چون شکایت کردین تکلیفتون معلوم شده. خب خیلی ها تکلیفشون معلوم شده. مثل من
    ارسال درخواست اولیه به سیدنی 12 می 2009. تاریخ اولین فایل نامبر 11 جون 2009. تاریخ دومین فایل نامبر 10 جولای 2009. تاریخ انتقال به ورشو اول دسامبر 2012 . تاریخ شروع پروسسینگ 15 دسامبر 2011. امتیاز 74. مدیکال، آپدیت ، لندینگ فی ، کپی پاس ۳ آکوست ۲۰۱۲ پاس رکوست: ۲۱ می ۲۰۱۳

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط som نمایش پست ها
    سلام نه هنوز اعلام نكرده الان زنگ زدم بهشون گفتن اگه توي قبولي ها هستي منتظر مديكال باش خدا رو شكر توي ردي ها نبودم

som عزیز خوب ما هم میدونستیم شما جز قبولیها هستین..شما توی این مدت خدا رو شکر ورشوریجکت نکرده بود شما رو خوب معلومه دیگه توی صف مدیکال هستین
    ببینید اون موضوعی که شما دارین راجع بهش صحبت میکنین مال قبل از اینی هست که ما اینپراسس بشیم....یعنی دادگاه به اقای دکتر شما نامه داده که از این سری شاکیان یک سری ریجکت شدن یک سری قبول شدن.........خوب چون بعد از شکایت ، آقای کنی پیش دستی کردن و همه ما رو اینپراسس کردن در نتیجه الان خود شما هم میدونی که قبولی....به خاطر پیش دستی اقای کنی جوابیه دادگاه راجع به شکایت 38 شغله ها دیر رسیده و صرفا گفته یک سری رد شدن یک سری قبول...........در هر حال همه ماها هم که تا الان رسیدیم تو صف مدیکال فعلا تا اینجا قبولیم.......حالا ایشاالله اگر توی آزمایشات پزشکی و در مرحله سکوریتی چک مشکلی پیش نیاد به قبولی نهایی هم خواهیم رسید و ویزا خواهیم گرفت.
    اگر ماها در سه ماهه اول سال اینپراسس نشده بودیم این لیست قبولی و ردی ها شاید معنی داشت ولی حالا جوابیه دادگاه بعد از اینکه ما همه سرنوشتمون مشخص شده رسیده
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PARYA M نمایش پست ها
    من نمی دونم اگر اینقدر سخته چرا برنمیگردید......بابا بیا تو همین بهشت ما زندگی کن.....
    نقل قول نوشته اصلی توسط y_ekhtiari نمایش پست ها
    کاش منم اونجا بودم و برای بقیه ناز می اوردم.پز دادن و شو اف کردن هنر بعضیاست من شرط می بندم ایشون حتی برای کانادا اپلای هم نکردن و برای تحریک ما اینجا مطلب نوشتن .مطمئنا بدون هیچ پلنی اونجا رفتن و طبیعتا بزودی برمیگردن و کلی بد گویی از شرایط اونجا می کنن
    بابا چرا اینقدر شاکی میشید! من فقط خواستم شوخی کرده باشم.. اگر نوشته های قبلی منو میخوندید میدید که چقدر سختی کشیدم تا بتونم خودمو به این کشور برسونم... تازه بعد از اینکه کانادا اون همه ما رو سرکار گذاشت و پول بی زبونمون هم بخاطر برنامه های نامعلومش حیف شد..! من فقط دیدم همه دارند آه و ناله میکنند و فضای ناامیدی اینجا حاکم شده، گفتم یه چرندی بگم شاید یکی بخنده.. نمی دونستم باعث دلخوری میشه...
    خوب اگر فقط بخوام راستش رو بگم که دل همه بیشتر آب میشه و احتمالا اعصاب همه بیشتر خورد میشه! بگم اینجا زندگی فوق العاده است و همه به هم کلی احترام میگذارند.. آرامش همه جا حاکمه و زندگی خیلی زیباست.. همه جور امکاناتی برای همه آماده است و بین آدمها هیچ فرقی وجود نداره...!
    خوب حالا خوبه؟ دلتون خنک شد؟ حالا بیشتر میخندی یا وقتی که میگم: بابا نیاید اینجا، اینجا زنونه مردونه قاطیه؟

Junior Member

در ضمن در مورد مسائل مالی هم بسیار جدی گفتم.. حتما تا میتونید پول جمع کنید چون همه چیز نسبت به پول ما خیلی گرونه و باید یه چند وقتی حسابی پول خرج کنید تا جا بیوفتید.

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس

واالله ليدا جون من خيلي اطلاعات درستي ندارم هرچند بيشتر وقتها سايت رو ميخونم ولي بصورت روزنامه وار با دقت نميتونم بخونم امروز بعد از چند روز سايت كنپارس و نگاه كردم ديدم اينجوري نوشته زنگ كه زدم گفت بزدي براتون مديكال مياد البته خود من از 31 ژانويه تا الان اينپراسس هستم و اينكه ژوئن 2009 هم مداركم رسيده به سيدني .
    اما اين چند وقته خداييش خيلي علاقه اي ندارم كه برم چون خيلي شل كن سفت كن در ميارن الان هم پست خوبي توي اداره دولتي دارم ديگه زياد برام مهم نيست

کسری جان ممنون از پیگیری و اطلاع رسانی.
    یک ایده ای هم بنده دارم. غربی ها در مذاکره به شدت به موضوع دستورالعمل پایبند هستند. اگه این چنین موضوعی بین دو سفارت یک کشور خاورمیانه ای مانند خودمان ایجاد شود شاید به راحتی با هم توافق کنند جهت حل مشکل. انهم در سطح خودشان نه بالاتر.
    ولی غربی ها اینگونه کار نمی کنند. باید صورت مسئله به بالاتر منتقل شود تا برایش دستور العمل ایجاد شود. تکلیف هم مشخص است سفارت در ورشو می گوید مشکل شماست نه ما.
    از طرفی هم ما منتظرین مدیکال هم که نمی توانیم به اداره مهاجرت موضوع را منعکس کنیم. در جواب خواهند گفت آقا جان شما ایمیلت رو چک کن و کاری به کار این قشر مرفه پاس رکوئست شده نداشته باش.
    نتیجه گیری اخلاقی اینکه این دوستان پاس رکوئستی از هر مسیری که صلاح می دانند جهت دریافت ویزا پیگیری و اقدام کنند. ولی موضوع مشکل حادث شده و مخاطرات آن را گزارش کنند تا این موضوع سریعتر تصمیم گیری شود. منظورم این است که وزارت مهاجرت و شخص وزیر باید از این موضوع مطلع باشند و روزانه چند نامه در این خصوص دریافت کنند.
    بازم من پرحرفی کردم. خوش باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    آخرين ايميلي كه به يكي از بچه هاي گروه 500 تايي زده ورشو گفته يا بيا اينجا براي گرفتن ويزا يا با فست كرير بفرست براي ما اما ما برگشتش رو به ايران نمي تونيم بفرستيم و بايد يه آدرس در خارج از ايران بدي كه به اونجا پست كنيم!!! اين مطلب رو يكي از دوستام كه تو اون گروه هست بهم گفته من خودم رو فرومشون وقت نكردم برم ببينم... واقعاً راه حلشون عاليه!!!!!! خوب بفرستين سفارت ارمنستان كه هم خلوته هم نزديك بريم اونجا ويزا رو بگيريم حالا كه آنكارا به خاطر شلوغي زير بار نميره كه اين كار رو بكنه...

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

آخرين ايميلي كه به يكي از بچه هاي گروه 500 تايي زده ورشو گفته يا بيا اينجا براي گرفتن ويزا يا با فست كرير بفرست براي ما اما ما برگشتش رو به ايران نمي تونيم بفرستيم و بايد يه آدرس در خارج از ايران بدي كه به اونجا پست كنيم!!! اين مطلب رو يكي از دوستام كه تو اون گروه هست بهم گفته من خودم رو فرومشون وقت نكردم برم ببينم... واقعاً راه حلشون عاليه!!!!!! خوب بفرستين سفارت ارمنستان كه هم خلوته هم نزديك بريم اونجا ويزا رو بگيريم حالا كه آنكارا به خاطر شلوغي زير بار نميره كه اين كار رو بكنه...
    این طور که من شنیدم بنا شده بفرستند آنکارا ولی این ویزا آفیس هنوز ۱۰۰٪ تجهیز نشده و مثل اینکه دنبال دفتر جدیدی برای انتقال آفیسرهای دمشق به اونجا هستند . اندکی صبر سحر نزدیک است
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    این طور که من شنیدم بنا شده بفرستند آنکارا ولی این ویزا آفیس هنوز ۱۰۰٪ تجهیز نشده و مثل اینکه دنبال دفتر جدیدی برای انتقال آفیسرهای دمشق به اونجا هستند . اندکی صبر سحر نزدیک است
    بله بله... اميدوارم اين اتفاق بيفته... حالا من فعلاً منتظرم سحر بشه مديكال من بياد!! بعد ميشينم واسه سحر پاس ريكوئست منتظر ميمونم...

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

بله بله... اميدوارم اين اتفاق بيفته... حالا من فعلاً منتظرم سحر بشه مديكال من بياد!! بعد ميشينم واسه سحر پاس ريكوئست منتظر ميمونم...
    قطعا بعد از ماه جولای این اتفاق می افته و جای نگرانی نیست .
    too much love will kill you

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)