صفحه 2977 از 5471 نخستنخست ... 19772477287729272967296829692970297129722973297429752976297729782979298029812982298329842985298629873027307734773977 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,761 تا 29,770 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

دوستان عزیز

متن زیر جواب یکی از دوستان در ارتباط با پیگیری مدیکال و لندیگ فی به ورشو :
    Dear Applicant,
    This is to confirm the receipt of your documents and RPRF payment. Since no decision on when and where to submit original passports has yet been made, we ask you to wait patiently.
    Sincerely,
    Immigration Section

زیاد عجله نکنید درست میشه به امید خدا
    فایل اول : Dec 2009 ، فایل دوم : March 2010 .مدیکال : 1 جون 2012 ارسال 15 جون، دریافت لندینگ فی در ورشو: 25 جون 2012 کپی پاس ریکوئست : 5 سپتامبر ارسال 9 سپتامبر ، پاس ریکوئست: 11 سپتامبر دریافت ویزا 25 سپتامبر در آنکارا (به امید خدا)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس معدن - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanr نمایش پست ها
    دوستان عزیز

Dear Applicant,
    This is to confirm the receipt of your documents and RPRF payment. Since no decision on when and where to submit original passports has yet been made, we ask you to wait patiently.
    Sincerely,
    Immigration Section

خوب این که خیلی خوبه شایدم مدیکالا رو هم بخاطر همین قطع کردن که یه موقع بعد از مدیکال زیاد معطل نشیم !!!!
    دریافت فرم ها در سیدنی :2010 April - مديكال : 25 جون 2014 - ويزا : 19 دسامر 2014

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

کاربران گرامی،

همانطور که اطلاع دارید، ارسال پست تبلیغاتی به هر نحو در انجمن بر خلاف قوانین می باشد.
    لطفا از پاسخ به پست های خلاف خودداری کرده و فقط نسبت به گزارش آنها اقدام فرمایید.
    پست خلاف و پاسخ های آن حذف شدند.
    سپاس از همکاری شما
    ویرایش توسط علی جون : July 16th, 2012 در ساعت 11:19 PM
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

من یه پست گذاشتم که از نظر مدیران فروم به نظر تبلیغ اومده و اونو حذف کردن هرچند که من برای کاهش جنگ جهانی ای که پس از خواندن مقاله نتیجه دادگاه شاکیان به وجود آمده بود این کار رو کردم. برای همین اونو طور دیگه ای می ذارم تا صرفا اطلاع رسانی باشه نه تبلیغ. دوستان این مقاله نسبت به اون چیزی که اول نوشته شد و بخاطرش در این فروم بحثهای تندی شد یه کم تغییر کرده و ادیت شده که منم اتفاقی اونو دیدم.
    شاید عده ای ندیده باشن گفتم بگم اگر دوست داشتین بخونین.

Junior Member

سلام به دوستان. بچه ها من اطلاعاتمو که تو جدول save می کنم error میده و save نمیشه. بعدش من یه سوال داشتم. در واقع یه مشکل دارم. من هدفم درس خوندن تو کاناداس. قبلا با استادایubc مکاتبه کردم به عنوان international student . هیچ کدوم جواب ندادن. می خوام بدونم حالا که مدیکالم اومده و می تونم بگم تا چند ماه دیگه ویزا می آد آیا شانسم برا ubc بیشتره؟ و اینکه دوباره ایمیل بزنم یا وقتی رفنم ونکوور از اونجا اقدام کنم؟ و اگه نشد move کنم جای دیگه که پذیرش می ده. بعد ما به عنوان pr چه مزایایی تو دانشگاه داریم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط afra59 نمایش پست ها
    سلام به دوستان. بچه ها من اطلاعاتمو که تو جدول save می کنم error میده و save نمیشه. بعدش من یه سوال داشتم. در واقع یه مشکل دارم. من هدفم درس خوندن تو کاناداس. قبلا با استادایubc مکاتبه کردم به عنوان international student . هیچ کدوم جواب ندادن. می خوام بدونم حالا که مدیکالم اومده و می تونم بگم تا چند ماه دیگه ویزا می آد آیا شانسم برا ubc بیشتره؟ و اینکه دوباره ایمیل بزنم یا وقتی رفنم ونکوور از اونجا اقدام کنم؟ و اگه نشد move کنم جای دیگه که پذیرش می ده. بعد ما به عنوان pr چه مزایایی تو دانشگاه داریم؟
    اینکه جوابتان را ندادند احتمالا به خاطر این است که رزومه و سوابق تحصیلی و کاریتان برایشان جذاب نبوده است و به علاوه شهریه دانشجویان مقیم تقریبا نصف دانشجویان بین المللی است و لذا شاید به این خاطر هم بوده است. دانشگاه ubc دانشگاه خوبی است و نیاز به بالاترین سطح زبان در بین دانشگاه های کانادا است. شما باید مشخص کنید که می خواهید هزینه تحصیل را خودتان بدهید یا می خواهید که بورس شوید. اگر فقط پذیرش باشد به نظرم کارتان خیلی راحت تر است و نیاز به ایمیل زدن به استاد هم نیست. اگر مقطع تحصیلی و رشته تان را هم بگویید شما دوستان بهتر بتوانند راهنماییتان کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق ليسانس مديريت گرايش مالي

سلام دوست عزيز

خيلي تو سايت چرخيدم تا يه كسي مثل خودم پيدا كنم !
    من و همشرم مثل شما جزو اولين سري ٣٨ رشته ايها بوديم كه سال ٢٠٠٩ اقدام كرديم و تازه ٥ تير ٩١ (٢٥ june 2012) مديكالمون اومد البته با درخواست update بخشي از مدارك!
    براي من هم اين سوال هست كه بعد از ارسال مديكال انشا الله زمانيكه ويزا صادر بشه چه طور بايد پاسپورت ها رو براشون بفرستيم؟! آيا بايد خودمون ويزا شنگن بگيريم و بريم ورشو؟
    شما دقيقاً در همين مورد ايميل زده بوديد؟

QUOTE=ehsanr;813948]دوستان عزیز
    Dear Applicant,
    Sincerely,
    Immigration Section

زیاد عجله نکنید درست میشه به امید خدا[/QUOTE]

Junior Member

با تشکر از جوابتون. مهندسی شیمی. برای مقطع دکترا.

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Noraa نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

خيلي تو سايت چرخيدم تا يه كسي مثل خودم پيدا كنم !
    من و همشرم مثل شما جزو اولين سري ٣٨ رشته ايها بوديم كه سال ٢٠٠٩ اقدام كرديم و تازه ٥ تير ٩١ (٢٥ june 2012) مديكالمون اومد البته با درخواست update بخشي از مدارك!
    براي من هم اين سوال هست كه بعد از ارسال مديكال انشا الله زمانيكه ويزا صادر بشه چه طور بايد پاسپورت ها رو براشون بفرستيم؟! آيا بايد خودمون ويزا شنگن بگيريم و بريم ورشو؟
    شما دقيقاً در همين مورد ايميل زده بوديد؟

QUOTE=ehsanr;813948]دوستان عزیز
    Dear Applicant,
    Sincerely,
    Immigration Section

[/QUOTE]

سلام دوست من

با اجازه ی دوست عزیز ehsanr . اگر پست های فروم ۱۰۰۰ تایی ها رو مطالعه فرمایید متوجه میشوید که بیشتر راههای ارسال و دریافت پاسپورت را تحقیق کردیم البته فقط راههای امن و کم خطر! ولی خوب متاسفانه هنوز به راه حلی نرسیدیم و سه راه فعلا داریم: ۱- خودتون برای ویزای شینگن از سفارت لهستان در تهران اقدام فرمایید و تشریف ببرید برای الصاق ویزا ۲-کسی را پیدا کنید که در مسیر تهران-ورشو رفت و آمد داشته باشه ۳- پاسپورت رو با کوریر بفرستید ورشو و اگر مسافری یا آشنایی دارید در مسیر برگشت با در دست داشتن وکالتنامتون ، پاس هاتون رو از سفارت کانادا در ورشو بگیرن و براتون بیاورند.

البته لازم بذکر است که راههای غیر safe نیز هست که گاها پیشنهاد میشود که تصمیم گیری با خودتونه! موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط afra59 نمایش پست ها
    همانطور که دوستمان as_vender گفتند، مهمترین مزیت اینکه شما مقیم دائم باشید اینست که شهریه شما خیلی پایینتر خواهد بود. بطور مثال در دانشگاههای اتاوا و کارلتون ، شهریه یک رشته BA درحدود 6000 دلار در سال است و اگر شما دانشجوی بین المللی باشید، این شهریه به 20000 دلار هم میرسد. ضمن اینکه اگر نمراتتان خوب باشد، بورسهای مختلف هم خواهید گرفت اما مطمئن نیستم که این فقط مربوط به دانشجویان مقیم باشد یا نه.
    اما تفاوت دیگر در کار کردن است. یک دانشجوی بین المللی برای کار کردن نیاز به مجوز کار دارد اما این مشکل برای افراد مقیم نیست.
    نکته دیگری را نیز باید یادآوری کنم که اگر شما بصورت دانشحویی (برای phd) به اینجا بیایید، بعد از یکسال میتوانید برای اقامت اقدام کنید که این دسته از متقاضیان مهاجرت نسبت به همه کتگوری های دیگر ارجحیت دارند و تا جایی که شنیده ام، کارشان خیلی زود درست میشود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)